Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Dzięki! No właśnie sama nie wiem:( Dwa wczesniejsze cykle były po 30 dni i w tym cyklu okres powinnam dostac 12.10 ale nie przyszedl mimo bóli zapowiadających w dniu spodziewanej @. Niestety nie przyszedl do dzis wiec sama mam problem z okresleniem kiedy powinien byc nastepny:( Przypuszczam, ze metformina ureguluje mi w tym miesiacu cykl i bedzie 30dniowy wiec przypadnie na 11listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Gosciana wiesiolka biore ale efektow jeszcze nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja też bym myslała o ciąży, dobrze że bete zrobiłas:-). Dopisz wiek i czy masz dzieci:-) Jestes na pierwszym miejscu bo powinnaś mieć na dniach @. Tabelka jest ułożona terminami @ więc jak dostaniesz to zaktualizuj cykl i termin @:-) Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Buka199________?______1_________?________@? Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Jus sio ______28 ______1_______ _________@08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2 Maya07_____31 ___ ? _____ Aluska111____23___ ?_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio aż tak:D Mam nadzieje że to gwarant że mam owulacje, bo jak wcześniej pisałam, wyniki androstendionu i usg wskazują na PCOS. Mam nadzieje że to tylko uroda moich jajników:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Rybkunia mi gin ktory usuwał pozamaciczna a potem mnie kontrolowal tez wspominal mi ze cytuje "mam lekko policystyczne jajniki" ale nie zlecil zadnych badan ani nie dal innych wskazowek co dalej wiec lekarza zmienilam i ten co mi robil laparoskopie diagnostyczna nie wspomnial ani slowa ze cos nie tak z moimi jajnikami nawet w wypisie mam ze jajniki bez zmian:) moze sie łudzę ale jak juz mi tak doglebnie zagladal to chyba by PCOS zauwazył?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa i pozostale dziewczynki na herbatke zapraszam. Wlasnie placek z jablkami do pierkanika wrzucilam. Chlopaki do tesciow pojechali. Wiec zapraszam :) :) :) Jussio tymi nie dokonca pracujacymi jajnikami z objawami pcso nie przejmowalabym sie mocno, bo u mnie tez po ciazy pozamacicznej tak lekarzowi na usg wygladaly. Twlj organizm przezyl szok i musi sobie wszystko poukladac. U mnie lewy jajnik (tam gdzie mialam ciaze pozamaciczna) nie dziala w ogole przez wiele m-cy. A po ciazy sie "obudzil" choc jak mam jajeczka wieksze to zawsze na prawym jajniku (tym zdrowym). Mnie tez tak czasem bol z jajnikow promieniuje na nogi - napewno to objaw pracy jajnikow. Co do sluzu to wiesiolek bardzo pomaga. Ja widzialam duza poprawe juz w drugim cyklu stosowania. Ale tak jak dziewczynki mowily bierz go tylko do owu. Buka199 witam :) jak beta jest ponizej 0,100 to ciazy nie ma. Moze ze stresu ci sie zatrzymal okres. Ja w poprzednim cyklu mialam taka syt. W koncu tabsy na wywolanie dostalam. Cykl mial jakies 60 dni. Bylismy na wakacjach i mialam duzo stresow i to razem spowodowalo, ze moj organizm zglupial. Rybkunia ty faktycznie specjalistka od testow owu jestes. Jak w tym cyklu sie nie uda to kupuje testy i bede sie zglaszac po porade :) Gosciana fajnie, ze jest na swiecie jeszcze drugi taki zakretas jak ja co czasem lub zaszyc sie w swojej samotni. Teraz to czas deficytowy od kiedy mlody jest. Lubie tez oczywiscie imprezki i spotkania z ludzmi - u mnie albo intensywnie wsrod ludzi albo calkowite wyciszenie w samotnosci. Lubie miec swoja przestrzen i z natury jestem nie ufna i niesmiala. Ale jak ktos przebije sie przez ta skorupe to ma we mnie przyjaciela do tanca i do rozanca. W necie jakos latwiej sie otworzyc. Przy staraniach o pierwsza ciaze tez pisalam z dziewczynami tu na kafe. Potem jak dzieciaki sie urodzily i czasu bylo malo watek jakos przepadl. Od zeszlego roku jak zaczelismy starania chcialam do jakiegos watku dolaczyc, ale jakos nic mnie nie przyciagalo. Dopiero ten wasz watek wydal mi sie fajny dlatego dolaczylam i fajnie mi tu z Wami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio jak miałam usg sama widziałam te pęcherzyki. Radosna no teorie mam opanowana, teraz trzeba zadbac o praktyke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio myślę, że na owu jeszcze za wcześnie szczególnie jak długie cykle. Mierz ta temperature i obserwuj. Kochana czyli czynny jest jeden jajnik? To w takim razie owulacja jest co drugi miesiąc. Moja koleżanka miała operacje jajnika usunięty guz i teraz ma jeden jajnik tylko czynny i owu co drugi miesiąc a u Ciebie jak Ci lekarz mówił? Mogłabyś sobie monitoring zrobić wtedy lekarz powie kiedy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cały czas jestem z Wami czytam na bieżąco...tylko jakoś z odpisywaniem gorzej....mam mega doła,nie wiem czy to za sprawą hormonów ale ryczeć mi się chce...od środy nie widziałam córeczki...jak dzwonie do niej to nie ma czasu.. a dziś jak z nią rozmawiałam to jakaś smutna była..., niech te rehabilitacje się kończą bo ja bez mojego pieszczocha długo nie dam rady:( ogólnie jestem zmęczona chodzeniem do pracy, w domu jeszcze remonty.. a mi cały czas nie dobrz.:( mamczitaka jak tam ? masz dalej te plamienia? widzę że mamuś przyszłych przybywa,jak również szaraczek:) witajcie dziewczyny:) co do becikowego to nawet jakoś nie myślałam o tym, a co do imienia to będzie problem bo z mężem mamy całkiem różne poglądy w tej kwestii:) jakoś do tej pory nie wybiegam w przyszłość,wszyscy pytają w pracy o imię chrzestnych itd.... a ja mówię że mam czas....jakoś dalej nie mogę uwierzyć ,że to się dzieje...,że na prawdę jestem w ciąży....może 31 jak będzie biło serduszko to do mnie dotrze:)jedno co to wydaje mi się,że to chłopiec... ale wiecie...boje się ,że nagle coś się stanie i będzie po....tyle słyszałam takich historii...na razie przepełnia mnie więcej strachu niż radości...martwię się czy będzie zdrowe ,boje się porodu...zaczynam myśleć o jakiś chorych rzeczach....przeczytała to co napisałam do tej pory i stwierdzam..to chyba faktycznie hormony i brak córeczki wywołuje to okropne myślenie:) ale jutro jadę do mojej iskiereczki i mam nadzieje naładuje się pozytywnym myśleniem.... pozdrawiam Was dziewczyny ,ciesze się ,że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta nie smuć sie bo Twoja córcia również wyczuje ten smutek. Lepiej żeby była wesoła i nie miała czasu, niż jakbys miała wysłuchiwać płacz że chce do domu, to dopiero byś cierpiała!! To już tak chyba mamy, że myślimy na zapas. Mój mąż śmieje się, że teraz się martwie o brak ciąży a jak zajde to będe się cieszyć tylko 1 dzień, bo zaraz zaczną się czarne myśli, że coś pójdzie nie tak. Eh cóz, taka nasza natura. Ale głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przelezaŁam to, plamien brak. Brzuch czasem zacmi tak delikatnie jak normalnie. Znalazłam dużo wpisów, gdzie dziewczyny pisały, że luteina dopochwowa może barwic po dłuższym stosowaniu śluz. Ja tez powinam mieć teraz drugi termin spodziewanej i to plamienie było takie samo jak przed zrobieniem testu. Jakoś taka spokojna jestem. Wzięłam magnez i leżakuje dalej nie wstaje. Mdłości są cycki bolą, tu bez zmian! Zobaczę jutro jak będzie jeżeli tylko się jakieś plamienie powtórzy ruszam do szpitala na kontrolne usg! Pan doktor się nie odezwal ale już potem nie miałam potrzeby go niepokoić. Nie chce u nas do szpitala jechać zrobię to w razie konieczności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka dobrze, ze u Ciebie juz lepiej. Oszczedzaj sie i dbaj o siebie. Beta wierze, ze Ci ciezko bez coreczki. Na ile ja zawiozlas? Kiedy jedziecie ja odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
cześć dziewczyny:) U mnie niby 4 dzień owulacji a na teście owulacyjnym cały czas jedna kreska...:( załamana jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
4 dzień dni płodnych miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Mamczitka ja pozamaciczna mialam w jajowodzie prawym ktory mi usuneli bo juz byl popekany i nie bylo sensu go ratowac:( a co do jajnikow to mam nadzieje ze oba pracuja i wszystko z nimi ok. Nigdy wczesniej nie czulam jak pracuja dopiero po tej drugiej laparoskopii daja mi tak w kosc:( Lekarz dal nam czas 3 cykle naturalnych staran bo w srodku nic go nie zaniepokoilo. A monitoring cyklu narazie sobie odpuszcze bo glupia baba ze mnie i se wybralam lekarza specjaliste co przyjmuje 150 km ode mnie, ale to lekarz z polecenia. Radosna bardzo chetnie wpadne na kawke:D no i to ciachooooo az mi slinka leci:D A z tym promieniowaniem tego bolu to mnie troche uspokoilas bo juz myslalam ze jakas nienormalna jestem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Melisa a jakies inne objawy owu masz? Sluz? Moze tempke mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
jussio niestety temp. nie mierzę, a jeżeli chodzi o sluz to jest go sporo taki gęsty i bialy. a poza tym nic...:( to jest nasz 3 cykl starań i tak sobie myślę że może mam cykle bezowulacyjne i dlatego nam nie wychodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Widzę, że przyszłych mam przybywa:) Serdeczne gratulację dla tych którym się udało i mnóstwa wytrwałości dla tych, które nadal próbują ( ja też jestem w tym gronie). Czytam codziennie co piszecie ale nie zawsze jest czas by odpisać:( Jak dziś samopoczucie u Was? U mnie tragedia:( Jak poszłam do pracy wczoraj na 15:00 tak wróciłam nad ranem o 4:00. Jestem zmęczona i niedospana a na dodatek ta deszczowa pogoda - MASAKRA!!! Doła idzie złapać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa ja to mam wrażenie, że większość z nas myśli że ma cykle bezowulacyjne:-):D. A skąd masz te testy? jeśli z allegro to się nie przejmuj, czasami czytałam o nich niepochlebne opinie. Przytulajcie się bez względu na testy:-) może zacznij mierzyć tempke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kobietki :) Ale sie tu natworzyło :) Super ,że nas przybywa :) O i moja tabelka widzę ,że nabiera kształtów i pozycji pięknie :) Ja oczywiście jestem ,czytam ale nie mam co pisać to sie nie udzielam.Ciążowe dolegliwości na razie mnie nie dotyczą jakieś inne schorzenia które niestety was nawiedzają też nie,więc nie będę się mądrzyć bo po co skoro sie nie znam :P Witam nowe kobitki przepraszam ,że tak bezosobowo ale nie pamiętam waszych ników ale nauczę sie ich jak się rozkręcicie przy pisaniu ;) Co do owu czy ja czuję hm...zawsze wydawało mi sie ,że tak ale po 2 nie udanych próbach teraz nie jestem pewna czy to właśnie była ona ?Dlatego zainwestowałam w testy owu i od tego cyklu testuję .Też mam te tanie z allegro.A co będzie to sie okaże ogólnie olałam te wszystkie obliczenia itp jak wyjdzie to super jak nie to tak jak pisałam wcześniej za pół roku zaczniemy znowu starania.A te testy to w sumie z ciekawości czy na prawdę działają i czy moja owu chociaż jest zbliżona do tego mojego terminu.Ja niby śluz zawsze miałam piękny wręcz książkowy wiec jak nic płodne dni nie można było ich przeoczyć a tu masz ciąży nadal brak wiec może moja owu wędruję i dlatego .Okaże sie. mamczitka trzymaj się na pewno będzie ok gdzieś kiedyś czytałam ,że bardzo często w dniu spodziewanej @ mimo ,że się jest w ciąży może pojawić się lekkie plamienie widoczne tylko na papierze,ale sam tego nie doświadczyłam. beta84 ten czas szybko minie a córcia na pewno znalazła sobie koleżanki i świetnie się bawi a ty się zamartwiasz weź się wyluzuj i wykorzystaj ten czas dla siebie puki masz okazję.A jak ty sie będziesz smucić to i twoja córcia to wyczuje i jej też będzie się to udzielało . Kurczę tyle sie tu natworzyło ,ze nie wiem na co mam najpierw odpisywać ale obiecuję ,ze nadrobię i dołączę do konwersacji .Teraz będę miała trochę więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa 26 - witam :) 3 cykle starań to jeszcze nie tragedia:) Wiem, że pewnie się niecierpliwisz i przypuszczam, że każda z nas, która zdecydowała się na dziecko chciałaby, żeby udało się za pierwszym razem. Ale czasami trzeba na trochę uzbroić się w cierpliwość:) Zacznij wyznaczać sobie dni płodne, możesz pomóc sobie testami owulacyjnymi które bez problemu dostaniesz w aptece a nawet w drogeriach np. Rossmann. To mój pierwszy cykl starań, ale mam przeczucie, że się nie udało:( W listopadzie wspomogę się właśnie tymi testami i liczę na to, że zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Rybkunia tak testy mam z allegro, ale zrobiłam ich juz z 5 i na wszystkich jedna kreska. Tak sie zdolowalam ostatnio ze staranka byly tylko u nas raz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
Hej dziewczyny :) Mogę się do Was przyłączyć? Chyba jestem w ciąży. Piszę chyba, bo za 2 dni mam termin miesiączki, ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test - druga kreseczka bardzo blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj -lika89 :) To poczekaj jeszcze 2-3 dni i powtórz test, z racji ,że to najprawdopodobniej bardzo wczesna ciąża test mógł pokazać to co pokazał:) Ale z góry gratuluję i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa błagam, bez przytulanka dzieciaka nie zrobicie!!!:D nie dołuj się głupimi testami, tylko działaj:D lika89 możesz się przyłączyć:-) witamy i gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
dzięki dziewczyny, ale chyba jeszcze za wcześnie na gratulacje :) ale jestem prawie pewna i baaaardzo zaskoczona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
rybkunia wiem wiem...:) ale tak sie jakoś oparłam na tych testach ze jak widziałam jedną kreskę to odechciewało mi sie wszystkiego...:( zresztą malo sie też z mężulkiem widywałam ostatnio i to też był powód...sama nic nie zdziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika89
melisa nie ma co się dołować i ciągle o tym myśleć, bo to w niczym nie pomaga, a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
dzięki dziewczyny:) muszę dać na luz:) bo inaczej nic z tego nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×