Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
Uwagi?! Koci, nie poznaję Cię :) Dla mnie Kredkosław może i in English przemawiać :) byle mądrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie nie znasz mnie :) bo ja zawsze zwracalam uwage na to. albo piszesz uzywajac polskiej czcionki albo nie. ja od zarajow dziejow kafeterii nie uzywam ich bo po prostu nie mam. nie uzywam tez wielkiej litery po kropce. to jest moj styl od zawsze :) i jestem tutaj konsekwentna. osoba, ktora raz uzywa, raz nie, jest niedbala i niestala, to moje odczucie, przykro jezeli zranilam kogos uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholerka...to teraz małe pytanie Kotuś...ja w zasadzie nie przywiązuję uwagi do tego, czy mam jakiś styl pisania czy nie-raczej wyczucie i pisanie w taki sposób, by było jak najwyraźniej ukazane, jak mogłoby to zabrzmieć w mowie. I tu pojawia się to pytanie-ja też jestem niedbała i niestała? Ot czysta ciekawość. I chyba zacznę na to zwracać uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo ty uzywaz zawsze polskiej czcionki. jezeli kredek ja posiada, a posiada bo to widac w jego wypowiedziach, dlaczego sie nie przylozy i nie uzywa zawsze? wynika to z niedbalstwa? wygodnictwa? roztrzepania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu pisze z innego sprzętu? Sama tak miałam przez pewien czas, że pisząc z laptopa używałam polskich znaków, natomiast z telefonu już nie, bo najzwyczajniej na świecie mi się nie chciało :D ot lenistwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ale to cala twoja wypowiedz, pisana z telefonu, byla pozbawiona tych znakow. a on w jednym slowie uzywa, by zaraz w nastepnym, w tej samej wypowiedzi juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ale pisze raz z tableta raz z telefonu a raz na komputerze i by uzywac polskich zanków musze wiele sie napracowac bo wyszukiwac posrod dodatkowych opcji wiec nie czynie tego z prstego powodu...kto chce sie doczyta a kto nie to nawet w 3D mu nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym autouzupelnienie które czasami poda zdanie gotowe a czasami nie wiec zagadka stulecia rozwiazana i nie robie tego celowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie czytasz tego co piszesz? czworko, nie jestem drazliwa :) po prostu zwrocilam uwage. ze wzgledu na brak innej mozliwosci poznania osoby siedzacej po drugiej stronie ekranu, zwracam nie tylko uwage na slowa ale tez w jaki sposob sa zapisane :) to tak jak bys z kims poszla do restauracji, tez zwracasz uwage na to jak trzyma sztucce, czy uzywa serwetki, czy siorbie. moze nie zdajesz sobie z tego sprawy, swiadomie, ale twoj mozg dokonuje veryfikacji wszystkich bodzcow, ktore dostaje. i wyrabia sobie zdanie. zwrocilam tobie uwage kredek, bo lubie cie, ale twoja nonszalancja jest jak piasek w butach na plazy. uwiera, wiec albo zdejmij te buty albo co chwile sie zatrzymuj i je wysypuj, co powoduje, ze ten spacer (paralera rozmowy z toba) staje sie lekko uciazliwy. i nie ma to nic wspolnego ze zgryzliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w końcu czy to ważne jak kto pisze? Grunt, to się zrozumieć :) Mnie jedynie drażni używanie słów, których znaczenia się do końca nie zna, bo niejednokrotnie przypadkiem robi się z siebie idiotę...acha-i jeszcze "nie" z różnymi częściami mowy:( nooo to to już jest istny dramat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, jest dramatem :P. zawsze jestem wdzieczna gdy ktos zwroci mi w kulturalny sposob uwaga, bym poprawila blad ;) i staram sie poprawic. nie jestem idealna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻 Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) dzien dobry ! Popchne zanim sie pobudza i jako narrator dodam tyko ze na topiku panuje poranna cisza ! A teraz juz zaczynam : pychhhhh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raz jeszcze dla poprawienia krazenia ale juz krociutko : pychh ! ;) niemal ze pychniatko do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słoneczne nowo narodzone, sobotnie popołudnie :) Ależ mi się cudownie spało :) A ludzie od rana uśmiechnięci i renklody takie piękne na ryneczku. Cudnie jest! Teraz zostało mi poodkurzać i oddać się przyjemności chillout'owania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam, ja tez liste podpisze i dobrej soboty wszystkim zycze. Kotus ... mnie sie zdaje ze jestem schludny i konsekwentny a tez zdarza mi sie roznie pisac, zwlaszcza z fona gdzie zwykle ogonkow nie uzywam ale czasami niektore slowka bez ogonka moga calkowicie zmienic sens wypowiedzi... mysle wiec ze wyciaganie wnioskow na temat czyjegos charakteru czy osobowosci moze byc spora nadinterpretacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja raczej nie zwracam na to uwagi. Staram się pisać stosując prawidłową pisownie, składnię itp. ale wiem, że różnie mi to wychodzi :D Pisze zbyt szybko stąd liczne literówki. Tak, Matu, często sama zaśmiewam się z tego co mi czasem wyjdzie :D Hit sprzed kilku miesięcy: SZYNKO, SZYNKO zamiast szybko, szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×