Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

...hahah Koci ...wiec cos musi byc na rzeczy bo jak widac nie tylko jemu sie zdarza ale tylko jemu slesz uwagi :p ...ot niesprawiedliwosc spoleczna :) ...nie zebym sie o zjebke czy uwage dopominal... ot taka refleksja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) lubiekiedy ja tez sie przejezyczam np. Kiedys powiedzialem do dziewczyny "koc mam" a wyszlo mi "kocham" i tak o to posiadlem żonę , czy tam wziąłem w posiadanie :D co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu to nie przejezyczenie a chlapanie jezorem. Mam nadzieje ze partnerka choc czasami dochodzi bo przy takim rozrzucie rownie dobrze mozna lizac kolana :D Dobrze , ze to przeczytales a nie mowisz z autopsji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden wiec uwaza i sie stara, drugi nie à trzeci nawet nie czyta co napisal;) tak wiec kotka masz do tego prawo by Twoja opinia byla taka à nie inna. Stawiajac sie w mojej sytuacji widze to inaczej . Nie posiadam polskich trzcionek à to ze czasami ich uzywam moze byc dowodem mojego zaangazowania wycinajac i wklajajac poszczegolne literki z zakladki dodatkowych opcji. Zajmuje to sporo czasu wiec by byc bardziej rzeczowym klade nacisk n'a tresc. Moze to bledne podejscie Za to przekaz szybszy hihi à co do odbiorcy ? Z tym jest roznie ;) sa ludzie co umieja z bialej kartki wyczytac co napisze wiec jesli w tym balaganie jestem vaudront to moje zadowolonie jest szczere . Zdarzaja sie tez grymasnicy ktorzy pod plaszczem prawidlowosci ukrywaja tylko swoja frustracje i niechec . Oczywiscie To nie o kotce bylo bo popieram jej rzeczowosc ;) w mysleniu linearnym wszystko przeciez musi byc n'a swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden wiec uwaza i sie stara, drugi nie à trzeci nawet nie czyta co napisal;) tak wiec kotka masz do tego prawo by Twoja opinia byla taka à nie inna. Stawiajac sie w mojej sytuacji widze to inaczej . Nie posiadam polskich trzcionek à to ze czasami ich uzywam moze byc dowodem mojego zaangazowania wycinajac i wklajajac poszczegolne literki z zakladki dodatkowych opcji. Zajmuje to sporo czasu wiec by byc bardziej rzeczowym klade nacisk n'a tresc. Moze to bledne podejscie Za to przekaz szybszy hihi à co do odbiorcy ? Z tym jest roznie ;) sa ludzie co umieja z bialej kartki wyczytac co napisze wiec jesli w tym balaganie jestem vaudront to moje zadowolonie jest szczere . Zdarzaja sie tez grymasnicy ktorzy pod plaszczem prawidlowosci ukrywaja tylko swoja frustracje i niechec . Oczywiscie To nie o kotce bylo bo popieram jej rzeczowosc ;) w mysleniu linearnym wszystko przeciez musi byc n'a swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredek ty to potraficz zmalowac. I napedzasz kafestatystyki podwojnym postem. Jak na moj gust powinines postarac sie o zaczarowany olowek wowczas nawet o wyglada bajecznie :D Dobrze dzieci pozostawie was w tej chwili slac serdeczne hello dla lubiekidy . Uwaga sle Helllooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozazdrościć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie.. a potem opisac nam wyniki testu ;) najlepiej jesli beda potwierdzone przez inna osobe. najlepiej nie spowinowacona.. i plci odmiennej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbiję troszkę temat. Mam dziś wieczór zaplanowany w realu, więc raczej tu nie zajrzę wcześniej niż o 23.00 ;) a może dopiero w niedzielę rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego kredek pisalam do ciebie, abys albo zrezygnowal z polskiej czcionki, albo jej uzywal. a teraz dyskusje uwazam za zamknieta. :) wszystkim milego wieczoru, moj sie zaczal bardzo fajnie ;) degustacja nalewki gruszkowej wlasnej roboty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocia Ty jesteś Grammar Nazi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje sie, ze jednak kazdy bywa omylny ;) popatrzmy: 1. kotka poes wczoraj to w takim razie nie znasz mnie usmiech.gif bo ja zawsze zwracalam uwage na to. albo piszesz uzywajac polskiej czcionki albo nie. ja od zarajow dziejow kafeterii nie uzywam ich bo po prostu nie mam. ((nie uzywam tez wielkiej litery po kropce. to jest moj styl od zawsze usmiech.gif i jestem tutaj konsekwentna.)) osoba, ktora raz uzywa, raz nie, jest niedbala i niestala, to moje odczucie, przykro jezeli zranilam kogos uczucia. 2. kotka poes dziś dlatego kredek pisalam do ciebie, abys albo zrezygnowal z polskiej czcionki, albo jej uzywal.(( A ))teraz dyskusje uwazam za zamknieta. usmiech.gif ((A)) ja dopiero teraz uwazam dyskusje za zamknieta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co pierwszy? :D Do testowania? No tak, wyspać się i śniadanie zjeść to każdy by chciał a ja bym chciała by mi tak ktoś podał... Doktorze, nie zapomnij o porannej morskiej kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór w realu Dok? Ja miałam już w polo w sumie :D ale! wiem! Pojadę na starówkę do zaprzyjaźnionego (przynajmniej ze mną) miasta i też będę miała real :D Oooo może się trafi tester! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dobry wieczór:-) Wpadłam dyżurnie popchnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×