Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh29

starania i ciaza po poronieniu, zapraszam nowe kobietki :)

Polecane posty

Gość nie krzyczcie
poprzedni lekarz to ten do którego chodziłam teraz w ciazy od poczatku bolał mnie brzuch mialam plamienia ale on upierał sie ze wszytko jest ok a ciaza za wczesna zeby cokolwiek zrobil potem w 5 tyg mialam wizyte powiedzial ze nie widzi serduszka i cos jest nie tak ja mu na to ze z mała w ciazy to serduszko było w 8 tyg widac to powiedział ze mam przyjsc za tydz a jakbym jakies krwawienie miała to mam na pogotowie jechac . tak mnie zestersował ze cała noc brzuch mnie dopiero bolała 2 dni poznije mialam lekkie krwawienie pojechałam na pogotowie lekarz którymiał dyzur mnie wyzwał ze smiałąm przyjechac na pogotowie zamiast do przychodni potem zrobił mi usg i zostawiał ten przrzad we mnie i sobie smski pisał. potem mi pokazał na USG ze ciaza jest za mała i sie okazało ze ten moj prowadzacy tez ma dyzur wezwał go i mu pokazał ze ciaza jest obumarła na to mój prowadzacy powiedział : mysmy od poczatku do tego zmierzali ... potem ten zapytał czy mnie przyjac na zabieg a tamten machnał na mnie reka i powiedział : jak tam pani chce ;/ tyle .... ale znalazłm potem pania doktor która mi zrobila badania najpierw a potem dopiero skierowanie na zabieg wypisała jak sie okazało ze beta spada ... do tej pani doktor sa wiecznie kilometrowe kolejki i boje sie ze trafie na takiego głaba znowu .. chociaz ten lekarz teraz zdaje sie byc całkiem rozsadny to nie potrafie zaufac juz lekarzom ..;/ gotowa jestem tylko mam problem jak sobie cykl policzyc bo zawsze mialam 28 dni ale bylam na tabletkach i zaszłam w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek i nie mam pojecia jak to liczyc a ostatni okres przed ciaza mialam o k 3 tyg spozniony ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muesieczka powinna byc 23.08. tak na oko, bo nie wiem, czy po lyzeczkowaniu sie cos nie poprzestawialo. nie krzyczcie, no lekarzom brak nie raz i empatii i kultury :(. ogolnie trzeba znalezc kogos dobrego, zeby mu zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzyczcie
u nas ogolnie w naszym rejonie jest ciezko o dobrego lekarza ;/ narazie bede probowac pporostu tak jak miałam cykle 28 dni i poszukam dobrego lekarza jak znajde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras kolezanka ma jakiegos dobrego gina? czasem poczta pantoflowa mozna sie czegos dowiedziec :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras kolezanka ma jakiegos dobrego gina? czasem poczta pantoflowa mozna sie czegos dowiedziec :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzyczcie
jak tam dziewczyny samopoczucie ? znalazłam dobrego gina ale jest piekielnie drogi jednak kolezanka napisała mi ze swojego najmlodszego syna donosiła tylko dzieki jego uporowi i zaangazowaniu bo plamiła strasznie ciaza zagrozona a dzis ma 3 letniego synka z tej oto ciazy :) no zobaczymy :) hh29 jak u Ciebie ? Aniołkowa ,mucha jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie ta kafeteria bo co próbuje coś napisać to mnie wyrzuca :/ U mnie bez zmian.... Wczoraj byliśmy na usg i mój mąż mógł zobaczyć jak bije serducho :-D Waliło jak szalone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzyczcie
mucha to pieknie :) ciesze sie :) ale Ci zazdroszcze ale pozytywnie oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrzy lekarze przewaznie sa drodzy :(. ale trzeba tez uwazac na naciagaczy - moja kolezanka lata chodzila do gina, ktory wymyslal jej rozne schorzenia lacznie z endometrioza i opryszczka, zeby tylko wyciagnac pieniadze. jej siostre leczyl w ciazy na cukrzyce, ktorej nie miala (powiedzieli jej w szpitalu dopiero). mucha, dla meza to tez na pewno wielkie przezycie widziec serce swojego dziecka :). ktory to juz tydzien? jak czesto chodzisz do lekarza? jestes na l4? u mnie 27 dc, szczerze powiem, ze czuje, ze sie udalo... po pierwsze bola mnie piersi - kiedys bolaly przed kazda muesiaczka, ale po porodzie przestaly i bolaly dopiero kiedy zaszlam w ta poroniona ciaze. po drugie lekko mnie mdli, po trzecie deberwuje mnie zapach kremu do twarzy, po czwarte kilka razy dziennie mam ochote sobie poplakac ;). wszystko jak w pierwszej ciazy... ale nie chce sie nakrecac, moze to psychika plata mi figla, bo chce, zeby sie udalo. czekam cierpliwie na testowanie i staram sie nie nakrecac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się udało :) Dziś 8t1d. Do tej pory często chodziłam. W sumie już 5 razy bo u dwóch różnych lekarzy ale teraz już tylko do jednego będę chodzić. Zarówno pan jak i pani dr to lekarze poleceni i sprawdzeni. Ale zostaje u doktorka bo bliżej i pracuje w szpitalu w którym chce rodzić. On za wizytę z usg bierze 130zł ale jak wizyty często to 80 za samo usg. Jak w poprzedniej ciąży już było wiadomo że jest źle to tylko 50 brał. Ponoć pod koniec ciąży zaprasza też pacjentki na wizyty w przychodni szpitalnej na NFZ :) Wogóle jest bardzo delikatny i przy badaniu i przy przekazywaniu informacji... Lubię go jako człowieka :) Dużo zależy od lekarza i naprawdę ciężko o dobrego. Nie krzyczcie współczuję tego co przeszłaś z tymi konowałami ale pamiętaj że są też dobrzy lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krzyczcie
hh29 trzymam kciuki i bedzie dobrze ponoc kobieta podswiadomie czuje ze to ciaza ja tak miałam w tej ciazy co poroniłam w lipcu cos czulam ze jest inaczej :) za to z moja córka nic a nic przez pierwsze 2 mies :P mucha oby i moj lekarz okazał sie tak dobry jak Twoj . ja dzis mam ostatni dzien @ a własciwie to juz prawie nie mam czyli jak w zegarku 4 dni nic sie nie zmieniło myslałam ze po lyzeczkowaniu potrwa to dłuzej . mam juz dzs wziac ten kwas foliowy ? jeszcze mam stresa bo szefowa 23 dni temu powinna mi wypłacic pieniadze a do dzis nic rachunki mnie gonia , dzwonie do niej nie odbiera pisze sms nie odpowiada wkurza mnie jest zła bo mysłała ze wróce juz do pracy i przejme wiekszosc jej obowiazkow a ona sobie odetchnie jak to ujeła .... zawsze cos musi byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy :). nie krzyczcie, pracodawca nie moze ot tak sobie wstrzymywac wyplaty. to niezgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętówka33
zmieniłam sobie nicka bo tamten skoro nie krzyczycie juz nieaktualny :) kurde zle tam wyszło miało byc ze 3 dni temu nie 23 dni :) ja mam zawsze do 15 kazdego miesiaca :) w koncu dzis popoludniu mi napisała ze moge wypłate odebrac a ona zapomniała bo jest tak zabiegana ze nie wie na jakim swiecie zyje ..... dobrze ze od 16 przeszłam na ZUS sa upierdliwi ale na czas placa przynajmniej :/ ona jest zła na mnie bo ja sie ociagam z powrotem do pracy poprostu nie chce jeszcze wracac .. e tam mam ja gdzies wziełam dzis folik :) teraz przeliczam i notatkuje na temat dni płodnych :) no i staruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętówka33
a co do niezgodnosci z prawem to u mnie w pracy wszystko jest niezgodne z prawem na 30 dni pracuje 28 na 31 pracuje 29 meczy mnie to i obawiam sie ze jak tam wrcóe to znowu sie tak zajade ze organizm bede miała zbyt słaby na donoszenie ciazy .a na pytanie o wolne szefowa mi odpowiada ze nie ma pieniedzy na zatrudnienie kogos z doskoku po co ma zatrudniac jak my pracujemy i odpowiada : albo chcesz pracowac albo nie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietowka, no to fajnie, ze startujecie ze staraniami :). moze niedlugo wszystkie tutaj bedziemy w ciazy - mucha nam juz droge ugruntowala ;). co do pracy to nie zazdroszcze :(. niestety w polsce takie bezrobocie, ze trzeba pracowac na takich warunkach jakie daja, bo lepszej pracy sie nie znajdzie :(. a w jakiej branzy pracujesz? masz mozliwosc zmiany pracy, czy raczej trudno w twojej okolicy z tym? mozesz zawsze na l4 isc, jak zajdziesz, ale pewnie powrotu nie bedziesz juz miala. ech, zycie nie jest latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietowka, no to fajnie, ze startujecie ze staraniami :). moze niedlugo wszystkie tutaj bedziemy w ciazy - mucha nam juz droge ugruntowala ;). co do pracy to nie zazdroszcze :(. niestety w polsce takie bezrobocie, ze trzeba pracowac na takich warunkach jakie daja, bo lepszej pracy sie nie znajdzie :(. a w jakiej branzy pracujesz? masz mozliwosc zmiany pracy, czy raczej trudno w twojej okolicy z tym? mozesz zawsze na l4 isc, jak zajdziesz, ale pewnie powrotu nie bedziesz juz miala. ech, zycie nie jest latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh super po prostu. Polskie realia.... A z jakiej części Polski jesteś? I w jakiej branży pracujesz? Napewno nie ma u Was nic lepszego? Ewentualnie jak najszybciej na L4 i tyle... Ja nie chciałam na zwolnienie a sytuacja zmusiła bo mi z dnia na dzień salon zamknęli :( Galeria nas wyrzuciła bo z innej firmy dali dobrą łapówke za lokal i tak oto 10 osób z dnia na dzień straciło pracę z czego ja w ciąży plus jeszcze jedna koleżanka ale ona już była na L4 pod ZUSem... Ja się w ostatniej chwili uratowałam tyle że kasy brakuje... Leki drogie... Dziś 450 mąż zostawił w aptece a ja teraz tylko 1200 za zwolnienie :( a gdzie reszta??? Niestety w mojej branży normą jest że na umowie grosze a prawdziwe zarobki to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w sklepie :) tzw prywaciarz ja nie chce tam wracac 2 lata pracowałam na umowe 1/2 etatu po 8,9 godz dziennie tylko dlatego ze mam prace 10 min od domu .po 2 latach doczekałam sie umowy na cały etat ( od czerwca mi ankes niesie do podpisania :) akurat sie zbiegło z ciaza nie chce tam wracac dlatego bede ciagnac L-4 i mam nadzieje ze juz za miesiac je zamienie na ciazowe L-4 .u nas w Polsce to porazka zwłaszcza dla matek małych dzieci ;/ mucha w polsce najgorzej jest jak chorujesz L-4 80% a leki fortune kosztuja ... a badz tu madry i chodz po lekarzach prywatnie.... hh29 jesli chodzi o zmiane pracy to ciezko ale jest to mozliwe i mysle o tym chociaz szczerze powiem ze nigdzie nie znajde pracy tak blisko domu i przedszkola małej. hh29 ja cos czuje ze Ty mnie wyprzedzisz jesli chodzi o ciaze :)a mucha bedzie nasza głowna doradzajaca bo najdalej bedzie w ciazy to bedzie doradzac co to za objawy ile potrwaja itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a najbardziej denerwujace jest to, ze potem w tv madre glowy sie dziwia, ze w polsce ludzie maja malo dzieci albo wcale. a jak maja miec przy takich warunkach pracy i placy :(. oj nie wiem, mietowka, czy cie wyprzedze ;). w nocy mialam lekkie mdlosci, a teraz rano poki co zero ;). mozliwe, ze to tylko moj umysl chcialby ciazy, wiec objawy sobie wyobrazam, a tak na prawde ich nie ma ;). zreszta jak sie okaze, ze test pozytywny, to i tak bede miec znowu stracha przed poronieniem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak tak popatrzylam na swoje wpisy, to co kawalek wstawiam jakas "buzke", u was o polowe mniej. jak jakas gimnazjalistka :D. musze sie opanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Tak wam sie chwalilam ciaza i juz skonczyla sie moja euforia jest zle nikle szanse mimo ze to 5tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa, tak mi przykro... a dlaczego nikle szanse, skoro to dopiero 5 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa co sie dzieje ?? pamietaj cokolwiek zachowaj spokoj bo stres to najgorsze co mozesz sobie teraz zafundowac wiem łatwo mówic jest ale stres to najgorsza opcja z wszystkich pokojnie napisz co sie dzieje moze Cie uspokoimy... hh29 wiesz ze ja w tej ciazy co poroniłam miałam mdłosci tak ok 23 to roznie bywa z tymi mdłosciami bo np z moja córka to chyba w 3 mies miałam lekkie spokojnie ja trzymam kciuki i wierze :) a Twoje buzki no fajne ponoc optymisci tyle buziek stawiaja :) ja miałam dzis meega jazde i pewnie cała wioska bedzie tym zyła bo jako ze pracuje w sklepie to wiekszosc ludzi mnie zna (niestety) poszłam z corka do sklepu a tam jak na złosc , we łbie mi huczy,słabo mi mała słysze jak w tunelu utrzymanie lini prostej to był meeega wysiłek :/ teraz beda gadac ze poroniłam i chodze z dzieckiem pijana bo sobie nie radze z emocjami jak znam zycie :/po czym wychodze na powietrze i jak palcem odjał grr ze tez mi sie musza przydarzać takie historie tylko ja jedna na milion mam takie szczescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Bylam wczoraj u gina po zezwolenie na rwanie zeba a on mnie zbadal i na usg zobaczyl chmurke. Pecherzyk ciazowy nie wyglada na pecherzyk. I marne szanse ze cos sie tam zmieni. Bylam teraz na beta hcg i rozmawialam z pania ktora mnie zna bo bete robie bardzo często . I jak uslyszala ze znow cos nie tak przyprowadzila polozna ktora dala mi nr do pani ginekolog ktora jest specjalistka od trudnych ciaz. Zadzwonilam tam pani doktor kazala brac duphaston 3xdziennie. I witaminy femibiom natal 1. Mam u niej wizyte w pon ale to dr ze szpitala w ktorym rodzilam Jasia wspominam koszmarnie to miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szpitalem to akurat Cie rozumiem ze masz traume wiem bo mam tak tutaj z moim szpitalem . a teraz tak : uspokoj sie bo przede wszystkim stres Ci szkodzi nic jeszcze nie jest przesadzone bo jakis konował cos tam zobaczył nie tak moze ma sprzet do du**y !! Kiedy masz wizyte u tej pani doktor ? 5 tydz to ma prawo jeszcze nie za duzo byc widac roznie te ciaze wygladaja . Nie mozesz do niej pojsc wczesniej ? przełam sie z niechcecia do szpitala jezeli to dobra pani doktor. Jednak najwazniejsze jest abys była spokojna nie stresuj sie bo to ciazy nie słuzy . wyobrazam sobie jak sie teraz czujesz i pewnie my wszystkie bo same przez to przechodziłysmy ale badz silna dopoki Ci lekarka nie powie co jest to nic nie jest przeadzone . a bete robiłas przyrasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa bo ja zakrecona dzis doczytałam ze masz wizyte w poniedziałek ale ie wykasowałam tego mojego głupiego pytania kiedy masz wizyte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Wynik bety bd kolo15. Tej pani teraz nie ma jest na urlopie jak 90%lekarzy w okolicy. Ja zyje z mysla ze w tym szpitalu moje dziecko stracilo zycie bo byl weekend! Nie raz bylam u tego mojego lekarza w 5tyg i jajo plodowe nie tak wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×