Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

O aferze taśmowej pamiętaćie?

Polecane posty

Gość gość
Herbert powiedział PRAWDĘ. Ty nie jesteś zdolny do odróżnienia fałszu od prawdy. I to jest właśnie odpowiedź na pytanie, gdzie kłamiesz. Właśnie tutaj. To jest kłamstwo założycielskie III RP i twoje. xxNapisałem prawde bo ty tak uważasz...I jestem zdolny do odróżniania prawdy od fałszu.Prawde prosto uzasadnić, fałszu się nie da.Można milczeć, udawać, że się nie widzi pytań ale uzasadnić się nie da, tak jak właśnie ty to robisz...To jest właśnie fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Tak, tak a Wałęsa sam obalił w Polsce komunizm. 😴 Czytam właśnie książkę Łysiaka "Lider". Polecam tą drogą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POZORNEGO, bo jakim autorytetem moralnym może być człowiek, który opowiada się za bezkarnością morderców i ruskich namiestników, który trzyma w redakcji delatora odpowiedzialnego za śmierć, podobno przyjaciela?xxRedaktor naczelny gazety odpowiada za bezkarność morderców?Ty czytasz co napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A reszty juz nie przeczytałem twojego postu bo próby obrażenia mnie czy moich rodziców, przez takiego wypierdka jak ty, są po prostu pomijane...Jesteś za mały piskuś, żeby obrazić takie osoby... Musiałbyś coś sobą reprezentowac a poprzez pisanie kłamstw, obrażanie innych tego nie osiągniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia powraca1111 dziś paszła won stad dla takich jak ty to jest kaftan i knebel na mordexxTak wawciulu.To stary sposób komuchów na tych którzy mówią prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty i prawda:D swoja droga ciekawe czy ty swoim domownikom tez robisz takie pieklo w codziennym zyciu jeszcze swieta sie zblizaja uhhhhh to musi byc dla nich dramatyczny moment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motłoch nie powinien się nie swoimi sprawami o których nie ma pojęcia interesować. zaszkodzić może to motłochowi gdy się interesuje zagadnieniem do którego nie pasuje. biedocie libido spadnie ze stresu a także co niekorzystne w kryzysie wskażnik i tak już znikomy zadowolenia konsumenckiego może zniżyć się do podstawowych egzystencjalnych potrzeb. lepiej idżcie do dyskontu , by odnieść sukces w biznesie - upolować tańsze jedzenie na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Michnik jest manipulatorem. Czy człowiek uczciwy zatrudnia donosiciela? Czy człowiek uczciwy broni szefa bezpieki i robi to konsekwentnie, od 25 lat? Czy człowiek przyzwoity zadaje się z komunistycznym propagandystą, Urbanem, który urządzał nagonki na szlachetnego i skromnego, wielkiego księdza Jerzego? Czy ci, którzy idą za przykładem Michnika, tak jak ty, są uczciwi? Nie... Po prostu nie. To jest ta prawda, którą gardzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Redaktor naczelny gazety odpowiada za bezkarność morderców? Ty czytasz co napiszesz? A co? Może pisał teksty, żeby wreszcie zamknąć tych ludzi honoru? Walczył, aby ich osądzono i skazano? Nie, nazywał ich ludźmi honoru i sugerował, żeby się od generała odpieeeeprzyć. DE FACTO OPOWIADAŁ SIĘ ZA BEZKARNOŚCIĄ MORDERCÓW, bo z definicji szef bezpieki jest mordercą, tak jak jego przełożony. To jest przykład, jak jesteś zakłamany i jak bardzo oderwany od prawdy. To jest niesamowite, jak można kłamać, jak usilnie i jak bezwstydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
To byłoby śmieszne, gdyby był dziwakiem, skrajnością. On jest powszechny jak wymiociny pod dyskotekami z piątku na sobotę. Cały kraj jest zarzygany. Muszę przyznać, że on dokładnie kopiuje metody z Czerskiej. Oburzenie i zachłystywanie się. Ale na konkret odpowiedzi brak. Wyczekuje na coś, co może złapać i chaps! A gdzie redaktor Michnik napisał, że nie należy morderców komunistycznych karać? I się nadyma! I teraz leć durniu i szukaj w tej szmacie. Kto ma rozum, nie biegnie, nie szuka, bo wie, że Michnik zawsze pisze tak: należy oczywiście komunistyczne zbrodnie rozliczyć, ALE przecież nie można działać na oślep, radykalnie, bez należytej ostrożności, bo przecież to i tamto... I tak w kółko. Ziemkiewicz to doskonale opisał. To jest właśnie takie kłamstwo, którego nie wypowiada się nadmiernie otwarcie. Ale gdy przeczytasz cały tekst, to widzisz, że jest on obroną morderców. I tak jest od 89 roku. Teraz Michnik jest już trupem. Ale metoda pozostała i stosują ją kraśki, lisy, czuchnowskie, kubliki i inne z tej menażerii. Lider? Zaglądnę z chęcią Dobrze, że ten Myrevin istnieje, bo by nas ten matoł, całkiem zasrrał. Myrevin omszały kamień w ręku oszołoma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
otulona Wiem, bo się naczytałem i napisałem, pod różnymi nickami. Ja najczęściej spadam z tematu, gdy on się pojawia. Czasem mnie poniesie. Ale faktycznie, nie czytam, tego co on wypisuje, tylko przelecę wzrokiem, gdy przewijam stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białej Podlaskiej odbył się pogrzeb małżeństwa z Rakowisk, które zostało bestialsko zamordowane przez syna oraz jego dziewczynę. „To dzieło szatana” - tak o zbrodni mówił proboszcz parafii. W pożegnaniu Jerzego i Agnieszki N. uczestniczyło blisko tysiąc osób - poinformował „Dziennik Wschodni”. x mocna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie ja .rozmawiać z nim już nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie z nim nie rozmawiac dlatego ze ma niepodrabialny nachalny styl oraz wqrfia na maxa czlowieka ze az sie caly czasami ja w srdoku gotuje jak czytam te herezje!!!!! nie moge uwierzyc ze jest masa ludzi ktorzy takie rzeczy moga wygadywac i tak psuc nasz wspanialy kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może znajdziesz post w którym zażądałem dowodów?Nie szukaj. Bo takiego nie ma.Zmyślasz i kłamsiesz jak zwykle pokrywając tym swój brak kultury i wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie z nim nie rozmawiac dlatego ze ma niepodrabialny nachalny styl oraz wqrfia na maxa czlowieka ze az sie caly czasami ja w srdoku gotuje jak czytam te herezje!!!!! xxxA te "herezje" które tak "wkurwiają" ty tylko prośby o uzasadnienie swoich słow a wy tego wykonac nie potraficie.Dlaczego?Bo większość tego co wypisujecie to kłamstwa, pomówienia inwektywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz marzenia wawciulu...:DSwoje senne marzenia transformujesz na moją osobę... Bido zakłamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz porozmawiaj sobie z tymi bidokami intelektualnymi na waszym poziomie poniżej mułu i dna...Np z otuloną o dowodach, zawale serca czy kulturze osobistej...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Maleszka z Kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Shatyn szacunek dla Pana. za to , że jak samotny biały żagiel walczy Pan z tym oszołomstwem , któremu nienawiść mózgi wyłączyła i klapki na oczy założyła. Chrońmy nasz piękny bogaty , dumny Kraj przed takim oszołomstwem w poczuciu odpowiedzialności za przyszłe pokolenia bo nasze niestety stracone przez tych oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie ma bo topy zostaly usuniete,a ja w przeciwienstwie do ciebie nie mam w zwyczaju archiwizowac czyichs postowxxxAle masz ten. Napisałaś o teraźniejszości... A teraźniejszość? Ten topik?Nie ma... Bo niczego takiego nie żądałem.Żądałem kiedyś jeśli mnie oskarżano o coś z życia realnego. To i dowody powinny być realne.A teraz tylko proszę o uzasadnienie własnych słów...Bido jedna.. Idź pochlać z myrkiem bo to jedyne do czego się nadajesz... Oprócz oczywiście "lecenia" na mokro szwabskich kibli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ye ost dziś Maleszka z KafeteriixxNie opowiadaj o sobie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×