Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Aniu Ja takze jem co wszyscy, mam rodzine meza i synia. Nie mam czasu na podwojne gotowanie. jem poprostu mniej, czasami dla siebie wprowadzam jakas delikatna modyfikacje, np. dla moich panow ziemniaczki podsmazane a ja z wody, oni nalesniki z serem ja tylko ze sweirzymi owocami. Zamiast 2 kanapek, jedna, malutka itp. Troche ruchu i to dziala, wiem, bo sprawdzilam. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja stosuje od pon lipotropic spalacz tluszczu Na mnie dziala mimo ze czasem podjem Dzis zrobilam test zjadlam kawalek chalwy ok 30-50g i wypilam ok 100-120ml coli Zobaczymy jako spadek bedzie rano z tym ze na kolacje mialam tylko 1/2serka wiejskiego bo nie mialan apetytu Ogolnie od pon jestem na diecie 1500 I dzis rano mialam -1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula- wlasnie zrobilam smoothie z buraczka! ponownie...:) tym razem wg wskazowek... 1/4 buraczka, 1 seler naciowy, 1 duze jablko- PYSZNE! tamten pierwszy byl tragiczny! ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- jak lapie cie glod, I nastroj do podjadania wez gume do rzucia....I jeszcze wypij szklanke wody- zajebiscie dziala! na kolacje sprobuj same salatki lub warzywny smoothie- bardzo sycace. jesli to Ci pasuje. Plan masz dobry :) do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... u mnie dbanie o urode czyli maseczki, maski na wlosy...serum...manicure lezy I kwiczy :( nic nie zrobilam ostatnio... skupiam sie na diecie I cwiczniach....jakos mam to tak zakodowane, ze bede do wszystko robic jak juz sie odchudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam systematycznosci do takich rzeczy Kupilam serum termo wyszczuplajace i ,,zasila kolekcje" na polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja wczoraj zailaczylam silownie ( I cos co bedzie mi zazdroscic Izulek), kapiel w pianie z olejkami, a potem wybalsamowalam sie jak mumia, nawilzajacy na nacale cialo, na nogi oczywiscie bardzo gruba warstwa I skarpetki na to, uda anti-cellulite. Byl tez oczywiscie piling do ciala I maska na wlosy. Dziewczyny brac sie za siebie I za te wasze kolekcje "lazienkowe", ktore za pewne wszyscy podziwiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula niie jestem zazdrosna hahahha ja taplalam sie w cieplusiej wodzie w piance z sola dzis rano :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na kare Zechlalam 100g chalwy i pol bulki z nutella Jestem tak wsciekla na siebie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guma do rzucia... :P wiem, że to dobry pomysł, ale nie wyrobie na dentystę, ponieważ wypadają mi przez nią ostatnio plomby :D dzisiaj podjadłam batona! brrr! powinnam dostać lanie. na sniadanie: owsianka drugie śniadanie: jogurt i kromna chleba (ale nie białego) z tego powodu że obiad mam późno... i dużo dziś sprzątałam to musiałam jeszcze zjesc kromke chleba z pomidorem...;/ i potem wpadł mi baton! ;/ obiad: zupa warzywna! za kare musze jechać gdzies rowerem, a jako że mieszkam na wsi pod radomiem, to wybiore się na wycieczkę do radomia, te 24 km w obie strony... a potem ćwiczonka i skaknka (ale jak wrócę)... śmieszna sprawa ze mną jest, bo jest wysportowana dziewczyna :D tylko ten brzuch to jak u...aż nie mam porównania... mysle też żeby zakupić jakiś balsam do ciała, żeby robić sobie przed spaniem jakieś masaże, wklepywanie w ciało (biust i sadełko)...zawsze to jakaś poprawa krążenia krwi.. :) polecanie niedrogi kosmetyk, wart kupienia? (na kieszeń studencką) Aaaa i muszę wam polecić siemię lniane! codziennie rano na czczo robie taki zabieg: szklanka wody mienralnej, a potem gotuje ten kleik z siemienia :-) poprawia sprawność układu pokarmowego :) aaa jutro to chyba nałożę siemię na włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Izulek88...ty zechlałaś chałwę, a ja zechlałam batona, tego zasranego góralka co reklamują, ojciec sobie na weekend zapasy zrobił! i co... to wszystko przez niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterr
Wczoraj u mnie dzien stracony dla sprawy. Mialam duzo pracy zawodowej i dwa swiezo upieczone makowce. Niedobre polaczenie. Jedno pocieszajace, ze wygladalam calkiem fajnie jakos. Dzisiaj zwazylam sie i jest jakis spadek mimo wszystko. Dzisiaj dieta MZ i joga wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obiad odpuszczam z racji tego obzarstwa (hehe bedzie na jutro) Na kolacje mam salatke z tunczyka wiec ,,dosype" 2jaja zeby podkrecic metabolizm pozniej godz zumby i az boje sie rano spr wage :-/ Ogolnie to bylam zbyt glodna az rece mi sie trzesly otworzylam szafke a tu ta przekleta chalwa Normalnie chcialo mi sie ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mieszkam od ciebie jakoes 70-90 km w jedna str. Bierz rower i wpadnij na kawe heheh :-D X Sorki za bledy ale ja caly czas z tel pisze Zdeterr makowiec smakowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Hej dziewczyny można się do was przyłączyć? Też mam sporo do zrzucenia i może lepiej mi pójdzie chudnięcie w grupie. Od pierwszego lipca zrzuciłam 5,5 kg. Wiem to trochę mało, ale tak mi wolno schodzą te nadprogramowe kilogramy. Mimo że całkowicie odstawiłam słodycze, mięso i wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestanie traktowac odchudzania jako kary, wyscigu do mety, bo ciagle beda takie wpadki :( Trzba polubic siebie, taka jaka sie jest I po malu gubic kg. Wystarczy, ze sie bedzie chudlo po 0.5 kg to po 10 miesiacach jest ponad 20 kg. od czasu do czasu pozwolcie sobie na jakies extra calorie w czyms miare zdrowym ale co wam sprawi naprawde przyjemnoc. Wczoraj jak moj brzdac poszedl spac w poludnie zrobilam sobie pyszna gorzka kawusie I do tego jogurt, ale jaki ;) Brzowkwinowy, w odzielnym pojemniczku byly kawaleczki gorzkiej czekolady I pistacje, 210 cal. Delektowalam sie tym jak bym jadla deser w najlepszej restauracji I nie traktuje tego jako "grzeszek" ale nagorada za dobre spawowanie przez tydzien. Nawet wam sie z tego nei tlumaczylam dzis ;). Wieczorem dzieki mezowi moglam pojsc na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ja jestem zla na siebie bo poszlam z siora na miasto za pozno wrocilam nie rozmrozilam fileta a bylo juz sporo po porze karmienia bylam tak glodna ze doslownie rzucilam sie na ta chalwe do tego malo mi bylo to jak w transie zjadlam pol bulki z nutella :-( Jestem wsciekla sama na siebie Obuad juz odpuscilam Kolacje zmieniam na 2jaja zeby zmniejszyc skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Mam 164 wzrostu w styczniu rozpoczynałam z wagą 83 kg, w 5 tygodni zrzuciłam 6 kg i wtedy wylądowałam w szpitalu z rozlanym wyrostkiem. Więc moje zmagania z nadwagą legły w gruzach. W lipcu jak doszłam do siebie rozpoczęłam z wagą 80 kg teraz po ponad półtora miesiąca schudłam do 74,5 kg. Jestem mamą dwuletniej córeczki poza którą świata nie widzę. I to dla niej chcę być zdrowa, zgrabna i ładna. Nigdy nie ważyłam dużo przeważnie mieściłam się w swoim przedziale wagowym, aż tu nagle jakieś zawirowania w organizmie wcale nie związane z ciążą i wrzuciłam aż tyle. W ciąży najpierw schudłam 9 kilo, aby do końca ciąży z powrotem je odzyskać. Ale i tak się cieszę, że więcej nie zdobyłam nadbagażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Aha i jeszcze mój cel 70 później 64 a marzenie 57 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadanie; Owsianka z jogurtem orzechami i owocami: Jogurt naturalny 1kubek Platki owsiane/musli diet 3plaskie lyzki Migdaly 1lyzka Orzechy wloskie 1lyzka Morla/zurawina suszona 10g Jablko 160g srednie X Serek wiejski light Pomodor100g lub koktajlowki 4szt Ogorek 25g 1/3szt Rzodkiewka 2szt Szczypiorek lyzka Wasa 1kromka X X3posilek Losos/makrela wedzona 80g Chleb graham/zytni razowy 2kromki Pomidor 1/2 sr.szt Xx X Obiad Indyk/kurak (piers) 100g Olej rzepakowy uniwersalny 1lyzeczka Szpinak mrozony w kostkach 1/2 opak Pomidor 1mala szt Zabek czosnku Galka muszkatalowa szxzypta Ryz brazowy//basmati 1/2 woreczka X X Kolacja Pomidor/koktajl 200g Ogorek 1 mala szt 100g Papryka czerwona 50g Cebuls 4plastry Oliwki 4szt Ser feta/mozzarella 2plastry Cytryna 30g Wasa 2kromki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek88 to gdzie mieszkasz? :D chodzi o miejscowosć :D bo jestem ciekawa, bo a nóż widelec, kiedys zjem znowu batona i za kare taki maraton rowerem mi się przyda haha ;D u mnie kolacja to kasza jaglana z jabuszkiem, ale zaraz musze jakiegoś pomidora wtrąbić :D na razie się nie ważę... BOJĘ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, moim marzeniem również jest 57 kg... wiecie dziewczyny...jutro wejdę na wagę...rano... i wam napsize ile ton waże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula...ale wiesz...ja nie lubię samej siebię..nie mogę siebie zaakceptować... uwielbiam jesc, ale przez to poprostu rośnie mi sadełko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzulia :) Witamy w naszym gronie. Ja tez jestem mama 2.5 letniego synia :) Anna zabieg na kazda kieszen, nie tylko studencka. Troche pracochlonny I potem trzeba sprzatac, ale cialo bardzo go lubi ;) Jak pijesz kawe pazona to niw wyrzucaj fusow, tak po 2 lub 3 kawach fusy, dodaj oliwe z oliwek I cynamon. Wez krotki prysznic a potem taka maska wymaruj cialo, brzuch, uda, posladki I owin sie folia. Poczekaj 1/2 h , szorstka rekawica I robisz piling ciala nalozona maska. Po umyciu naloz jakis balsam, naprawde dziala :) Kawa czyli kofeina pomaga spalic tluszcz, cynamon rozgrzewa I poprawia krazenie a oliwa doskonale nawilza ( vit E I inne antydoksydanty ) Izulek, koniec ze slodyczami I do zumby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna kazda z nas ma cos w swoim ciele co lubi, Ty z tego co pameitam nogi, pomysl sobie, ze z czasem bedzie wiecej do lubienia. Troche pracy I wyrzeczen ale nie katowania sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×