Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

No w koncu jestem Klawiatura strajkowala w tel :-/ Ania ja jestem z kielc A moja upragniona wada to 50kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski moze przeniesiemy sie na to nasze forum "przyjazne odchudzanie...." co? bo bedzie latwiej a tak latac po tych forach to wiadomo... Amaretka Ciebie rowniez zapraszam, wpadaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny! widze ze troche sie dzis dzialo! Same dramaty :) Witaj Dzullia ! :) U mnie okay, ale mialam duze opory przed pojsciem na silownie..... ale byla!!! 45 min. Kalorie spalone. Czarnula super mialas SPA..... I nabalsamowalas sie jak mumia- co za swietne powiedzenie. Nigdy go nie slyszalam! Az sie usmiechnalam od ucha do ucha :) Masz racje...zdrowe odchudzanie...bez katowania sie... Izulek -sluchaj...zrob takie zalozenie, ze czasem zdarzy sie podjesc zakazany owoc....poprostu takie jest zycie.... I nie trac przez to humoru! Zobacz jak fantastycznie postepujesz! od razu korekta...mniejsza kolacja...cwiczenia. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze ze akcja sie toczy popoludniami ! ;) Ja nadrabiam zaleglosci wieczorem. Dzis znow widzialam super wygladajaca dziewczyne na silowni. Pomyslalam KURCZE! jak one to robi??!!! oczywiscie super brazowe cialo...chyba musze zaczac stosowac balsam brazujacy. Mam 5 ha!! Ale oczywiscie stoja na polce :( W niedziele robie SPA. postanowione. Z tym dbaniem o siebie to jest tak ze trzeba to robic regularnie dopiero wtedy sa efekty.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka dzis moi panowie zazyczyli sobie po obiedzie zamiast deseru smoothie owocowe. Byllo pyszniutkie, ja tez sie skusilam ale moj obiadzik byl "chudziutki" wiec nie mialam wyrzutow sumienia. Zmiksowalam jagody, winogrono I jabluszko. Pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Dziewczyny jak wy macie jeszcze czas na takie zabiegi kosmetyczne. Ja palcem do tyłka nie jestem wstanie sięgnąć tyle mam zajęć. Przecież to całe zdrowe odżywianie jest bardzo praco- i czasochłonne a jeszcze ćwiczenia, dziecko, dom, zakupy. Ja nie daje rady już nic więcej. Może ja jestem nie kumata ale gdzie wy się chcecie przenosić czy ja coś źle zrozumiałam? A i jeszcze jedno w jaki się w końcu dzień ważymy bo jestem trochę zdezorientowana po tym spamie co wcześniej przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Dzulia zdrowe odchudzanie nie jest wcale takie pracochlonne jak Ci sie wydaje. Poprostu musisz cala rodzine tak odzywiac ;) Na mojej glowie tez jest sprzatanie, pranie, gotowanie, zajmowanie sie malym dzieckim itp. U mnie obiad podawany jest po 12, bo wtedy maz "wpada na szybki obiad", nie ma czasu na czekanie. Gotuje codziennie. Jestem tu sama, nie mam rodziny a z obcymi boje zostawic sie synka. Na silownie I lub taki zabieg jaki powyzej opisalam moge sobie pozwolic jak moj maz jest przed 7 wieczorem a jest to rzadko. Staram sie cwiczyc co drugi dzien w domu jak moj synio ma drzemke. Jak w jeden dzien cwicze w poludnie to w drugi nadrabiam zaleglosci w domu. Nie jest latwo ale trzeba jakos sie zorganizowac ale jest to mozliwe. polozenie maseczki na twarz nie kosztuje majatku I nie wymaga niewiadomo ile czasu. Kiedys tez sie tlumaczylam, ze nie mam czasu :) Chciec to moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulia- to wszstko jest w Twoim umysle I nastawieniu. Jak myslisz ze nie masz czasu to nie masz. Polozenie maseczki na buzie zajmuje 2 minuty :) potem trzymasz np:10 min. czyli razem 12 min. Ja u siebie odkylam ze do tego trzeba sie przekonac. Jak myslisz ze cos jest ciezkie to takie bedzie. To Ty wibierasz jak chcesz myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia wazymy sie co srode. Czesc dziewczyn pisze jecze na innym watku I stad to zaproszenie od efcyka :), tam jest wiecej dziewczyn aktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie postanowienie dbania o siebie....to taki czas tylko dla Ciebie :) danie sobie troche uwagi I milosci. Zrelaxowanie sie. A to potem procentuje we wszystkim np lepszym samopoczuciem, czujemy sie tez zadbane. Mozna wygospodarowac odrobile czasu. Chocby na taka pachnaca maseczke....jak milo jest nalozyc maseczke....wlaczyc relaxujaca muzyke I zamknac oczy na 10 min . sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja zazwyczja biegam po domu w maseczce sprzatajac lub prasujac itp. Jedynie w algach leze, bo musze ;) Niestety moj synio boi sie tej maseczki wiec moga ja zrobic tylko wtedy gdy moi panowie wyemigruja z domu. Jak spi nie chce ryzykowac, bo w kazdym momencie moze sie obudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maski na twarz robie sporadycznie ale robie :-) Dziewczynki jeatem happy od rana waga plusa nie pokazala + a nawet -0,1 naprawde te tabletki dzialaja ,,cuda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Jak tak kawka zrobiona? :) Ja wlasnie popijam. Dziewczyny katastrofa! Nie wiem co mam z ty robic. Chodzi o to ze uda mi wogole nie chudna, a tu musze zrzucic te 5kg no I troche z brzucha, a tu zebra mi juz prawie widac.... :(:(:(:( czyli gora chudnie a dol nie nadarza....no I co ja mam teraz zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiadaj na rower :-) a pomaratonie skup się na rozciągniu mięśni nóg i ud :) pamiętajcię dziewczyny o rozciąganiu, to wazny element !:) bez kawusi... :) ale po sniadanku i zestawie moim czyli: - szklanka wody - siemię lniane - owsianka Dziś trzymamy bez słodyczy! i dzis się wazyłam... mam 64,5 kg... w okresie maj/czerwiec ważyłam 61/62... co te waakcje ze mną zrobiły... A to jest figura której jestem właścicielka: http://4.bp.blogspot.com/-yls5NNn5SB0/UCpS4uH4bBI/AAAAAAAAAiQ/Kl-onzbfcYM/s1600/figura+jab%C5%82ko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ania! Chyba rzeczywiscie rower jest najlepszy.... wkurza mnie to ze tak nierownomiernie chudne!! :( Dziewczyny czy mozna cwiczyc cardio czyli rower, bieganie przez 3 dni pod rzad, dzien przerwy, I znowu 3 dni. Czy raczej trzeba robic przerwy...cwiczenia, przerwa, cwiczenia, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Amaretka ja kawy nie pije bo nie moge mleka xe wzgledu na duza zawartosc cukru w laktozie Jestem wlasnie na zakupach :-) Kupilam sobie zapiekanke i oddalam mojemu zeby nie zjesc wyszlam ze sklepu W nagrode red bull bez cukru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ćwiczenia codziennie nie są wskazane :) rób sobie 1-2 dni przerwy... :) szczególni jeśli uprawiasz bieganie, a nie jestes sportowcem, ponieważ tój organizm musi się zregenrować, mieśnie muszą poczuc że żyja :D ja zazwyczaj przerwe robie w niedziele bo to taki dzień :D i okołośrody, czw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red bull bez cukru ? takiecos nie istnieje, kochana zrezygnuj z takich napoi! one są na bazie cukrów prostych... na maturze zdawałam chemie :D jestem mistrzem w czytaniu opakowań :D lepiej wypić wode mineralnę , aby podniesc cisnienie krwi..nawet kilka szklanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja jeszcze nic dzis nie jadlam a Ty Izulek tu o zapiekankach piszesz!!!?? ha :) ale bym zjadla taka chrupiaca z grzybkami, szczypiorkiem I ketchupem. Dzielna jestes! Zapach na pewno byl kuszacy.... Ania- czyli cwiczenia...przerwa ...cwiczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania szok...Ty jestes tylko 2 cm nizsza ode mnie a wazysz 64.5 kg!!! wiesz ile ja waze 69.5 kg ! Moje marzenie to Twoja waga ....tak 64kg-65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszace i to jak :-) Musialam wyjsc zeby nie skapitulowac Ode za nie dlugo na miasto zaniesc kompa do diagnozy bo juz szlag mnie trafia siedziec na necie na tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, musisz cos z tym zrobic, bo sie bedziesz irytowac. Ja tak mam jak cos elektronicznego mi sie psuje...szlag mnie trafia S-: Moj komp nadaje sie do wymiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład: pon i wtorek cwiczenia, środa przerwa, czw pt sob cwiczenia a w niedziele przerwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka...w liceum wazyłam tyle co Ty... a wszystko to przez rodziców i kłopoty, które poprostu zajadałam! a jak miałam kłopot który zajadałam słodyczami kanapkami czy kfc to tyłam, a nie dość że nie miałam wsparcia rodziców gdy mialam problemy to jeszcze wyrzuty i wyzywanie mamy, że jestem gruba i żebym popatrzyła na kolezanki...:( mam straszny uraz przez to.. ale to dłuższa historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jaki czas najlepiej się ważyć? bo moja psycha jest słaba :D i potrafie co 5 min..tym bardziej że dzisiaj stanełam pierwszy raz na wadze od czerwca albo maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja sie waze codziennie Tez mam problem z mama tyle ze mam szczescie bo z nia nie mieszkam A jak przychodzi to ,,co ci w ten ku**leb strzelilo ze nagle na diete przeszlac? Tylko tel i tel Wogole jest o wszystko zazdrosna :-( Massakra Ni ale coz rodzicow sie nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana. Super rada. To ma sens. Zloty srodek. 2 dni cwczenia- przerwa- 2 dni cwiczenia. Jesli chodzi o wazenie....to nie codziennie...bo to nic dobrego- wpadniesz w obsesje! Sprobuj raz na tydzien. To jest optymalne poniewaz napewno zobaczysz konkretny efekt, I bedziesz zmotywowana. Nie ma sensu wazyc sie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×