Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

O aferze taśmowej pamiętaćie?

Polecane posty

Gość gość
Patrz na post dziś i już będziesz wiedziała kto oskarża o współprace JPII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy wiedzial czy nie wiedzial o pedofilii,sa rozne glosy na ten tematxxTak, tak... Gierek też nic nie widział...Są dwa wyjścia. Albo był kompletnie beznadziejnym szefem Watykanu albo wiedział. Wybór należy do ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Wesolowskiego nic nie wiem na temat by byl przez niego holubionyxxWpisz "wesołowski" w google i poczytaj jego życiorys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Tak poza samym tematem. On ma coś z głową. Nie gadam do niego, a on napiertala w klawiaturę. Przymus jakiś? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem opluwanie go dla zasady do tego argumentami dotyczacymi wyimaginowanych faktow jakoby byl wspolpracownikiem SB jest IMHO mialkie i nie ma nic wspolnego z dyskusja na ktora sie tak usilnie powolujesz,tylko na wylewaniu przez neta swoich obsesji na temat KKxxJuż napisałem ale powtórzę.Patrz na post dziś i już będziesz wiedziała kto oskarża o współprace JPII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na wylewaniu przez neta swoich obsesji na temat KKxxTylko że ja, nie mam żadnych obsesji na punkcie kk.Oceniam tę mafię tak jak na to zasługuje. To nie obsesja. To prawda o której tutaj wiele napisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ye ost dziś Tak poza samym tematem. On ma coś z głową. Nie gadam do niego, a on napiertala w klawiaturę. Przymus jakiś? xxNie. To prostowanie kłamstw rozsiewanych przez ciebie... Bez przymusu a z własnej, nieprzymuszonej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ten czlowiek nie zyje i nie moze sie juz bronicxxJego czyny przemawiają za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można. Gdybyś była mądrzejsza to byś wiedziała jaka jest struktura władzy w Watykanie i czym różni się od naszej polskiej.Ale nie jesteś mądra i nie wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wole opierac na faktach historycznych,a nie na postach anonimowych ludzi z netuxxNo właśnie.A fakty historyczne mówią o tym, jak traktował wesołowskiego JPII.Mówią o tym, że nie zareagował ani razu z powodu księży pedofilów.Jestem takim samym userem jak to coś na orange a jednak moje posty oceniasz, mimo, że nie oskarżałem JPII o współprace z SB/UB a na post kogoś kto w zasadzie wprost o tym napisał nie reagujesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim odczuciu masz obsesje,ale to twoja sprawa mi nic do tego,oceniaj sobie ten caly KK jak tam sobie chcesz,nawet do konca swoich dni oceniaj i podsumowuj jak ci na to czasu i zdrowia nie szkodaxxTo to uzasadnij swoje odczucie...Pośmiejemy się wszyscy z ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie znalazl specjalista od struktury wladzy w WatykaniexxAno sie znalazł. Po prostu wiem a ty nie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim odczuciu masz obsesje,ale to twoja sprawa mi nic do tegoxxTo dlaczego o tym piszesz? Jakiś przymus wewnętrzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz c***isalam ze subiektywnych odczuc sie nie uzasadnia xxAle nie napisałaś, że twoje odczucie jest subiektywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze bo mam na to ochote,jeszcze ci trzeba uzasadniac dlaczego na forum wchodze ?xxCzy ja o to prosiłem gdziekolwiek?Nie.A więc... Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam:"w moim odczuciu" znajdz sobie definicje subiektywnych odczuc i sie doksztalcxxNo właśnie. Napisałaś o swoim odczuciu a nie o subiektywnym odczuciu a więc szukanie tego jest bez sensu ponieważ nie dotyczy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prosze bardzo...x mieć odczucie • odczucie ciepła / zimna • negatywne / pozytywne / subiektywne odczucie • podświadome / wewnętrzne odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze słownik PWNxodczucie1. «odczuwane wrażenie»2. «to, co jest odczuwane zmysłami»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, jak zwykle, to ja wiem a ty powinnaś się dokształcić...Bo każde z odczuć można uzasadnić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie musisz uzasadniac...:DAle nie uzasadniając uzasadniasz zdanie, że jesteś po prostu głupia, brak ci wiedzy i intelektu.Ale to już twoja sprawa a nie moja w jaki sposób się przedstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ja cie odbieram to moja sprawa.Ale napisałem o tym jak ty siebie przestawiasz publicznie. To zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Nie oskarżyłem bo chodziło o podanie wyraźnego przypadku.NAtomiast to coś na orange napisało o biskupach ale również w tym samym kontekście o JPII.Tego oczywiście nie zauważyłąś. Zapewne w ramach "prawdy"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę na wszelki wypadek..x"Shatyn dziś No to teraz zestawmy posty...x"ye ost dziś Kościół w Polsce był przeciw lustracji ustami TW, takich jak Życiński i takich biskupów, tchórzy jak Glemp. "xi...xgość dziś Kościół Katolicki w Polsce podlega Papieżowi a więc jeśli był przeciwko lustracji to dlatego że taka była wola JP II."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli... Ja nikogo nie obraziłem natomiast to coś na orange jak najbardziej...A twoja reakcja?No to już wiesz...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uważasz, że dla relaksu lubisz wychodzic na osobę o zerowej wiedzy, głupią itp to już twoja prywatna sprawa.Nic mi do tego. Ja tylko w ramach PRAWDY o tym napisałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że taki Życinski nie żyje i nie potrafi się bronić...:DPodobnie jak Glemp..Ale to w postach tego czegoś, ci nie przeszkadzało. Przeszkadzał za to ci mój post w którym nikogo nie oskarżałem i nie pomawiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×