Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Mierze tempke co dzien rano,zawsze o 7:10 to stalo sie takim moim porannym obowiazkiem Temp raz 37, raz 36,8 inaczej niz w poprzednim cyklu.w tamtym cyklu po owu przez 12dni temp byla stala okolo37,2. Łykam luteine i byle do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Gosciana cieszę się że wszystko wyszło na plus na badaniach oby tak dalej :) Bajkaanna a co to dostinex czy jakoś tak? Nic nie biorę tylko kiedyś w sierpniu wzięłam 2 tabletki duphastonu i od razu musiałam go odstawić bo już wtedy poronilam. A co do testu owu to może być negatywny w 14 dniu przecież możesz mieć za parę dni pozytywny. Ja sobie obiecałam ze nie będę robiła w tym msc testów owu ale niestety ciekawość moja jest silniejsza i dziś kupiłam mam 13 dc i test negatywny ale na pewno owu jeszcze nie było bo nie miałam nawet najmniejszego objawu a cykle mam ok 30 dniowe. Jutro próbuje znowu :) z moim M. Tez się na razie nie "przytulamy" teraz 3 dni pod rząd były przytulanki a teraz pauza do pozytywnego testu myślę chyba, że nas weźmie wcześniej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Tak was czytam i już się pogubiła co która pisała :) gościana ja też nie lubię kaftaników i tych no śpiochów(ja na to mówię spodnie na szelkach) ja zakładałam małemu body i na to pajacyka(w tesci są boskie te disney) i tak długo go w tym miałam a tak to często body i spodenki dresowe takie welurowe bądż bawełniane dresy albo uwielbiałam kupiłam w tesco (2pak)takie pół śpiochy to coś na zasadzie dresów tylko z nóżkami maja tam boskie.Ja w ogóle uwielbiałam młodego w jeansowych ogrodniczkach miałam ich dużo.Ja mam schizę na temat modnego ubierania młodego taki mój defekt :P.A w roz 56 miał odrobinę ciuszków szybko z nich wyrósł bo jak sie ur to miał 56cm wiec były na styk.Ja wyprawkę to zaczęłam dopiero sporo w połowie 8 chyba tak aby nie zapeszać....bo ja to z tych przesądnych.... 2 kawy co do testów to jak ja robiłam to z instrukcji wnioskowałam ,ze po otrzymaniu pozytywu to w ciągu 24 do 36h powinna być owu. Mi brzuchol wyskoczył coś w 4 miesiącu a później to w gigantycznym tempie rósł bo ja to kurd**el wiec nie miał za dużo miejsca i sie wydymał do przodu(ale nie mam ani 1 rozstępu na szczeście).A w 9 to szedł najpierw brzuch a później daleko daleko ja :P mamczitka trzymaj się teraz musisz dbać o siebie o wiele bardziej :) buka przy tak wczesnej ciąży to test rano najlepiej bo teraz to mogło nic nie wyjść.Zrób jutro z porannego moczu.Wiem po sobie bo mi wyszedł w dniu @ ledwo widoczny dopiero po 3 dniach była piękna 2 kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze. bo ja nie ogarniam co jak sie nazywa. :D tego na szelkach nienawidze:D ale... zestresowalam sie ze nic nie ogarniam i zamowilam pierwsze ciuszki na stronie nexta :D bo przesylka za free od 7dych..wyszlo mi150 :) 5ciopak bialych body na krotki rekaw, pajacyk z napisaem i love daddy, body na dlugi rekaw z tym samym motywe kolejne na dlugi ale z i love mummy i jeszcze jedno tez z napisem jakims tam o mamie, chyba "my mummy is yummy" :D jak mi przyjdzie to dam znac jak jakosciowo to wyglada i wrzuce jakas fotke, o ile to ktoras zainteresuje:D slyszlam, ze next jest spoko jakosciowo..oby... wzielam praiw wszystko w rozm 62, tylko dwa body na 68, ale pewnie jeszcze tam cos dokupie jak poznam plec:D podjarałam sie :D:D na tesko tez sie czaje, tylko w tym moim wlansie malo uniseksowych rzeczy jest wszystko albo dla chlopca albo dla dziewczynek, ale dla chlopcow cudooowne kurtki i ubranka mniam mniam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mamczitka!!!!!!! kuruj sie tam kobieto,nie ma chorowania! moze sprooj sie powygrzewac z termoforem, ja tak zawsze robie jak mnie cos bierze... apropos....zaczynam kompletowac powoli preznety swiateczne i kupilam dzis termofor w biedrze w takim remowym sweterku, powedruje chyba do mamy, razem z pizamką z tesko haha:D nie ma jak sieciowki :D:D w empiku juz zlozylismy zamowienie, na ksiazkowe prezenty:D takze troche tego juz z glowy :) kusi mie ten bambusowy otulacz z la millou ale poczekam na plec:D:D bede silna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
TakaJa ja pracuję,ale też w grudniu na wizycie poproszę o zwolnienie,bo usypiam na stojąco , w dzień po pracy o 17.00 muszę godzinę sobie drzemkę uciąć i te ranne torsje okropność, ale to dopiero początki tych mdłości co mnie czeka aż boję się myśleć. A co tam u Ciebie ponoć też już wisiałaś na kibelku, fajne uczucie prawda???? U mnie o ciąży wie tylko moja najbliższa rodzina, innych poinformuję w święta, jak już wszytko się wyklaruje,bo jeszcze serduszka nie widziałam i mam nadzieje,że zobaczę przy najbliższej wizycie. TakaJa jak się źle czujesz poproś lekarza o zwolnienie jak będziesz na wizycie,bo po co masz się stresować i denerwować w pracy. Zmykam spać ;-) kolorowych snów dziewczyny Buka jutro się u Ciebie spodziewam pozytywnego testu, także wysyłam ciążowe fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonika- podziwiam ci kobito:D:D umarlabym w pracy.... ja musialm dizs wstac o 7dmej, bo mialm badanie na 8.15.... wrocilismy i poszalm spac na 3 godziny:D:D norma musi byc :D takaJa- rzyganiowe fluidy przyjete :D:D elegancko- pamietaj rzyganie to dobry objaw :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U mnie na razie rzyganko było delikatne porostu "cofnęło" mi się po kolacji. I tylko raz . Ufff. Kobietki powiedzcie mi w którym tyd+dni widziałyście serduszko na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)faktycznie coś z tym forum nie tak. Wczoraj próbowałam sie zalogować to nie mogłam cały wieczór więc tylko was podczytywałam:)probowałam napisac, że gratuluje gościanie ciąży i życzę zeby się dobrze rozwijała:) U mnie coś dziwnego bo mam dzis ten 12dc i niby dni płodne powinny sie zaczynać a ja mam suchość totalną wręcz coś mnie piecze u dołu:( i temp. jakaś dziwna bo przedwczoraj miałam 36.30, wczoraj 36.60 i dzis rano 36.35 dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam napisze na poprawę humoru... Moja sunia(york) przechodzi własnie przez cieczkę - ma 5lat psina. Postanowiliśmy tym razem znaleźć jej partnera-ok jest mały zgrabny kawaler. Zwichnął sobie łapkę biedaczyna... i czekam na tel od jego pani czy cos z tego wyjdzie. Mój facet się ze mnie śmieje że szybciej pies będzie w ciąży niż nam się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Buka czekamy na informacje,że się udało????Gdzie się podziewasz, robiłaś test???? U mnie jak zwykle mdłości, jakby mi coś po żołądku jeździło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa ja według miesiączki powinnam być koniec 7 tyg, według USG był wtedy piąty i 3 dni i serduszka jeszcze nie było, teraz jak pójdę będzie koniec ósmego wtedy może już coś mi powie.Najlepiej iść 7-8 tydzień wtedy już coś konkretnego będzie widać na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc wszystkim ale wiesci ciekawe dzis:) gościana jeżeli maluch wypada na lato to najlepiej jest miec dużo bodów z krótkim rękawem i półśpiochy jedne sa ze stopkami inne bez ale sa takie fajne cienkie przewiewne i z doświadczenia wiem odnośnie kaftaników bo tez nienawidziłam ich ubierac ale kup sobie ze 2 szt chociaz bo w chłodniejsze dni albo wietrzne w lecie w sweter małego nie ubierzesz a taki kaftaniczec cieniutki bardzo sie sprawdza gdy jest jednoczesnie gorąco ale nie do końca:) myśle ze wiesz o czym mówie, czasem chce sie coś zarzucic na ramiona a nie ma co bo w tym za gorąco a bez tego za zimno kaftanik dla maluszka bardzo sie sprawdza w takim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzisiaj mam 17 dc brzuch nadal boli ale sluzu brak za to rano nie przyjeło mi sniadania jedynie ciastko jaglane które wyladowało w kibelku i do tej pory mi niedobrze, wiem ze objawy ciazy to to byc nie moga ale jeżeli była owulacja wczesniej i dochodzi do zagnieżdzenia to mozna miec mdłości ?? chyba ze to ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa ja widziałam serduszko już na 1 wizycie tydzien po planowanym okresie czyli 3 tyg od owulacji:)ale to nie jest zasada słyszałam że dużo dziewczyn widzi dopiero ok 6-7 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią miesiączkę miałam 16.10 wizytę mam za tydzień i tak się zastanawiam czy już będzie coś widać . Za tydzień będzie 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa myslę, że jest duża szansa, że bedziesz juz widziec serduszko ale jeśli nie to nie denerwuj sie bo to normalne, że czasami widoczne jest później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam ciężaróweczki. Też bym chciała czekać na serduszko. Ja mam dziś 17 dc. Chciałam dziś z m jeszcze popracować nad dzidziusiem (niby już jestem po owulacji ale kto wie - dołożyć nie zaszkodzi :) ) a tymczasem obudziłam się z .......... zapaleniem pęcherza. I nie wiem co robić. Mam gdzieś w domu furaginum ale boję się brać - że zaszkodzi jeszcze zaciążaniu. Jak myślicie ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 2kawy ja tez mam takie pieczenie pochwy z tym, że ja jestem jeszcze przez owulacją (o ile w ogóle nastąpi bo coś sie nie zapowiada). Myslę, że nie powinnas nic brać skoro masz prawdopodobieństwo zaciążenia:)wiem, że nasiadówek też za bardzo nie można robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
2kawy ja bym na twoim miejscu zadzwoniła do przychodni albo do jakiejs apteki i zapytała czy mozna cos wziąc , jak masz zapalenie pecherza to sie bedziesz meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się do jakiegoś nieznanego gina na godz. 14. w sumie mam blisko z pracy to podjadę. Napiszę Wam co i jak to będziecie wiedziały co robić jak się którejś też tafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ostatnie zapalenie pęcherza działałam żurawiną ze skrzypem. kupiłam jakieś takie tabletki w aptece i było ok. szybko przeszło. brałam 2 tabl rano i 2 na noc. niedługo po wzięciu tabletek już odczuwałam ulgę. a taka żurawina chyba lepsza niż furagina, nie wiem. ale mi pomaga. i jeszcze sok żurawinowy piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne Panie:) Kate Jak ja ostatnio mialam takie pieczenie pochwy to sie okazalo ze grzybek mi sie przyplatal:( A masz jakies inne jeszcze objawy? Bo u mnie byl jeszcze bardzo nieprzyjemny zapach wrecz smierdzialo starymi sledziami:P A swedzialo do tego stopnia ze nie moglam wysiedziec minuty bez drapania:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu będę żyć!!!! :-D chyba prenalen pomógł! Gościanka ja w 1 ciąży miałam w 20 tygodniu genetyczne przez brzuch robione i dzisiaj tez mam genetyczne plus przepływy itd. Bez pappa. Zobaczymy! Na razie czuje cudem, że ogarnę litery z łóżka i dam radę tam na 18 ta się zawlec ;-) Zaraz mamusia do mnie przyjedzie bo nie mogła w domu wytrzymać jak ja tu zdycham! Uf trochę mnie nerwy tłuka przed tym usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Jeżeli chodzi o to zapalenie i inne schorzenie tych stref to umówcie się do gina bo bardzo często kobitką w ciąży zdarzają sie takie przypadłości i są leki co w ciąży można ale tylko na receptę. gościana jeżeli chodzi o next rewelacyjna firma :) Ja mam większość ciuszków z tej firmy.Nic się z tym nie dzieję a kolory w ogóle się nie spierają większość tych rzeczy to wyglądaj jak nowe a były prane sporo razy bo to ulał się coś albo poszła inną strona nadmiernie ;) itp i nic sie nie odbarwiało :)U mnie w tesco dużo unisexów jest najwięcej z Kubusiem Puchatkiem i ogólnie Disney albo beżowe w jakieś misie czy paseczki kolorowe . Ja tez miał jakoś w 20 tyg ale tylko usg bo było ok to nie robili juz badań krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUssio troche mnie postraszyłaś :( kurcze a obiecałam sobie ze w tym miesiącu nie pójde do gin. Wisz ja nie czuje swędzenia tylko takie lekkie pieczenie jak po seksie:) ale martwi mnie to bo powinno sie zbliżać do owulacji więc powinien być jakiś śluz:( wiem, że TY tez masz problemy ze śluzem. Kurcze a łykam tego wiesiołka i nic! chyba zaczne pić te zioła o.Sroki bo chyba je polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka jesteś i tak silna, ja cwaniak bo mam trochę rzeczy taki njuu schowanych, które podczas tych lat mi się podobały w sklepach :-D Na razie kupiłam 3 pak skarpetuń h&m i 2pak rękawiczek bawełnianych długość 5 cm ha ha :-D . Next ma super jakość tak samo carter's, nie masz kogoś z usa? Kto będzie np wracał? Albo umów się i ktoś Ci kupi ja Ci podeślę sklepy z Chicago tam są wyprzedaże po dwa trzy $ , a na allegro dwa pajace carter's 120 zł lub więcej ;-) ostatecznie zbiorowa wysyłka też się opłaca dużo taniej niż u nas. Wczoraj patrzyłam na szczoteczki tommee tippee i maja białe śliczne z napisem, wiec kupie. Ogólnie uwielbiam tą firmę i butelki, smoczki itd. Kupie u nich :-D mogę Ci doradzić, że np jakość Smyka i ubranek tam mimo, że piękne jest średnia. Pewnie nie wszystko, ale ogólnie jakoś nie byłam nigdy zadowolona! Co do kaftanikow nie lubię wole body i dla mnie zestaw to np pół śpiochy- uwielbiam i długie body, a zamiast kaftanikow kup po prostu bluzeczki z długim i jakby było za zimno to body pod spód bluzeczka na wierzch. Myślę, że na czerwiec starczy ;-) czy maj bo przecież możesz urodzić wcześniej :-) czapeczke kup jedna cieplejsza, reszta bawełniane. Pytasz ile body? Lato będzie wszystko szybko schnie, ale z krótkim nigdy dosyć myślę że to co kupiłas jest ok plus krótkich możesz jeszcze dokupić z 5 na pierwszy rozmiar. Taki maluszek rzadko kiedy moczy ubranka! Prędzej takie 3 do 9 miesięcy robią armagedon ;-) jeżeli nie chcesz co chwilę latac i prac to myślę że na lato z krótkim tak 15 sztuk krótkiego body będzie ok! Nie kupuj 56 rozmiaru namiętnie ;-) skup się pół na pół 62 i oglądaj 68 żeby mieć na celowniku :-) pajace kup od razu 62 będzie ciepło wiec nie szalej z 5 sztuk kup i zobaczysz jakie lato będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam śniadanko :-) Gościana będę pisać dalej ;-) w sumie tak odpuść sobie śpiworki itd. Ale taki ciepły pajac z kapturkiem a la kombinezon możesz kupić, tylko nie teraz raczej kolo marca zobaczysz jaka pogoda będzie :-) kocyki z dwa możesz kupic cieńszy i cieplejszy. Ubranka wierzchnie i tak pewnie czekasz na płeć. Ja czekam na badanie dzisiaj zobaczymy :-) Ty masz badanie na poczatku grudnia? Ja jeżeli dzisiaj ok będzie, a będzie musi! to aż 19 grudnia. Badania miałam na dzisiaj mieć ale nie dałam rady :-( mam tylko posiew :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×