Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Radosna spokojnie jak masz dużo testów rób co 8 godzin :-) czasami teraz jest jedna o 15tej dwie :-) Mamusiu!!!!! Muliiiii aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ale produkujecie te posty że ho ho!! Ja brałam duphaston chyba od 4 miesiąca bo młody był bardzo nisko, potem nieomal chciał się rodzić a w końcu jak przyszedł termin to urodzić się nie chciał i miałam poród wywoływany :( Młody jest zdrowy :) cholestazy nie miałam ale miałam nadciśnienie i początki cukrzycy ciążowej, poza tym bardzo cierpiałam na bóle kręgosłupa. Żałuję że nie wiedziałam że jest coś takiego jak kojec dla ciężarnych do spania. Tym razem napewno kupię, ktoś tu pisał że już zakupił, gościana? napisz jaki masz kształt bo patrzyłam na allegro i dużo jest kształtów. Co do wymiotów to ja nie wymiotowałam, rano czułam się wspaniale, nikt w pracy do września nie wiedział o ciąży (młody urodził się w grudniu) za to wieczorem muliło mnie nieziemsko ale nie wymiotowałam. I wszystko mi śmierdziało a najbardziej mięso, margaryna a nawet powietrze z farelki ;) wszystko i piłam tylko wodę :) TakaJa86 - :( A ja mam dziś 11dc, wczoraj starań nie było bośmy się przedwczoraj pokłócili i nie miałam ochoty.. może dziś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh bo to jest tak, że my się naczytamy a potem lekarze mają z pacjentami problem. Ja ostatnio chwaliłam się wiedzą o zapłodnieniu itp, to się lekarz ze mnie w pewnym momencie zaczął śmiać, że wiedze mam w 1 palcu:-). Nie ma co czytać głupot, bo potem sie okazuje, że to tylko jakies skrajne przypadki 1 na milio. Gościana bądź spokojna i ciesz się swoim błogosławionym stanem:-) Takaja może to za wcześnie na test? u niektórych czasami wychodzi 2-uga kreska nawet kilka dni po okresie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica _ jak byla klotnia to dzis musi byc godzenie :) to moj M nsjbardziej lubi - godzic sie :) Mamczitka _ nie robie testow owu ( narazie nie zakupilam, bo dopiero zaczelismy starania na powaznie od tego cyklu). Mierze tylko tempe i sprawdzam sluz i czasem szyjke. Szkoda,ze nie pomyslalam o testach owu na poczatku cyklu to wszystko byloby jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ślepa Was bez soczewek pomieszalam i dwa posty przeczytałam razem :-/ Taka ja, który to dzień? Radosna mierzenie też jest ok! Ja wszystko połączyłam chociaż mój mąż się mnie trochę bal. Jaka temperatura dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Ale sie tu dzieję.... Z lekami jest różnie każde maja ,coś za i przeciw ,że stosować po konsultacji z lekarzem. A skoro on wypisuje to znaczy ,że wie co robi.Tyle opinii ile ludzi.Jednemu zaszkodzi innemu pomoże. Wiec gosciana nie denerwuj się skoro lekarz uważa ,że masz je brać to wie co robi :) TakaJa86 skoro jej jeszcze nie ma to zawsze jest jakaś nadzieja :) Ja mam dzisiaj dopiero 6 dzień cyklu ale jakoś dziwnie pobolewa mnie brzuch i coś lewy jajnik tez zakuł dziwnie parę razy ,a cycki swędzą i to strasznie. Ale mnie to już nic chyba nie zaskoczy w moi przypadku.Hormony szaleją pewnie.Mam tyle testów owu ,że chyba zacznę od dzisiaj robić zobaczymy co sie dzieje z moja owu skoro nie możemy zaskoczyć.Mimo ,że mam pięknie regularne cykle to może sobie wędruję.Albo nie mam jej wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka tempki z ostatnich dni: 11dc 36,91 12 dc 36,79 13 dc 36,84 14 dc 36, 77 15 dc 36,68 16 dc 36,86 -- dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja. Moze jutro idz na bete jeszcze raz. Dziewczyny normalnie spieeeee zywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa pisalas, ze owu mialas kolo 5.10 wiec dzis jest 11 dni od owu, wiec moze jeszcze nic nie wyjsc na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny ,dziękuję wam za to ,że jesteście!!!! Nie wiem co bym bez was zrobiła. Z betą poczekam, w domu mam zapas testów więc będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja dokładnie! Może jeszcze nie wyjść!!! Okres jak ma być to 14 dni po owu wiec na test też za wcześnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya Ty jeszcze nie masz mdłości a ja śpię żywcem i mnie muli! Ludu! Nie mam pomysłu na obiad! :-( siły ani chęci poszłabym do miasta coś zjeść! Ale na to tez nie mam siły! A!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy ! Wszystkie usypiaja. Gosciana_ jak sie dzis czujesz? Mamczitka_zrob na obiad makaron z kurczakiem i brokulami i sosem smietanowym. W jednym garnku gotujesz makaron w drugim brokuly. Na patelni podsmazasz czosnek, wrzucasz do tego pokrojona piers z kurczaka, potem smietankowe serki topione i troche smietany. Szybko, latwo i smacznie :) Ja dzis po pracy na impreze firmowa ide, wiec dzis nic nie musze na obiad wymyslac. A moje chlopaki niech sobie radza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.!! grzech! wstałam przed 13:D:D:D czuje sie okej, troche mnie zmuliło jak wstałam,ale juz pije herbate i zajadam danio- to jedyne co moge zjesc na sniadanie od jakiegos tygodnia. wogole szał- schudłam juz 2,5kilo :D hahaha fakt, ze z moją wagą nie widac tego jakos szalenie, ale ja tam widze:D kupilam ostatnio ten cholerny jarmuz zeby z bananami i mrozonymi borowkami i truskawkami smoothie zrobic, ale nie ma takiej opcji, ze to zjem, wkurza mnie to strasznie, ze mam ograniczone smaki ;/ straszni trudno sie w ten sposob zdrowo odzywiac;/ Tygrysica- ja mozliwe zewspominałam, ale jeszcze nie kupiłam, bo jeszcze nie odczuwam jakiegos dyskomfortu,:D:D moja kolezanka ma z poffi czy cos takiego, ale mowila, ze lepiej jej sie spi jak wklada pomiedzy uda kawałek kołdry haha:D:D ja tezogladalam poffi i motherhood, ale kurde 250zl za poduszke... jak mam jej nie uzywac... hmm...dlatego narazie czekam, czy faktycznie bedzie mi potrzebna:D TakaJa- to czekaj, a nuż okres nie przyjdzie i zatestujesz za dwa dni i beda 2 krechy:d ja niestety na obawach owu nie znam sie wcale, bo u mnie nic sie nie działo, tylko humory nie raz miałam;) poza tym włąsnie 5.10 mialas owulke, to test moze ci wyjsc nawet dopiero 19 :D mamczitka kochana znam ten ból- najgorsze ze na to mulenie nic nie pomaga! :( Radosna- makaron swietny tez go czesto robie, kup sobie jeszcze slonecznik luskany i przypraz go na patelni i posyp po nalozeniu na talerz. z******teeee!! a wogole chyba Tygrysica wspomniała... porody wywoływane... w mojej rodzinie to nagminne, ze kuzynki mają przenoszone i nierzadko wywoływane porody, i u kumpelek to samo- 8-10-14dni a u was jak to wygląda? dzieciaki wpasowują sie grzecznie w termin ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awogole to czego i od kiedyuzywcacie/ macie zamiar uzywacna rozstepy? bo ja na razie jedynie oliwka hipp albo masla do ciała z pat&rubaalbo oliwka z rossa, ale w sumie ja i tak mam rozstepy na udach i na boczkach :D:D ale baardzochialabym uniknac rozstepow na przodzie brzucha, te na boczkach sa okej tzn prawie ich nie widac i wogole nie zwracam na nie uwagi, ale jak mi sie pojawia na przodze brzucha to hmm bedzie mi smutno;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana_ wersja ze slonecznikiem jest mi znana,ale M woli bez wiec bez ziaren robie. Na rozstepy uzywalam kremu fissan, ale nie wiem czy jest jeszcze dostepny. Nie mam zadnego rozstepu. Polecila mi go siostra, ktora testowala od najdrozsze firmy a ten kosztowal cos kolo 30 zl byl najlepszy. Co do porodow to moze byc genetyczne. U mnie raczej zawsze szybkie. Ja rodzilam 2 godz od momentu odejscia wod w domu, polozna powiedziala, ze dawno takiej akcji porodowej nie miala tak szybko sie wszystko dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
jejku ciężko WAS dziewczyny ogarnąć teraz, tak śmigacie ,że nawet jak przeczytam zaległości to po skończeniu nie wiem już kto co pisał ......masakra ,ale super ,że nas tak dużo... ja się nie mogę odnaleźć ..nie wymiotuje ,ale mi nie dobrze..nie mogę patrzeć na mięso ...rano zaspałam do pracy pierwszy raz od 9 lat:( jestem słaba śpiąca a do tego strasznie tęsknie za moją córeczką....,wczoraj zdesperowana zadzwoniłam na oddział ,żeby z nią porozmawiać a ona...była tak zajęta koleżankami że po chwilce rozmowy spławiła mnie słowami mamusiu kocham WAS , NIE MAM CZASU PAAAAA....I ODŁOŻYŁA SŁUCHAWKĘ:( ciesze się ,że sobie tak dobrze radzi ...ale jak jest w domu to jest takim pieszczochem ...teraz mi tego brakuje strasznie....a to dopiero 2 dzień... zjadłam dziś jedna kanapkę na 4 raty , teraz robię sobie zupę pomidorową ...nić poza zupami nie przełknę... a jestem taka głodna że nawet nie mogę się skupić na tym żeby odpisać do WAS z osobna ...dlatego wybaczcie ,ale zrobię to jak nakarmię swoja fasolkę:) bożka dziewczynki i głowy do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
jezusie, ja popmidorowke katowałam łacznie ze 3 tygodnie...co drugi dzien gotowałam, bo mi mama i babcia narobiły przecierów (chyba z20słoikow jeszczezostalo, ale na razie mam dosyc) ostanio zachcialo mi sie zurku... no i zrobiłam, prawdziwy chamski żórek, na żeberku (ale chudym:D) z kielbaską i jajcem, na żurku z butli... no i co? zjadłam 4 łyzki i wylałam, a wyszło mi z 3 litry... no cóż... moj maż bedzie jadl zurek przez najblize 2dni, a co zostanie to wyleje;/ musze przyznac, ze marnujemy duzo jedzenia;// (a pozniej sie dziwie jak to mozliwe ze wydajemy na 2 osoby tyle kasy;/) na nic nie mam ochoty, okropne uczucie:D:D wole być grubaskiem który zajada zapetytem:D Radosna- czytałam kiedys o tym fissanie jakies pozytywne recenzje, musze sie zagłebić w temat i poszperac w sieci, moze tez sie zdecyduje,o ilegdzies go znajde ;)) a codo porodow... wez, moja babcia miała 5 synów, kazdego rodziła ponad 30 godzin :D:D moje kuzynki rodzą od 14do 20, ale nasze mamy z tego co opowiadały o wiele krócej (5sióstr wyszło za maż za5ciu braci, dlatego mamy porwnanie:D taka szalona kombinacja) jak patrze na podobienstwo fizyczne to wszystkie niestety poszłysmy w matkę naszych ojców wiec i zrodzeniem pewnie jestesmy skazane na katorgę:D:Dale, nie boję sie :D (na razie:D) Beta- hehe to wychodzi,ze przezywasz bardziej niz ona, bądz dumna z Małej,ze nie placze za mama, super sobie radzi :):) i podziwiam, bo nie wyobrażam sobie pracować i jak mi ktos kidys powie ze ciaza to nie choroba to...chyba zabije smiechem- mdlosci i sennosc- okropnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i chyba razem z Mamczitką prosimy o update tabeli- 8 tydzien sie zaczal,no chyba zerezygnujemy z tygodnia, zeby sie nie mieszalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dzięki gościnna:) jestem dumna z niej.....,tylko mi jej brakuje,ona jest mądrą dziewczynką i uwielbia inne dzieci...w domu ich brak (na razie) więc na razie zachwycona .. mam pytanie,zapinacie w ciąży pasy w samochodzie?bo ja przy córce zapinałam ,ale wtedy byłam zawsze pasażerem i dolny pas naciągałam mega i trzymałam przez drogę żeby jak coś nie ścisnęło brzucha...teraz jednak jestem głównie kierowcą i sama nie wiem co zrobić ,,chyba są takie sprzęty do pasów dla kobiet w ciąży? muszę sobie pospisywać co komu mam odpisać i wtedy się w tym ogarnę:)ale to już chyba jednak jutro przed pracą bo zaraz mój małżonek wraca.... zjadłam zupkę i od razu mi lepiej ,ale oczywiście zachciało się spać:) widziałam że była dyskusja o duphastonie? ...wielu moim klientkom pomógł , w różnych sytuacjach... dziewczyny które przed testowaniem -powodzenia życzę ,trzymam kciuki, tym którym się nie udało teraz.....nie odpuszczajcie...zawsze powtarzałam tym bardziej wyczekane tym bardziej doceniane:) a tym które przeoczyłam( choć chyba nikogo) kto miał 2 kreski gratulacje! i z góry przepraszam ,że tak bez imiennie ale naprawdę obiecuje że się poprawię ...:) jak tylko dojdę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta szalestwo, ja tez nieogarniam wszyskich wpisow :D a co do pasów,z tego co widziałam to są jakieś adaptery dla kobiet w ciązy, nawet sprawdziłam na ceneo (jestem uzalezniona) są trzy rodzaje- cena od 130-190zł) też się zastanawiam jak to będzie, boja występujęw obu rolach, jak maż jest w pracy to sama jeżdzę, a jak jest w domu, to on jest kierowcą;) jestem uzalezniona od słonych krakersów, a moj T., pozarł ogromną michę zurku, stwierdził że da radę z całym garem:D bo onlubi takie "treściwe" zupki, ale stwierdził, ze szkoda, ze nie jest w chlebie hahaha, niedługo Świeto Zmarłych,a jemu sie cos z Wielkanocą pomyliło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Padam na twarz,dopiero wróciłam z pracy niech ten tydzień juz się kończy byle do weekendu :( brzuch od godziny trochę mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nudów pobłąkałam sie na orbitreku 10 minut. muszę się jakoś ogarnąć bo zkapcieję w domu...jutro sie bujnę na jakiś spacer czy cos, na obiad ryba na parze i kapusta kiszona... mężu wybywa na szkolenie i wraca dopiero w sobotę... ja będę siedzieć w domu,a on całonocny melanż po wrocławskich klubach z kolegami :D zastanawiam sie tylko czy takich starców po 30stce wpuszczą jeszcze :D:D:D dobrze, ze ma taka wyluzowana zone, ktora sie cieszy, ze sie chlopak zabawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciana moj jedzie na szkolenie cały dzień a ja juz przezywam jak ja usne bez niego, całe 5 nocy bez niego... Juz kilka lat nie mielismy takiego rozstania. W zasadzie nigdy nie rozstawalismy sie na tak długo:D ehhh.... będę płakać bez niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Mój mąż jedzie w poniedziałek na delegacje wraca we wtorek też będę za nim tęsknić a już jutro wizyta u gin i okaże się czy jestem w ciązy trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez swojego faceta nie trzymam na smyczy, wychodzę z założenia , że jak by chciał mnie zdradzić to i tak by to zrobił, a zaufanie w związku jest bardzo ważne. Znam parę która jest o siebie chorobliwie wręcz zazdrosna, ciągle się o to kłócą i po co są ze sobą skoro wiecznie się unieszczęśliwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella temperatura musi sie utrzymywac co najmniej 20 dni po owulacji TakaJa, jak sie czujesz? boli brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anebella jeżeli miała owulacje 4 dni temu to za wcześnie na objawy ciąży ponieważ jeszcze nie doszło do zagnieżdżenia zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×