Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Nie wiem o której wskoczy kolejna stronka, więc już życzę Wszystkim miłej nocki, jutro wpadne bo już nie moge bez Was żyć, uzależniona jestem od waszego towarzystwa, pa,pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Zdrową tarczyce nie ma potrzeby badać częściej niż co rok. Torbiele brzmią groźnie, ale nie taki diabeł straszny. Kiedy są wskazania do operacji? *Po 45 roku życia *Kiedy jest na tyle rozrośnięta , że naciska na inne narządy *Wtedy kiedy pęknie Jeżeli żaden z warunków nie jest spełniony to nie ma wskazań do operacji tylko leczenie farmakologiczne i powinny się wchłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aniołku. Dopisz się do tabelki przy jakiejś okazji. A moze po wyjęciu wkładki hormony zwariowały i musi upłynąć kilka cykli zeby się wszystko naturalnie unormowało. Bo rozumiem ze wyjęłaś 3mies temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
hejo! jestem jestem!! ale kurde nie znam sie na rzeczach o ktorych piszą dziewczyny, to nie bede doradzac, ale czytam na bieząco i "przyslij przepis" to gazetka mojego zycia, a mojej mamy to juz całkiem :D: ogarniam prezenty, jutro jedziemy do ikeii po stoł...i dalej nie wiemy coi jak, jakie krzesla, bedzie spontan..albo nici z zakupow.... musze sie zaopatrzyc w papiery so prezentow, swieczki, ozdoby, lyzeczki i jakies pierdy... bylismy dzis w kinie na "glupi i glupszy2" ło boziu jakie to durne jak jedynka, ale cała sala co chwile wybuchała śmiechem :D:D byłam tez w mohito i reserved w poszukiwaniu jakiejs sukienki, czy czegos innego na chrzciny i na zblizajace sie swieta...... nic nie znalazlam, wygladam obrzydliwie we wszystkim.. ekstra. mam nadzieje ze jutro w hmie doznam objawienia... w co ubrac sie na chrzciny? musze byc bardzo elegancka? ja jestem ciezarna, moge ubrac ładna elegancka kremową koszule a do tego dzinsy czy nie wypada ? wogole jeszcze nie przytylam...ale czuje ze sie zaczyna apetyt na slodkie. codziennie jem po 4-5 krówek;p niedługo zaczne muczeć..... ale normalne jedzenie- malutkie porcje i 4 posilki dziennie max i hormony mi siwruja,ciagle sie wzruszam jak jakas swiruska i kocham swojego meza sto razy bardzij niz zawsze...... a do tego obejrzałam wszystkie dostepne na youtube porody :D:D i odcinki jakiegos programu o porodowkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka to syf jakich mało
O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie żeby ciężarne pisały
A zero wyrozumiałości dla nich. Jak niedobrze to źle nie niedobrze. Powinny skakać ze szczęścia. Potem ktoś wyskoczy, że jak się pojawi koleżanka w ciąży to się jest wściekłą, strach coś pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Tak mnie zainspirowalyscie tymi prezentami ze dzis robie wyprawe świąteczno- prezentową;) az sie boje ile kasy na to pójdzie:O ale czego sie nie robi zeby bliskim przyjemność sprawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie czas zapierdziela, ciężki tydzień w pracy, tak wiec czytałam was tylko i w sumie nie wiedziałam co pisać. Prezenty super sprawa tez mam straszną ochotę połazić, coś pokupować bez żadnych skrupułów. Ale jak kiedyś wspominałam jestem małym żydkiem i wszystko co mogę to chomikuję :P Choć na prezenty nie żałuję :) Mężowi chcę kupić jego ulubiony perfumy, na które ciągle żałujemy :) Dziś może pójdziemy na jarmark świąteczny, jest już we Wrocławiu :))) Owocnego dnia dziewczyny :) p.s. niestety o mnie zapomniałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
czesć dziewczyny:) Ja też was codziennie czytam ale jakoś nie piszę....:) z niecierpliwością czekam na brak @:D ale wątpię czy coś z tego będzie. Co do prezentów to synkowi już wczoraj z mężem kupiliśmy prezent od mikołaja....xbox z kinektem myślę że sie ucieszy:) a mężowi chciałabym kupić perfumy Hugo Energise są prze śliczne:) ale nie wiem zobacze jeszcze bo ogólnie u nas prezenty robimy tylko dzieciom i tyle. a dostajecie jakieś bony w pracy na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
ja też jestem cały czas i dziewczyny "stare" proszę piszcie częściej bo mi WAS brakuje...Bajana Ciebie również....czytam co dziennie , dowiaduje się nowych ciekawych rzeczy, ale jest mi jakoś "pusto" gdy nie ma wpisów dziewczyn które były jak tu wparowałam po zaproszeniu mamczitki która sama teraz jest tu bardzo rzadko ,wtedy w ciąży była jeszcze tylko gościnna chyba? , a potem test za testem pozytywny ... zaglądajcie częściej to może i dobra passa dla naszych starających się wróci:):):):):) nie będę wymieniać nickami dziewczyn bo nie chce pominąć nikogo ,a Każda na tym naszym temacie jest równie ważna...nowa stara..... starająca się czy już ciężarna ...wszystko tworzy specyficzny nastrój ...więc kobitki wracać a nowe nigdzie nie uciekać.... i żeby było jasne ...narzekać może każdy do woli na co mu się podoba!!! nie krytykujmy bez powodu , tylko wspierajmy się na wzajem ... :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Cześć dziewczyny :) też uwielbiam świąteczny klimat zakupy, prezenty, sprzątanie, gotowanie, pieczenie mhmmm już się nie mogę doczekać :) jeszcze prezentów nie mamy ponieważ czekamy na wypłatę bo trochę kasy pójdzie, pojedziemy w przyszły weekend :) jeżeli chodzi o bony na święta z pracy to my z mężem pracujemy w placówkach oświatowych mąż w szkole i dostaje kasę jakieś 400 zł a ja w przedszkolu i my dostajemy paczki świąteczne a w nich jakieś słodycze, bakalie, kawa, herbata, owoce w puszkach itp. :P takie pierdołki ale zawsze coś się przydaje :) Witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc, a pamietacie jeszcze o mnie ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy objawy ciąży są inne za każdym razem?? nie to żebym miała:D kompletnie nic nie czuje:-/ .... Gościana masz siłe:D ja jak pojade do ikei i obejdę ja całą to mam już dość:D. Bajkanna nikt nie zapomina o Tobie:D dopóki jestes w tabelce to prędzej czy później będziemy Cie ścigać z info o @:D ale jest nas za dużo :-( lily90 ale wam dobrze z paczkami:D ja tez może w tym roku parę grosików dostane ale raczej na kokosy nie licze:D męzowi premie świateczna dadzą to będzie spore zasilenie konta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mialam w planach 6 grudnia ale zrobilam we wtorek albo środe nie pamietam no i negatyw oczywiscie, mysle ze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w robocie:D juz pisałam że zorganizowałam sobie neta na tel:D. Na kompie roboczym wole nie siedziec na forum bo mój komp jest na widoku i jedna plotkara siedzi blisko mnie:-/. i jeszcze forum "ciąża, poród..." wow ale byłaby plota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Ja dziś rano testowałam. testem o czułości 20 - i nico :( myślę, że gdyby coś było, to już by pokazało, bo jestem 10 dni po. W 1 ciąży test wyszedł przed terminem@. A ponieważ lubię testowanie to chcę sobie trochę potestować przed @ - a czuję, że już jest blisko niestety. No na początek grudnia mamy kilka staraczek. Trzymam kciuki i czekam na info z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Kurde odstawilam luteine w niedziele,czekam na @.piersi mnie bola,brzuch,jajniki chwilami zakluja,temperatura od4dni pow.37.dzwonilam do gina ... bedzie po 13.czy jest to powod do stresu? Czytalam ze nawet okresu moze niebyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uczepiliście tych testów... dla mnie to wielka ściema i nabijanie w butelke. Ja robiłam w dniu spodziewanej miesiączki test i wyszedł negatywny a po 2-ów tyg wyszedł pozytywny:-/ Ale jak sie skapłam że była fasolka to juz było po wszystkim:-( a beta spadała...:-( i miałam bete około setki a test pokazał bladą II kreske:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
w poprzedniej ciązy zrobiłam w dniu @ i wyszła ciemna gruba druga kreska wiem ze niektórym wychodzila juz przed @ kilka dni nawet bardzo blada ale wychodzila. i postanowilam spróbowac , ale sie rozczarowałam, rybkunia o jakie nabijanie w butelke ci chodzi bo nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
na moim teście jest napisane ze 10 dni od stosunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na myśli że jesteście naiwne że testujecie, bo sama to robie czasami za wcześnie:D po prostu chodzi mi o to że wynik negatywny może być fałszywy i nie ma co się zamartwiać że się nie udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
hej :) Gościana Witaj :D Gdzie Ty byłaś tyle czasu? :P "Prześlij przepis" to świetna gazetka, już polecałam dziewczynom :) Gościna a gdzie mają być te chrzciny? Moim zdaniem eleganckie dżinsy mogą być. Jak dobierzesz fajne dodatki, to będzie ok. Mi podobają się bardzo sukienki ciążowe Asos :) Mam z mężem wolne od soboty do wtorku i mamy zamiar w tym czasie kupić prezenty, choinkę (jednak będzie sztuczna z ikei) i dokupić ozdoby. Choinkę w naszym domu ubiorę wcześniej, bo na święta wyjeżdżamy do rodziców i nie zdążę się nią nacieszyć :) Chociaż u rodziców to dopiero będzie choinka :D Gigant :D Ja co roku ubierałam zawsze dwie choinki - u rodziców i u babci, a teraz doszła trzecia w naszym mieszkaniu :) Będę musiała jutro kupić składniki na piernik staropolski i już zrobić ciasto, bo przed upieczeniem musi leżakować kilka tygodni. Bajkanna nikt o Tobie nie zapomniał :) Melisa uwielbiam Hugo Energise <3 Mój mąż używa tych perfum i mam do tego zapachu wielki sentyment. Elilu oczywiście, że pamiętamy :) Dziewczyny musicie zaglądać tutaj częściej! No i na koniec dodam, że dziś zaczęłam plamić. Zaraz rozkręci się @ na dobre :( Jeju jak się dziś popłakałam, głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Po pierwsze jeżeli ktoś czuję się urażony to niech pisze pod swoim nikiem nie stworzonym na chwile bo to bez sensu jesteśmy już tyle czasu razem ,że każdy ma prawo do wyrażania swoich uczuć.Bez względu czy nam to pasuję czy nie .Każdy jest inny i ma swoje poglądy,odczucia itp. Po 2 jest nas tyle ,ze nie sposób pisać zawsze do każdego osobowo i dlatego bardzo często zwracamy się słowem "reszta"czy innym .Jak ktoś dzień w dzień coś pisze to łatwiej to zapamiętać.Ale to nie znaczy ,że o kimś nie pamiętamy, żadna nie jest pomijana wiadomo ,że na świeczniku są zawszę te co mają zaraz testować albo są już po terminie @ i się nie odzywają.Ale zawszę każda wyłapiemy bo poniekąd żyjemy waszym życiem i każda każdej kibicuję aby wylądowała na dole tabelki :) Ja na razie zawiesiłam staranka ale jestem tu z wami bo lubię wasze towarzystwo i tez wiele razy coś pisałam i nie otrzymała odp ale nie czułam się pomijana bo wiem ,że czasami sa inne tematy i czekałam jak toś zauważył to fajnie jak nie to trudno.Ale nie miałam do was o to żalu bo jest nas tyle ,ze nie sposób zawsze an wszystko odpisać jak przewija sie tyle tematów jednocześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×