Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Radosna82 debilna to mało powiedziane w ogóle masakra pamiętam ,ze parę razy mnie zjeb....bo coś tam najbardziej mnie wkurzyła gdy miałam mega mocny skurcz a ona mnie właśnie postanowiła zbadać to tak sie wygięłam pod wpływem bólu,że darła na mnie papę ,że nie mam się tak wiercić bo jej palce połamie łatwo jej mówić bo to nie ona cierpiał.W ogóle położna miałam rewelacyjną cały poród była przy mnie( wychodziła tylko chyba do wc )wszystko tłumaczyła pomagała jak tylko mogła aby mi ulżyć a lekarka suka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Świetny jest ten topik, a szczególnie atmosfera jaka tu panuje :) Ja dziś dostałam @ i trochę mi smutno. Wiedziałam, że nie mam raczej już na co liczyć, ale czasami myślałam sobie: nie ma okresu jest nadzieja :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka przykro bardzo :( Masz teraz chwile na zbieranie sil na nowe dzialania. Beta i jak tam zupka wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anabella, Slowianka wielka szkoda ale listopad jest nasz:) szykujcie sie do dzialan, zbierajcie sily:) Radosna masz racj***aby sa najgorsze ja trafilam na dwie jedna nie widziala cp a druga juz w szpitalu przed sama operacja stwierdzila ze beta na poziomie 117 jeszcze o niczym nie swiadczy a jak juz to samo sie oczysci:( gdyby nie skierowanie od ordynatora gin to chyba bylabym juz na drugim swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
mialo byc "masz rację Baby sa najgorsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
czesć dziewczyny:) U mnie wczoraj mocna kreska na teście owulacyjnym a dzis już jest jedna kreska więc moje dni płodne przypadaja troche później niż myślalam. wczoraj przytulanko oczywiście było, nie wiem jak dziś...pewnie nic nie wyjdzie bo maż do pracy na noc idzie:( ale może go przed praca z molestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa no musisz jakis sposob na mezulka znalezc. Tak to ciagle slysze, ze seksu za malo, a jak sa staranka to mi marudzi, ze sily nie ma, ze za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna mój facet też zawsze marudzi, że za mało! A jak zaczęliśmy się starać to ja zaczęłam częściej go ciągnąć do łóżka. Anabella, Słowianka w listopadzie musi się udać. Melisa mam przeczucie , że tym razem Ci się poszcześci i za dwa tygodnie przekażesz nam wspaniałą nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny gdzie się podziewacie? ? Jakaś cisza nastąpiła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Teraz się już całkiem podłamałam... Rozmawiałam z mężem o tym, że @ przyszła i nic z tego tym razem... A on mi zaproponował, aby odłożyć staranka na rok... Zdenerwowałam się bardzo :( Chyba zaczynam nowe opakowanie tabletek anty i nie będę już przeżywała... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Slowianka nie ma co odkladac. Maz zapewne nie wie jak cie pocieszyc w tym momencie. Przeciez nie musisz wracac do tabletek. Mozecie isc na zywiol i liczyc, ze w ktoryms momencie zaskoczy. TakaJa ja wrocilam do domku. Strasznie zmarzlam mimo, ze mam 10 min piechota z pracy do domu. M pojechal z mlodym na zajecia z pilki noznej, a ja korzystam z czasu wolnego i czytam ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka a przypomnij mi który cykl się staracie? ?? I jeżeli mogę wiedzieć to ile mąż ma lat? Ty masz 25 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ trwa w najlepsze-normalnie jakby kurek odkreciło;/ Postanowilam, ze staranka beda caly miesiac intensywnie bo wyczytalam gdzieś, że niekoniecznie jesli mam 30dniowy cykl to owulacja jest w środku. Na jedym forum dziewczyna pisala ze miala 8dnia! U mnie ze sluzem kiepsko wiec ciezko wyczuc kiedy jest jaka faza. Ale powiem Wam mialam piekny sen, snily mi sie 2 kreseczki na teście-takie mocno czerwone piękne i cieszylam sie bardzo:)) Oby to byl proroczy sen:D:D Tym razem sie uda i na wakacje bedziemy mialy dzieciaczki:)) Zobaczycie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja dopiero pierwszy, ale chyba już ostatni na najbliższy czas. Na pewno nie będę męża namawiała. Nie to nie, ale przykro mi się zrobiło... Ja mam 25, a on 27 lat. Mam nadzieję, że mimo to mogę do Was zaglądać i kibicować? :) A Wy dziewczyny ile macie lat i ile lat mają Wasi mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Buka moze sproboj z mierzeniem tempki lub testami owu. To pomoze ci choc w przyblizeniu okreslic kiedy masz owu. Tempki mozesz notowac na wykresie np. na ovufriend. Slowianka decyzje o dziecku mozna bym odkladac w nieskonczonosc. Faceci czesto sie obawiaja co dalej. My mamy juz jedno dziecko, a jak powiedzialam mojemu, ze moze sie udalo w tym cyklu to powiedzial, ze go to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Slowianka 25 lat to idealny czas na pierwsze dziecko. Nie poddawajcie sie po jednym razie. Dajcie sobie czas. U nas oboje z M mamy po 32 lata. Mamy 4 letniego synka. Starania zaczelismy jak mielismy 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Slowianka nie poddawaj się , porozmawiaj z nim jeszcze na spokojnie jak emocje opadną. Ja mam 28 lat narzeczony 34 a jednak to ja bardziej chce dziecka, on by mógł jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... faceci... nie wielu jest takich co chca dziecka bardziej niz ich partnerki. Moj synek ciagle pyta kiedy bedzie mial rodzenstwo. Bo chcialby do domu zamowic dzidziusia jak z reklamy. Braciszka Stasia lub siostrzyczke Zosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to nie jest tak, że się poddajemy, bo ja wcale nie jestem zniechęcona czy jakoś tak... W tym miesiącu to nawet ciężko powiedzieć, że się staraliśmy, bo odstawiłam tabletki i praktycznie pod koniec cyklu coś tam próbowaliśmy i raczej były to już dni niepłodne, ale ja miałam nadzieję, że nóż widelec coś z tego będzie. A mąż najwyraźniej nie jest gotowy. Szkoda, mógł mi wcześniej powiedzieć. A jesteśmy ze sobą już prawie 9 lat, więc nic dziwnego, że czegoś mi brakuje. Sory dziewczyny, że Wam się żalę, ale chciałam to z siebie wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... faceci... nie wielu jest takich co chca dziecka bardziej niz ich partnerki. Moj synek ciagle pyta kiedy bedzie mial rodzenstwo. Bo chcialby do domu zamowic dzidziusia jak z reklamy. Braciszka Stasia lub siostrzyczke Zosie. x ojej jaki słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie przyszłe mamy - boicie się czekającego Was porodu? Nie ma czego, naprawdę! Sana urodziłam dwójkę dzieci i... spodziewam się trzeciego :) Póki co przy każdym był mój mąż i spisywał się na medal - jeśli się zastanawiacie czy to dobry pomysł by był z Wami zapraszam Was jednak do przeczytania artykułu mojego męza, który spisał swoje spostrzeżenia na temat porodu we dwoje. Myślę, że dla Wielu z Was może to być ważne i istotne: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ Serdecznie zachęcam i pozdrawiam. Dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka jak dopiero odstawilas tabletki to moze twoj organizm potrzebuje chwili czasu zeby dojsc do siebie. Musisz ze swoim mezemnpogadac co i jak. Moze sie poprostu boi tego co nowe i nieodwracalne. My na poczatku staran szlismy na zywiol. M w sumie szczegolnie na dziecku nie zalezalo. Jak zaszlam w pierwsza ciaze to zlewal wszystko, jak dostalam plamien i powiedzialam, ze musze na cito do lekarza podjechac to wrzeszczal na mnie, ze mu plany krzyzuje. Jak dostalam krwawienia myslac, ze to poronienie pytal czego rycze...tacy sa faceci. Moj za pare dni dostal za swoje jak trafilam na blok operacyjny. Wtedy sie wystraszyl i wtedy zaczal naprawde pragnac dziecka - zrozumial, ze to nie latwa sprawa. Czasem potrzeba impulsu. Jestescie ze soba juz bardzo dlugo. Dziecko moze wszystko odmienic - na lepsze lub na gorsze. To test dla zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna sproboje z tymi testami chyba bo na tempke nie mam czasu rano a ta po poludniowa sie nie liczy prawda? Ja rano wyskakuje z lozka 5sekund po budziku-łazienka, ciuchy i po 30minutach juz jestem na przystanku i czekam na autobus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna sproboje z tymi testami chyba bo na tempke nie mam czasu rano a ta po poludniowa sie nie liczy prawda? Ja rano wyskakuje z lozka 5sekund po budziku-łazienka, ciuchy i po 30minutach juz jestem na przystanku i czekam na autobus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka na tempke trzeba dyscypliny. Codziennie rano przed wstanie z lozka. O tej samej godzinie. Testy owu latwiejsze i pewniejsze. Mozna o kazdej porze dnia robic. Ktoras z dziewczynek - chyba rybkunia - sie tu niezle na testach zna. Moze cos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×