Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Witam kochane :-) Malutko nas jest szkoda! Jakby tak z 20 nas było! Byłoby ciekawie! Mała przykro mi u nas 1 noc od wtorku/środa bez gorączki. Udusić ta koleżankę :-/ Nie mogłam spać do 2 z minutami znów. Ale za to niedawno wstałam i zabieram się za składanie prania i takie drobne rzeczy, bo wczoraj totalny brak siły i czegokolwiek był! Mam taki odruch kaszlu jak coś rano zjem i niektóre zapachy o ten sam odruch kaszlu mnie przyprawiaja. Uf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Maya07 :) Mały właśnie przysnął a ma trochę lepszy humor niż wczoraj więc myślę ,że trochę mu chyba lepiej.Za to mnie coś w nosie kręci i coś gardło drapię chyba załapałam od małego. Zmęczenie ,brak snu a organizm osłabiony to łapię bakterię :( Co do testowania to według tabelki Aluska111 i melisa 176 maja na 6 @ i Tygrysica81 już po terminie więc ona sa gotowe do testowania jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jak ja bym nie chciała się rozczarować, no i jeszcze ta obawa że jakbym była w ciąży to czy dziecko zdrowe... jutro do pracy idę po chorobowym, może to i dobrze, nie będę myśleć za dużo. Acha, w środę jadę kupić smartfona i uruchomię sobie internet to będę mogła w pracy coś tu napisać :) bo u nas w robocie strach wchodzić na takie strony, w razie kontroli mogłoby być nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, chciałabym dołączyć do grupy staraczków:-). Ja jestem w 25 dc, owu miałam 19 dnia cyklu. To w zasadzie pierwszy tak intensywny miesiąc starań:-). Mam nadzieje, że coś zaskoczyło:-(. Do tej pory parę razy miałam lekkie bóle jajników i 3 dnia po owulacji pojawiła się biała bezwonna półprzeźroczysta wydzielina z sutków. Teraz nie wiem, czy to AŻ tak wczesny objaw czy poprostu wredny zbieg okolicznosci i wysoki wzrost prolaktyny:-(. Dodam, ze ten wysięk z piersi był tylko w tym dniu. Z tego co udało mi sie wyczytac to dośc rzadki objaw ciąży stąd moje powątpiewania. Temperatura póki co utrzymuje się powyżej 37 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia - witaj i obyś długo nie musiała czekać na II kreski. A ja właśnie dostałam okres :( i tyle w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, tak mi przykro. a jak długie masz cykle? Ja mam 35 dniowe więc w razie czego na kolejną owulację będę trochę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rybkunia ;) Tygrysica81 tak mi przykro kochana... następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rybkunia :) Wpisz sie do tabelki :) Tygrysica81 hm...szkoda ale jeszcze nic straconego w końcu to był dopiero twój pierwszy cykl starań ,następnym razem sie uda :)A z drugiej strony może i lepiej skoro obawiałaś sie tych antybiotyków a tak wykurujesz się na całego i do dzieła :) W końcu sama przyjemność :P No mi dzisiaj chyba bardziej jajnik daje o sobie znać?I czuje sie strasznie ,jak by mnie pociąg potrącił właśnie popijam sobie herbatkę z sokiem z hyćki (receptura mojej mamy na przeziębienie genialne) strasznie słodkie ,aż mnie mdli jak pije ,bo ja to z lubiących gorzkie napoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Aluska111_______23___________13____________@.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ melisa 176_______26___________2_____________@06.10.2014 Tygrysica81_______ __________1_____________@02.10.2014 alina83 __________31 _________ 3 _____________@ Ciężarne usmiech.gif nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć____termin mamczitka ___ ____ 5 ____ ____ ? ____ 1.06.2015 gościana _____ 25 ___ 7 ____ _____ 1 _____28.05.2015 rybkunia_-_____24___________1___________@15.10.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Aluska111_______23___________13____________@.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ mamczitka ___ ____ 5 ____ ____ ? ____ 1.06.2015 gościana _____ 25 ___ 7 ____ _____ 1 _____28.05.2015 Dodaje nową tabelke bo czytam, że dziewczyny dostały okres:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane obydwie:-* uda się! Zobaczycie! Tylko żadnych smutków i żadnego poddawania! Witaj rybkunia! Jeszcze chwilkę u Ciebie do testu. Jak masz owulacyjne w domu możesz zobaczyć jak Ci wyjdzie. Mi wyszły dwie mocne kreski w 20 dniu a owu miałam w 16 :-) Ja też się czuje jakby mnie słoń potrącił nic mi nie idzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 Maya07_________31___________1_____________ @16.10.2014 Aluska111_______23___________13___________ @.06.10.2014 Amczitka________27___________1___________ @ melisa 176_______26___________2___________ @06.10.2014 Tygrysica81______ __________1____________ @02.10.2014 alina83 ________ 31 _________ 3 ____________ @ rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 Ciężarne :) nick____ wiek___tc_______płeć____termin mamczitka _ ___ 5 ___ ? ____ 1.06.2015 gościana ___ 25 ____ 7 ___ ? ____ 28.05.2015 Dziewczęta moje kochane uzupełnijcie tabelkę bo się trochę pozmieniało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliska przykro mi... naprawdę. Może któraś z was chce i ma chęć uporządkować tabelkę bo ja na tel nie umiem. Chodzi mi o to żeby była tabelka wg daty @. Rybkunia to my idziemy tak samo ; ) bo ja mam mieć 16.10 okres ale cykle mam 30 czasem 31 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Tygrysica81______ __________1____________ @02.10.2014 melisa 176_______26___________2___________ @06.10.2014 Aluska111_______23___________13___________ @.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ alina83 ________ 31 _________ 3 ____________ @ Ciężarne nick____ wiek___tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 ____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ___ 5 ____ ? ____ 1.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to 5 to tydzień ciąży ale masz już dalej wiec uzupełniajcie aktualne dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
nick___________wiek______cykl starań_________termin@ mała2__________29 ___________3____________ @ 11.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 Maya07_________31___________1_____________@16.10.2014 Tygrysica81______ __________1____________ @02.10.2014 melisa 176_______26___________2___________ @06.10.2014 Aluska111_______23___________13___________ @.06.10.2014 Amczitka________27___________1_____________@ alina83 ________ 31 _________ 3 ____________ @ Ciężarne nick____ wiek___tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 ____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ___ 7____ ? ____ 1.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
Witam chciałam bym się do was dotłoczyć staramy się o 2 dzidzie i coś nam nie wychodzi 1rok staraliśmy i nic a teraz od sierpnia biorę na owulacje bo chyba brak tak mi lekarz zasugerował i 11pazdz mam dostać okres zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy ala99 wpisz sie do tabelki :) mamczitka u ciebie było 5 dlatego ,że wpisane było jak sie potwierdziło ,że będzie dzidzia a gościana sama wpisał który jest tydzień. No i jutro chyba jednak czeka nas wizyta u lekarza :( bo młody znowu miał 38 i zaczyna pokasływać .Masakra jak ja jestem wkur.....bo moje dziecko cierpi i o kasę też sie to rozbiję bo prywatnie chodzimy.Wiadomo nie chodzi tu o kasę bo chodź by to miało 1000zł kosztować to byśmy zapłacili ale o to ,że te pieniądze mogli byśmy przeznaczyć na przyjemności małego a nie leki i stres związany z lekarzem.Najchętniej rozszarpała bym kumpelę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tracę troche nadzieje, zaczynam łączyć pewne informacje i póki co nie wygląda to dobrze. Jak kiedyś byłam na usg to lekarz mi mówił, że moje jajniki maja pęcherzyki, co może wskazywać na PCOS, albo poprostu "urody" jajników. Zaś na innym forum dziewczyna napisała, że równiez miała taki wyciek 2 dni po owulacji a potem oczywiście wynik wysokiego poziomu prolaktyny. Jeśli to prolaktyna to ciało zrobiło mi psikusa, że własnie teraz to nastąpiło, właśnie wtedy kiedy mogłam kojarzyć to z ciążą. Ehh... musiałam się wygadać bo mój mąż sie tylko denerwuje, że nie mam jeszcze badań a ja sobie stawiam diagnoze. Podejrzewam, że 15-16 dam wam znać, że ta @ przyszła!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tracic nadziei
jak czytam ze kto sie zalamuje po paru miesiacach to jestem w szoku. norma jest nawet rok :) PS ja staralam sie 6 lat . jestem w osmym miesiacu ciazy. za mna leczenie na 3 rozne przypadlosci :/ cienkie endometrium, PCO oraz wada wrodzona macicy (przegroda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tonący brzytwy się chwyta. Jestem pełna podziwu Twojej siły, ale wiem, że gdyby mnie to spotkało sama walczyłabym do końca. Jednakże nie chciałabym żeby chęć posiadania dziecka i niemożność jego poczęcia zawładnęły moim życiem, a tak pewnie by było,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie :) wykorzystalam ten czas na dobra zabawe i robienie wielu rzeczy ktore nie mogly moje kolezanki bedac w ciazy :) teraz mam 31 lat i duzy brzuszek :P a zdzieciaczkami te kolezanki juz sie nie wybawia, no chyba ze za parenascie lat :) jakos sie musialam pocieszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×