Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a jednak mmr wywołuje autyzm

Polecane posty

Gość gość
dlaczego w wiki wyraznie pisze, ze nie ma zwiazku autyzm ze szczepieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wredna ty nie byłaś szczepiona mmr tylko samą odra, jak moja córka to te cholerne mmr coś w sobie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze w wiki pisze... a kto ci napisze prawdę, że szczepienia to dobry biznes, a jeszcze lepszy leczenie przewlekłych chorób które wywołuje szczepionka? nie bądź naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz niedługo ludzie będą na katar szczepić, bo nie daj Boże się dziecku nosek zaczerwieni, pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wiki musi byc obiektywna, uwazasz, ze bezkarnie mogliby pisac nieprawde? to ty nie bądz naiwna, i przemysl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam już, że wokół mnie jest ogrom dzieci szczepionych MMR i jakoś dziwnym trafem autyzmu nie mają. A jakie przewlekłe choroby wywołują szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że niektóre szczepionki zawierają obce DNA ? Czyli plody z aborcji!!! Szczepcie dalej, a co, na zdrowie wyjdzie to waszym dzieciom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może też powinnas czytać bo tej wiedzy Ci brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie przeczytałaś o tych płodach? na flondra.pl czy w jakimś gościu niedzielnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dorośniesz to też zaczniesz głosić, nie rozumiesz, że pewne rzeczy po prostu napędzają koniunkturę? To na zasadzie jak produkcja dóbr - kiedyś jak człowiek kupił pralkę czy żelazko, to miał je 20 lat, ja sama mam żelazko z 1986 roku i świetnie działa, a teraz taki sprzęt jest na 3-5 lat i się psuje, że naprawa jest droższa niż nowy. A czemu? żeby napędzać gospodarkę, produkcję, kapitał. To samo jest z człowiekiem - nie opłaca się, żeby był zdrowy - na zdrowym nikt nie zarobi, będzie długo żył i emeryturę brał, a wszystkie zusy świata bankrutują. No to trzeba coś wymyślic - i wymyślili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach TaWredna. Zresztą Twoja stopka świadczy o Twoim małym mozdzku. Co tu dużo pisac idź lepiej spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wystarczająco jestem dorosła żeby mieć swój rozum, zdolność obserwacji i wyciągania wniosków. I nie będę głosić czegoś z czym się totalnie nie zgadzam. I aż jutro zapytam znajomego lekarza ( nie pediatrę, lekarza zupełnie innej specjalizacji, który ze szczepionkami nie ma praktycznie nic wspólnego, nie aplikuje ich swoim pacjentom ze względu na specyfikę oddziału) jak to jest z tymi płodami :D dodam, że jest to lekarz, który wykłada etykę lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma (teraz lat 52) była szczepiona w dzieciństwie na polio. Po szczepionce doznała paraliżu. Paraliż w końcu ustąpił i niby nie odbiega zdrowotnie od normy, ale w szkole radziła sobie dużo dużo gorzej niż ponad przeciętnie uzdolnione i inteligentne rodzeństwo. Może to efekt powikłań po szczepionce a może i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 a czy ty wiesz chociaz o co chodzi z tym plodem? Czy nie do konca? Jak poczytasz to wroc na topik to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Takie wypowiedzi jak te z tej godziny mówią wszystko o przeciwnikach szczepień. Absolutna ignorancja albo ... . Jakby nie było elementarne braki w wiedzy. Pediatra mojego syna (przyjaciel rodziny) jest byłą ordynator oddziału dziecięcego, osobiście zna przypadki śmierci dzieci po odrze, nie mówiąc o innych ciężkich powikłaniach. Widać, że ta osoba z 22:30 jest za głupia nawet na przeczytanie tak prostych stron jak np. wikipedia, już tam by się sporo dowiedział na temat tych ciężkich chorób (np. odra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko głupia jesteś, szczepionka nie wywołuje autyzmy tylko go ujawnia a to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury gadacie. Karta bezpieczenstwa rteci: "P270 - Do not eat, drink or smoke when using this product." Nie jesc ani nie pic http://www.sigmaaldrich.com/MSDS/MSDS/DisplayMSDSPage.do?country=US&language=en&productNumber=215457&brand=SIAL&PageToGoToURL=http%3A%2F%2Fwww.sigmaaldrich.com%2Fcatalog%2Fproduct%2Fsial%2F15457%3Flang%3Den Choroba z Minamaty - spowodowana zatruciem rtecia przez spozycie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_z_Minamaty Nier nie p...rzcie ze rtec jest tylko grozna przez wdychanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znawcy autyzmu, autyzm ma rozne postacie jest postac genetyczna ale tez jest postac powodowana po podaniu szczepien. Oto dowody naukowe takiego mechanizmu. Szczepienia moga powodowac autyzm. Nie rozbrajajcie mnie wypowiedziami ze wy zaszczepiliscie i dziecko nie ma autyzmu. Nie u kazdego powstanie autyzm ale mechanizm jest znany i wystepuje ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytałyście tą publikacje o badaniu mózgów dzieci autystycznych? I nie mogę znajść tego w necie bo to akurat w książce wyczytałam gdzie zupełnie przypadkiem, nie w kontekście szczepień lekarze zbadali kilka mózgów pobranych po sekcji zwłok dzieci i starszych osób z autyzmem. I znaleziono tam bardzo dużą ilość substancji silnie toksycznych np , które uszkodziły komórki i dobra - znależli to, napisali raport że to zgodne ze stanem faktycznym i po tym raporcie i tak później zaczęli się zastanawiać skąd np formalina w mózgu 4letnie dziecka? że przecież jej nie zjadło, nie znalazło w piaskownicy, nie wypiło, nosem nie wciągło... wiec wniosek nasuwa sie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam, to chyba Rosjanie zrobili takie badanie i jakos niedawno Niemcy. I oprócz różnych substancji znaleźli jeszcze jakies choroby afrykańskie. I potem okazało ze szczepionka która powstała dzieki nerkom jakiejs małpy ktora byla chora na te choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiele by wyjasnialo bo formalina jest uzywana jako srodek konserwujacy w szczepionkach. Formalina to silnie rakotworcza substancja i wszczepia sie to dzieciom do organizmu mowiac ze to dla ich dobra. Wlasnie dlatego nie szczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze w szczepionkach jest wiele wirusow odzwierzecych takze bardzo groznych to nie tajemnica sa nawet normy europejskie na ilosc takich zanieczyszczen a sami producenci potwierdzaja ze w szczepionkach sa nieznane wirysy zwierzat. Sa teorie ze HIV wlasnie tak sie rozpowszechnilo, przez szczepionki. HIV to malpi wirus nigdy wczesniej nie zakazajacy ludzi, przelamal on bariere gatunkowa i zaczal zakazac ludzi. Myslicie ze ktos sie przyzna ze to przez szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze wojny światowe też przez szczpeionki? Ludzie opanujcie sie z tymi teoriami spiskowymi ! Nie macie podstawowej wiedzy meczynej, chemicznej i biologicznej,wiec moża wam wcisnac kazdy kit. W szkołach macie ledwo tróje z chemii i biologii na poziomie podst. albo gimnazjum a tu wszystkie nagle naukowcy z medycyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze autyzm jest powodowany przez szczepionki to teoria spiskowa? Oczu nie masz? Czytac nie umiesz? Kilka postow wyzej masz link z badaniami naukowymi potwierdzajacymi taki zwiazek. Czy chodzi ci o wirusy odzwierzece w szczepoionkach? To przeciez zadne teorie spiskowe tylko dobrze znane fakty. Normy europejskie normuja ilosc zanieczyszczen biologicznych w szczepionkach, jest mnostwo badan naukowych pokazujacych ile bakterii i wirusow znajduje sie w szczepionkach. Gdzie ty tu masz teorie spiskowe? Bawi mnie zawsze jak napisze sie cos czego nie mowia w mediach to od razu motloch uwaza ze musi to byc teoria spiskowa. Najczesciej sa to ludzie nie majacy kompletnie zadnej wiedzy na ten temat i ty pewnie tez jestes taka osoba i dla ciebie wszystko czego sie glosno nie mowi to teoria spiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×