Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Fruziaaaaaa
moj maly jest z 5 pazdziernika:) a jestesmy z nad morza;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem kurd**el bo mam zaledwie 155 cm wiec każde kg widać zwłaszcza w dolnej partii ciał :/ (dupiasta zawsze byłam) .Wiec wyglądałam jak mała kuleczka ;). Na szczęście mój mąż lubi kobiece kształty :)Ale już nie dam sie kg będę walczyć aby z duma eksponować brzuszek a nie kryć się w namiotach :)Moja dietetyczka mów,że ciąża jest do opanowania tylko trzeba wiedzieć co jeść aby przybrać tylko tyle co maleństwu potrzebne a po porodzie zaraz to samo ucieknie.To wiec będę robić co ona karze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170 cm. Przed ciaza zawsze waga okolo 52 kg.po ciazy 60 kg. U mni brzuszek bylo pozno widac bo dopiero na poczatku 7 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 tylko pozazdrościć :) Zazdroszczę tym dziewczyną , które w ciąży mają tylko większy brzuszek a po niej są czasami chudsze niż przed .Ja niestety do nich się nie zaliczam :/ Ale sie już z tym pogodziłam ,muszę się bardziej pilnować i tyle.U mnie brzuszek było widać już w 4 miesiącu może dla tego ,że jestem niska i maluch nie miał za dużo miejsca to zaraz wypychało go do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya to szczuplutka jesteś:) i dziwne że tak późno było widać u ciebie brzuszek:) ja przed ciążą ważyłam 68kg i jak miałam niecały 4 miesiąc to już mi brzuch wywaliło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
dziewczyny ja tez w ciazy mialam tylko brzuch, przytylam tylko 8 kg, od tylu wogole nie bylo widac, ze jestem w ciazy:) no i synio mega grzeczny, przesypial cale nocki odkad skonczyl 1,5 miesiaca:D takze wszystko idealnie, teraz pewnie bedzie na odwrot;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasz synek był mega kochany bo nie płakał ,nie dokuczały nam kolki i inne paskudztwa tylko do śpiochów nie należał niestety budził sie co 3h a w dzień spał po 15 minut.Teraz mając 2 latka tez zdarza mu sie w nocy ze 2x obudzić.A zawsze ok 5 na flachę chociaż był miesiąc ,że jak zasnął ok 20 to budził się o 8 rano (piękne czasy)ale było to tylko przez chwile i wrócił do systemu od 20 do 6/7 rano.Wiec jak koleżanki mówiły ze ich maluchy zasypiały o 19 i spały do 6/8 rano bez pobudki to im nie wierzyła i mega zazdrościłam.Ale mam nadzieję ,ze następne będzie śpiochem i da mamie pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co? dupa zrobilam kolejny test z allegro i kuzwa kreska jeszcze bledsza cholera by to wziela. nastepny test robie w srode o ile okres nie przyjdzie we wtorek. pierdziele:p Maya to obchodze urodziny razem z Twoim synkiem;D a wogole to wam powiem dziewczyny- ja pezy was to jestem SŁOŃ;p 167cm i 73kg :D bez ciazy;D ale niestety kocham jesc. w zeszlym roku mialam faze na silke i zeszlam do 68kg... pozniej urlop i wiadomo, hulaj dusza... mam jakis beznadziejny rok pod tym wzgledem .. smieje sie ze to sa wlasnie moje grube lata bo avsolutnie nic z tym nie robie. ale jestrm w miare proporcjonalna wieksze cycki, biodra, uda i uwazam ze nawet fajna d**eczka ze mnie hahahahaha ;D ale pasmo kolejnych kilogramow mnie przeraza.... moja kumpela urodzila ...ma rozstepby na lydkach tak jej nogi popuchly, bo przytyla chyba 10kilo a szczupla byla przed ciaza.... za to moja druga kumpela przedcciaza 170 i 66kilo, a teraz przed porodem...przeszlo 90... ale wyglada normalnie,tylko ma najwiekszy brzuch jaki widzialam kiedykolwiek;D maly ponoc juz spokojnie 4kilo....masakra;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana ale gdybyś nie była w ciaży to druga kreska i to nawet bladziutka by sie nie pojawila:) a jest:) blada ale jest! i to drugi test już potwierdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościana puki @ nie ma to zawsze jest jakaś nadzieja :)A gdybyś nie była w ciąży to by sie 2 krecha nie pojawiła nawet blada !A co do twojej wagi ja nie wyglądam lepiej mimo ,że schudłam dużo to i tak jest mnie za dużo po 1 jestem niska i mam figurę gruszki.A wg mojego wzrostu powinnam ważyć najwyżej 50 pare kilo a tu ponad 65 czyli i tak jakieś 15kg za dużo ale po kolejnej ciąży zajmę sie tymi kg i zlikwiduje do 50kg takie mam postanowienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- ja jak zajde w ciaze rzucam słodycze- bo to slodycze mnie gubią.... jak odstawiam..od razu 2 kilo mniej ;D a zeby robi takie ekhm ekscesy to ja msze miec motywacje:D dziewczyny mi sie wydaje ze to pewnei jakas ciaza biochemiczna albo cos dlatego czekam na @. kurde zaluje ze zorbilam te testy;p to gorszy niepokoj niz bez testow;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana a twój terminowy okres kiedy powinien być?Bo nie kojarze czy pisałaś o tym wyżej?a nie chce mi się wszystkich wątków czytać aby to sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja bym chciała już 6 październik żeby tak nie czekać na ten okres...:( ale powiem wam że dostałabym najcudowniejszy prezent na 5 rocznice ślubu którą mamy w październiku:D dokładnie 10.10 :) 4 dni po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaa
gosciana ale czub jestes, jestes przed terminem @ i wychodza Ci testy a Ty sie jeszcze ludzisz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana moje zdanie jest takie ze jak jest 2 kreseczkA choćby blada to jest ciaza. Jak masz jak to idź na betę. Będzie lepsza niż te wszystkie testy. My rocznicę 5 lat mamy 7.pazdziernika☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziewczyny wiedzie ,że robiąc test przed @ nie ma nigdy 100% pewności ,że ciąża będzie zachowana tak mi gin powiedział ,że najbezpieczniej robić w dniu a najlepiej dzień po spodziewanej @ bo zawsze może krwawienie przyjść i wypłukać pęcherzyk ciążowy i później jest płacz bo przecież ciąża była wg testu.Dlatego ja zawsze czekam i robię dzień po.Ale ja wierze ,że żadnej z nas to się nie przydarzy :)Ale lepiej chuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, Wy to macie staze, nam kila dni temu dopiero drugi rok minął :D i jestesmy z siebie TACY dumni hahahahah okres mam dostac jutro Mała. no wlasnie juz sie naczytalam o przedwczesnych poronieniach i tych sprawach... i ta jasniejsza kreska mnie przerazila huhu melisa ale będzie heca jak wam się w takiładny termin wpasuje!!!!!!! zawsze to nie trzeba kupować prezentu mężowi haha :D:D ej, co dzisiaj gotujecie?? ja zrobiłam zupę krem z dyni, a do tego piersi ze szpiankiem i serem. normalnie nie mam weny na gotowanie, taka beznadziejna pogoda, ze szok, nawet na ogródek mi sie nie chce isc po resztki szczypiorku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na łatwiznę idę krupniczek robię na rosołku z kury ze wsi bo od piątku świętowaliśmy urodziny naszego bąbla wiec cały weekend mięcho ,bigos,słodkości itp rarytasy wiec dzisiaj skromnie na odmulenie brzucholi :)Ja wierze gościana ,że nic takiego Ci się nie przydarzy ale wolałam napisać ,bo jak mi gin to powiedział to też zbledłam bo robiłam to samo przy pierwszym testowaniu ale już przy 2 poczekałam.Po co sobie robić nadzieje a później by było,obwinianie ,że to może moja wina że coś źle zrobiłam itp.A tak nie wiesz czy to @ czy może coś nie wypaliło.Psychika gra dużą role w planowaniu powiększenia rodzinki to po ca ją dodatkowo obciążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaa
gosciana u nas tak gorąco, nie chce sie obiadu robic, dobrze, ze jest z wczoraj:) jest tak cieplo, ze maly wczoraj kapal sie w morzu:) a ja jestem zdania , ze trzeba robic wczesniej,bo jezeli kilka razy zdazy sie, ze poronienie jest bardzo wczesne, to wtedy mozna cos z tym robic, a tak nawet nie jestesmy tego swiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciliśmy od lekarza. Synuś ma zapalenie Ucha . Jedno mocno bordowe a drugie czerwone w środku i zapalenie górnych dróg oddechowych. Dostał antybiotyk i po 3 dniach ma zadziałać . Po tyg do kontroli. Znowu dzień walczymy z ponad 39 stopniową gorączka . Tak mi szkoda mojego słoneczka ... Na obiad mąż zrobił ryż z kurczakiem i sosem . A rano tesciowa Ugotowala kupnik. Ja nie gotuje jak mieszkam u teściowej. Najwyżej zmywam po jedzeniu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do robienia testów przed @ to ja jestem jak najbardziej za . Ale nie wcześniej niż dwa dni przed spodziewanym okresem. Zresztą jak się staram to ciężko by mi było wytrzymać nie robiąc testu☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki.? Myślałam o jakiejś tabelce o nas. Bo za nic nie mogę zapamiętać która kiedy ma testować np czy który dzień cyklu...ale nie wiem czy to się sprawdzi... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Dziewczyny spokojnie... Nastawcie sie od razu na rok staran,zeby sie nie stresowac i nie miec ciśnienia. Ja - pierwsza ciaza po 11 mcach staran,druga-po 8mcach staran. I srednio chyba wlasnie tak to wyglada :) Obie ciaze na urlopie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
PangaZ nie strasz:) u mnie pierwsza ciąża za 1 razem :) Maja zdrowka dla synusia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pangaz- ja sie na tyle nastawiłam, no dobra na pół roku, dlatego jestem spanikowana, ze cos za szybko i bedzie lipa. Maya - ja jestem za, ale nie ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ mała2__________29 _____________3____________ @ 11.10.2014 Ciężarne nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć____termin Wpisujcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana czytam wlasnie początek tematu i pisalas,że wybralas wózek:) poka jaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 biedny ten twój synuś.Wiem co to znaczy mój tez miał kiedyś zapalenie uszka ale w 1 fazie zdiagnozowane wiec od razu dostał antybiotyk i 3 dni i było po.Miał wtedy pół roku :( gdzieś musiało mu uszko zawiać ,niby strasznie tego pilnowałam a jednak go dopadło.Ta bezsilność,że go boli sama byś najchętniej za niego przeszła ten okropny czas.Na szczęście antybiotyk szybko działa :) A co do starań pangaz ja w 1 ciąże zaszłam od razu było raz i już była fasolka :) teraz 3 spróbujemy bo po anty cykle mi sie z 28 na 31smykły i nie wcelowaliśmy w te dni.A teraz to już wiem kiedy te płodne powinny być.I myślę ,że ten cykle będzie owocny :)Mnie tez kusi aby zrobić wcześniej(najlepiej gdyby stworzyli takie co wykryją ciąże już po tygodniu :P) ale niestety trzeba czekać co jest mega ciężkie.Ale cóż ja chyba jednak wole żyć w nieświadomości i zrobić dopiero w dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ mała2__________29 _____________3____________ @ 11.10.2014 Maya07__________31___________1______________@16.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1203&%3CosCsid%3E ten nas kręci ;) ale na zywo go nie widziałam, jedynie z opinii:D strasznie mnie kreca te elementy z ekoskory w kolorze brazowym, no i u ns wszyscy maja x-landery i bagaboo ale uzywki... jak mam dac za uzywke ponad 2tysie (bo nie sadze ze wydam na nowego bagaboo ponad 4...) to jakas masakra;p a ten...hmm no nam sie podoba, chociaz wiem, ze nie wszystkim sie podoba to ze wyglada jak na kurzej stopce:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×