Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z pytaniem

Drogie mamy daczego sie obrażacie jak sie was zaprasza bez dzieci na wesele?

Polecane posty

Gość gość
jeśli PM nie chce by ktoś miał swoje potrzeby to niech nikogo na ślub nie zaprasza, proste po co PM goście? tylko przeszkadzają i kosztują :D PM źle się bawi jak są dzieci? a mnie się źle bawi bez dzieci :) konflikt interesów? ot ja na wesele nie idę i niczego nie tracę a PM robiąc wesele bez gości raczej się nie pobawi, podejście PM egoistyczne i chamskie powinno być bojkotowane, z roku na rok przybywa par które pobierają się nie wiem po co skoro BACHORY im przeszkadzają, antyrodzinne podejście do życia i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki, a nie dociera do Was że może młodzi nie lubią Waszych dzieci i dlatego ich nie zapraszają? Sorry, wy zapewne też nie zapraszacie głupich/wrednych/męczących ludzi na swoje imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, slub biora dorośli ludzie i raczej nie rpzejmuja się cudzymy dziecmi, zapraszają tych, z którymi chca sie bawić. Dzieci raczej na weselach plącza się znudzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe dzieci na weselu to nieporozumienie. Zgadzam się z opinią, że to impreza dla dorosłych. Starsze, które już wiedzą o co chodzi i nie wymagają opieki rodziców, potrafią same zająć się sobą i są odsyłane do domu przed 22 - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciwna małym dzieciom na weselach. To nie miejsce dla nich. Sama mam troje i jeżeli nie mam ich z kim zostawić - nie idę. Prosta zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam kiedys zaproszenie osobiscie z informacja ze prosza bez dzieci. Nie bylo tego w zaproszeniu co prawda napisane ale poinformowali mnie ze wygodniej by im bylo gdybym przyszla bez dzieci, bylo to dla mnie oczywiste bo male mia,y dopiero 7 miesiecy. Natomiast w dniu wesela najblizsza przyjacioleczka panny mlodej sie wylamala bo koniecznie chciala zaprezentowac swojego 2 letniego berbecia i byl zong.panna mloda wkurzona bo musiala potem swiecic oczami przed wszystkimi co nie przyszli z dziecmi a tu jednak ktos przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×