Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Wiesz jak to jest, rozne kraje moja swoje specyfiki, Amerykanie niechetnei wpuszczaja na swoj rynek leki, farmaceutyki z innych krajow. jest tu coprawda sporo tez I tych z Polski ale one sa produkowane przez miedzynarodowe korporacje. Zreszto same wiecie, ze jak nie bedziemy ruszac naszych "szlachetnych 4 liter ;) I objadac sie to zadne cudowne tabletki nam nie pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięte słowa... tylko lenistwo może nam przeszkodzić w osiągnieciu celu- jak to któras z dziewczyn pisała... zatem buty na nogi ,makijaż na twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Otóż to tabletki cud nie istnieją gdyby takie były to wielu ludzi bogatych nie było by w ogóle otyłych...bo nie ważne ile kosztował by taki specyfik gdyby był tylko skuteczny to zapłacili by każde pieniądze. A skoro nawet gwiazdy się odchudzające stosują diety o ćwiczą to oznacza że zadne tabletki nie wezmą nam z dnia na dzień 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zaś nie dodaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce zeby na wanne garnkami wode nagrzac to palnikow mi braknie Pozatym ile mozna tymi garnkami Na ogloszeniu jest 18-21 no to dzis jest kur*wa 21 a oni sobie w chu**ja leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ale sie upisalyscie. 3 str do czytania. Juz jestem, byliśmy auto zakupić dla mnie. Nie mam sily mlody jeszcze szczepienie mial i juz zaczyna marudzic... zgrzeszylam dzis. Zjadlam 2x Knoppers. Lipa. ;/ szczerze mowiac nie mam juz sily na odchudzanie.... jakas zalamka. Mierzylam sie dzis pod nieobecność lekarza 99cm w pepku. 62 w udzie. Zaczynalam z 122cm w pepku i 72 w udzie. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to faktycznie masakra i lecą w czują...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk będzie dobrze nie załamuj się jest ciężko ale warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, nic sie nie stalo. Kazdy ma gorszy dzien, dzis poprostu potraktuje swoja "slabosc" jako nagrode za zgubione wczesniej kg. A od jutro znow walczysz I nie poddajesz sie :) Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ladnie efcyk wymiary spadly Nie mozesz przejsc na inna dietke ktora bedzie bardziej odzywcza dla twojego zdrowka :+) Glowa do gory masz juz polowe za soba Meta tuz tuz nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek pij cole light albo cole zero. Ja taka pije bo na Dukanie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej 10kg musze zrzucić. Nic mi nie wychodzi. Chyba zaczne palic bo mnie przez to wszystko do slodkiego ciagnie. Wczoraj zeby nie podjesc to palilam. Dla mnie za dużo jak na jeden raz, rzucanie palenia i dieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra przysiegam sie pilnowac. 10 razy pomysle zanim sięgnę po cos niedozwolonego. Mam dosc juz, wstydze sie przed moim mężem i jeszcze mi mama powiedziała że 'jakos nie widzi ze schudlam-moze troche'. Za to tata powiedzial ze widac ze schudlam. Mysle ze mama jest zazdrosna bo sama miala sie odchudzac a nie moze sie zmobilizować bo mowi ze w jej wieku juz nie schudnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie możesz stać się numerem jeden z dnia na dzień ani nawet w ciągu kilku lat… Będziesz przegrywać wiele biegów i musisz to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz następnym razem, biorąc pod uwagę, że masz szansę następnym razem znów przegrać... Cały czas musisz wierzyć, że następny raz wygrasz…aż do dnia, kiedy to się stanie.” Paula Radcliffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk przy deicie dukana jecie bardzo malo weglowodanow i dlatego ciagnei cie do slodyczy. Sprobuj moze przejsc na jakos inna diete. Nie wierze, ze twoja mama nie zauwazyla, ze tyle kg zlecialo CI. Na fotkach, ktore keidys zalaczalas bylo widac roznice a to bylo jeszcze kilka kg temu. Obstawiam, ze jest jednak zazdrosna ;) Powiedz jej, ze kobiety w kazdym wieku walcza o swoje figury i wygrywaja, trzeba tylko chciec, a chciec to moc. Maz i tak Cie kocha, taka jaka jestes, jestem pewna. :) Nie waz sie wracac do palenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle ze zazdrosna ale jak sie je pol bochenka chleba na raz to sie nie dziwię ze nie moze schudnąć ;) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamusia tez kiedys zjadla 6 drozdzowek a nie moze schudnac, bo ma slaba przemiane materii ;) Ale za to wteraz wziela sie za siebie i ciagle jezdzi na rowerku, marsze itp A wgole efcyk to wredne jestesmy, nabijac sie z naszych rodzicielek. Kiedys nasze dzieci za kare beda sie nabijac z nas, beda mialy racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech musze sie jakos wziac za siebie ale zamiast cwiczyc to ja wole sie z malym pobawic albo polezec i odpocząć. Tyle co posprzatam bo nie lubię w syfie siedziec wiec sprzatam dokladnie codziennie. Zreszta musze bo syn rosnie , raczkuje powoli i bierze wszystko do buzi wiec musi byc czysto jak w szpitalu. Ja w ogole mam duzo luzu. Obiadow nie gotuje , tylko dla siebie, maz je w pracy obiady. A jak przyjdzie to kolacje robi sobie sam zebym ja mogla odpocząć ;) tak samo ze sniadaniem zebym nie musiala wczesnie wstawac ;p taki moj maz kochany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ale wkurzajace jest bo moja mama caly czas marudzi ze gruba a nic z tym nie zrobi. Wkurza mnie takie gadanie... powoli tez zaczynam tak gadac a gowno robie heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaka82
HEJ!!!CZY MOŻNA DOŁĄCZYĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaka82
Przeczytałam trochę wasze pogaduchy. Od poniedziałku zaczęłam walkę z tłuszczykiem. Po ostatnim porodzie tj.2 lata temu-przybyło mi kilogramów,które za cholerę nie schodziły.Podjęłam dietę Dukana i muszę powiedzieć że waga spadała elegancko. Niestety jeżeli sobie człowiek odpuści to waga wzrasta dwukrotnie:( Coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaka82
Jestem właśnie w pracy- ja być piguła mamy teraz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaka napisz cos o sobie i wpisz sie do tabelki :-) Waga startowa obecna tyg spadek i cel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×