Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

O aferze taśmowej pamiętaćie?

Polecane posty

Gość ye ost
Mnie on nie złości. Raczej zasmuca. Smutne jest, gdy ktoś otacza kultem wielbiciela delatorów i morderców. De facto sam wielbi zdrajców, morderców i donosicieli. Pytanie co robił w życiu? Namiętna obrona agentury esbeckiej, jej promotorów i mocodawców i jej miłośników, sugeruje, że sam był delatorem. Tego nie wiem, tylko się zastanawiam. Wiemy, że najostrzej przeciw lustracji występowali TW. Możemy więc mieć do czynienia z podobnym przypadkiem. Maleszką czuć i Maleszkę się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy sprzataniu sie nadstawia za pare euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie pisalam o terazniejszosci chyba ze w twoim omamie bido,trzeba ci cos wprost wydedukowac bys pojal? xxxZapomniałem, że ty z nauką jesteś na bakier otulona.A więc krótka lekcja.Czas przeszły - żądał dowodów.Czas teraźniejszy - żąda dowodówCzas przyszły - będzie żądał dowodów.A ty napisałać..."otulona_snem dziś ale o czym rozmawiac z czlowiekiem,ktory na poziomie subiektywnym w dyskusji zada dowodow? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Wiemy, że ze 20, 30 wiosenek spędził radośnie pohukując na system w PRLu. Tak siebie tu przestawia. Bolek też system obalał, wiemy z jakim skutkiem i jak to przebiegało, że coś tam podpisał, że nie było to ważne. Może miłośnik Maleszki, nasz kafeteryjny egzegeta Gazety Wyborczej, obalał system i jednocześnie podkładał grypsiki dla bezpieki, żeby się jednak, nie przechyliło za bardzo? Ja tylko głośno myślę. Ja tylko stawiam pytania. Nie można człowieka linczować. Może jest tylko pozbawiony zdolności do krytycznego myślenia? Może potrzebował na lekarstwa dla chorej matki z AK, lub może UB? Tego nie wiemy i niczego nie możemy rozsądzić. Głośno myślimy. Mamy prawo błądzić, byle człowieka nie skrzywdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu drugie potwierdzenie twojego marnego styku z nauką otulona...x" i rzadac jakichs wyimaginowanych w twojej chorej lepetynie-dowodow,argumentow sretow "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przy sprzataniu sie nadstawia za pare euroxxNie przesadzaj... Tego by nikt nawet kijem nie dotknął...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
No dobrze, ale co z tymi taśmami? ;) POszły się yebać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Panie Shatyn szacunek dla Pana. za to , że jak samotny biały żagiel walczy Pan z tym oszołomstwem , któremu nienawiść mózgi wyłączyła i klapki na oczy założyła. Chrońmy nasz piękny bogaty , dumny Kraj przed takim oszołomstwem w poczuciu odpowiedzialności za przyszłe pokolenia bo nasze niestety stracone przez tych oszołomów.xxxNie zauważyłem wcześniej...Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie nie posraj przecież to sarkazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd ortograficzny to sarkazm?:DSpróbuj ją bronić trochę mądrzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ironia o tym białym żaglu cepie z ube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałem o białym żaglu a o tym, że otulona nie ma wiedzy i intelektu.A teraz znikam bo jade na kolacje... Tak tak. M.in. będzie sushi...Może ośmiorniczki w winie?.A wy jak zwykle kaszankę z gazety?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie z Wyborczej...())))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to cep to co o tobie ktoś napisał to jest sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
bo Shatyn dlugo na to pracował ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ten natręt j****y gdzie się nie zjawi to zasra wszystkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest z Wyborczej .On tu pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sra nie pracuje renciarzem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij sie w cymbał. na zawały serca nie dostaje sie renty wiem bo tata miał dwa i powiedział mu orzecznik ze ni huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy czereśniak
zawał, zawałowi nierówny. Ja po jednym i siedzę na rencie. Żaden lekarz nie podpisze mi zdolności do pracy nawet na parkingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afera była i sie zmyła jak kazda w PO Cwaniaki czereśniaki.Szyderczy Usmiech na twarzy p Sikorskiego mówi - Mam was wszystktkich gdzieś bo Prokuratura i tak umorzy wszystkie moje afery i tak a kolesie mnie z partii nie wywałą i tak. A ludzie i tak głosują :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy czereśniak
Na platformę głosują cwaniaczki, złodzieje, stare kacyki i wymiar niesprawiedliwości. Po wynikach poparcia widać ile tego tu tałatajstwa mamy. Trzeba by było jakiegoś atomu, by ten beton ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszego zawału jak miałem ja chyba nie ma oprócz przypadków śmierci.Nie pitol czereśniak...I miałem ich trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeregowy czereśniak dziś Na platformę głosują cwaniaczki, złodzieje, stare kacyki i wymiar niesprawiedliwości. Po wynikach poparcia widać ile tego tu tałatajstwa mamy. Trzeba by było jakiegoś atomu, by ten beton ruszyć.xxNa PO głosują ludzie którzy nie chcą pisu u włądzy. Dlatego PO ma tak duże poparcie i to poparcie stałe. To żaden beton tylko ludzie trzeźwo myślący wiedzący co to jest pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co ma dość
Czekamy na czwarty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się nie doczekacie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Jako, że temat został zasrrrrrany biegunką zawałowca, miłośnika donosicieli i ich promotorów, wkleję to co przedtem napisałem i co wywołało srrraczkę u propagandysty w spoczynku. W ogóle proponuję NIE CZYTAĆ, NIE ODPOWIADAĆ, NIE ZWRACAĆ UWAGI NA na politruka z czerskim umysłem. Może będzie ten czwarty zawał, jako zwiastun IV RP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda zabolała...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
A ja się nie dziwię. Kluczem do zrozumienia sytuacji, nastrojów społecznych, jest fakt, że od rana do wieczora, ludzie żyją w wykreowanej przez propagandę rzeczywistości. Czy to jest radio z rana, czy internet w pracy, czy tv wieczorem, czy coś papierowego od czasu do czasu, to jest tam przedstawiany TEN SAM OBRAZ RZECZYWISTOŚCI. Jest to spójne, uzasadnione przez liczne autorytety, poparte tabelami i wyliczeniami, opiniami ekspertów i powtarzane codziennie. Na każdą sprawę, wydarzenie, aferę, przypadek jest odpowiedź. Wszystko jest wyjaśniane i opisywane. Różnice zdań są pozorne i mają tworzyć wrażenie pluralizmu. Naprawdę trzeba dokonać pewnego wysiłku umysłowego, by przebić tę ścianę fałszu. Jest to trudne, tym bardziej, że w pracy ludzie poddani tej samej tresurze, presji, wzajemnie się utwierdzają w tym, że mają rację, bo Onet napisał, bo Lis powiedział, bo Bartoszewski poparł siłą swojego autorytetu, bo Wojewódzki wyśmiał, bo Olejnik wdeptała w ziemię oszołoma. Goebbels MIAŁ RACJĘ! Kłamstwo powtórzone sto razy staje się w oczach ludzi prawdą. Teraz kłamstwa są powtarzane miliony razy, całą dobę i przez wiele ust. TO MUSI DZIAŁAĆ. Tym zajmują się eksperci, aby działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×