Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkam za granicą i sram fiołkami, bujdy biednej emigracji...

Polecane posty

Gość gość
19.01 mieszkasz w Warszawie I zarabiasz 5.000 ???O matko za co ty zyjesz kobieto? Chwalisz sie ,ze jestes biadna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak wynalazl wykrywacz min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygidzia pewnie dziwką za 5 tysi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zarabiam 7,700 miesięcznie i co łyso ci brygidzio cwaniaro jedna ja dobrze sie składa ja tez mieszkam na marszałkowskiej w warszawie niech cię poznam a jak poznam i zobacze jak wyglądasz to tak ci za te słowa p*********le ze mała nie wstaniesz ja naszczęście na marszałkowskiej mało ludzi znam ale ciebie cwaniaro poznam a ps mój brat jest zawodowym bokserem i zarabia 180 000 na miesiąc a mój mąż zarabia 10,000 na miesiąc to twoje 2 nędzne pensyjki ja z natury jestem spokojną kobietą ale jak się wkur... To potrafie jebnąć i ps chodziłam przez 3 lata na kurs boksu i zdobyłam czarny pas lepiej uważaj zakichany p********y plebsie i ps wsi nie obrazaj bo ja ze wsi pochodze z pod torunia mieszkam 8 lat w warszawie bo u męza mieszkam w mieszkaniu po slubie sie do niego wprowadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiokzewsi
Gdyby nie wieś to brygidzio byś z głodu zdechła w mieście i nie wmawiaj mi ze kupujesz żarcie w supermarkecie z supermarketu pomyśl sobie skąd w supermarkecie jedzenie sie bierze co? Po pierwsze ze wsi bo przeciez rolnik musi zasiac zboże zeby potem je umłucić i sprzedac potem to odpowiednie osoby kupują nie bede mówic bo idiotko za głupia do tego jesteś i robia z tego mąke cześc z niej trafia do supermatketu a z części robi sie chleb i inne pieczywo a potem sie go piecze i on trafia do supermarketu chyba ze na miejscu go pieką. Po drugie zeby było mleko to rolnik musi mieć krowy musi je wydoić zeby puźniej sprzedac potem mleko jest odtłuszczone i trafia do kartonu a z kartonu do supermarketu z mleka tez robi sie sery i jogurty oraz kefiry i rolnik musi tez miec kury które znoszą jaja i tez trzeba je sprzedać zeby potem możnie pani brygidzia mogła jeść tak samo jest z owocami pochodzą z sadu sadownik musi sprzedac i podobnie jest z warzywami a słodycze to tylko czysta chemia i inne dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak wynalazł wykrywacz min i tamte wynalazki co tamten kafeteriowicz na tym forum napisał ten z zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygidzia
Coś ty dowaliła kobieto z karate co je ćwiczyłaś i twój braciszek boksereczek od siedmiu boleści ja sie i tak was nie boje mi może 5 tysi starczy nie pomyślałaś a ty wsiokuzewsi przez ciebie zdechne z głodu bo mi żarcie obrzydziłeś i udało ci sie miałeś racje i co zdechne z głodu i ty co te karate ćwiczyłaś to ci powiem dobrze ze cie nigdy na oczy nie widziałam i w*********j z warszawy wieśniaro jedna ja tam mieszkam od. Urodzenia a ty od 8 lat szmaciaro jedna i podam was do sądu za to ze mnie obraziliście zwłaszcza ty wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci p*********le to polecisz i brata na ciebie naśle i cie wyboksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygidzia
Muhahah tylko dowiedz sie jak wyglądam c**i c**i i dowiedz sie gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno odpusć brygidzie nie warto ona ci do pięt nie dorasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie narzekam zarabiam mimo ze 2200 miesiecznie starcza mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, jeżdżę do Polski co roku na wakacje i co roku jest tam w moich oczach gorzej.Bieda, patologia, pijanstwo kobiet i mężczyzn. .obskurne brzydkie bloki.Tak patrzę i myślę, matko jak ja tu kiedyś mogłam mieszkać. Polska jest straszna dla mnie, mam tylko fajne wspomnienia z dzieciństwa, zapach trawy, kwiatów polnych...tak tego tutaj za granicą nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przyjezdzam raz w roku i w moim Wroclawiu jest coraz ladniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie jest coraz gorzej u mnie w szczecinie jest coraz lepiej drogi lepsze nowe tramwaje i coraz bardziej kolorowe bloki i czyściej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w radomiu tez sie polepsza i coraz ładniejsze bloki i ''galeria słoneczna,, do której chodze i wiecej sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumaczcie że czysciej i ładniej. ja jezdziłam co rok ale teraz już mi się nie chce, rodzinie wolę bilety kupic żeby przyjechali do mnie. wysokie ceny, ludzie jak ci z wpisów powyżej, biurokracja to wszystko odpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja skrytykuje warszawe i warszawiaków za kogo wy warszawiaki sie uważacie co? Za najlepszych? To nieprawda wcale nielepsi nie jesteście tez wam d**y śmierdzą tez pierdzicie sracie śmierdzą wam c**y i chuje tez sikacie i z gęby wam jedzie i myślicie ze najlepsi jesteście mylicie sie warszawa to jest tak naprawde zad***e i pipidówa z blokami z wielkiej płyty z prl niedługo sie zawalą i pałac kultury też runie i sru lepiej na wsi mieszkać gdyby nie wieś to wy warszawiaki byście z głodu zdechli bo na wsi rolnik musi zarcie wyprodukowac zebyście puźniej je mieli w supermarketach i sprubujcie to skomentować negatywnie to wypier...do... Wszystko co skomentujecie nie bedzie sie liczyło i nie bedzie brane pod uwage bo mocy prawnej nie bedzie mieć wasz czy wasze komentarze których nikt nie może uznać a tym bardziej ja bo wasz komentarz bedzie uznany za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biurokracja?myślisz sie jej jest mniej pojedź se na ukraine tam biurokracji jest 2 razy wiecej a w egipcie nawet 5 podam cie do sądu ze mnie tym komentarzem uraziłaś/eś bo owszem w polsce jest wolność słowa i można mówić co sie chce byle by nikogo nie urazić a ty mnie tym komentarzem uraziłeś/aś o tej biurokracji wiesz co to ekstradycja? To sie dowiedz podam cie do sądu nie szkodzi ze jesteś za granicą sąd moze ci nakazac powrócić do kraju a jak nie uda ci sie dobrowolnie to policja cie do pl ściągnie zgodnie z prawem i nie muszą to być polscy policjanci kazdy kraj swiata jest do siebie zobowiązany konwencjami międzynarodowymi i muszą tego prawa przestrzegać i ekstradycja jest zgodna z tymi konwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunia slodka, wdech, wydech, wdech, wydech :D Zaplujesz sie dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamowłosionego
Masz racje to prawda ja popełniłem przestępstwo w pl i wyjechałem do UK i wg prawa mnie ściągneli do polski i siedziałem za kradzież od pół roku juz nie bo kara mi sie skończyła i mam dożywotni zakaz wyjeżdzania z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij ryj ja nie jestem niunia słodka i s********j bo to mie wkórwia i wiem że pisze z błędami ortograficznymi i nie poprawiaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps ciebie tez podam do sądu jak jeszcze raz coś na mnie napiszesz i niunia nie jestem zrozum to w koncu i nie pisz do mnie tak jak moja była kolezanka olka rozumie? Czy nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunia, dychasz jeszcze czy juz szlag cie trafil, matolku slodki? :D Ot, wioskowe wychowanie, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie wieś to wy mieszczuchy byście z głodu w mieście zdechli i nie pisz ze jestem niunia bo nie jestem a ty jesteś zdzirą i pizdą bez chonoru i piździ od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dopisze jescze jedno zebyś ty czasem nie przestał/a dychać wiesz chyba ci spaliny w mieście rozum zniszczyły na wsi jest lepiej bo spalinami nie śmierdzi i w mieście tysiące aut jeździ całą dobe a na wsi chyba zaledwie kilkanaście aut i w nocy cichutko aż idzie spać w mieście pełno bezdomnych jest a na wsi nie bo gdzie pujdą? Skoro kazdy ma prywatne podwórka i ich nie wpuszcza a w mieście to są pod mostem na peronie w kanalizacji ze szczurami czy w starej fabryce i nie dychaj mi i co myślisz ze wieś gorsza jest mylisz sie na wsi kazdy ma prąd wode w kranie internet bo gdybym go nie miał to bym ci tych komentarzy na necie nie pisał nawet tego komentarza prawie kazda wieś ma kanalizacje i chodniki kazdy ma tv i radio każdy ma auto i jeździ do miasta na zakupy czy do pracy to i tak na jedno wyjdzie i nie nazywaj mnie niunią i ps kazdy na wsi ma większe mieszkania niż w mieście i wszystko w nich jest kuchnia pokoje łazienka z kiblem ze spłuczką z umywalką ,kranem jest pralka jest wanna lub prysznic są na podłogach i ścianach kafelki w kuchni jest umywalka kran kuchenka kafelki lodówka zmywarka i inne sprzęty i nie grozi bieda bo jak straci sie prace to jeszcze przecież każdy ma pole i można zboże sprzedać lub ziemniaki to jakiś pieniądz jest jak była komuna to starzy mi opowiadali że dobrze sie na wsi żyło w mieście była tylko goła pensja i puste pułki w sklepach a na wsi kazdy miał kury kaczki krowy świnie pole ogródek i kazdy miał swoje mleko od krów swoje jajka od kury kure sie zabiło i było na mieso i na rosół tak samo ze świnią tylko że sie z niej robiło i wędziło kiełbase robiło sie szynke i kazdy miał swoje ziemniaki a wy mieszczuchy co puste pułki w sklepach i tylko ocet i wódka na kartki i g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno odp*****l sie ode mnie i nie pisz do mnie ,,wdech i wydech ,, i czy jeszcze dysze i po pierwsze wszyscy na świecie wywodzą się ze wsi bo wieś zawsze była jedynie domy, stajnie , stodoły zostały przez człowieka zbudowane a miasto jest sztuczne i tylko szklane wieżowce lub bloki z wielkiej płyty dużo ulic tramwajów pełno i korki i smród spalin i duża gęstość zaludnienia i tylko mieszkacie w blokach z wielkiej płyty z dwoma lub trzema pokojami kuchnią łazienką i balkonem i tylko tyle a na wsi kazdy ma w domu parter i piętro oraz strych i jeszcze duże podwórko z ogródkiem sadem gdzie latem można sie po opalać na kocu kazdy ma a przynajmniej ja na parterze dwa pokoje kuchnie i łazienke oraz spiżarnie a na piętrze mam drugą kuchnie, łazienke trzy pokoj****lkon i strych oraz mam własne 1 hektarowe podwórko ,ogródek , sad i 10 ha pola mam internet 16 mega na sekunde mam tv radio auto z salonu, skuter rower rolki mam dwie zmywarki dwie pralki dwie lodówki mikrofalówke w drugiej kuchni dwie kuchenki gazowe mam tableta, komputer, laptopa, i dwa i phone,(y) mam mp3 , mp4 aparat lustrzanke mam 17 lat moi starzy zarabiają ok 30,000 na miesiąc bo mają własną firme u siebie plus 10 ha pola ja mieszkam jeszcze z nimi bo nie mam 18 dopiero za rok bede mieć i co roku wyjeżdżam na 2 tygodniowe wczasy w góry mam też bogatego sąsiada który zarabia ok 60 albo 70 tysi miesięcznie bo tez ma firme tylko większą i co zazdro w mieście tak nie masz co? I ps moi starzy w ciągu dwóch lat cały dom wyremontowali wszystkie meble wymienili dwa telewizory tez łazienki i kuchnie wyremontowali grzejniki wymienili dach wymienili płot oraz okna na plastikowe i wszystkie leżanki stopniowo bo od 2 lat mają firme i kupili auto z salonu i mi skuter oraz elektronike my mieszkamy 15 km od sieradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaha :) koleś ze wsi trochę się zapędził w tym swoim defensywnym wywodzie, ale to prawda co napisał o życiu na wsi, chociaż temat jest nie o tym. Tak to prawda, że warunki mieszkaniowe na wsi (przynajmniej poza okresem zimowym) są nieporównywalnie bardziej komfortowe niż miejskie. Hawiry są na wsiach wielkie i nawet jeśli daleko im do standardów pięknie zaprojektowanego ciasnego apartamentu w strzeżonym wieżowcu, to i tak biją go na głowę przestrzenią. Do tego jeszcze przestrzeń wokół domu, prywatność (generalnie jak wyleziesz z gołą du*pą na poranną kawę to marne szanse, że cię jakiś tam pan Mietek z posesji obok podejrzy), cisza (nikt w nocy nie woła "ratunku, zarzynają!", nie jeździ policja na sygnałach, ogólnie jakby mniej patoli, bo wszyscy się znają i to wiocha mieć łatkę patola), śpiew nocnych ptaków, w dzień słychać sowy, pieją koguty i pierliczki, kwaczą kaczki, gęgają gęsi, czasami zamuczy krowa, słychać plusk wody, wieczorem czuć intensywny zapach trawy (i czasami łajna też, ale i ono ma swój urok), powietrze jest bardziej rześkie i wilgotne, a no i wszystko co trafia na stół jest przeważnie bio, eko i organik :P ...o ile gospodarz nie dorwie się do jakiego Roundupa. A technologia jest wszędzie, pod strzechą też - zależy od tego jak bardzo bogata jest wieś. Znam taką gdzie jest szklarnia na szklarni i tam ludzie są naprawdę bardzo bogaci. Z tą samowystarczalnością wsi za komuny to się zgodzę, ale w miastach ludzie też kombinowali, np. wynosili produkty z miejsc pracy (mięso w gaciach z rzeźni itd) i tego co nie przejedli to sprzedawali znajomym w zamian za inne rzeczy. Tak to kiedyś było. (Wielu ludziom pokolenia naszych rodziców i dziadków nadal to zostało i do dziś przywłaszczają na czas bliżej nieokreślony, czyt. na zawsze, wyposażenie, półprpdukty i prod. gotowe z miejsc pracy i obiektów użyteczności publ. (ręczniki, papiery toalet., ryzy, akcesoria piśmiennicze i biurowe, narzędzia, środki czystości, sztućce, szklanki, kubki, odzież ochronną...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie mieszkam na totalnej wsi, ale na skraju małego miasteczka, tuż obok wsi i naprawdę ma luz blues. Nigdzie nie mam firanek bo nie muszę, nawet w kiblu, bo jest od strony łąk i nikogo tam nie ma. A chałupa stoi tak głęboko w podwórku i daleko od ulicy, że nic nie widać przez okna, do tego na podwórku jest w ciul wielkich choinek. Mogę wyjść w bieliźnie wieszać pranie i nie czuję na sobie niczyjego wzroku. Śpię na waleta i niczym nie zasłaniam okna, bo nikt mnie nie podejrzy. W nocy w ciepłym sezonie całą noc słychać śpiew ptaków. Mam swoje własne maliny, jeżyny, poziomki, agrest, truskawki, dwukolorową porzeczkę, borówkę amerykańską, ciemne winogrona, wiśnie, czereśnie, kilka gatunków jabłek, śliwki, słoneczniki, orzechy laskowe i włoskie, oraz pigwę. Jakiś czas temu mieliśmy też malutką pasiekę. Sąsiadka ma kury, kaczki, gęsi i perliczki. Niedaleko inni sąsiedzi mieli krowy i braliśmy od nich przez kilka lat mleko. Niedaleko jest zagłębie upraw dyń i kartofli. Z drugiej strony zagłębie szklarni z pomidorami, pomidorkami koktajlowymi i sałatą. Do miasta jest 40-60 min. jazdy autem i 1,5 godz. autobusem, czyli głównie dojazdy są du*powe jak ktoś pracuje w mieście albo się tam uczy. Jak się siedzi w domu z dziećmi, albo pracuje z domu to jest zaj*eb*iście, a supermarkety (te znane), drogerie sieciowe (też te znane), dyskonty i apteki też są blisko (kila min. autem, albo kilkanaście do pół godz. pieszo). Hipermarketów nie ma ale można dojechać (pół godz. autem do najbliższego CH z marketem budowlanym, kilkoma sieciówkami i hipermark.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można mieszkać w mieście tylko smród spalin hałas dużo ludzi na małej powierzchni mieszka bloki z wielkiej płyty i mieszkanie 2 pokoje kuchnia i łazienka i 4 czy 5 osobowa rodzina sie w nim gnieździ wyjdzie z mieszkania to obsikana klatka schodowa i upierdliwi sąsiedzi nie można mówić głośno bo już cały blok lub osiedle słyszy i piernąć nie można bo sąsiadka na policje zadzwoni na wsi gdzie mieszkam jest cisza i spokój w nocy żadne auto nie jeżdzi nie ma bezdomnych bo kazdy ma prywatne podwórko i bezdomnego nie wpuści kazdy na wsi ma duży dom z parterem i piętrem własny garaż sad ogródek własne owoce w nim i w domu ma strych i altanke i po kilka hektatów pola cały rok jest piękne powietrze ja mieszkam w pobliżu trzech lasów do jednego mam kilometr do drugiego i trzeciego ok półtora kilometra ja se tam rowerkiem jeżdże moge se nawet piernąć nikt nie usłyszy ja do najbliższego miasta mam 15 km jak jechałem to mierzyłem licznikiem kilometrow w aucie i wyszło 15 km to miasto ma 16tysięcy mieszkańców jak jechałem do warszawy to od ursynowa na śródmieście wyszło mi 16 km tylko ze jak tam jechałem do centrum warszawy, z ursynowa do śródmieścia jechałem półtoraj godziny bo okropne korki , światła i tłok a do mojego miasta 15 km pokonuje w ok 10 do góra 15 min bo ruchu nie ma i świateł w moim 16tysięcznym mieście jest tesco lidl kaufland dwie biedronki aldi carrefour polomarket dino ,delikatesy ,ABC dwie żabki groszek gama media expert avans inter marche i brico marche textil market economico pepco paryżanka i buduje sie pierwsza galeria handlowa gdzie ma być H&M KiK C&A CCC salon sportowy martes sport oraz saturn media markt empik deichmann i pięć innych sklepów tylko nazw nie pamiętam plus ma być MC,Donald,s tą galerie mają ukończyć za dwa miesiące i mają wybudować obok siebie castorame praktiker i leroy merlin i chyba ikea to dużo sklepów jak na 16 tysięczne miasteczko bo one leży w specjalnej strefie ekonomicznej i w galerii ma być też kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam za granica i własnie, ze sram fiolkami. Nie rozumiem tylko po co poruszacie ten temat, z zazdrości ze wy mieszkacie nadal w Pl? Ze nie macie odwagi wyjechać? A w Pl kupujecie mieszkania i domy za zapracowana gotówkę? Tez kupujecie na kredyt, i to o wieeele wyżej oprocentowany niż za granica. Każdy żyje tam gdzie mu dobrze, wiec zazdrosnicy zajmijcie sie czymś produktuwnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×