Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Gość slońce16
Halo kobitki ja właśnie po bieganiu kolejne 10 km juz za mną ;) kolacji dziś nie jadłam skończyłam swoje jedzenie na zupie z ogórka surowego bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że tym razem dam rade cos schidnac wiecej. Chociaz do 65 kg.. Wyzwanie: Ja kontra tiramisu w lodówce. Oj ciezko bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolalabym piątki... tz... ja będę ważyc się w piątki, gdyz mi to odpowiada, ale nie mam nic przeciwko temu , aby wagę wpisywać w poniedziałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, Efcyk - nie marudzic, swietnie wam idzie odchudzanie, jeszcze troche wysilku i wymarzona figura w zasiegu reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi, ze wiekszosc dziewczyn jest za piatkiem, jezeli , ktoras jest przeciw to prosze pisac. Jak bedziemy pisac kazda z osobna - mi jest obojetnie, nie nasza tabelka sie rozleci. Slonce gratuluje uporu i kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam wczoraj smaka na kiełbachę z grila :D na szczęście sezon za nami.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Anya sezonu w tym roku na nic nie bylo Ani nad woda, ani na grillu No po prostu nigdzie :-/ Nie powiem ze nie mialam ochoty isc poplywac ale wstydze sie z moim brzuchem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja tez jestem za piaskiem tyle ze ja na razie nie będę się ważyć mogę podawać swoje wymiary bo i tak będę się mierzyć co tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my grilujemy nawet w pazdzierniku sezon dopoki pogoda ładna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Agula gotuje wodę w garku dodajesz , kostkę rosolowa lub dwie jak wolisz, następnie trzeszczy 3 duże ogórki na tarce z dużymi oczkami wrzucasz i gotujemy jakieś 15 minut ;) później dodajesz serek topiony i śmietanę chociaż ja robiłam tylko na jogurt ie ;) sól pieprz i gotowe. Zupę można jeść z grzankami lub ziemniakami a ja jadłam ja z ryżem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Brzuszek fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po 2sniadanku ;-) Wogole to stosuje sie scisle wedlug dietetyczki Codziennie wstaje o 6 rano na sniadanko :-) Dziewczyny korzystajace z mojej rozpiski Dania mozna zamieniac ale tylko pod warunkiem ze jest to samo np. Sniadanie ze sniadaniem Obiad z obiadem itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam cel przytyć nie więcej niż 10. Zaraz jak urodzeni dojde trochę do siebie to orbitrek. Śniadanko za mną... Niedobrze mi:( szymus zaczyna dawać znać o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. zastanawiam sie czy napisac,,, ale izulek odwiedziła "nas" to i ja postanowiłam odwiedzic "was". Nie ukrywam ze podczytuje co u was słychac i jak sobie radzicie. Malenka serdeczne gratulacje z mojej strony , dbaj o siebie i Szymcia, zdrowo sie odzywiaj systematycznie a napewno nie przytyjesz sporo. pozdrawiam cieplutko w ten zimny deszczowy dzień. odwiedzajcie nas na "grupie wsparcia odchudzanie na powaznie" mysle zeby sie u was tez wpisac do tabelki,,,, chociaz u mnie spadek zerowy i z tego powodu płakac mi sie chce. Ach moze sie wpisze, bedzie miał kto u was miec ostatnie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka ty nie masz plakac tylko wziasc sie za siebie :-) Codziennie wrzucam menu z diety wiec jest w czym wybierac Moze w twojej diecie masz za malo bialka Ja od pon dietka +lipotropic i dzis -1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 71,9 kg na wadze :) moze bede w pierwszej trójce jutro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma Lenka nie przywiazuj sie tak do chłopczyka bo bedzie dziewczynka i co wtedy? ;) krew mi poszla nosem. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz jak ja bylam w ciąży z młodym to od początku wiedziałam że chlopczyk bedzie. Intuicja. Nie znałam jeszcze płci i chyba dopiero w 27tyg poznalam a juz mialam zapas ubranek dla chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek najsmieszniejsze jest to ze ja byłam u dietetyczki 3 miesiace temu i dostałam bardzo podobna diete do tek która zamieszczasz , ja mam 1600 kcal, u mnie problem jest innej natury, musze od nowa sie zawziasc i walczyc bo troche z motywacja kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk cholero nie forsuj tak organizmu bo zamiast pierwszej trojki to zaliczysz szpital Czego ci nie zycze Po malu do celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×