Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

No właśnie, zdziwiony byłem że stronę wcześniej chyba obyło się bez pchania 😴 LK, jak to zazdrosna? z Tobą o ile pamiętam, piliśmy kawę na sposób nieco akrobatyczny.... zapodziałem linka, niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 78, niestety, Słodko winna zabrała kawę, dzbanek i pana, mam tylko zieloną herbatę, w dodatku z biedronki więc pewnie wzgardzisz :P LK: To już pewnie nie ma znaczenia, ale pana z dzbankiem miało parę osób przed Tobą... za to ta "akrobatyczna" fotka (link udało mi się odszperać) była użyta jeden jedyny raz, tylko i wyłącznie dla Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach czyli ostatecznie dostałam prezent wyjątkowy ;) Nie stresuj się Dok! Przecież ja się zgrywam :) Ale mnie zaskoczyłeś, że się tak postarałeś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakiego wyglądasz :D Mój obraz ogranicza się do klaty :P natomiast portret osobowości cały czas nabiera kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie :( ale też nie widzę. Może wpadł nam biedny pod biurko i potrzebuje masażu serca i innych narządów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz łaskotki to będe Cię częściej łechtała :D Przeżyj weekend w dobrej formie :) Ja już zacieram ręce z myślą o wolnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
bardzo jestem ciekawy, na co ty ten weekend spozytkujesz lubie, skarbie moj najpiekniejszy, co??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×