Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gośćInka
Dziewczyny czy któraś z Was miała mleczno-biały śluz po owulacji a przed @ i była w ciąży, czy taki śluz oznacza dni niepłodne i to, że znów się nie udało? Ja już wariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio no niby @ ma byc w tym tyg ale ja nie licze na to, że jej nie bedzie-malo staranek, duzo stresu:( Dzis chyba ze stresu strasznie mnie piersi bola-jakbym miala zakwasy w nich po bokach. Kiedys juz tak mialam jak prolaktyna swirowala. Musze sie wybrac do lekarza zeby ja zbadal bo znowu sie caly cykl posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka i Buka ja liczę na to że do mnie w tym tygodniu dołączycie. I zostaniecie lipcowymi mamusiami. Nie chcę was namawiać do szybkiego testowania, ale nieśmiało przypomnę, że ja drugą kreseczke zobaczyłam dwa dni przed terminem @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Buka co do staranek to ja w tym cyklu się przytulałam tylko 4 razy, więc wcale nie za dużo a jednak się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie :)) No nie wiem sama, stresu bądź ile, testy owu nie wychodzily, ale zobaczymy. Idą do mnie listem testy owu z allegro i 5 testów ciazowych-poczekam do czwartku na @ i moze sie wyjasni. Nie napalam sie, ostatnio mam kiepski nastroj i doła i nie chce sie dobijac jeszcze 1 kreską. TakaJa86 a jak sie czujesz?:) Mowiliscie juz komuś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Takaja Ja z mezem w ciągu 2tygodni przytulalam sie 10 razy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Buka mi na teście owulacyjnym druga kreska wychodziła, ale testowa zawsze jaśniejsza od kontrolnej. Ani razu nie była ciemniejsza ani w tym samym odcieniu , więc też się tym denerwowałam. Ja już się pochwaliłam najbliższym, bo nie mogłam się powstrzymać. W pracy też powiedziałam odrazu ponieważ pracuje w małej firmie i brak choćby jednego pracownika jest bardzo odczuwalny, więc muszą szukać kogoś na moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, zapewne nie trafiłem z tematem zapewne nie ten dział nie to forum z góry wybaczcie. To Mój pierwszy post na jakimkolwiek forum, a to wydało mi się trafne. Więc do rzeczy. Przeczytałem mnóstwo postów i zebrałem wiele informacji ale jednak żadne nie są konkretne. Współżyłem z Moją dziewczyną w dni płodne. Z kalendarza wynika że były to 12 i 13 z czego 13stego było już grubo po północy więc przyjmijmy że wczesny 14. Owulacja wypadała zgodnie z kalendarzem 16. Oczywiście zdaje sobie sprawę że mogła się przesunąć o 2 dni do przodu lub do tyłu. Seks bez zabezpieczania z finałem - w niej. Zastanawiam się teraz czy możliwe jest aby zaszła w ciąże, ponieważ trwa batalia o to czy plemniki są w stanie przeżyć 2 dni czy 7 dni. Co wy na to ? Jest jakaś szansa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no u mnie tak samo z tymi testami. Ja nie przeczytalam instrukcji i myslalam, ze to jak ciazowe-jest kreska jest owulacja i sie juz cieszylam ale Radosna mnie sprowadzila na ziemie. No to jestem ciekawa co to u mnie wyjdzie powiem Ci:) Ale bez spiny:) U mnie na ciaze strasznie w firmie krzywo patrzą-ja mam umowe do konca tego roku i pewnie mi dadza na czas nieokreslony a jak sie uda z ciaza to srednio beda na to patrzec ze od razu zaciazylam. Ale kurde-3lata tam pracuje juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja to mnie pocieszylas kochana, bo mi te testy wychodzily tak samo i troche sie podlamalam, ale testy robiłam tylko 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa dodaje dzis otuchy:) Wlasnie przyszly moje testy owulacyjne:) Od nastepnego cyklu mierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
ja też korzystam z testów zamawianych na allegro, niczym nie różnią się od tych z apteki a są o wiele tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja pisalas ze test pozytywny wyszedl Tobie przed terminem @ i w zwiazku z tym mam pytanie, czy miesiaczki masz regularne co do dnia? W ktorym dniu cyklu robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianeczko mi test wyszedł 28 dnia cyklu. Miesiączkę mam co 30 -32 dni. Dziewczyny będzie dobrze! Mam dobre przeczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiedz na kiedy Ci wypadla owulacja? Czy średnio-skoro te testy tak wychodzily? A jak czujesz, chlopczyk czy dziewczynka??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubek 89 oczywiście, że jest szansa, że Twoja dziewczyna zajdzie w ciążę ponieważ po pierwsze plemniki potrafią przeżyć kilka dni, a po drugie owulacja mogła się przesunąć albo do przodu albo do tyłu. Czy Twoja dziewczyna ma regularne miesiączki? Jeżeli tak to co ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dc była bardzo słabo widoczna kreska 15 i 16 dnia cyklu na teście owu były różowe kreski testowe 17 dc juz była tylko jedna kreska więc przypuszczalnie owulacja była 17-18 dc wiec test ciążowy wyszedł pozytywny po jakiś 10 dniach od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 za: hiv kila tokso krew mocz grupa krwi tsh jezus, usg w srode, a ja juz mam stresa i zaczynam swirowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
TakaJa ja zaplace za komplet ten co gosciana okolo 200zl plus 45zl za odczyn coombsa i chce zrobic cytomegalie bo koedys mialam a to dodotkowo 58zl. Jutro jade na te badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Maja widzę, że też masz synka z 2011roku, ja też mam tylko z 23.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;p wszystkim. boje sie ze cos okaze sie nie okej;p to jest to usg genetyczne. poza tym zawsze mam stres, ze zobacze mi lekarz powie, ze nie widzi akcji serca albo cos. masakra. ale to tak mi sie 2 -3dni przed wizyta wlacza zawsze;/ mam nadzieje, ze odsapne z ulgą, tak jak to bylo dotychczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Taka ja mnie też pocieszylas z tymi testami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Mój właśnie ogląda serial o horrorach, a ja sama w sypialni z laptopem, ot tak sobie męska część radzi, synio śpi niczego nieświadomy, kochany Misio, a chłopy to tylko chłopy, nie ma się co nimi przejmować za bardzo choć czasem nóż się w kieszeni otwiera, ale każdy radzi sobie inaczej z emocjami, może oni tak właśnie sobie z nimi radzą...?czasem mają przebłyski jutra jak ja to mówię i w tym jest tyle czaru, że wynagradza to całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
stronka się chyba zawiesiła bo postów nie dodaje, a tak chciałam z kimś pogadać, no cóż, idę spać, choć pewnie jeszcze przez godzinę w komórce będę przeglądać kalendarz, liczyć i marzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka mój M już się zaczyna denerwować tzn. zdenerwował się w zeszłym cyklu jak robiłam testy owu. 1 dzień test negatywny (ja: "kochanie może już zaczniemy działać :D" więc przytulanki dzień 1.)2 dzień test pozytywny - kreska testowa taka sama jak kontrolna (ja: "kochanie dziś test pozytywny działamy :D" więc przytulanki dzień 2). 3 dzień test pozytywny - kreska testowa ciut ciut ciemniejsza od kontrolnej (ja: "kochanie znowu pozytywny test :P " kochanie: "jestem dziś zmęczony"). 4 dzień test pozytywny - kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej (ja: "kochanie dziś mam już na pewno owulację działamy?" kochanie: "o boże ty masz codziennie owulację i pozytywne testy :/ - idę spać). Taka historia z zeszłego miesiąca :P masakra. Dlatego w tym miesiącu porzuciłam testy, bo nie będę ani siebie, ani mojego M stresować hehehe. Owocnej pracy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Judytka czyli jednak cos prawdy w tym co wyczytalam w necie jest ze powinien byc ten wynik dwu cyfrowy;( A mowilas gin o swoich wykresach? I co on na to? Od kiedy masz brac ta luteine? Ja biore dufaston(a to praktycznie to samo bo tez progesteron). A robil ci usg wczoraj? A jak dzis twoja temperaturka? Ale cie pytaniami zasypalam, sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×