Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość jussio
Buka, Slowianka, Anabella Z tego co przegladam tabelke to wychodzi ze to wasz tydzien;) To na kiedy przewidujecie testy??? A moze jakies przeczucia macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
cześć dziewczyny, ja w weekend robie sobie zawsze urlop od kompa:) mam czas dla synka i rodziny bo wszyscy sa wtedy w domu, wiecie co jak myślicie mój M jest przeziebiony ale mimo to probowalismy czy plemniki mogą byc tez jakies chore i w razie czego może to miec wpływ na przyszłe dziecko?? Owulacji jeszcze nie miałam wychodzi mi na ten tydzień tak gdzieś 19-20 a ja nie moge uprawiać seksu bo mi wczoraj wyskoczyła niespodzianka po ostatniej ciąży i strasznie boli :( (mam na myśli tą druga wstydliwa dziurke ) co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Hej!Ja też staram się o dzidzię, tym razem drugi raz. Mam synka 3,8, o którego staraliśmy się 7lat, byłam jednak nieugięta i udało się w naturalny sposób, teraz staram się rok i 2 miesiące, właśnie mam19dc, jestem już po owulacji i łapie świra, bo bardzo chciałabym, żeby się udało, mam 33lata i pół jajnika(jestem po kilku operacjach)ale ta połowa jajnika dała mi syna, więc wierze,że tym razem też się uda.Pozdrawiam Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu niestety ale ci nie pomoge w tym wstydliwym temacie bo na szczescie dla mnie to nie mam tego problemu. A co do owulki to tez spodziewam sie jej w tym tygodniu ale kiedy dokladnie to sama nie wiem:( jak zwykle jest to dla mnie niespodzianka od mojego organizmu;) I tak jak pisalam wczesniej to mam jeszcze trzy testy owu i tak mnie kusza ze juz wczoraj wieczorem jeden sobie zrobilam, jak narazie negatywny choc roznica w kreskach jest niewielka wiec wieczorem powtorka z rozrywki czyli kolejny test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Testy ciążowe zaczynam robić od 25 dnia cyklu, w pierwszej ciąży miałam już 25 dnia pozytywny i betę wysoką, więc w niedzielę 23.11 zaczynam,choć wiem,że najlepiej byłoby poczekać do 26-27.11 czyli terminu @, ale nie mogę skupić się na niczym a muszę hospitację przygotować na 25.11 do pracy a tu mętlik w głowie, że aż strach.Trzymajcie kciuki dziewczyny.Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Do Elilu, ja miałam podobny problem, wybrałam się do proktologa, a i tak żałowałam,że tak późno to zrobiłam, miałam zabieg i od ponad 3 lat mam spokój, zabieg trwał 10minut w znieczuleniu miejscowym, robiłam w Lublinie w oddziale zabiegów jednodniowych SANITAS, wieczorem wróciłam do domu, wybrałam antybiotyk, maść i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Witaj Inka , super że jesteś taka zdeterminowana. Mam nadzieję, że Ci się uda. Ja siedzę juz pracy i od rana męczą mnie mdłości. Buuu. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościnka dzięki ale do lublina mam daleko szukam czegoś w swojej okolicy narazie stosuje masci ale z tego co czytam to raczej po masciach nie zniknie:/ TakaJa86 już mdlości cie męcza cos szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Cieszę się, że dołączyłam do Was dziewczyny, mam nadzieję,że Twoje mdłości to ciąża,dzięki za powitanie.Zaraz zbieram się do pracy bo mam na 11:30, będę tu wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Do TakaJa86 sorry, dopiero teraz przeczytałam poprzednie posty, teraz już wiem ,że jesteś w ciąży, gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi się wydaje że coś wcześnie, bo to dopiero początek piątego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
TakaJa moze po prostu wiedząc ze jestes w ciąży bardziej zwracasz uwage na mdłości i temu tak wczesnie ja teraz tez jak tylko mnie zakłuje jajnik czy podejrzanie zaboli brzuch to od razu myśli sie nasuwaja ze może sie już coś tam zagniezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki :) miałam mocne postanowienie, żeby się przestać nakręcać, a tu dzisiaj 13dc (mam cykle 27-28 dni) i już zaczynam myśleć... wkurza mnie to! ciągle muszę sama siebie gasić, a i tak myślę. a tak chciałam nie liczyć dni w tym miesiącu :( ale chyba się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
U MNIE 12 dc i w sumie nie wiem czy mam 27 czy 28 dniowy cykl, wiec w który dzień będzie owu?? Temperatura mi też skacze raz wysoka raz niska :-/ Testy owu póki co jedna kreska.. W pracy mam dużo pracy wiec nie mam za duzo czasu na myślenie i nakrecanie. Trzymam kciuki za dziewczyny z tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... Ja dziś załapałam doła po wizycie u gina. Mój wynik progesteronu w 21 dniu cyklu wyniósł 0,9 co oznacza iż mam cykle bez owu :( W tym dc poziom tego hormonu powinien być zdecydowanie ponad 10. Mam stosować Luteine po język- stad moje pytanie czy któras z was brała i zaszła na krótko po tym w ciąże? Niby skok temp o 0,3 był w 22 dniu cyklu... ale chyba lekarz sie bardziej zna na tych parametrach. Nie myślałam,że to mnie będzie dotyczyć problem z zajściem w ciąże :( a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
judytko Ja leczyłam się różnościami przez 7lat przed pierwszą ciążą i powiem Ci , że w końcu miałam dość i zostałam tylko na luteinie i siofor500(pomaga w jajeczkowaniu) i po 7 miesiącach od stosowania tych tylko leków pojawiły się dwie kreski na teście owulacyjnym, a nie miałam owu przez 7 lat, lub nie pękały pęcherzyki zawsze coś, i z tego jednego płodnego cyklu mam synka, to był dla nas cud nad cudami i do dziś tak myślimy i my i nasz ginekolog, teraz próbujemy z drugim. Uwierz, a się uda, głowa do góry ja wiem jakie jest to trudne i męczące bo zajęło nam to 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
judyta85 z tego co mi wiadomo jezeli nie ma owulacji to powinien ci zastosowac leczenie hormonalne zeby ta owulacje wywolac a sama luteina raczej nic nie zdziala, ja bym ci radzila przejsc sie do innego lekarza najlepiej takiego co ma tez doświadczenie w leczeniu niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie rozumiem ... w zeszłym cyklu temp wyrażnie wskoczyła w 26 dc czyli poźno. utrzymywała sie na 37,1 przez 12 dni po tym czasie dostałam okres. Teraz niby w tym cyklu- dzis mam 24 dc a w 22 temp podskoczyła- a dziś mi lekarz mowi ze mam cykl bezowulacyjny?? ? Wkurzam się tylko nie wiem na co i kogo. Na siebie że tak mam, na lekarza że nie dotłumaczył mi wszystkiego-a ja tez nie wiedziałam o co pytać kiedy on mi powiedział,że w tym cyklu z 2 kresek na teście nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a ile kwasu foliowego bierzecie bo szczerze nie pamietam jak bralam w 1 ciazy a teraz łykam 2 razy dziennie od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę jedną tabletkę dziennie. gdzieś to wyczytałam, nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
kurcze jak mnie dzisiaj boli brzuch i prawy jajnik, nigdy tak nie było, może cos jest na rzeczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mialam dwucyfrowy wynik progesteronu w 21 dniu cyklu a moj gin powiedzial ze nie bylo owulacji.... Wspomnial tylko ze mam grube endometrium. Co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
endometrium sie pogrubia w ciaży , może jestes ale jest za wczesnie zeby to stwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
hej :) Niby mogę testować w tym tygodniu (20.11), ale wolę poczekać aż @ się spóźni i wtedy ewentualnie zrobić test. Niestety nie wiem czy uda mi się wytrwać w tym postanowieniu, ale spróbuję. Staram się nie nakręcać i po prostu czekam na okres, bo rozczarowanie jest bardzo bolesne. Oczywiście nie ukrywam, że tli się we mnie małe iskierka nadziei, ale staram się podchodzić do tego bez większych emocji. Jeśli chodzi o przeczucia i objawy, to nie mam żadnych. Jeśli chodzi o to czym ten cykl się różni od pozostałych to zawsze ok 7-10 dni przed @ miałam powiększone i bardzo bolące piersi, a teraz są powiększone, ale w ogóle nie bolą! Może po prostu okres się spóźni lub może był to cykl bez owu, a może... Staram się o tym jak najmniej myśleć, ale wątpię, że miałabym aż takie szczęście i udałoby się w pierwszym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Cześć dziewczyny, ale dużo nowych dziewczyn:) Ja mam trochę dola bo czekam na owu i nic Tego:( wiem ze po poronieniu mogą sie dziać rozne rzeczy, ale tak juz sie napalilam:( do tego dzisiaj się okazalo ze moja przyjaciolka ma przerzuty , nie wiadomo co będzie dalej:( Mi gin kazal brac dwie tabletki kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
Mam wyższą temperaturę, boli mnie w krzyżu(miałam tak na początku pierwszej ciąży), znów się nakręcam, tylko ten niepłodny biało-mleczny śluz mnie martwi, bo za pierwszym razem go nie miałam a teraz mam, czy któraś z Was miała taki śluz i była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio no niby @ ma byc w tym tyg ale ja nie licze na to, że jej nie bedzie-malo staranek, duzo stresu:( Dzis chyba ze stresu strasznie mnie piersi bola-jakbym miala zakwasy w nich po bokach. Kiedys juz tak mialam jak prolaktyna swirowala. Musze sie wybrac do lekarza zeby ja zbadal bo znowu sie caly cykl posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×