Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Dziewczynki właśnie wróciłam z spotkania z koleżankami , jakoś energii mi brakuje dziewczyny stwierdziły, że jakaś marudna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Słowianka zostałaś przegłosowana jutro rano rób test i wrzucaj zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się nasza tabelka :) Jak ja wklejałam po raz pierwszy było nas chyba 6 a teraz tyle osób :)Oby na dole też się powiększało to będzie super :) To jutro widzę 2 kreseczki na monitorze Tak?!!! Może któraś sie w końcu zlituje i powędruje na dół bo dysproporcja między góra a dołem jest znacząca :P !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się wyspałam a teraz moje chłopaki śpią a ja chwilowo coś nie mogę, dziękuję za zmiany w tabelce, nie martwcie się dziewczynki, poukładam sobie w pracy wszystko i znów wezmę się do bardzo intensywnych starań, a w tym cyklu postanowiłam przytulać się na luzie, nie mierzyć temperatury, nie robić testów(od których jestem już wręcz uzależniona)będę na odwyku, hi,hi, zobaczymy co z tego wyjdzie, po prostu czuję, że muszę dla zdrowia psychicznego wyluzować z tymi staraniami bardzo intensywnymi bo sfiksuję, no nic takie to moje odczucia i przemyślenia po ostatnim cyklu, który wydawał się idealny pod każdym względem do zajścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Dziewczynki siedzę cicho od prenantalnego bo poszłam przeziębiona i dostałam antybiotyk :-( Na badaniu super i prawdopodobnie dziewczynka :-) ale ogólnie bardzo się zmartwilam, kupiłam augumentin i się zaczął ból żołądka, aż niestety do wczoraj kiedy nie dałam rady i zwróciłam :-( czułam się okropnie! Od razu było mi po tym lepiej dzwoniłam do lekarza kazał odstawić. Eh zmęczona jestem tym wszystkim :-( chciałabym się lepiej czuć pójść pochodzić po sklepach kupic chociażby bułkę tarta :-( rzeczy, o których ciągle się zapomina. Tak bez ładu i składu po prostu pokręcic się trochę! Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Jestem jestem;) Caly czas czytam:) Tylko mam tak podly humor:( ze nie chce was nim zarazic;) Wlasnie zaliczam kolejny cykl niepowodzenia:( Mimo ze to moj drugi cykl staran po wszystkich moich przejsciach to wlasnie dzis sobie uswiadomilam ze juz w sumie rok walczymy o malenstwo i jestem juz tym wszystkim zmeczona:( To latanie od lekarza do lekarza..., a to jakies tabletki... a to zabiegi... Nie mam wiecej sil, chyba sie poddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny, zrobiłam dzis test nie dalo mi czekac , 23dc dzis wiem ze za wczesnie ale musialam zrobic, no i jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , kładę się jeszcze ale przyszłam forum przepchac bo przecież zmiana strony! Słowianka nie ma opcji robisz test! Jeżeli nie masz testu zrób jak jak zbierz do słoiczka i jak kupisz test zrób :-P u mnie pierwsz test wyszedl po czasie jako ogromna plama a jak chciałam pokazać mężowi plama zniknęła :-P co najlepsze właśnie pojawiła się grubo po czasie chyba z dwie h i grubo po zniknęła :-P Gościana mamusiu jak tam? Radosna czytasz nas? Musze nadrobić zaległości! Jussio kochana martwią się o Ciebie to i ja się martwię! Idę jeszcze na godzinę spać! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
mamczitka - mnie też choróbsko wzięło w piątek konkretne jak tu pisałam już ...leczyłam się tym co mężuś dostał w aptece dla kobiet w ciąży, dalej nie jest super ale dużo lepiej ,dziś idę gina zobaczymy co mi powie...,rozumiem Cie w 100% też tak mam że chciała bym iść pochodzić po sklepach,wcześniej to był mój sposób nas spokój wewnętrzny a teraz mnie trafia jak wejdę do sklepu bo na widok takiej ilości jedzenia ostatnio mało co nie zwymiotowałam na środku sklepu.. a gościnnej dalej nie ma....rybkuni też dawno nie widziałam....jussio....i reszta dziewczyn....co jest???wracać tu do nas ...nawet z podłymi humorami...przecież po to jesteśmy żeby się wspierać ... słowianka ..ja tez proszę zrób jeszcze może test??oczywiście zrobisz jak uważasz, ale nie robiąc możesz stracić kolejny dzień w którym już mogła byś się zacząć cieszyć:)a my z TOBĄ :) proszę trzymajcie kciuki żeby dziś u lekarza wszystko było oki :* mam dopiero na 18 45, pogadam z nim na temat prenatalnego czy mogę jeszcze zrobić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny popatrzcie z innej strony na te nasze starania. Każda z nas ma za soba jakieś doświadczenia i kilka/kilkanaście cyklów starań, brania różnych leków, zabiegów itp. a jednak nie poddajemy się i dążymy do celu mimo wszystko, to jest fajne, jaka w nas jest siła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Dziewczyny, ja też dziś testowałam, choć wiem, że to za wcześnie - 23dc i 8 dni po. Oczywiście negatyw :) U mnie same choroby, problemy, zmęczenie i stres :( ZAŁAMKA ! chodzę i beczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
U mnie dziś 15dc, czyli starania były 12 i 14dc. Nie wiem kiedy znowu. Jak tym razem się nie uda to do kwietnia się wstrzymany. Wolę się już nie napalać ale wiecie jak człowiek się nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
no nieźle napisałam wcześniej ze trzy posty i ich nie ma, dziewczynki zaraz w pytaniu na śniadanie ma być o dniach płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
no nic nowego w tym programie pan nie powiedział, przynajmniej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy jestem:-( ale poszłam z duchem czasu i wykupiłam sobie neta na tel:D eh wiem, wczas:D ale się od was uzalezniam:D. Goscinka a co mowili ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie koniec @ :) Od dziś znowu zaczynam liczyć dni do dni płodnych i owulacji. Powiedzcie mi czy mam się opierać na ostatnim cyklu?? Trwał 29dni, czy mam obliczyć średnią np z trzech ostatnich cykli??? Cykl październikowy trwał u mnie 30dni a wrześniowy 33dni. Wygląda na to, że mam coraz krótsze cykle. Może dlatego nie możemy trafić z mężem bo ciągle mi się skraca ??? Co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anabella1989 ja bym Ci doradzała spróbować robić sobie testy owul w tym cyklu bo sama widze po sobie że zawsze myślałam że mam owul. ok 13-14 dc a z testów wychodzi ok 16-17 dc:) Jussio ja czuję się podobnie jak TY też ok rok mija odkąd zaczeliśmy planować i te wszystkie przeżycia po drodze tez mnie dobijają. Ale nie możemy sie poddawać:) BYłam wczoraj w poradni immunologicznej bo miałam skier. od gin po poronieniu i porobili mi mnóstwo badań z których na szczęście nic złego nie wyszło tylko cos tam w moczu i mam się tym bardzo nie przejmowac:) ale dla świętego spokoju jadę jutro na badania na tą chlamydię, ureoplasme i mycoplasme i mam nadzieję, że tez to wyklucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Anabella jakiś sport zaczęłaś uprawiać, więcej się ruszać nawet spacery albo po domu coś? Ja miałam zawsze tak, że u mnie tarczyca ładnie się regulowala jak tylko zaczynałam więcej chodzić na spacery wystarczył jeden spacer taki szybszy do pobliskiego sklepu. Wtedy cykl był krótszy i z 31 robiło się 29 lub 8. Warto te rzeczy pamiętać wyciągać średnia i obserwować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dziewczyny nawet jakbym chciała, to nie dałabym rady zrobić dziś testu. Szczerze, to się nie łudzę. Jakbym była w ciąży, to by test wyszedł wczoraj. Piersi baaaardzo mnie bolą, więc pewnie @ niedługo przyjdzie. Jak nie przyjdzie, to w następnym tygodniu zrobię test. Najwyraźniej częste przytulanki mi nie służą i dlatego cykl się wydłuża. Szkoda, że nasze ciężarówki tak rzadko do nas zaglądają, bo bardzo optymistycznie nas nastrajały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Mamczitka - dzięki za odpowiedź:) Nie, nie uprawiam sportów ani nic podobnego:) W sierpniu odstawiłam tabl.anty. i tak sobie myślę, że po nich może tak się dzieje. Może cykle się regulują. Brałam je tylko przez trzy miesiące żeby twarz mi się poprawiła przed ślubem. Niby koniec @ a brzuch mnie dziwnie jakby boli. Wkurza mnie to, bo tak naprawdę nie wiem co się dzieje:( Kate4 - testy owulacyjne robiłam w tym miesiącu. Były pozytywne i tak nic z tego nie wyszło:( Już nie wiem jak to rozegrać w tym miesiącu, żeby zaskoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 3 dzień po odstawieniu Luteiny, piersi mnie bolą,brzuch też że latam do łazienki i lookam czy już @. Na razie cisza. Strasznie mam wysuszoną skórę na twarzy,ale to tak że robią mi sie jakieś placki ze złuszczoną skórą. Już nawet więcej kremu nawilżającego nałożyłam na twarz na noc a dziś to samo. Stres mi wychodzi pewnie, bo troche go ostatnio mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do judyta robiłas tsh?, czasem przesuszona skóra to pierwszy i najlżejszy objaw choroby tarczycy, a co do programu w PNŚ to pan doktor przedstawił typowo książkowy cykl 28 dniowy i określił, kiedy następuje owulacja, i stwierdził, że jest to możliwe, żeby plemnik żył 7 dni, może gdzieś w necie jest dzisiejszy odcinek to jak ktoś nie wierzy niech sobie obejrzy, synek mój właśnie zasnął zmęczony tymi oskrzelami, mam więc chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej szwagierki właśnie wykryto chorobę tarczycy i moja teściowa rozpacza, że ma dwie synowe chore na tarczycę, obwinia za to wybuch w czarnobylu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Rybkunia - nie, nie cały czas.Zaczęłam testować: 12dc - test negatywny (Pojawiła się jedna kreska "C") 13dc- test negatywny( dwie kreski "T" blada, "C" mocna) 14dc- test pozytywny ( dwie kreski wyraźne i tego samego koloru) 15dc- test pozytywny (dwie kreski "T" bardzo mocna, "C" mocna ale nieco bladsza od poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Pani redaktor Kafe odpisała mi zeby podać kiedy sa zawieszki to sprawdza. Wiec napisałam, ze codziennie i to nawet po kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Jussio nie martw sie kiedys nam sie uda, ja zaraz jade po wyniki prolaktyny, w przyszly wtorek znowu wizyta, mialam odlozone troche kasy, ale to wszystko mnie przerasta... Dzis dowiedzialam sie ze znajoma jest w ciazy z drugim dzieckiem, kurde poczulam zazdrosc i zlosc jednoczesnie, wiem ze niepowinnam, ale teraz mam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×