Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Aluska111
Fruziaaaa operacje ? Ale cos sie dzieje ? Czy beda oczyszczac macice ? Ale mialas jakies bole czy tylko krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Witam. W tamtym miesiącu doszło do zbliżenia miedzy mną a narzeczonym podczas którego nie zabezpieczyliśmy się a na pewno miałam dni płodne. Około 6 dni później doszło do plamienia (według mnie to mogło być plamienie implantacyjne) Przy tym bolał mnie bardzo brzuch, jajniki i nastąpił wzrost temperatury. Następnie po około 11 dniach od zbliżenia zaczął mnie bardzo boleć brzuch i miałam potworne samopoczucie spać mi się chciało cały czas i miałam mdłości. Następnie pojawił się okres po 2 tygodniach od zbliżenia. Najpierw wyglądało to całkiem dziwnie, brzuch mnie tak bardzo bolał , że cały dzień leżałam w łóżku, nie mogłam wstać rano, ogólne osłabienie, mdłości , wzrost temperatury a następnie szybki spadek temperatury. Jest już 5 dzień okresu, wczoraj rano i wieczorem miałam znowu potworne mdłości, ogólne samopoczucie jest już w porządku ale te mdłości mnie nadal rano i wieczorem męczą + ból jajników. Czy to mogła być ciąża i ją straciłam? Czy to jest możliwe żebym nadal była w ciąży? Czy to czysty przypadek z tymi wszystkimi objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Czekaja na bete. Ale pielegniarka kazala byc w gotowosci. Jak sie okaze, ze beta rosnie to od razu na stol i beda szukac , bo na usg nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Osobiscie mi sie wydaje ze na mdlosci za szybko , lecz plamienie moglo byc plamieniem implantacyjnym ale tez srodcyklicznym wiec , pewnosci nie masz czesto zdarza sie tak ze organizm samistnie usuwa ciaze w tak wczesnym stadium , ze nawet o tym nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia to jednak pozamaciczną podejrzewają??? To laparoskopie będziesz mieć? Bardzo mi przykro. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Tak podejrzewaja. Beta jutro wszystko pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja robiłam badania w piatek, ale tokso dopiero w poniedziałek miałam,mimo ze mocz i morfologia byly juz w piatek. czyli generalnie czekałam 1 dzien roboczy. i ponownie witaj w klubie rzygaczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ 2 _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @03.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Bajkaanna ______ 30______ 3_______ 1_______ @ 07.11.2014 Jus sio _________28 ______1_______ _________ @08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ 1 ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.14 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruziaaaaa____ __________ ______ 2 _______ Ciężarne :) nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl :) gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?______ _______ 3 _______ 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Tak juz od 17 mialam nie jesc. Pewnie pod narkoza, bo mowia , ze trzeba będzie poczukac, skoro na usg nie widac. Ale ja jednak nastawiam sie na spadajaca bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaaaa trzymaj się....może jakoś się wszystko poukłada... Co do książek to ja liceum skończyłam z tytułem księgarza to przeczytałam ich mnóstwa ale tak naprawdę nie znalazłam jakiejś co by mnie zauroczyła do tego stopnia ,że żyć bez niej nie mogę.Wiec nadal szukam tej jedynej....Jeżeli chodzi o filmy uwielbia wszelakie taneczne Step up ubóstwiam i tego typu filmu lubię oglądać.Nie lubię horrorów ale komedie romantycznie to jest to co lubię najbardziej.Generalnie ja to taka artystyczna dusza(w końcu waga z zodiaku) pod każdym względem .M śmieję się ze mnie ,że taka niepoprawna romantyczka jestem ;) Co do zakupów to kurtkę młody ma ze zeszłego roku bo za duża mu kupiłam a zimy w sumie nie było więc chodził w takiej na grubym polarze w tesco w f&f mu kupiłam buty jesienne ma bo mu kupiłam takie za kostkę z nike (chorowałam na nie od zeszłego roku ale nie było rozmiaru jeszcze na jego nogę a teraz już są) tylko zimowe mu muszę kupić widziałam fajne skórzane w ccc i w deichman i teraz nie wiem które kupić bo oba mi sie modele podobają....mama namawia mnie na Bartka bo w zeszłym roku miał i były fajne ale te mi sie bardziej wizualnie podobają i teraz mam dylemat. Ja za toksa nic nie płaciłam bo miał na nfz w sumie po za badaniami prenatalnymi co 180zł dałam to za nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moj prenatalnych nie robi... robi jego syn, ponoc mega ciacho:D kusi mnie,zeby isc wogole do niego na wizyte bo ponoc jest przewspanialy, same peany o nim slysze, ale minus jest taki zeprzyjmuje tylko jeden dzien w tygodniu i bylby problem z regularnymi wizytami, zobaczymy. Mała co ty mowisz? mi ise wydawalo,ze nie wszystkie badania sa refundowane... hivy i grupy krwi itd?? to na kase chorych ??? u mnie kolezanka chodzila na nfz i musiała placic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
U mnie jak narazie naj ksiazka to Lalki z getta, tez wojenna. Mlody buty zimowe ma lasockiego, super sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie płaciłam za nic ani za toxa ani za hiv i za inne badania też nie.Moja przychodnia lekarza rodzinnego ma własne laboratorium a gin wynajmuje od nich pomieszczenie na gabinet i mam podpisana umowę z prywatna kliniką w której jest dyrektorem i przyjeżdżała zawsze 1x w tygodniu od niego piguła pobierała co trzeba i zabierała ze soba a wyniki przysyłała albo lekarz zabierał jak jechał do ośrodka i nam osobiście wręczał.Moja szwagierka tez chodziła na nfz do tego co ja teraz chodzę do Środy i też za nic nie płaciła wiec dziwi mnie ,ze na nfz ktoś płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki wy to ksiazki wojenne czytacie ja to zazwyczaj cos lzejszego najlepiej z happy endem, bo tez sie boje lub za bardzo przezywam. Ulubiony autor to Paolo Coelho. Kiedys mialam faze na czytanie noblistow. Z bardziej lekkich to Nicolas Sparks - zawsze wzrusza. Lubie tez czytac ksiazki na podst ktorych nakrecono film i porownywac. Zawsze ksiazka fajniejsza. Tylko Brigite Jones film dorowuje ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się właśnie Lasockiego jedne skórzane podobają ale jeszcze te w deichmann mnie kuszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam prywatnie to wiadomo,ze wszystko platne. Ale wam powiem,ze jak bez pracy bylam i na wizyte musialam isc zeby cytologie zrobic to moj gin 30 zl tylko za samo badanie wzial a nic za wizyte. Mily gest. Tym bardziej, ze sama wizyta wtedy kosztowala 120zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga nie macie wrazenia, ze buty dziecece bardzo drogie??? A wiadomo, ze na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Ja też się boję wojny, ale lubię takie książki, później długo siedzą mi w głowie. A paulo coelho chyba tylko 11 minut przeczytalam:) jakios nie mogę znieść żadnej z jego ksiazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja też bardzo lubię przeczytać książkę , a następnie obejrzeć film i porównać . Moim zdaniem film ktory dorównuje książce to "Wyznania Gejszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Radosna zależy jakie, sa też tanie:) ale wiadomo, że jak pozadne, skorzane to będą drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia bardzo mi przykro:( Naprawde wiem co czujesz:( Przechodzilam przez to samo:( Najgorsze jest to czekanie na wynik bety, niestety u mnie skonczylo sie laparoskopia, ale mam nadzieje ze twoj organizm sam sie oczysci i nie bedziesz musiala przez to przechodzic:O Rybkunia a jak ty sie czujesz??? Masz jeszcze jakies dolegliwosci? Ja ci zaproponowalam powtorke bety np. jutro bo u mnie tez ladnie spadala az nagle od 76 sie odbila i zaczela rosnac dlatego trafilam na stol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa Wyznania Gejszy tylko film ogladalam i bardzo mi sie podobal. Zazwyczaj jak najpierw obejrze film to mi sie podoba. A jak najpierw przeczytam ksiazke to juz zazwyczaj film nie bardzo. Fruzia akurat 11 minut nie jest najlepsza ksiazka Coelho. Dla mnie najlepsze to Alchemik, Piata Gora, Pielgrzym. Moja lista "do przeczytania" caly czas sie powieksza. I chyba nigdy nie bedzie miec konca. Do niektorych ksiazek dojrzewam dopiero teraz. Inne nadrabiam bo juz na liscie wisza pare lat. Ksiazka jak z jedzeniem - musisz miec na cos ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od rodzinki i nie moge was nadrobic:O takze przepraszam ze tak omijam czesc tematow rozmowy:O Obiecuje poprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Jussio jak bylo u Ciebie? Beta zaczela spadac? A po jakims czasie rosnac znowu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem z tych osób co na buty nigdy nie żałują jeżeli chodzi o ciuchy to mi wszystko jedno czy to orginalne czy z lumeksu.Nie powiem bo lubię sobie kupić coś dobrego ale nie przywiązuje do tego aż takiej wagi ważne ,ze czyste i zadbane.A tym bardziej jak teraz jestem w domu.Tak samo dla małego na wyjścia ma ciuchy takich lepszych firm a w domu czy na podwórko to różnie czasami od kogoś czy z lumpa bo jak kupie za 4zł dresy i wydzwoni sie i dziura czy plama z trawy itp to nie zal wyrzucić bardzo dużo taki ciuchów"do domu"to w pepco mu kupuje cenowo fajnie.Ale powiem ci ,ze czasami droższe sa buty w zwykłym obuwniczym niż w firmowym sklepie oglądałam kozaczki u mnie 99zł a przy skórze to nawet nie leżało to wole dołożyć chodź by to 100zł i mieć porzadne i 2 maluszek je jeszcze będzie nosił.Bo kupuje tak aby i 2 dziecko z tego skorzystało.Bo wiadomo ile w nich pochodzi a nie niszczy obuwia praktycznie nówki chowam do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Pielgrzyma nie dalam rady, tak samo Zahir, kilka razy podchodzilam i nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znowu do "Harry Potter" i "Hobbit" i sagę "Zmierzch"nie mogę sie przemóc wszyscy chwalą zachęcają a ja jakoś omijam szeroki łukiem nawet film zaraz wył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała całkowicie się z tobą zgadzam. U nas też dresy na co dzień. Koszulki z tańsze, bo jak wróci z przedszkola ubrudzony po tylu godz już ciężko się niektórych plam pozbyć. Buty to wiadomo, że zawsze lepsze - chyba, że trampki lub kalosze to nie ma różnicy czy drogie czy tanie. Ale z tym odkładaniem ciuchów to już się wyleczyłam. Odkładałam do tej pory i co... Mały ma już 4 lata, zanim drugie nam się trafi to już ciuszki będą mieć 5 lat (a niektóre też miałam z ciuszka lub już po kimś) to dużo już nie będzie modnych, mogę w porę roku nie trafić. Takie dla maluszka trzymam, resztę już po znajomych oddaje. Czasem mnie przeraża, że mam dużo więcej ubrań za małych niż tych do noszenia, dlatego zaczęłam robić ostrą selekcję, oddawać lub sprzedawać. Choć tyle, że dla chłopców to kolory i fasony nie zmieniają się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×