Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Hej laseczki:) Melduję się... dziś po raz kolejny walczyłam z sałatkami na zimę... Dietkuje grzecznie, mam nadzieje, ze waga w tym tygodniu się ruszy. Efcyk miałaś racje- jestem cała w siniakach po hh, ale się nie poddaje, zaciskam zęby i kręcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Jestem... pisze mało, ale was podczytuje... mam ostatni tydzień urlopu, więc wzięłam się za takie tam różne robóki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ja juz po tescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Mialam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale do gina i tak musze isc. Jutro bo maz ma wolne ale nie wiem czy zdaze, bo on jedzie kupic auto a na 14 do pediatry z malym. Do 18 jest moj ginekolog moze zdaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam na kolacje jadlyscie? ja uczcilam dzien serkiem owocowym 0% tluszczu. haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk u mnie mozzarella light pomidorek + 2*wasa zytnia Zaraz podam menu na kolejny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadanie: Kiwi/morela 60g Melon/ananas swiezy 100g Winogrona/borowki 60g Platki owsiane 20g Migdaly 15g Jogurt naturalny 2% 150g Wszystko wymieszac 2sniadanie: Salatka brokulowa z sosem ziolowo-czosnkowym Brokuly 100g Jajko 1szt Pomidor 200g Papryka czerwona 130g Jogurt naturalny 75g Czosnek2g Ziola prowansalskie 1/2lyzeczki Bazylia 2g Sol4g Pieprz 2g 3posilek Chleb chrupki wasa lub wafel ryzowy 3szt Ser bialy chudy 100g Dzem z czarnych porzeczek/truskawek 100% lowicz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad Piers z kuraka 100g Ryz 30g basmati Pomidory suszone 30g Szpinak mrozony 200g Oliwa z oliwek lyzeczka Czosnek 1/2zabka Przyprawy do smaku Kolacja Serek wiejski light 1opak Rzodkiewka 45g Pomidor 60g Ogorek 60g Salata np. Mix lodowa,rukola,roszponka 1lisc Ziola prowan. 1/2lyzeczki Chleb wasa/wafle ryzowe2 szt Morela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja mam podobny ale za kilka miesiecy juz go nie bedzie :-) Bede piekna szczypla laseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bedziesz szybciej ode mnie slicznie wygladac bo juz polowe zrzucilas :-D Ale to nic ja poczekam cierpliwie na swoja kolej hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego www.joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek co do sałatek, to jak mam takie i takie składniki to wchodze w neta i sobie coś dobieram , kilka dni temu robiłam takie rózne z ogórków, a dziś z fasolki szparagowej , najpierw z pomidorami, a teraz z papryka-... tak sobie eksperymentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku pierwszy raz robilam weki Natrzaskalam sloikow ile wlezie ;-) Truskawki maliny wisnie porzeczki i zostaly mi wlasnie sloiki Po co maja sie zmarnowac jak mozna cos w nie wsadzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktyczniej jest kłaść w mniejsze słoiczki, tak ,zeby zjeść na raz... będziesz miała więcej... a jak otworzysz taki duży to zjesz albo nie... i takie duże trudniej zapasteryzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×