Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh29

starania i ciaza po poronieniu, zapraszam nowe kobietki :)

Polecane posty

Szczerze to oprócz zmęczenia nic. Wcześniej miałam trochę bardziej wyczulony węch, ale już mi przeszło i było coś na kształt mdłości momentami, ale takie delikatne, że prawie wcale. Teraz mam tylko osłabienie momentami większe momentami mniejsze, a no i może trochę bolą mnie piersi i mam tkliwe sutki. Z tym, że te sutki to dopiero od dziś, a piersi to jak przed @ Czyli jak to się mówi "doopy nie urywa" ;) heheheh Ale dobrze, bo chcę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh29
no to prawda. ja w pierwszej ciazy, jak sie martwilam, ze sie dobrze czuje (a przeciez powinnam wymiotowac itp.), to moj gin sie smial ze mnie ;). laryngolog dal mi zielone swiatlo, tzn. sprawa banalna i nie wymagajaca leczenia, wiec zaczynamy sie starac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin dal mi zielone swiatlo i kazal sie starac. mam przyjsc, jak zajde, no chyba, ze cos sie bedzie dzialo, albo nie bedzie sie dlugo udawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie :)! u mnie 9dc i sie staramy intensywnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh29
poznam po skoku tempertary i plodnym sluzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpisuje w wyszukiwarkę "kalkulator dni płodnych" i zazwyczaj wybieram stronę kalbi coś tam. Zawsze idealnie wylicza mi owulację. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh29
ja mam komputer cyklu - lady comp - i on mi wylicza dni plodne i nieplodne. w pierwszej i drugiej sie sprawdzil, to teraz pewnie tez :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli moge dołaczyc . ja stracłam ciąze 10 lipca , 6 tc zabieg miałam 15.07 . Jeszcze dla mnie za wczesnie na starania dziewczyny ile po łyzeczkowaniu dostałyscie okres? bede sie starac za 3 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam 5 tygodni po lyzeczkowaniu, ale starac moge sie od razu po pierwszej miesiaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mucha! u nas na razie zaczela sie faza plodna i dzialamy dalej :). nie nastawiam sie, ze sie uda, ale bardzo bym chciala... z drugiej strony mysl o kolejnym poronieniu napawa mnie strachem. a jak u ciebie? bylas juz na pierwszym ciazowym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dwa. Pierwsze w 4t5d i był pęcherzyk 3,5mm a następne w 5t2d. Pęcherzyk 7,8mm i pęcherzyk żółtkowy 2,4mm. Ginka mówi że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje - bardzo sie ciesze i mam nadzieje, ze bedzie dobrze :). a jak tam objawy ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli moge to dolacze:-) 3 poronienia za mną 1-5tydz. , 2- 4tydz. ( ciążę biochemiczne) 3-7 tydz. Pierwsze dwie ciążę byly tylko widoczne na teście bo nawet nie zdazylam iść do lekarza tagze nie wiem czy zaliczać to jako ciążę czy nie. Chyba latwiej mi wymawiać sobie ze to raczej falszywe wyniki testu. Teraz aktualnie jestem w 4 ciąży ale sam początek i jestem pelna nadziei ze wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina00023 zrób bete albo nawet dwie w odstępie 48h. Po pierwsze potwierdzisz ciążę a po drugie sprawdzisz czy się prawidłowo rozwija. Beta jest niepodważalnym dowodem na ciążę bo testów lekarze nie traktują poważnie. Gdyby nie daj Boże coś się stało możesz zadać badań. A z testem w ręku nic nie możesz :/ Jak tylko odbierzesz pierwsza pozytywną bete biegnij do pierwszego lepszego lekarza po duphaston i może clexane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam bete i wygladala tak mam 28 dniowe cykle 23dc - 21.17 25dc - 74.05 29dc - 578.39 Napewno Zrobię jeszcze z dwie bety a może i nawet więcej. Będę dopiero spokojna jak będzie ponad 25tys. U lekarza już bylam ale bylo za wcześnie żeby cos zobaczyć. Powiedziala ze moje endometrium jest prawidlowej grubości i ze to HCG tez ladnie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta faktycznie ładnie rośnie :) Ja zrobiłam 5 razy i dwóch niezależnych od siebie lekarzy powiedziało że już wystarczy i teraz jedynie usg. Który tydzień masz dokładnie? Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. ja poroniłam w listopadzie w 7tc miałam puste jajo płodowe. Staram się od ok 3 cykli i narazie nic. Mam bardzo krótkie cykle bo 21 dniowe, ale moja gin mówi ze jak zawsze takie miałam to taka moja uroda. Tylko zastanawiam się czy po łyżeczkowaniu mam owulacje bo slyszałam że moze po tym zaniknąc. Jeśli przez następne 3 cykle mi się nie uda, chyba zacznę chodzic na monitoring cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha w poniedzialek jak bylam na USG to powiedziala ze 4 tydzień Dzisiaj bylam na becie i wynik 3036.89:-) tagze jestem dobrej nadziei. Tylko biorę luteine. Nic więcej. Ale strach mimo wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga88krakow
witajcie ja poronilam w 21 tyg szpital zabieg i powrot do domu wspominam tak ze lepiej skoczyc z mostu byloby lzej na sercu. Pozdrawiam i zycze wszyskim powodzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie dobrze, zbliza sie owu (sadzac po sluzie), ale skoku tempki jeszxze nie bylo. moj komputer cyklu prognozuje ja na niedziele, wiec dzialamy :). paulina, beta ladnie ci przyrasta, trzymam kciuki. nie slyszalam, zeby po lyzeczkiwaniu mogla zaniknac owulacja. slyszalam, ze wrecz przeciwnie, organizm przewaznie jest bardzo "nakrecony" na ciaze. ale pewnie co kobieta to rozna sytuacja i objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina a kwas foliowy? To bardzo ważne dla rozwoju dziecka. Moja znajoma ma niepełnosprawne dziecko i lekarze powiedzieli jej wprost że to z niedoboru właśnie kwasu foliowego :( Dlatego strasznie wszystkich uczulam w tym temacie. Mi dr też kazał brać wit. B6 bo ponoć też ma duży wpływ Hh29 to dziś ostro do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzyczcie
mam pytanie mam nadzieje ze dziewczyny tutaj odpowiedza mi bez zbednych chamskich komentarzy nosze sie z zamiariem napisania juz od kilku dni . poroniłam w 10 tyg a własciwie w 10 sie dowiedziałam ze ciaza jest obumarła od 3 tyg smutas.gif miałam zabieg łyzeczkowania ok 10 dni po zabiegu kochałam sie z mezem ( p.doktor w szpitalu powiedziala mi ze jak bede psychicznie i fizycznie sie czuła gotowa to moge zaczac ) dzis mija 25 dzien od zabiegu nadal nie mam okresu wiem ze okres moze przyjsc poznije ja jednak chce wiedziec czy mozliwe jest to ze zaszłam w ciaze ? mam troche objawów typu zawroty głowy nabrzmiale piersi , bole brzucha i mdli mnie , ale wiem tez ze wczesniej miewałam tak przed miesiaczka .zrobiłam 2 testy oba sa negatywne .troszke sie stresuje bo wie ze poniosło nas za szybko zaczelismy i wiem tez ze nie mam szans raczej takiej ciazy donosic a przezywac to drugi raz .... wiem moja wina i niodpowiedzialnosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze szansa, ze zaszlas zawsze jest... niektore kobiety zachodza jeszcze przed pierwsza miesiaczka po lyzeczkowaniu i ciaze udaje im sie donosic. skoro lekarz powiedzial, ze to zalezy od twojej gotowosci i nie kazal czekac, to sie nie martw :). mucha, dzialamy, dzialamy ;). paulina, kwas foliowy obowuazkowo trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja załapałam zaraz po zabiegu ale skończyło się tzw ciążą biochemiczną :/ Aczkolwiek lekarz powiedział że czasem te nieoczekiwane ciążę są najtwardsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak kwas foliowy od poczatku biorę i od wczoraj femibion:-) Nie krzyczcie ja wlasnie tak zaszlam wlasciwie to miesiąc po poronieniu mimo ze lekarz mowil żeby odczekać. Powiem szczerze ze po poronieniu dużo latwiej jest zajść w ciążę. Tagze powtorz test za 2 dni. U mnie póki co ok. Ale caly czas się boje i martwie. Dzisiaj w ogóle nie czuje piersi i caly dzień schizuje ze cos się stalo. A to wszystko dzięki tym poronienia każdy się dziwi a ja po prostu tak bardzo się boje ze historia się powtorzy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×