Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość ewelka_898
hej dziewczyny, ja przed chwila wrocilam z pracy i oczywiscie nadrabiam zaleglosci na kafe:) dzis termin @, ale do tej pory jeszcze sie nie pojawila, za to mam duzo gestego sluzu wiec pewnie juz sie zaczyna:( Inka ja od kiedy zrobilam bete ( w sobote) do tej pory jestem podlamana, pewnie jak przyjdzie @ to tym bardziej moj smutek sie nasili. Ja nie potrafie czekac, chcialabym zeby wszystko bylo od razu, a tu nie ma wplywu na pewne rzeczy i ciezko sie z tym pogodzic... Marzyło mi się że na świeta ciąża bedzie potwierdzona, ze bedziemy mogli z M oglosic to w swieta naszym rodzicom... wizja piekna ale niestety nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy walczycie z testami a raczej z chęcią ich nie robienia a ja z pokusami o zgrozo już wole te testy ale dzisiaj poległam zrobiłam moim chłopaka takie domowe frytki i.....nie dałam rady wpałaszowałam razem z nimi ale co tam od jutra znowu reżim :) Od razu 5 kg nie przybędzie od paru frytasów ;) A tak wracając do tematu forum coś mnie dzisiaj jajniki pobolewają i jakoś tam dziwnie mi sie mokro robi powinnam być już po owu wiec albo mam w tym miesiącu jakiś gratis albo coś sie popierniczyło może przez dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka gęsty śluz to często objawa ciąży, czemu juz masz myśli na nie? jeszcze nic nie stracone:-) ja też bym chciała na święta mieć małe serduszko pod swoim:-( To będzie chyba wyjątkowo trudny okres jak się nie uda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Mnie nadal jajniki klują i mam ciągle wrażenie ze juz nadeszła @... Tez tak nie miałam... Dziwne. No nic wszystko się okaże w czwartek. No chyba ze jutro poddam się i zrobię test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUU... chyba do jutra to sama poznam odpowiedz... brzuchol boli jak na okres:/ mokro jakos... coś mi sie zdaje ze koniec złudzeń.... i moja jutrzejsza wizyta u gin bedzie tylko formalnoscia:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA2 nie masz serca!!! Ja chce frytkiiii!!! :(( teraz to na bank po piatkowej ikeii lece do pizza hut m- pitrzrbuje czrgos smiecioweho, to zdrowe odzywianie mnie dobija;p chociaz dzis ze szczescia po lekarzu zaliczylam magnum jogurtowe..o boze jaka ekstaza...mniam.... U lekarza git. Dal mi jakies globulki i mam 3 szt zuzyc:) Pappy wyszly spoko, te wyluczone ryzyka : Trisomnia 21- 1:19217 A przy trisomniach 18 i 13 mam wpisany wynik <1:20000 Mam jeszcze wpisane ryzyko porodu przedwczesnego przed 34 tygodniem ale nie pamietam wyniku...byl duzo wiekszy, ale lekarz sie smial i mowil ze jest spoko;) Co najlepsze....schudlam 40 deko oł jeaaaa;);))) A no i pytalam go o szkole rodzenia w naszum szpitalu to dal mi wyklad bo on ta szkole zalozyl, chyba sie zapuszemy, bo T. Nalega..a z reszta ja tez sie na dzieciach ne znam ani troche...na porodach tym bardziej,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruźka86
elilu oprszczka na ustach, nosie jest niegrozna w ciazy, ta na narzadach rodnych moze byc grozna. ja mam zimno non stop na nosie, w ciazy bylo to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA jak napudalas pierwszycraz ocdieciecto juz wiedzialam ze jestes mona ibterbetowa brtania dusza hahaha,)) MAMCZITA- pociesze cie. Dzis rano dokonalam odkrycia. Jak wymiotujesz cola to ona ci gazuje w nosie i buzi. Kurrrrr .... to bylo szokujace przezycie... ;D ale mam nos przeczyszczony jak tralala.... mam nadzieje,ze ci wszystko przejdzie ladnie.... tez czuje sie jak kupa. Gdzie ta ENERGIA do cholery?! Gdzie ta chec do zycia?!?! Ja chce spac spac spac spac ... i sikac sikac sikac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciana super, ze u doktorka wszystko ok:) ja chodzilam na szkole rodzenia, bzdury straszne gadali jak sie okazalo po porodzie, ale przynajmniej duzo pierdulek dostalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Gosciana to super ze wszystko dobrze. I tak będzie do 40 tyg! Widzę ze wszystkie najbliższe testowaczki maja takie same objawy:) Ja miałam te same do dziś. @ jeszcze nie przyszła ale po porannym tescie już się nie łudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle ze przy pierwszym dziecku szkoła rodzenia jest spoko. Nie ze się kobieta rodzic nauczy od razu:) ale wg mnie trochę zaznajamia z tematem i uspokaja przyszłe mamy. W mojej sZkole położne dużo opowiadały o porodach jakie miały. Wiec już wiedziałam jak to mniej więcej wyglada, ze np większość kobiet podczas porodu robi kupę ale one szybko zabierają i nawet rodzące o tym nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy masz racje:) do tego u nas byly cwiczenia, wiec fajnie sobie pochodzic , pocwiczyc, poplotkowac z innymi mamami , a po porodzie razem pospacerowac:) moj emek chce isc drugi raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co wiem to sa cwiczenia 25 min przy kazfym spitkaniu...czyli 2 razy w tygodniu to na pewno sie powyginam haha... ja chce sie dowiedizrc jak to jest z cwiczeniami, zeby mi nie nacinali nic nozyczkami, z pizycjami do rodzenia, bo wolalabym na dzikusa niz na lezaco... no i glowny powod..istnieje przekonanie, ze babki ze szkoly rodzenia sa milej traktowane przez polozne... co chcialabym sprawdzic ;D no i wogole jestem ciekawa co tam sie wyrabia. Wiem ze to trwa 40godzin- 2razy w tyg po 2godziny... no... jak sie zapusze to dam znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
dziewczyny a ja nie mogę przestać myśleć o tym teście...:( jutro niestety nie zrobie bo nie mam w domu żadnego.....:( chyba nie wytrzymam do 5....aż mnie roznosi, o niczym innym nie myślę. próbowałam zrobić fotkę ale ta druga kreska (to znaczy ten cieć cienia) nie wychodził na zdjęciu.....normalnie zaraz umrę z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat po 1 porodzie nie spacerowałam bo trwał 15h i mnie wózkiem inwalidzkim wozili bo dosłownie nie trzymałam się na nogach - załamywały się pode mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo 2 godziny w tyg wykladow i 2 cwiczen:) u nas nie ma wyboru pozycji, nacinaja bo tak im latwiej i ogolnie szkoda gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Rybkunia nastawilam się na nie bo w sobotę robiłam betę wyszło poniżej 0.1 a to był 24 dc więc nie ma opcji żeby coś jednak mogło być. Poza tym czuje pobolewanie jak przed @ więc to kwestia czasu kiedy się pojawi. A orientujecie się jak wygląda finansowo ta szkoła? To w ramach NFZ czy jak?? Bo nie orientuje się w ogóle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa ten cien cienia powienien byc mocniejszy z dnia na dzien, takze na pewno by cos było wiecej... ja bym leciała do jakies nocnej apteki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Rybkunia moja bratowa chodziła z mężem bezpłatnie, można nawet na face czasem zobaczyć jak się reklamują. więc jest tego na prawdę dużo teraz. Gościana super, że u Ciebie wszystko w porządku :) Melisa testujesz jutro jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle mam 28 dniowe cykle może raz w roku zdarza mi się jakieś opóźnienie, a owulacje nie mam pojęcia, wg mojej aplikacji na telefonie to dokładnie 2 tyg temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła ta franca! Rozpoczynam 4 cykl starań. Termin @ 30.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Bry wieczor, dzis przy pobieraniu krwi-pani pigula-bosz dziecko gdzie masz te zyly...wspolczuje ci w tej ciazy,beda miec problemy z wyszukaniem u ciebie żył ;) ale udalo sie znalesc cienka niteczke... Pobolewa mnie podbrzusze,mam nsdzieje ze jutro w pelni bede cieszyc sie nowina, narazie potrzebuje dowodow. Jest ich pare ale jednak beta da mi pewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny dzisiaj cały dzień się nakręcałam ze może jednak się udało;) ale ból jajnika jaki mam dziś wieczorem juz nie daje mi już żadnych złudzeń:( Tak mnie boli i ciagnie, że są momenty że aż zginam się w pół:( No nic czekam do czwartku no najdalej piatek i franca do mnie zawita:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Hej:-) Bylam dzis na wizycie i nie moge uwierzyc w to co uslyszalam, a mianowicie na usg byl widoczny pecherzyk 18 mm!!!!! Slyszalam po prostu jak kamien spadl mi z serca i poturlal sie po podlodze. Pierwszy raz od marca!!!!! Nie nakrecam sie jeszcze az tak bardzo, ale przez te 10 miesiecy mialam cykle bezowulayjne, a teraz mam ten peherzyk....jakas masakra :-) :-) :-) moj doktorek pierwszy raz sie usmiechnal... Nie wiem czy to zasluga tych paskudnych ziol czy okladow borowinowych, ale to pierwsza wizyta od pol roku po ktorej nie rycze :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×