Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Wyniki pisze z pamieci ale mniej wiecej bylo tak: poniedzialek beta 512 wtorek 460 czwartek 117 sobota 76 i gin byla juz pewna ze samo sie oczyscilo ale kazala powtorzyc po niedzieli jeszcze raz dla pewnosci. Poszlam dopiero w srode bo wczesniej nie mialam czasu:( no i w srode bylo niecale 180 a czwartek 212 i o godz. 21 bylam juz po laparoskopii (usuniecie pozamacicznej razem z jajowodem:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia od skończenia liceum czytam dla przyjemności i rozumiem, że nie każdemu wszystkie książki muszą pasować. I to jest piękne :) Nie każdy musi lubić to samo. Mój M powtarza, że jedyną książkę jaką kiedykolwiek mógłby przeczytać to Książka Kucharska... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Lasockiego sa za 129:) Ja sprzedaje zawsze ubranka po mlodym, mam kase na nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Jussio alez mnie teraz przestraszylas:( a krwawilas?? Radosna moj maz nawet kucharskiej nie przeczytalby:) ale nie ma filmu, którego nie ogladal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi wstyd przed Wami:( ale ostatnio co przeczytalam to "50 twarzy Greya" bo za ksiazkami to nie przepadam. Czasami takk mnie tylko cos zlapie zeby przeczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co mi sie lasockiego podobają to chyba jakoś ok 140zł i skóra naturalna a w deichu tez coś w tej cenie .A u mnie w obuwniczym 100zł jakieś skóro podobne to szkoda kasy jak dla mnie i za chwile będą poobdzierane pewnie. Ja jeszcze gromadzie bo mój synek dopiero we wrześniu skończył 2 lata wiec wszystko jeszcze "nówki" a tak do roku czasu to miał praktycznie wszystko nowe później już przestałam szaleć .Wiecie ta ambicja młodej mamy aby jej dziecko miało wszystko nowe ale jak zobaczyła ile tych nowych nie założył bo nie zdążył to teraz bardzo dużo zamawiam na allegro tych zestawów z Anglii dobre firmy w mega niskiej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie "spoznionych kochankow" i "ptaska" Whartona? fajowe! a no i oczywiscie wszystko Erica E. Schmitta!! ale i tak najbardziej kocham... dziennik bridget jones hahaha:D:D czytalam po polsku i angielsku... po polsku to nie skalmie... kilkadziesiat razy ;p a z polskich autorek to Monikę Szwaję bardzo lubię "stateczną i postrzeloną " tez czytałam duuuzo duzo razy:D jedyne co zostałow moim rodzinnym domu, to wlasnie moje ksiazki, nie kupilam jeszcze zadnego regalu ktoryby to pomiescil :D:D mialama takie Boże Narodzenia:Dze dostawałam po 20 ksiazek, to byl raj, nawet do tych z dziecinstwa powracam- Musierowiczową kocham do dziś i nadal dokupuję nowe tomy"jezycjady" te ksiazki zmienily moje zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia Ja dostalam normalnie @ tylko byla bardziej skapa niz zwykle, jak sie skonczyla zrobilam test- wynik pozytywny- to byl piatek, w poniedzialek mialam wizyte u gina, i wtedy ta beta 512. Po wizycie wieczorem dostalam plamienia, a we wtorek po poludniu mialam tak silne bole i krwawienie z takimi skrzepami ze pojechalam na izbe przyjec, tam zrobili usg i bete i stwierdzili ze nic mi nie zagraza ze samo sie oczysci-wyslali do domu no i potem caly tydzien krwawienie potem plamienie takie jak @ normalnie do samej laparo a potem jeszcze 2 tygodnie po operacji tez plamilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mój M to tylko chyba jak coś to instrukcje obsługi czyta i program tv :P Wiec nie jesteś sama.Ja ostatnio to rzadko coś czytam bo zwyczajnie nie mam czasu jak już to książki małemu :)A wieczorem to padam w biegu ,że po 1 stronie mulenie mi się wł :P I w kimono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harry potter <3 wszystkie tomy przeczytam mojemu dziecku :D to jedna z niewielu unisexowych ksiazek w przypadku syna:D przewazają typowo dziewczyńskie/kobiece:D co do ubierania- ja tez bede chciala zeby moje dziecko smialo w legginsach/ dresach i bluzeczce po domu, ale z butami to widze to troche inaczej, dopoki moje dizecko chodzic nie bedzie, to te buty okej, ale jak juz zacznie chodzic, to nie bede chciala, zeby drugie dziecko (ktorego i tak nie bede miala:P) dziedziczylo buty, kazdy inaczej stawia stope itd. (wiem, pelno ludzi nosilo buty po kims i maja normalne stopy:D ja jednak wiem, ze bede wolala to zrobic po swojemu:D) strasznie podobaja mi sie buty firmy Emel, maja tam jakies certyfikaty, no i to polska marka...plus ładny dizajn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia PRZEPRASZAM nie chcialam cie martwic:O Jestem myslami z Toba wiec pisz jak sie sytuacja wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- Bridget rządzi:D:D:D ksiazka mojego zycia. 3cia czescmnie podlamala, aleteraz jak jestem w ciazy to calkiem inaczej czyta mi sie o jej zmaganiach z dziecmi :Dtylko straszniejestem niepocieszona, ze Mark umarł, no i ze kolejnych czesci nie bedzie;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia dobrze, ze jesteś w szpitalu pod kontrolą i na bieżąco monitorują sytuację. Musisz się trzymać. Masz w domu synka, który na Ciebie czeka. Dziewczynki co to się ostatnio porobiło...Najpierw Rybkunia, teraz Fruziaa... ten tydzień był do D... Może kolejny będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana nie czytałam 3 części. Nadal czeka na liście. Przez wakacje miałam jakąś zawieszkę i tylko 2 książki przeczytałam. Ponieważ nie oglądam często TV przez przypadek trafiłam na serial Doktor Hart i w wakacje wszystkie 3 serie obejrzałam. Serial dokładnie taki jak lubię - przyjemny, z ładną scenerią i fajnie się ubierającymi aktorkami + wątek miłosny i odrobina humoru. Jak nie oglądałaś to polecam teraz jak w domu siedzisz - może Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harrego Pottera nie czytałam - moda przyszła jak już na studiach byłam. Ale Whartona w liceum czytałam. "Spóźnieni kochankowie" najbardziej mi się podobała. Miałam też faze na Marqueza - zostaje w pamięci na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tabelki to w przyszłym tygodniu to testować powinny Taka sytuacja,Bajkaanna ,Jus sio i czekamy nadal na dobre wiadomości od ciebie Radosna od Tygrysica i melisa :) A ten tydzień faktycznie jakiś pechowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jak @ przylezie to dla mnie też będą dobre wieści, bo nie będę musiała do gina iść znowu na wywołanie. Ale za dziewczynki trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero 11 dostać wiec mega dłuuuugi tydzień przede mną :( To kuszenie będzie najgorsze aby zrobić wcześniej(mam jeszcze 4 testy w domu ) ale nie ma.... nie ugnę się tak postanowiłam najwcześniej w dniu @ zrobię.I to jest moje ostanie podejście w tym roku jak przylezie to do kwietnia odpuszczam i biorę się za siebie i później wariację od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
może głupie pytanie, z góry przepraszam, ale czy jest wśród was , ktoś kto planuje bobasa a pali papierosy? Dziewczyny bądźcie dzielne :* grunt to nie zalamywać się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Jussio no co Ty:* przecież prosiłam sama Kurde dziewczyny ja mojemu wszystko nowe kupuje, jak byl malutki to wiekszosc w lumpie a teraz takie rozmiarki 104-110 strasznie zajechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia większe rozmiarki dłużej dzieciaki noszą i faktycznie w ciuszku ciężko coś trafić. A jakie masz dziewczyny na sali? Jest z kim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaaaa dokładnie w lumpach tak góra do 2 lat jeszcze są ładne(a do pół roku to cudne) a tak to masz racj***ardzo znoszone rzadko się trafi coś ładnego.Chyba ,że z jakiś sklepów z metkami z starych sezonów co muszą się ich pozbyć to oddają właśnie do lumpa.A tak to wole z allegro te zestawy zamawiać i pepco też na domówki i podwórkowce.Mają fajnkę dresy które sie nie kulkują po praniu i nie mechacą, bluzki mają średnie zależy od firmy jedne po pranu sa 3rozmiary większe albo pękają na szwach a te 2 są dobrej jakości trzeba "macać" które to są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Jestem sama na sali Wczoraj była jeszcze jedna dziewczyna sale obok, ale dzisiaj urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
aj bo zawsze sobie mówiłam, że rzuce jak zajdę w ciążę , a wypadałoby rzucić wcześniej ale jakoś nie potrafie :((((((( straszny wstrętny nałóg :(((( bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Swoja droga to straszne ze porodowka jest na patologii. Pewnie trafiaja się kobiety z dużymi problemami, a slysza jak rodza sie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z tych nie palących jakoś się nie nauczyłam :P Ale moja 2 kumpele palą jedna jak zaszła to samą ją odrzucało a 2 po prostu trochę ograniczyła ilość.A mała urodziła się prawie 4kg i miał 10.Wiec nie wiem jak to dokładnie w pływa na ta niby niską wagę urodzeniową u palaczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×