Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Witajcie ;) jak doktor tak ciezko pracuje to i ja popchne! Ziarno do ziarnka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Też mieliście tak intensywny dzień jak ja? Dok, co jest? Martwisz mnie :( No to tyle, ;) a teraz... czekam na Kotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredek? :) No w sumie, pierwsza literka się zgadza :D Z wizytą kurtuazyjną czy opitolem? :D Będę już grzeczna :P Tylko nie morduj tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie morduje i wcale mi to nie w głowie ;) wizyta kurtuazyjna majaca na celu poprawe stosunków hehe wiadac musze poprawic stosunki skoro wytypowano mnie na morderce tematów. Napisałem o tym mordowaniu z przekasem bo gdzie robie post czekajac na zarliwa dyskuje slad po topiku zanika gdzies na trzeciej lub czwartej stornie wiec moze to ja mam cos w sobie nie tak skoro ludzie jednak nie chca dzielic sie swoimi doswiadczeniami hehe a moze z gory wiedza ze rozmowa z mameja i nieudacznikiem nie wzbogaci ich doswiadczen ? Sam nie wiem lecz nie czuje sie z tym dobrze hehe moze dlatego pewnie wchodze tutaj jak do azylu gdzie zmysly i fantazje sa równie wazne jak relacje wsrod znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiemmmm! mammmmm! eureka! Po prostu pisze tak fatalnie ze nikt nie moze z tego odczytac ani slowa i z poblazaniem zostawiaja mnie samego sadzac ze to dla mojego zdrowia psychicznego bedzie najkorzystniejsze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodawaj sobie :classic_cool: Zwyczajnie dziś azyl opustoszał :( i mi jakoś z tym dziwnie ale, jako, że łapkę do tego przyłożyłam całodzienną nieobecnością pozostaje mi spuścić głowę i przeprosić. Chociaż wolałabym być i (s)puszczać inne rzeczy ;) :D W temacie Twego zdrowia psychicznego mogę napisać jedynie tyle, że bardzo mi na nim zależy! wszak jesteś głównym baristą Ciotuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baaaa;) rzecza wiadoma bo to pelnia smakow bieszczadzkiego aperitif tak przyciaga . Poza tym mamy podonme godziny czuwania. Choc widze ze dzisiaj parawdefrekfencja jest marna to pewnie i Frida zagineła gdzies wsród nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ironio ;) czekalismy na Ciebie, wprawdzie ja jako wizytor popychacz ale równie steskniony co i lubie kiedy sie tu ruch zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa ktoś jednak jest 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zostawiam Was miłe Panie;) poplotkujcie sobie spokojnie. Nic tu po mnie, swoje zrobil - moze odejsc hehe. Pozdrawiam wiec i wróce jak trzeba bedzie popchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz 4, nie potrafiłam się oprzeć pracy :D Tak ją kocham! ;) Z dnia na dzień coraz bardziej. Trzeba koniecznie coś z tym zrobić. Tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredek wroc. jedna uwaga albo uzywaj polskiej czcionki ale to za kazdym razem, albo nie uzywaj. badz konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×