Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaaaaaa

pytanie do katolików i nie tylko

Polecane posty

tak, żyję iluzjami, ech, że ludzie, ech, się, ech, nie, ech, gwałcą, ech, nawet, ech, jak, ech, się, ech nie, ech, znają:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można kochac głównego sprawcę zła? Znaczy demony go opętały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie rozumiem, kocham daną osobę, jest to magia, poryw serca. mogę się od kochać, ale nie na zasadzie: zdradziłeś - od tego punktu Cie nie kocham." x ale na zasadzie: zdradziłeś moje tajemnice- to już cię nie kocham, to już byś mogła, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz broken. W KOŃCUUUU powiedziłabys na poczatku ze to robienie z siebie dziwadla i przejscie na satanizm nie wchodzi w gre, ty byś sie na to nie zgodziła bo tobie to nie odpowiada!!! Tak samo my na poczatku mowimy ze w naszym zwiazku nie ma mowy o zdradzie.Jak jemu tez to pasuje i godzi sie na to a po jakimś czasie sie puści to sory ale niech spi/e/rd/ala od poczatku było cos ustalone. W kazdym związku/relacji jest coś na co nigdy sie nie zgodzimy u nas jest to zdrada rozumiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam dziwadło ale chodziło mi o jego wyglad nie wiare:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ pier/d/olić nie wiem jak nienormalnym trzeba być aby brak lojalności porównywać do g****u totalny brak logiki wyznanie czyichś sekretów nie ma nic do czyjejś wolności nie ograniczam czyjejś wolności zdradzając czyjąś tajemnicę nic jej w ten sposób nie narzucam, ani nie zmuszam do niczego jak w przypadku g****u a to co ja komuś mówię to już moja sprawa i to czy chcę czy nie chcę być wobec kogoś lojalną - również zauważyłam, że ty masz spaczone postrzeganie nie tylko "miłości", ale także "wolności" i pewnie wielu innych rzeczy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"człowiek ma prawo czuć się dla kogoś najwazniejszy," xxxx otóż to, każdy człowiek chce być dla kogoś najważniejszy przynajmniej dla jednej osoby ale broken woli wypierać i tłumić swoje naturalne pragnienia, w imię jakiejś durnej, wynaturzonej "poliamorii" durny wymysł skrajnych lewaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina sie g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem, jak można być taką ofermą, żeby zdradę porównywać do bicia. nie - bijesz cudze ciało. KONIEC tak, zacina się a gdzie ja powiedziałam, że miłość jest najważniejsza na świecie? ja tylko mówię, że mówienie, że wymga się wierności z miłości to KŁAMSTWO, wierności wymaga się z egoizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co zrobię jak będe miała miłość, to zdradzę związek - żeby go przekreślić, upkorzyć względem miłości i żeby sprawdzić miłość "partnera" czy nie używa mnie do wielbienia kut/asa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 90% to katolicy a jedynie niecałe 40% a dokładnie 39% tak podają statystyki kościoła kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ma prawa tego ode mnie wymagać nie ma nikt prawa wymagać od emni uczuć nie ma nikt prawa kazać mi spać z określonym ludźmi, jeść określone rzeczy, żyć w określony sposób "bo jak nie, to nie będę Cię kochał"...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam zakochana, to akceptowałam wszystko, bo KOCHAŁAM to wszystko, kocha się człowieka, a nie niewolnika. nie kocha się złamanefgo, upokorzonego człowieka u końca Twojego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mówienie, że wymga się wierności z miłości to KŁAMSTWO, wierności wymaga się z egoizmu" x tak samo i ty wymagasz lojalności z egoizmu :) ale że ty tego akurat wymagasz to już trzeba dorobić sobie do tego ideologię, prawda? i kompletnie bezsensownie i anty-logicznie porównywać do g***tów największy "argument" broken w każdej dyskusji- wszystko co nie pasuje do jej obrazu świata trzeba automatycznie porównać g****u :D ok, idę, bo dłuższa dyskusja na ten temat już nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken skoro twoja teoria jest taka poprawna, a my robimy zle bo ograniczamy,klamiemy,nie dajemy wolności itd to czemu sie rozstałas ze swoim facetem skoro tylko twoja teoria miłosci jest tą poprawna i dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, facet Cię kocha, Ty jego tez, wszystko pięknie aż idziesz do łóżka z innym (z egoizmu, dla wyłącznie przyjemności), wiec facet nie przestaje Cię z dnia na dzień kochać, ale traci szacunek i nie chce żyć z Toba w związku - czaisz? Nawet jeśli się kogoś kocha to nie zawsze da się z tą osobą być jeśli ma się skrajnie różne poglądy na pewne tematy, zwłaszcza gdy jedna ze stron sugeruje poligamię która jest społecznie nieakceptowana i dla większości ludzi n nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego to ma być nieakceptowane, że się lubię tulić i całować do większej ilości ludzi;) nie wiem, czemu to ma wywoływać taki wkurw. udowodnij, że to nie dlatego, że "partner" ma za wysokie ego. gdyby on też miał perspektywę na kochankę też by sie tak wku'rwiał?;) ja tam nie wiem. wolę w takim razie trzymać się od gównianego związku z daleka. nie chcę dostać w pysk od któregoś z Was. albo być obarczana poczuciem winy, chociaż nikogo nie krzywdzę, robiąc z moim ciałem co chcę. zwiazek to patologia. "związek" piszę w cudzysłowie, bo wiecie, gówno przez papierek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jest nieakceptowane bo większość ludzi ma INNE potrzeby niż ty. Ty tak samo nie akceptujesz ich jak oni ciebie w tym aspekcie. Dotarło w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w twoim wymaganiu lojalności nie ma egoizmu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta szuja co rozpowiada sekrety sąsiadki jeszcze tu trolluje:O a czy w wymaganiu ofiary gwałciciela, żeby jej odpuścił, nie ma egoizmu? to jest wymóg SPOŁECZNY nie związkowy, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to ja jestem gwałcona, gdy kots ingeruje w to z kim mam spać a z kim nie spać ja bym w mordę dała facetowi, który by w ogóle zaczął temat, jak już sobie tak odpuszczamy grzeczności :classic_cool: moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie ma egoizmu. Po prostu ma potrzebę wyłączności i tyle. Ma kłamać, że jej nie ma i rezygnować z własnych potrzeb, a tym samym zatracić część swojego "ja" i robić coś wbrew sobie? Natomiast egoistyczna to jesteś Ty próbując każdego ustawić pod swój szablon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to znaczy, że nie kocha. ja też mogę postawić Twobie wymagania. to znaczy, że Cię kocham? nie, układam sobie pod siebie. ja pluję i sram na taką postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×