Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Doktor? Ty tylko na pchanie wpadasz...? Eeee coś nieswój jestes. Można Cię jakoś pocieszyć? :P I bez Gapcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
....szkoda że Kocia ambitnie sama chce na to wszystko zapracować zamiast zgarnąc wszystkie te atrakcje w prezencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś się mat oferował pobieżyć z prezentami? :D x No dobra, 4 poprosze na jutro. Dziś się może jakoś wyrobię :D ale jutro umrę tu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat prezenty maja to do siebie, ze obdarowujacy najczesciej oczekuje wdziecznosci, malo tego, czesciej nie trafia w gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...no i cholera znowu Kocia ma rację ... faktycznie już nie mówię o poczuciu wdzięczności, ale z tym trafianiem róznie bywa, czasem dajemy komus coś święcie przekonani ze to coś czego potrzebuje, oczekuje od nas, tymczasem okazuje się że tylko nam sie zdaje ... i nie tylko prezenty mam tutaj na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...po prostu bycie z kims na stałe ...normalne szare zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
dlaczego zaraz smutno :) ...chyba tylko dlatego że słonko akurat zaszło, bo to ze w większości ludzie maja raczej szare zycie ... co dla mnie nie jest czymś smutnym, szare znaczy normalne, i zamsze jest w nim cos do pokolorowania.... cos kolorowego trudno pokolorować bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm czyli lubisz wyzwania? ja wole gdy jest kolorowo. Zawsze znajdzie się jakaś mała szarość na której można próbować narysować tęczę :) Jednak generalnie lubię gdy jest kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
to przywilej młodego wieku i dobrze ...ja lubie wszelkie odcienie khaki, beży i zgniłych zieleni :) ...no i oczywiście bursztynowy kolor piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
....hahaha no to mnie nie pasuja widać ale nosze bo lubie, ja jestem piwnooki szpakowaty po części łysy :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
....za to mam wąsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwne oczy się zgadzają :) A srebro na włosach świadczy o tym, że kiedyś były ciemne. Ale co ja tam wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu a co Ty dziś tak na pomarańczowo?:-P Co do prezentów...ja się nie do końca zgodzę, choć to bardzo subiektywna opinia. Ja zawsze byłam i jestem zadowolona z prezentów jakie dostaję:-) może dlatego, że moi bliscy wiedzą jakie mam podejście i że mnie nie kupuje się perfum i kosmetyków. Wyjątkiem jest tylko moja przyjaciółka, ale cała reszta się tego trzyma i ZAWSZE ale to ZAWSZE jest hiperradość z niespodzianki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Strona 83, ile kiedyś było dyskusji o numerze strony, jak dobieraliśmy określenia, a dzisiaj ?? 83 powiedziałbym tak dwie kochające się kobiety i facet z fujarka na sztorc czekający na okazję. Pozdrawiam wszystkich łamaczy. Czwóreczka masz piękna maksymę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×