Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość ewelka_898
dziewczyny, zglaszalyscie juz moze problemy z kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa. Dalej piersi mnie bolą ale postanowilam byc silna i nie testować-chociaz przyszly mi wlasnie wczoraj testy wiec pokusa jest straszna! Ale dam rade-czekam do czwartku na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam dzisiaj umówić się na pierwszą wizytę na przyszły czwartek to będzie początek szóstego tygodnia i mam nadzieję, że już zobaczę serduszko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Pierwszy test ciążowy w 25 dniu cyklu robię rano w niedzielę, potem aż do 28dnia lub do nieszczęsnej @, choć mam wielką nadzieję, że tym razem nie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio Mialam robione hsg i dzieki temu wiem, ze mam niedrozne jajowody. Chcialam miec pewnosc wiec skonsultowalam wynik z innym lekarzem, on z kolei zabral moje zdjecia do konsultacji z kekarzami z kliniki nieplodnosci. I niestety 4 lekarzy potwierdzilo jeden calkowicie niedrozny, drugi praktycznie calkowicie... Mialam na studiach i teraz z reszta tez czesto stany zapalne itd.A skad wiesz o borowinie?? I o jakich ziolach mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja zgłaszałam problem z kafe i niby mieli coś z tym zrobić....ale widzę ,że albo nie wiedzą co albo mnie olali :( Wiec niech najwyżej któraś jeszcze da znać to może jak będzie nas więcej to w końcu to ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Martwię się !Czuję ból jajnika i boje się , żeby to nie była torbiel albo nie daj Boże ciąża pozamaciczna z każdym dniem bardziej mnie pobolewa i jeszcze mam bóle krzyża, zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak mnie bardzo bolały jajniki i krzyż to za tydzień okazało się, że jestem w ciąży. Niestety moje szczęście nie trwało długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja mam podobnie, często boli mnie jajnik i ostatnio nawet w krzyżu. Do tego brak drugiej kreski na teście owu jest irytujące a dziś już 13dc, temperatura też niska. no ale będą jaja, jak mam miesiąc bez owu i to po lekach obniżających prolaktynę.. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Dziewczyny, trzeba nastawić się pozytywnie i starać się nie dopuszczać złych mysli. Wiem że czasem to ciężkie ale uważam że to lepsze niż zamartwianie się na zapas. Co ma być to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
lilly przykro mi z powodu Twojej straty, mam nadzieję, że nie będę musiała tego przeżywać, bo już wystarczająco przeszłam, innym dziękuję za pocieszenie, to dla mnie ważne, że ktoś mnie wspiera, mam nadzieje, że to nic złego, oj jakoś mi tak smutno się zrobiło ,aż mi się ryczeć chce, jakaś wariatka się robię od tej chęci bycia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik jest właśnie założony po to byśmy się wspierały:) W pracy ostatnio nie ciekawa atmosfera, szefowa tez jakaś obrażona, że jestem w ciąży, poza tym dni mi się bardzo dłużą do pierwszej wizyty u gina, bo dopiero ta wizyta mnie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz wątek robi się jakiś smutnawy. Coraz rzadziej mam ochotę tutaj zaglądać i się wypowiadać. Pewnie również dlatego, że "stare" dziewczyny rzadziej tutaj zaglądają, a jest coraz więcej "nowych" - niby fajnie, ale to nie pomaga na zbudowanie takiej "rodzinnej" atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim jesteś? Wydaje mi się, że fajne , że jest nas więcej , więcej piszemy, więcej tematów się przewija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Mąż chrapie, synuś śpi, dobrze, że dołączyłam do Was zawsze razem raźniej, męża to ja już nie gnębię nawet tematem owulacji, ciąży bo on ma już troszkę dość, że nic nie wychodzi co miesiąc ja robię swoje i już. Ostatnio mi powiedział jak znów dostałam okres, co znów się nie udało- tylko mi nie rycz i poszedł na serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenakak ja też często miałam infekcje. Odpukać póki co jest spokoj. Myślisz że niedrożność jajowodów jest spowodowana infekcjami ?? lekarz Ci tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka ja po ciazy pozamacicznej temat niedroznych jajowodow i innych przyczyn cp przerobilam chyba w calosci;) i wlasnie gdzies na forum bardzo chwalily oklady borowinowe, mozna duzo o tym poczytac w necie, wiem ze sa nawet sanatoria leczenia nieplodnosci i tam robia te oklady i inne zabiegi borowinowe, ale w domu tez mozna zrobic taki oklad bo sa dostepne w aptekach plastry borowinowe za 5 szt placilam ok 10zl. A ziola to chyba najlepsze w twoim przypadku beda te ojca Klimuszko mieszanka antyzrostowa. Duzo dziewczyn je chwali:) Poczytaj sobie co na innych forach pisza dziewczyny na temat ziol i borowiny, naprawde duzo jest tych informacji:) Rybkunia faktycznie czeste infekcje moga uposledzic prace jajowodow i same jajowody, moga tworzyc sie zrosty itp. Mi lekarz przy cp od razu powiedzial ze najczestsza przyczyna sa wlasnie infekcje dlatego teraz dmucham na zimne zeby juz mi sie nic nie przyplatalo;) najgorsze jest to ze u mnie byly bezobjawowe i nawet nie wiedzialam ze mam jakas bakterie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscu moze i zrobilo sie troche smutno ale to tylko dlatego ze pierwsza polowa listopada uplynela nam na czerwono i jak narazie tylko TakaJa nam podnosi statystyki;) A to ze nasze "stare ciezarowki" nie przesylaja nam ciazowych fluidkow wcale nam nie pomaga:( A tak poza tym to mi tez brakuje tych pogaduszek o wozkach itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
staram się rok i dwa miesiące, nie dopisałam się bo jeszcze nie załapałam co i jak, jak ktoś umie to może mnie w tym wyręczyć, mam 33 lata, staram się o 2 dziecko, owulkę miałam 14 dnia cyklu(dwie krechy na teście owu), czyli 12.11, teraz czekam i strasznie mi się dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia Moja gin mi powiedziala ze zrosty robia sie od stanow zapalnych a ja czesto mialam niestety i nie zawsze leczylam z braku kasy. Jutro rano lece do apteki po oklady borowinowe :-) :-) :-) :-) :-) a propos wozkow to mi sie marzy taki w czarno- biale grochy z duzymi pompowanymi bialymi kolami i czerwona kokardka lub totalnie z innej strony jeansowy :-) :-) widzialam gdzies na ulicy kobitke i mialam ochote za nia pobiec i zapytac gdzie kupila ale wyszlabym na czubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenakak ja zawsze leciałam od razu do gina:D mam nadzieje że nic takiego nie ma u mnie miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
cześć dziewczyny:) Ja was czytam ale nie piszę bo nie chcę sie nakręcać...:) Jak zobaczę 2 kreski to na pewno dam znać:) na razie działamy bo dni płodne się zaczeły ale zrezygnowana jestem na maksa więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Chcialam mieć dzidzie na początku lata a tu nie wyszło a od września synio do pierwszej klasy idzie i z noworodkiem nie wiem jak to będzie...:( tym bardziej że męza w domu mieć nie będe. Chyba to mnie przeraza i sie blokuje. Ale z drugiej strony muszę i chcę drugiego malucha a czekać nie mogę i nie chcę dłużej. Jakie to wszystko skomplikowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 gośćInka _____ 33______ 14_____ 2_________ @ 26.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jus sio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________23 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 24______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruzia____ __________ ______ 2 _______ @ mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki :) nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Myślałam sobie o testowaniu i postanowiłam, że jak w ciągu tygodnia nie dostanę @, to w środę 26.11 zrobię test. Będzie to mój 35 dc. Nie miałam dłuższego cyklu niż 34 dni oczywiście nie licząc tego tuż po ślubie (39), ale byłam w takim stresie i w 2 tygodnie schudłam 4 kg, więc nic dziwnego :) Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
przy pierwszym dziecku latami oglądałam wózki na allegro i w katalogach, sklepach, miałam wręcz obsesję, jak mijałam matkę z dzieckiem na ulicy to miałam łzy w oczach a w wigilię poprzedzającą moje zajście w ciąże jak składał mi szwagier życzenia i życzył powiększenia rodziny to wyłam w łazience, potem mnie przepraszał, teraz sprawę wózków i całej reszty wyprawki mam z głowy, mój synio ma 3lata i 8 miesięcy i mam wszystko po nim na strychu u teściów składuję, bo u mnie w bloku to nie mam gdzie, teraz tylko zaskoczyć z drugim jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana czy ja dobrze pamietam ze ty masz jutro wizyte i to usg genetyczne??? Oczywiscie wszystkie czekamy na wiadomosci z pierwszej reki co i jak ci tam wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×