Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Fruźka86
słowianka nie trac nadziei, pamietasz, ze mi trzy dni po terminie @ tez wychodzil test negatywny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dzięki Fruźka :) A ile dni po terminie @ wyszedł Tobie pozytywny? Może faktycznie jeszcze nic straconego, ale nie nastawiam się zbytnio. Dziś jest 34 dc, a cykle mam średnio 28-34 dniowe, chociaż sporadycznie zdarzy się dłuższy cykl. Ostatnio dostałam @ w 32 dc, czyli patrząc na ostatni cykl jestem 2 dni po terminie. Mogę tak analizować godzinami i rozmyślać, a pewnie @ niedługo przylezie i dupa blada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od rodzinnego lekarza, potem byłam dwa razy u laryngologa, badanie krtani jest ohydne, wytraciłam się dziś strasznie na leki synka i moje, po pierwszej dawce antybiotyku syn zwrócił wszystko, dostał rumieni na rączkach no i znów musiałam iść do pediatry po inny antybiotyk, tym razem augmentin dostał, choć ja wątpię,że on na niego zadziała, no nic zobaczymy, pierwsza dawka przyjęła się, wreszcie usnął. Mi nogi w d..ę wchodzą z tego dzisiejszego maratonu po lekarzach, jutro mam na badanie krwi rano się zgłosić, w czwartek i piątek pokazać się pani laryngolog, oby do soboty wszystko było lepiej, bo wpłaciliśmy dwa tygodnie temu kase za andrzejki w restauracji, no i szkoda trochę by było, głupio też bo sami namówiliśmy 4 znajomych na ten wieczór. Do testujących, życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella jak możesz to zmień moje dane w tabeli, dopisz kolejny cykl starań i zmień datę @ na 22.12. bo w tym miesiącu też się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowianka trzymam kciuki za Ciebie, może chociaż Tobie się uda i ściągniesz z reszty ten" zły urok", hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
gośćInka W tym miesiącu chyba nic z tego i czekam na @, ale oczywiście jak na fanatyczną staraczkę przystało jeszcze przez kilka godzin dopatrywałam się cienia cieni i coś tam wypatrzyłam, ale chyba to tylko moja wyobraźnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Slowianka a robiłaś go z samego rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Tak z rana robiłam, więc marne szanse :) Może w następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Słowianka mi się wydaje ze cień cienia widzę. Ale moze sobie wmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje, a biorąc pod uwagę że na zdjeciu gorzej widać to myślę że ta kresk na prawdę tam jest :) musisz powtórzyć jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Słowianka koniecznie jutro powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Naprawdę coś widzicie?? Myślałam, że mam halucynacje... Tylko dziewczyny ten cień pojawił się po paru godzinach, gdy test już wysechł. Wydaje mi się, że zaszła jakaś reakcja chemiczna lub po prostu jest to widoczne miejsce gdzie niby ta druga kreska ma być. Testu na razie nie powtarzam, to nie na moje nerwy. Czekam po prostu na @. Ewentualnie jak nie przyjdzie w ciągu kilku dni, to wtedy powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka oczywiście zrobisz jak uważasz :) ja jestem zbyt niecierpliwa więc na pewno bym zrobiła, dlatego podziwiam :) nie mniej jednak mam nadzieję że przerwiesz zła passe. TakaJa jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Slowianka! Matka Ci mowi, ze widzi cien cienia! Robić jutro test! Koniecznie płytkowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Słowianka ja też widzę cień cienia. Prosimy jutro rano o kolejny test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam ;) Ja z moim narzeczonym mamy zamiar zacząć starania o dzidziusia dopiero za 3 lata :'( Chciałabym wcześniej ale na razie nie możemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie wiem czy to do nas czy obok nas, ale czuje jakąś ironie. Widziałyście nowy temat "sa tu jakieś staraczki na 2017" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Anabella jak mozesz to zmien mi w tabelce 22.12. @ 10 cykl staran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
o boże :/ te forum staraczki na 2017 to jakaś porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiejszy pierwszy dzień @ i eskapady po lekarzach tak wykończyły, że cieszę się, że mąż wrócił dziś wcześniej z pracy, bo padłam jak niemowlak i spałam ze 3 godziny, dobrze, że się chorym synem zajął i podał leki na czas, wstałam wykończona tylko po to, żeby się umyć, zjeść, łyknąć leki i chyba znów padnę, ale mnie dziś jakoś coś zmogło, czekam na wieści bardzo dobre jutro rano, mam nadzieję, że z tego cienia coś będzie, trzeba przerwać złą passę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka oby jutro pokazały się 2 wyraźne krechy:) GoścInka szkoda że w tym cyklu się nie udało ale następny będzie Twój:) Jussio co z Tobą nie odzywasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dziewczyny to był test quixx. Przejrzałam w necie pozytywne testy tej firmy i ta kreska jest w zupełnie innym miejscu niż powinna, bo jest za blisko kontrolnej kreski. W takim wypadku na pewno to przebarwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 2kawy __________30_____3________2________@02.12.2014 ewelka_898______25_____1________1_________@02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________24 ______5_______1_______ @06.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 25______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruzia____ __________ ______ 2 _______ @ mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×