Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość melisa 26
Antoninkar ja robiłam testy z allegro wiem ze one nie sa takie czułe ale jakis cien juz powinien byc, jutro mam dostać @ wiec czekam.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest grane te testy owulacyjne chyba są do d**y wczoraj miałam dwie kreski ale kreska testowa była jasniejsza od kontrolnej wiec myślałam że dzisiaj będą dwie wyraźne , teraz zrobiłam test i co ?! Jest tylko jedna kreska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
ja testy owulacyjne robiłam w tym miesiącu, zaczęłam w 11 dc i miałam jedna wyraźna i jedna nie wyraźna, w 12 dc, druga prawie nie widoczna, 13 dc, drugie w ogóle nie ma, a w 14 dc pojawia się druga, 15 dc, drugiej znowu nie ma. :P No to owulacja chyba była w ciągu 24-48 godzin po tych dwóch kreskach. Do dziś bolą mnie jajniki, czy was tez tak jakoś ciągnie w pachwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Kochana wspolczuje moze jeszcze bedzie dobrze, i brak widoczniej ciazy na usg nic nie znaczy . Moze za szybko . Ja koncze juz 7 tyg i nie umiem postawic sie w twojej sytacji, ale musisz byc silna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja u mnie też nie były aż tak czerwone. Pewnie miałaś owulacje, a testy masz z allegro? to pewnie mniej czułe. Patrzy się na kilka testów i tam gdzie masz drugą kreske to jest owulacja. Pewnie jestes juz po:-) mam nadzieje że działałas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam te z allegro i u mnie najpierw była lekko widoczna, następnego dnia już różowa i kolejnego taka sama jak kontrolna nawet lekko ciemniejsza i dla porównania miałam jeszcze testy z apteki i oba pokazywały to samo a dzień po tej "prawdziwej kresce " była już 1 na tym z apteki a na allegro cień 2 .A co z tego wyjdzie to okaże sie na tydzień ;) rybkunia dokładnie mi tez wydawało się,ze zajście w ciąże to przysłowiowy" pikuś" tym bardziej ,że w 1 zaszłam po 1 razie :P A tu masz jednak nie tak łatwo.To jest paradoks całe życie robisz wszystko aby nie zajść a jak chcesz to nie możesz i robisz wszystko aby wpaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna wpisz w allegro eco test i za 2.60 są nie mogę telefonem linka załączyć tu a dziwne! Gościana tak właśnie ten oversize w reserved taki szary cieplutki był za 300 już jest za 249 zł nie wiem czy czekać i chyba kupie poduszkę wjade do przymierzalni wózkiem i poduszkę włożę bo nie wiem czy brać 38 czy 40 czy nawet 42 właśnie to będzie 6 miesiąc aż tak źle nie będzie! Ostatnio nie miałam problemu zimy i ciąży :-P większosc to sukienki były bo największy brzuch od lipca do października miałam ;-) więc ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pamiętam jak Mała pisała ze miała obie kreski ciemno czerwone . A u mnie w piątek była kreska jasno różowa w sobotę (wczoraj) trochę ciemniejsza ale zdecydowanie jasniejsza od kontrolnej a dzisiaj juz brak ehhh no zobaczymy, przytulanie było więc może będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Fajna taka leniwa niedziela, tylko mały daje popalić, bo nie może sobie miejsca znaleźć a na wszystkie moje propozycje zabaw reaguje odmową. Nie wiem co mu wymyśleć. Wisi albo na mnie albo na mężu. Dziewczyny a Wasze chłopaki (mam na myśli 3-4 latki) sami się bawią??? Bo u nas kiedyś mały dużo się bawił, a teraz potrzebuje do zabawy drugiej osoby, a że nie ma rodzeństwa to mu się nudzi? W co się bawicie ze swoimi dzieciakami? Padło pytanie o kurtki dla chłopca. Ja już kupiłam zimową w Zarze. Buty jedne mam z zeszłego roku, tylko śniegowce dokupiłam w TK-MAX. No i czapki już mam. Choć jeszcze szalik/komin jeden szary potrzebuje. Gościana korzystaj z czasu ciąży ile wlezie, bo potem to ty będzie całą siebie poświęcać dla dziecka, a siebie już zawsze będziesz stawiać na ostatnim miejscu. A narzekanie? Zdarza się. Mnie wymioty ominęły. Jestem z tych co nie narzekają i jak mówią, ze coś im dolega to już musi być bardzo źle. Z rwą kulszową też walczyłam. Gdzieś koło 5 m-ca jednego dnia wszedł mi taki ból i blokada, że nie mogłam nogą ruszać. Gin kazał mi przeleżeć, ale mama mi znalazła taka babeczkę co się medycyną niekonwencjonalną zajmuje i u niej byłam na jednym seansie. Bałam się jak nie wiem, że to jakaś czarownica. Ale wiedziałam, że to dobry człowiek i wielu osobom pomogła. I jak do niej dojść nie mogłam to od niej po godzinie bez problemu wyszłam i do końca ciąży było już ok. Fruzia cały czas jesteś w moich myślach. Trzymaj się dziewczyno :* Piersi mam mega wielkie i bolące, więc może jednak @ przyjdzie :) Staram się zachować spokój do środy. Meliska czy ty masz we wtorek urodzinki? Może fasolka szykuje Ci urodzinowy prezent ??? Tygrysica a ty na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam się za czytanie Igrzysk Śmierci, ale jakoś ciężko mi się tą książkę czyta. Ma półce czekają jeszcze książki Katarzyny Michalak - seria kwiatowa - czytała któraś z Was? Ja jeszcze nic tej autorki nie miałam okazji czytać, ciekawe czy mi się spodoba. A może macie jakieś fajne książki do polecenia? Ja jestem molem książkowym, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dzieki dziewczyny, ale serio o ciazy nie ma mowy, modlę sie, zeby beta jutro spadla i nie bylo niespodzianek i oczywiscie na zielone swiatlo od doktorka na staranka:) Radosna a poka jaka kurtke? Ja kocham zare, ale nie mogę kurtki tam znalezc. Kupilam taka zolta, ale jak przyszła to okazalo sie, ze to nie zimowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Ja tez uwielbiam kasiazki:) najbardziej wojenne:) wlasnie w szpitalu koncze Dziewczyny z powstania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo może macie jakieś fajne filmy lub seriale, które można obejrzeć na necie do polecenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię żołnierzy wyklętych i wszystko w tej tematyce :-) pamiętniki głównie! Fruzia :-( na bank się już nie da nic? A może jeszcze serduszka nie było widać :-( kurcze no :-( ale dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Radosna82 tak we wtorek mam urodzinki:) i baaaaardzo bym chciała dostać taki prezent:) ale straciłam nadzieje. Może na święta sie uda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham książki, a moja najukochańszą jest Jeździec miedziany Pauliny Simons jak nie czytaliście to koniecznie przeczytajcie ja po nocach nie spałam , bo nie mogłam się od niej oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Nie ma szans, beta 800 po tylu dniach jest za mala, krwawienie jest, i to takie jakby skrzepy(przepraszam) wiec nie ma o czym myśleć nawet, pozatym w tym tyg gdyby nagle sie pokazalo serce to nie wiem czy bym chciala, moze dziecko byloby chore? Najbardziej szkoda mi synka, tak dzisiaj plakal w szpitalu, jak mu powiedzielismy ze nie ma juz dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia podziwiam twój spokój w tym co właśnie przeżywasz. Chciałam Ci wrzucić linki do kurtek z Zary i mi antywirus wywala, że ta wiadomość to spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina, ja mam w karcie wpisany 6 tydzien ciazy (chociaz jak liczylam to byl 48dzien cyklu czyli niby 8 tydzien;D ale minus te dwa na zaplodnienie chyba) sampoczucie.... juz spoko. polepszylo mi sie, ale podnosze sie z sofy tylko na siku i po mandarynki;D czytam jeszcze o tym genetycznym usg.... jezusie juz sama nie wiem. kobiety w ciazy powinny byc odcinane od sieci do czasu rozwiazania albo i dluzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co ja jem cokolwiek jak potem mi się odbija tym pół dnia! Uf! Rwę też miałam w 1 ciąży! Najbardziej odczułam w noc po cesarce!! Zszedł ucisk i się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka zapytaj lekarza czy robić i juz! Może robi u siebie? Jesteś w 11 może kazać przyjść w jakiś tam dzień za 2 tyg bo teraz chyba za wrześnie a w 15 za późno! Ja też będę pytać i coś czuje, ze zamiast w 15 będę musiała w 14 przyjśc zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana to dziwne, bo zawsze wpisują tygodnie +2 przed zapłodnieniem. Jak ja zaszłam w ciążę w 21 dc to z usg miałam 6 tyg a z okresu 7 tyg. I ten z pierwszego usg był termin wiążący. Na usg genetycznym byłam w Łodzi w 20 tygodniu. Mój gin kierował, żeby wszystko sprawdzić. Wtedy 300zł kosztowało i było warto, bo dało mi spokój, że z dzieckiem wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki M mi dogadywał od ponad tygodnia, że mnie zsypało, a w końcu wczoraj Eureka i mówi "Miśku a może Ciebie o tych tabletek z hormonami tak wywala" ... faceci to myślą, ze to tak łatwo być kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa kafe mi nie odswieza. utknelam na 92 stronie... fruzia super masz nastawienie! uwielbiam Cie! mamczitka- ja widzialam tylko czerwone oversizy w naszym reserved. krecil mnie, ale jak juz mam ten kremowy to dam sobie spokoj. hahaa opcja z poduszka jest mega;D hyba zabiorr takowa na zakupy bo mam w planie dorwac kiecke w hmie i cos ladnego juz w wiekszym rozmiarze na zime:) costam musze kupic bo zdziadzieje-tylko legginsy i dzinsowe koszule/koszule w kratke w domu;D jak dziewczyna budowlanca:D a na swieta mam zamair miec czas na wszystko- od ozdobienia calego domu w swiatecxne pulierdoly, po pomalowanie pazbokci bez odbitych wlosow albo szalika i pakoeanie prezentow w piekne kwadrstowe pudla, a nie na szybko w toreb, ba juz nawet szukalam inspiracji na prezenty, to chord bo dopiero listopad, ale czyms sie musze rozweselac :) ksiazki tez uwielbiam;) chociaz ja jestem fanka np Jeremiego Clarksona. ubostwiam jego felietony i ten paskudny angielski humor;D o wojnie nie czytam, bo wojny sie boje i placze (na serio...;D) a propos szukam ciekawych ksiag w temacie noworodek i te sprawy:) chociaz na razie nie kupuje, bo moje dzirwczyny maja mi swoje poprzynosic, zobacxe czego nie bede miala to dokupie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Czy ja wiem czy spokoj, wczoraj wymiotowalam od placzu, dzisiaj juz nic nie zrobie, modle sie tylko zeby wszystko bylo ok. Szykuja mnie juz na operacje, zaraz ide po wenflon, nie jem od 17, ehh oby to nie bylo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana dla mnie jeśli chodzi o książki to absolutny must have to "Język niemowląt", pomoże Ci zrozumieć maluszka i choć trochę modyfikowałam metody tam podane naświetliła mi wiele sytuacji. Moim koleżankom tez pomogła. I druga książką już bardziej o opiece i fizycznym rozwoju dziecka to książka Zawitkowskiego "Co nie co o rozwoju dziecka" - książka jest z płytką z filmikami jak pielęgnować maluszka, jak go ubierać, trzymać. http://www.empik.com/co-nieco-o-rozwoju-dziecka-zawitkowski-pawel,prod310200,ksiazka-p http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49187/jezyk-niemowlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
fruziia- przykro mi......trzymaj się kochana.... ja się dalej żel czuje,nawet nie mam siły siedzieć przed kompem:( wymioty się rozgościły ...... nie wiem jak sobie dam rade w pracy... w środę mam wolne bo jadę w końcu po córcie i zabieram ją d domku:) szkoda ,że nie pokazało się więcej dwóch kreseczek...., ale wszystko przed nami.. przepraszam że tak mało się udzielam ale jak się lepiej poczuje to nadgonię.., co z tą toksoplazma bo chyba nikt mi nie odpisał? :( ile płaciłyście? długo się czeka na wyniki? wiadomość do tabelki mi się udało zajść w 4 cyklu jak by ktoś mógł przy następnej aktualizacji uzupełnić, dziękuje kochane i trzymajcie się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×