Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh29

starania i ciaza po poronieniu, zapraszam nowe kobietki :)

Polecane posty

aniolkowa, ja jestem z krakowa (teraz czasowo tam nie mieszkam) i ciaze prowadzilam u dra kusia (pracuje w szpitalu narutowicza, a gabinet ma na mieszczanskiej). polecila mi go kolezanka, bo tez miala na niego namuary od kogos i sama rodzila u niego 2 dzieci. ogolnie jest zawsze pod telefonem, zawsze odpowiada na pytania i ma dobra opinie jako specjalista. za wizyte placilam 130 zl, w tym usg i badania typu cytologia itp. kiedy poronilam, dzwonilam do niego z pytaniem, co sadzi o tej sytuacji, o badania itp. i chetnie porozmawial ze mna przez tel i doradzil. moze sprobuj do niego isc? titik, mnie pozwolili na seks 2 tygodnie po lyzeczkowaniu, na starania po pierwszej miesiaczce, ale to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz na kopernika kogos (mimo zlych doswiadczen), to kolezanka prowadzila ciaze u dra berezy. byla to ciaza po 2 poronienuach i byla zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Kopernik wspominam koszmarnie , totalny brak empatii ,brak zainteresowania , odeszły mi wody zaczęłam rodzić i mój mąż 2 godziny chodził i prosił żeby ktoś się mną zajął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Hh29 z tą betą jest tak że w początkowej fazie ciąży tylko jej przyrost jest w stanie powiedzieć czy ciąża rozwija się prawidłowo. U mnie np ostatnio jak pojawiły się wątpliwości miałam sprawdzić przyrost. Beta owszem rosła ale zdecydowanie za mało co oznaczało że zarodek rośnie ale nie rozwija się prawidłowo. Skończyło się łyżeczkowaniem... W tej ciąży robiłam bete aż 5 razy żeby monitorować rozwój zanim usg było w stanie coś konkretnego pokazać. W ciągu 48h poziom powinien wzrosnąć o minimum 66% Co do pytania o zabieg to gdybym mogła cofnąć czas nie zdecydowałabym się na łyżeczkowanie. Po nim wszystko mi się poprzestawiało. Dwa razy miałam zakażenie bakteryjne plus mam nadżerkę a wcześniej nic takiego nie miałam mimo kilku poronień naturalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
pojawiła mi się żółta wydzielina aż mi sie w majtkach za przeproszeniem ciężko zrobiło !! Do tego na papierze zobaczyłam krew !! Jade na 17,30 do gina do ktorego moja mama miala jechać!! Ale mama nie da rady wyjsc z pracy to powiedzialam ze pojade do niej bo dawno u lekarza nie byłam!! Bo w domu nie wiedza o ciąży!!Czuje ze to koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa daj znac co sie dzieje ... tatik ja jestem dokładnie miesiac i 5 dni po łyzeczkowaniu na sex pozwolono mi jak bede gotowa ( 14 dni po zabiegu byłam gotowa ) @ dostalam dokładnie 30 dni po zabiegu i mi lekarz powiedział na kotroli tak : 3 mies mam odczekac ale jak zajde szybciej to nie znaczy ze nie donosze ciazy . teraz juz zamierzam sie starac w tym cyklu faszeruje małzonka mego cynkiem a siebie folikiem . Dziewczyny a moze luteine tez zaczac brac juz ? tatik poczekaj jeszcze zrób bete sprawdz czy przyrasta i koniecznie daj znac . Ja Ci powiem ze na poronienie bym nie czekała ciesze sie ze mialam zabieg wiem ze tak jest lepiej ale ja po tym jak sie dowiedzialam 2 tyg czekałam jeszcze az cos sie ruszy i to były najgorsze 2 tyg w moim zyciu ... wogóle ten czas wspominam jako najgorszy w moim zyciu :( hh29 jak tam Twoje mdłosci ?:) ja mam chyba jakis problem z hormonami cos mi swiruja no dziewczyny bylam dzis u siostry poszłysmy na zakupy jak w sklepie chciałam jej cos pokazac na polce wyzej i podniosłam reke myslałam ze padne ze smrodu i wstydu no poce sie niemiłosiernie moja siora mowi ze nic nie czuje a czuje siebie cały czas wgóle u mnie z tym wechem jest dalej cos nie tak ... ktos na klatce u niej miał ogorki małosolne gdzies ja normalnie pytam sie siory czujesz ten zapach ta mówi ze troche tak ( ja wogóle uwielbiam ogórki małosolne ) ja mowie jak troche przeciez ja to tak silnie czułam ze masakra ja nie wiem moze cos mi sie poprzestawiało po tym łyzeczkowaniu? postanonwiłam dzis ze jeszcze raz pojde do gina zeby mi wytłumaczył moze jakies badania zrobia mi bo zwariowac mozna pal licho ten wyczulony nadal wech ale to pocenie sie ja nigdy nie mialam takich problemów ( dodam tylko ze ja sie kapie 2 razy dziennie i mam antyperspirant w kulce i w sprayu ) oszalec mozna ... chyba ze mam menopauze to rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Aniołkowa daj znać co lekarz powiedział bo się martwię Miętówka mogły Ci się hormony rozregulować i nie bierz luteiny już bo progesteron powstrzyma owulacje. Dopiero PO owulacji jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz tez dal mozliwosc czekania, az zaczne krwawic, ale odradzal, bo po 1. duza strata krwi, a po 2. to byl 10 tc i na 90% trzebaby poprawic, bo sama bym sie nie oczyscila. no i psychicznie nie wytrzymalabym czekania, a tak to zabieg mialam w ten sam dzien co diagnoza. mietowka, luteiny sama sobie nie aplikuj, bo zatrzymasz owulacje, a poza tym lepiej nic nie brac bez konsultacji z lekarzem. aniolkowa, bardzo mi przykro :(. daj znac, co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mdlosci to przedpolydniem byly, teraz jest spokoj. za to piersi bardziej bola. no i mam wahania nastroju - dzis mi sie chcialo ryczec przy takiej malo romantycznej piosence, jak leciala w radiu, jak prowadzilam auto ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niestety diagnoza potwierdzona HCG spadło o połowę od zeszłego tygodnia 13 sierpnia ( bo tam wszędzie powinien być sierpień a nie lipiec) było 2339 a dziś już 1292 :( mam czekać do poniedziałku i wtedy postanowimy co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatki, przykro mi :(. wiem, co czujesz. duze rozczarowanie i zal do losu, ze padlo na ciebie i twoje dziecko. jedyne co ci moge napisac, to ze z czasem poczujesz sie lepiej i na pewno bedziesz miala jeszcze dziecko, choc dzis zapewne wydaje ci sie to niemozliwe. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Co chce coś napisać to mnie wywala z kafeterii. Wkurzam się strasznie jak dużo napiszę i nagle wszystko znika wrr! Tatik jak nikt inny wiemy co czujesz. Kilka razy przez to przechodziłam.... Pamiętaj aby nie tracić nadziei Mnie dziś głowa boli i o. A Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh29
ja dzis nad ranem mierzylam temke i lekko mi spadla ale i tak jest wyzsza niz w pierwszej fazie cyklu. zaczelam rozkminiac, a potem snily mi sie koszmary :(. ta tempka nie powinnam sie martwic, bo w pierwszej ciazy tez tak mialam (raz ciut wyzsza raz nizsza) i bylo dobrze. dzis 30 dc, korcilo, zeby zrobic test, ale czekam :). piersi dalej bola, a po sniadaniu mialam lekkie mdlosci. potem mi sie na spacerze poprawilo z corka. poza tym kupilam wczoraj zestaw witamin dla starajscych sie i na 1. trymestr i bez wzgledu na wynik zaczynam brac (teraz biore sam kwas foliowy). chcialabym byc w ciazy, a jednoczesnie sie boje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Kochana weź już zrób ten test bo nie wytrzymam z ciekawości a pamiętaj że ciężarnym się nie odmawia :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
Najgorsze jest to że mam czekać do poniedziałku. wzięłam dwa dni wolnego bo w pracy chyba nie dała bym rady a w domu też sama siedzę i ryczę tylko. Bo jak to możliwe w niedzielę pojedyncze plamienie tylko a tak nic mnie nie boli nic się nie dzieje a to koniec. Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatik przykro mi ... tatik ja niestety miałam tak samo nic mnie nie bolałao po tym jak sie dowiedzialam nadal mialam objawy ciazy ie mogłam uwierzyc :( tak mi przykro zdaje sobie sprawe ze to jest trudny czas dla Ciebie trzymaj sie i jeszcze sie wszystko ulozy ... hh29 nie panikuj tylko kiedy Ty testujesz jutro? JA dzis dostalam telefon od szefowej musiałam pojechac do sklepu na godzine .....:/ pytała mnie kiedy zamierzam wrocic bo na chce juz do normalnosci wrócic ... ja nie wiem czemu ale dzis znowu mam te dziwne zawroty głowy i padam na pysk ze zmeczenia poprostu jakbym mogła to bym spała i przerazliwie mi zimno :/ chyba mnie rozkłada przeziebienie ;/ ciekawe jak nasza Aniołkowa sie ma nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha, zrobie w takim razie jutro specjalnie dla ciebie ;). a jak ty sie czujesz? jestes na jakis specjalnych lekach caly czas? musisz je do konca brac? tatik, nie zazdroszcze ci tego czekania :(. u mnie bylo o tyle "lepiej", ze diagnoze i zabieg mialam tego samego dnia... ciekawe, co z aniolkowa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietowka, cos dlugo cie rozklada to przeziebienie... jutro zrobie juz ten cholerny test, zeby przestac w kolko o tym myslec. jesli bedzie negatywny, to przynajmniej napije sie radlera ;). widze, ze obie myslimy o aniolkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Dziewczyny wczoraj to był zły alarm , usg wyszło troszke lepiej niż w pon .Nawet lekarz mówił ze idzie to ku dobremu . Mam wyniki bety i nie wiem czy się śpieszyć czy raczej nie Badanie Parametr Wynik Jednostka L H Norma Opis Beta-HCG beta-HCG 22580,00 mIU/ml A poprzedni wynik-12956,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie sie zastanawiam co ja taka oslabiona chodze no jak pracowałam to rozumiem bo nigdy nie mialam dnia wolnego praktycznie ale teraz . musze sobie porobic badania krwi chyba ale ze mna tak zawsze robie badania i wyniki mam dobre . no aniłkowa mi chodzi po głowie i tiki tez bo sama niedawno przerabiałam to wszystko. a wiesz hh29 ja tez troche sie boje ze jak teraz zaskocze to historia sie powtórzy a z drugiej strony powtarzam sobie ze nie wolno mi sie denerwowac musze byc pozytywnie nastawiona ... kurde to jak Ty jutro zatestujesz pozytywnie to ja wypije radlera za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Ja sie zastanawiam czy to dobry przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa, ja sie tam na wynikach bety nie znam (nie wiem, ile powinna przyrastac), ale jesli rosnie, a usg lepiej, to tylko pogratulowac :)! kiedy kolejna wizyta? idziesz w pon do tej lekarki, czy zrezygnowalas z niej? mietowka, moze faktycznie masz lekka anemie. albo stres. albo...ciaza ;)? jak zajde, to sama ci wysle tego radlera poczta ;), tylko ode mnie to troche bedzie szedl poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
ma być przyrost 66% tak pisza albo podwojenie w 48h - badz tu mądry człowieku Nie pojade do tej babki , chyba ze cos sie bedzie działo .27 sierpnia jade do lek prowadzacego a 3 wrzesnia na NFZ.. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny bo ja wiem ze i tak nie jest w 100 %lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty masz ciut mniej niz podwojenie. a kiedy robilas poprzednie badanie? minely pelne 48h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniołkowa poniosło mnie przepraszam faktycznie beta ci przyrosła ale nie dwukrotnie . Niekoniecznie to jednak nie oznacza ze jest zle ja wtedy zanim poszłam na zabieg czekałam na wyniki bety to naczytaam sie ze jak sporo wzrasta to jest ok a pani w laboratorium mi powiedziala ze nie zawsze ta beta po 46 h przyrasta dwukrotnie bede kciuki trzymac i dawaj znac jak sie czujesz . hh29 ciaza u mnie wykluczona bo miałam @ 15 :) co prawda wczoraj przestałm na dobre plamic leciutko czyli o jeden dzien dłuzej niz zwykle ale ciaze wykluczam :) hh29 lepiej nie wysyłaj tylko potem w zamian trzymaj kciuki zebym ja zatestowała pozytywnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
1 bete we wt o 9.33 a 2 bete dzis o 11.33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Aniołkowa według mnie jest ok. Powinno być min 66% w ciągu 48h Na Twoim miejscu poszłabym do tej dr przynajmniej po leki. Ja na początku też poszłam byle gdzie żeby chociaż leki dostać dopóki nie ma mojego dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×