Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

dziekuje dziewczyny... zabieram sie do pracy czyli czas na rower. a na kolacje bedzie jaglanka z jabuszkiem. ehhh walka walka walka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74
Witam Ja już po pracy :-) Na śniadanko miałam płatki, obiad- niestety kopytka z grzybkami, ale nie mogłam się powstrzymać, ( grzybki świeżo zebrane :-) ). Kolacja będzie lżejsza...tak planuję hehe :-P Dzisiaj planuję zrobić jakąś maseczkę na twarz i na włoski. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno ja ci zasadze kopa w doope nie narzekaj jaka to ty bezsilna jestes tylko bierz doopsko w troki bo samo sie za ciebie nie zrobi!!! chcesz byc piekna i chuda a sie obzerasz KONIEC!!! pamietaj ze mieszkasz 70-90km ode mnie wiec nie jest to az tak daleko wiec PRZYJADE I NA KOPE CI W ZADEK musisz miec silna wole od czasu Do czasu kazdemu zdarza sie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na to wychodzi, ze kazda z nas ma cos na sumieniu po weekendzie. Rozpoczynamy nowy tydzien I od nowa walka z kg. Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chce ci sie slodkiego kup sobie sok w kartonie najlepiej z czerwonego grejfruta i patrz na zawartosc cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74
Myślę o tym, aby zdrowe odżywianie wprowadzić na stałe do menu, unikam białego cukru jak ognia, tłustych dań, gazowanych napoi...ale zobaczymy czy mi się to uda na dłuższą metę :-) Wiadomo, że zdarzają się kryzysy, ale nie możemy się poddawać...i dziewczyny cały czas do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziewczyny uwazajcie na sokiz kartonow Przez 2 lata pracowalam jako sekretarka w zakladzie , gdzie dr Vit produkowal soki, miedzy innymi te czerwonego grejfruta. To Byl koncentrat z bialego grejfruta I dodawali czerwony barwnik I wychodzil czerwony grejfrut ;) odnosnie zdrowego odzywiania, to jest chyba najlepszy sposb na schudniecie, moze nie tak spektakularny jak rozne diety ale jak polubimy zdrowe jedzonko to potem bedzie nam duzo latwiej utrzymac upragniona wage :), ktora zdobywyalysmy w wielu trudach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anna
Izulek :D Twoje śłowa mnie ujęły! :D lece do brzuszków! na serio tkai mocny tekst aż mnie poruszył, dlateog juz was wiecej nie zawiode ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nastepnym razem dostaniesz taki pocizk ze masakra ja juz chyba koniec pracy na dzis bo anglia gra dzisiaj :-/ angole siedza przed telewizorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Dziulia, pół czekolady, to nic! Ja potrafiłam zjeść całą popić coca colą i dopchać się największą paczką chipsów jaką znalazłam w sklepie... Od 1 września postanowiłam sobie że przez 30 dni nie będę jadła słodkiego i chipsów w ogóle. Dziś jest 8 dzień, a ja nawet o tym nie myślę. Zdaję sobie sprawę że 8 dni to niewiele i długa droga przede mną ale biorąc pod uwagę, że przez poprzednie prawie 3 lata MUSIAŁAM codziennie zjeść coś słodkiego to i tak dla mnie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Ja teraz mam dużo roboty i nie mam czasu na gotowanie, a wiadomo jakie jest jedzenie na wynos, więc przygotowałam sobie makaron razowy ze szpinakiem na trzy dni co by mnie nie kusił przysłowiowy schabowy. Macie jakieś pomysły na takie szybkie dania obiadowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
make a wish masz racje, dobrze stawiac przed soba male ale za to dostepne cele, jak sie nam udaje, siegamy wyrzej I nie zalamujemy po malu ale za to do przodu Dzulia zjadalas pol czekolady to zjadlas, ma Ci wystarczyc na nastpene kilka miesiecy ;) a teraz znow wracaj na sciezke diety :) Pamietaj, ze mama niedlugo przyjezdza, masz jej zrobic mila niespodzianke. Twojemu ex tez skoczy cisnienie jak zobaczy cie odminiona, szczupla I pewna siebie kobiete :) Niech to bedzie dla ciebie motywacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
make polecam ryz z kurczakiem i warzywami badz salatke jakas na zimno ewentualnie ser bialy z kasza gryczana pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotuj sobie dzien wczesniej piers z kurczka Jak wrocisz z pracy mozesz zrobic pyszna salate : zielona salata, piers z kurczaka, pomidor, cebula, seler naciowy I ulubiony dressing Nastepna salatka ale sycaca 1/2 awokado, duzy pomodor, troszke cebuli lub szczypiorku, sol, pieprz, kilka kropel soku z cytryny Pyszne I sycace sa salatki z serem mozzarella Na kolacje mozesz robic sobie smoothies owowcow-warzywne dzien wczesniej mozesz sobie gotowac zupy bez zasamazek, smietany na udku bez skory, doprawisz koperkiem natka z pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Cześć dziewczynki :-) żyję nie zgubiłam się w lesie bo do niego nie dotarłam mój syn tak daje czadu przez zęby ze masakra nie mogę sobie z nim poradzić :-/ jak zauważa ze mnie nie ma to daje koncert ze hoho ... U mnie z ćwiczeniami kiepsko ale robiłam pilimg kawowy i dieta w miarę ok choć zjadłam wczoraj kawałek sernika przez męża.... Ile razy w tygodniu robicie piling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciska wystarczy, ze bedziesz robic go raz w tygodniu :) Bedzisz wiedziec poprawe skory, oczywiscie masaz ciala krem czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciska25
Masuje praktycznie co dzień po kąpieli balsamem q10 z nivea :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_87
hej dziewczyny mogę się przyłączyć?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemnka
hej dziewczyny, jestem tutaj nowa. wy tak bardziej preferujecie diety czy ćwiczenia + sprawdzony suplement? ja co prawda dopiero od tygodnia sie odchudzam, ale jak na razie(za poradą kolezanki) ćwicze codziennie z filmikami z youtube ok. 30-40 minut, cwiczenia różnorodne i piję ziołowy suplement Slimtox(dla niezorientowanych w temacie tutaj opis: http://slimtox.pl/ ).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Witam nowe kolezanki :) mam nadzieje, ze nie bedziecie sie nudzic w anszym towarzystwie :) Pochwale sie, wczoraj zrobilam prawie caly zestaw cwiczen callanetics ( synio mi przerwal w koncowce ), brakuje mi jeszcze formy ale jeszcze kilka treningow I bedzie calkiem ok. Polecam wam dziewczyny. dzis czuje wszystkie miesnie. Wieczorem "popindrzylam sei dluzej w lazience ), zrobilam piling twarzy, potem serum itp Dieta tez niczego sobie, wiec dzien zaliczam do udanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam nowe kolezanki ps. napiszcie cos o sobie Czarnula u mnie dzis ,,krolewska uczta" w nagrode kupilam sobie kinder maxi i wypije sobie kawe ze smietanka :-) jutro juz do domku i znow 30h meczarni w autokarze ;-/ dietka ok juz nie sugeruje sie tylko ksiazka :-D staram sie jesc to na co mam ochote ale tylko ze zdrowej zywnosci W sobote robie sobie urodzinki wiec do piatku musi byc ta 6z przodu a moze juz jutro bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej IZulek :) Jezli taka uczte planowals od kilka dni jako nagrode za dobre sprawowanie przez kilka dni to Ci sie nalezy :).Pamietaj, zeby sie ona tylko nie przedluzyla ;), bo przed Toba jeszcze 2 cele :) Rozkoszuj sie ta bloga, slodka chwila ;) A potem znow do roboty ;), zgrabna sylwetka juz czeka za zakretem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz odkad przyjechalam nie grzeszylam raz na tydz mam w diecie cos slodkiego max do 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74
Witam :-) Dzisiaj bez grzeszków, na kolację wypiłam tylko sok wielowarzywny :-). Ja też często robię sobie pilingi :-) Planuję wybrać się też do kosmetyczki na piling migdałowy na twarz, podobno super...zobaczymy ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74
Izulek...ja mam urodzinki w czwartek hehe, pewnie będzie coś słodkiego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urodziny dopiero 20-go ale ze wzgledu na wyjazd siostry robie tydz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja jestem usmarkana po pachy z wielkim bólem gardła i chrypą, moje dziecko też się smarkate zrobiło. Na ćwiczenia nie bardzo mam siłę, choć pojeździłam 20 minut na rowerze i godzinę wygłupów z dzieckiem na tańcach. Jutro wracam do hulania, bo mi sińce już prawie pozłaziły, no i może trochę poskaczę na skakance Dziewczyny jak robicie buźki ??? Ja jakaś lewa jestem bo nic nie umiem zrobić, albo ten portal jakiś pokręcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemnka
cześć. ja mam ten komfort, że mnie nic nie odciąga od ćwiczeń, bo dziecka nie mam ,a moj chłopak nawet sam czasami mnie motywuje. oczywiscie na aerobik i branie slimtoxu nie moge go namowić :D ale za to czasami sam mnie namawia na rowery lub bieganie. a jemu by tez sie przydało co nieco zrzucic, chociaż tragedi nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia : - ) tyle ze wszystko razem kurcze jestem tak padnieya ze nie mam sily sie pakowac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×