Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Sprobuj z jakimis spalaczami moze Mnie pomagaja Co do diety ja mam troszke wyzsze bialko od ciebie (tak mi sie wydaje) Poniewaz biore leki hormonalne Sprobuj nic nie stracisz :-) Cwiczysz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Eryk hahaha xD Nie no mi zawsze krew leci jak w domu cieplo od kaloryfera. a wstałam o 7 włączam kaloryfer , dalam malemu jesc i poszliśmy dalej spac i teraz dopiero wylaczylam. Takze spoko. Robie buly dukanowskie i beda kanapki z chuda wedlina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po śniadaniu ;) zaraz jakiś spacerek mam trasę na 3 km także akurat coś Spale ;) Izuniu gratulacje 1 kg mniej ja sobie spisuje twoja dietę i zacznę od przyszłego tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Iza ile dalas za diete? ;) Mi tez by sie jakis spalacz przydal ale tutaj raczej tego nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evk30a
Izulek ja karmie i nie moge brac spalaczy i odzywek zadnych nawet czerwonej herbaty nie za bardzo podobno , tu jest ból, wody staram sie pic, a na kolacje ser biały lub sałatka z pomidóra zazwyczaj ale ten wspomagacz co poleciłas jest interesujacy musze tylko przestac karmic , w grudniu juz chciałabym nie karmic zeby na swieta napic sie winka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek88
Efcyk za diete+wizyte zaplacilam 300zl bylam na zrodlowej Spalacz mozesz na necie zamowic ale przy twojej diecie raczej ci nie polecam Musiala bys przestawic sie na ,,normalne odzywianie" W twoim przypadku moglby narobic wiecej szkod niz pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
3 tydzien leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Evka a grzeszysz czy normalnie przesrzegasz diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te spalacze tłuszczu to chyba trucizna? Niedawno było o tym głośno, że jakaś laska umarła z przegrzania od zażywania takich specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te które są legalne i zatwierdzone nie są trucizna no chyba ze decydujesz się na czarny rynek to wtedy jest ryzyko. Mówisz działa izulku? Po ciąży i karmieniu jak będzie ciężko to sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, a gdzie ten olej w spreju kupiłaś... w ogóle to dziwne olej bez tłuszczu... acz może to coś takiego jak olej parafinowy, podobno organizm go nie przyswaja, acz on do smażenia się nie bardzo nadaje... do tego ma swoisty posmak... dobry jest jednak na zaparcia, ale trzeba ostrożnie, bo masakra może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W vitamin shop olej rzepakowy oil oil Spalacz rowniez tam kupilam Tez czytalam o tej dziewczynie Ja kupuje z zaufanych zrodel Zreszta ten sklep polecila mi dietetyczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Hej dziewuchy ;P jak juz tak wszyscy sie przyznaja do podgladania to i ja sie przyznam hehe ;P x Izulek powiedz cos wiecej o tym spalaczu ;) jaka jest jego "instrukcja obslugi"? Gdie moge go kupic i jaka jest jego cena ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek - ta dietetyczka bardzo dobrze Ci zrobiła :) Masz super teraz podejście do diety, najwyraźniej tego Ci było trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P3 bierzesz 1tabl przed kazdym posilkiem ok30-60min Jezeli cwiczysz to jedna przed treningiem koszt za 100tabl. Ok 60-70zl Lipotropic firmy Amix Ja kupilam w vitamin shop ale mysle Ze dostaniesz w kazdym sklepie z odzywkami Do tego dieta Jesli chcesz jeszcze cos wiedziec to smialo pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma lenka o dalej bede marudzila :-) Taka juz jestem Podjadac tez bede podjadala hehhehe Ale mam patent jak podjesc i nie miec plusa na drugi dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam a co! jak któraś nie chcę mnie czytać to niech tego nie robi.Wyszło jak wyszło i miałyście prawo się obraźić, ale nie pozwolę żeby ktoś mówił że ja nazywałam dzieci bachorami. Słońce niedawno pisałaś, że jedni mówią co innego,co innego robią a co innego myślą- dokładnie tak się czułam jak się odchudzałam z ''wami'' ale nie chce żebyście się poczuły urażone :) każda robi jak uważa ale jakaś pomarańczka słusznie napisała, że to nie w moje biodra idzie he he- słuszna racja :D gratuluję samozaparcia w bieganiu,i zazdroszę, poważnie. Maleńka gratuluję, masz córkę Dominikę? u mnie spadek zauważalny a tylko mniej jem. Aaaaaa i P3 pisała o kłopotach z zaparciami. Polecam błonnik z ananasem lub błonnik z ananasem i chromem firmy apteco. Ja płace za 100 tab 18 zł i pomaga. Jeden bierze się pół godz przed posiłkiem a ten drugi chyba przed posiłkami. Nie pamiętam,ale warto sobie to zakupić lub polecam herbatę na wieczór Figura 1 lub Figura 2 dostępną w aptece za jakieś 7 zł :) kiedyś piłam ale to było 100 lat temu. Iza ładnie ci idzię i zobacz jaka kultura teraz :D żadnych klnięc itd, nie trzeba było tak od razu? Powodzenia. Eeeeeee czy ja mogę być wpisana do tabelki ale z datą 27.05.2014 i wagą 94 kg? tyle wtedy miałam. Teraz mam 82,800 a jutro podam wagę po spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy po co się przeniosłyście? piszemy teraz na dwóch wątkach- bez większego sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mozesz Kleo ja ogolnie bardzo klne nawet w domu :-) Taka juz moja natura i nic raczej a ni nikt tego nie zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×