Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

witajcie dziewczyny :) Zaszyfrowana ale masz koncycje :) Pogratulowac takiej wytrzymalosci fizycznej :) Ja90 jak dobrze, ze wzielas sie za siebie :) Ja wczoraj pocwiczylam callanetics, jeszcze brakuje mi duzo,zeby robic wszystkei cwiczenia popawnie I do konca, ale jeszcze kilka treningow I bedzie ok. Dzis czuje wiekszosc miesni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk ja robie w niemieckim lidlu zakupy bo taniej a czasem i w holenderskim a z jakiej firmy kupujesz ?:) może uda mi się znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk robie zakupy w niemieckim lidlu ;) także powinnam znaleźć ;) a z jakiej firmy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza jak nie będziesz miała czasu to zawsze w piątek spojrze na kafe i wpiszę Twój ubytek na vitalię w tabelkę. Kleo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Viva Vital nazwa Kernige Haferflocken. W opakowaniu takim jak maka czy cukier. Kolor biało - żółty ;) kup sobie najlepiej kilka opakowań. Sa tanie, 39 centow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz tez w lidlu kup sobie tunczyka w puszce (Thunfisch Filets) w sosie własnym (in eigenem Saft). Cena 1,19 eu. Sa tez fajne makrele pakowane znajdziesz w lodowkach , to tez mozesz jesc. Cena waha się bo zalezy od wagi. Ja kupuje za 1,5-2euro. Mozesz sobie zrobić salatke z tunczyka, jajka i ogorka konserwowego. Do bulek kupuje twaróg odtluszczony mocno zmielony w takim kubeczku firma 'Jeden Tag' 500 gram i on chyba 70 centow kosztuje i wystarcza na dwa pieczenia. W lidlu masz tez budyn bez cukru, dodajesz 5-7 tabletek slodziku i 500ml mleka 1,5% i masz fajny deser. Slodzik tez kupisz w lidlu. 1200 tabletek - 0.99 centow. Jogurty naturalne 1,5% możesz jesc. Dopuszczalne sa owocowe 0% tłuszczu. Tez sa w lidlu. W takich malych kubeczkach. Z ryb to masz jeszcze w takim opakowaniu jak szprot i tez w sosie wlasnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze takie niezręczne pytanie. Ile razy dziennie sie wyprozniacie? Bo jesli chodzi o mnie i o te sprawy to jestem troche zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to niedobrze efcyk powinnas raz chociaz dziennie kup sobie srodek przeczyszczajacy a jak nie to zacznij rano pic kawe z mlekiem powinno pomoc tez mialam ten problem ostatnio u mnie kawa z mlekiem pomogla i jefzenie orzechow i migdalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj raz dziennie, choc zdarza sie raz na 2 dni. Odradzam Ci jakies silne srodki przeczyszczajace, bo jak przyzwyczaisz organism do nich to potem bez nich bedzie Ci ciezko. Lykaj blonnik, moze za malo pijesz, Sok sliwkowy ale taki z miaszem dziala cuda ;) tylko Tobie chyba nie mozna go pic przy Twojej diecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko u mnie jest odwrotnie. Nawet do 5 razy dziennie i to tak porządnie hehe xD jak coś zjem to odrazu na kibel hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Efcyl to tak jak u mnie:P mój się ze mnie smieje ze lepiej mnie ubierać niż zywic:) ja mam teraz fazę na jabłka potrafię ich z 5-10 zjeść e ciągu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk dziękuję na pewno sobie kupię jak będę w lidlu ;) a nazwy się przydadzą łatwiej będzie znaleźć ;) a co do wydalania to ja chodzę raz dziennie zazwyczaj albo 2 czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ;) ja w ciazy mialam faze na mandarynki. Jadlam 1kg dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ten sposob :-) myslalam ze cierpisz na zaparcia hehe ja potrafie od 2-5razy chodzic zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam instruktorke na silowni tez plan cwiczen,ale z nia cwicze raz lub dwa razy w tyg reszte wedle mojego uznania i tego co ona mi podpowiada. dzis mam zakwasy hehe po wykrokach z obciazeniem ,ale musze dbac o miesnie i skore nie chce,zeby mi cos wisialo jak schudne ,uzuwam kremy balsamy,ale cwiczenia daja cuda na skore.a i odchudzam sie od nie calych 2 miesiecy w tyc duzo cwicze ,cellulit z ud i posladkow prawie znikl a bylo tego duzo i to juz tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do kibelka chodziłam chociaż 3 razy dziennie, ale wczoraj raz i dzisiaj w ogóle i kg do przodu :-( niepokoi mnie to bo się czuje ciężko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam 2 łyżeczki oleju rycynowego :D a fuuuuuj okropny jest. Nigdy go nie stosowalam, ale podobno jest na zaparcia ;> poza tym stosuje go na rzęsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mandarynki jadłam z puerwsza też z kilo conajmniej a ze 24.12 miałam termin to był sezon i były pyszne:) z druga wpierniczalam niezliczone ilości nektarynek cale lato się tak obzarlam ze potem juz patrzyć na nie nie mogłam. Teraz znowu jabłka :) na złość Putinowi haha:) jutro zobaczę malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Iza to Ciebie mam na fb ?:P Bo już nie ogarniam :) Już 2 dzień diety za mną mam nadzieje, że jutro na wadze będzie kolejne kg mniej bo inaczej się chyba zdenerwuje :) Co tam kobitki podjadacie czy trzymacie się ładnie diety?:P Pamiętajmy o tym, że pomału a do celu...:) Chyba zapisze się na siłownie jest 10 minut ode mnie z spacerkiem taka super nowo otwarta siłownia...:P Tym bardziej, że mój facet też chce iść zawsze to coś się spali :P A na siłowni zawsze mam większą motywacje żeby ćwiczyć niżeli w domu tak sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce jak masz silownie blisko siebie to grzech z niej nie skorzystac. Zdecydowanie lepiej sie tam cwiczy niz w domu nawet jak nie bedziesz miala ochoty na cwiczenia to wystarczy tylko zmusis sie do wyjscia z domu, jak juz wejdzisz tam to gwarantuje Ci, ze bedziesz cwiczyc conajmniej 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie to tak dziala ,ja tez chcialam w domu cwiczyc a silownie mam 15 minut z buta.i nawet czasem sie nie chce isc ,ale jak juz tam wejdziesz dostajesz kopa no nie da sie bezczynnie siedziec czy wrocic do domu.widzisz te chude laski facetow umiesnionych to nic tylko trzeba sie poruszac.Ja sobie kiedys myslalam,ze jezus godzina cwiczen jakas masakra w domu jak cwiczylam na orbitreku to ledwo 30 minut,bo sie nudzi strasznie. A na silowni nie wiesz nawet kiedy ten czas leci tylu ludzi cwiczy muza gra.i wiesz,ze dopiero weszlas a okazuje sie ,ze juz cwiczysz od godziny a tu jeszcze duzo sily i checi.Jeszcze jak facet chce twoj isc to juz w ogole super JA JUZ PISALAM,ZE NIE DOSC,ZE PRZEZ OKOLO 2 MIESIACE SCHUDLAM OKOLO 8 KG PLUS 23 W CM ZSUMOWALAM JE PLUS NIE MAM PRAWIE CELLULITU I TO W TAK KROTKIM CZASIE DIETA ,DIETA,WIADOMO JEM ZDROWIEJ I MNIEJ ,ALE CWICZENIA TO SA CUDA,SCHODZE Z DUZEJ WAGI I NIE MOGE SOBIE POZWOLIC NA DIETE BEZ CIWCZEN POLECAM RUCH,RUCH,RUCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
zaszyfrowana ma racje w 100% wczoraj też byłam na aerobiku i jak już tam pójdziesz to nie ma bata że nie będziesz ćwiczyć , u mnie aerobik trwa godzinę i nie wiadomo kiedy to mija sprawa świetna a w domu stoi rowerek do ćwiczeń i co i się kurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce masz mnie w znajomych :-) wogole to wam nie pisalam ale pogodzilam sie z moim dalismy sobie ostatnia szanse :-) zobaczymy jak to bedzie on nawet nie wie ze jutro bede w domciu heheh mysli ze dopiero w sobote :-D x x ja90 az chyba wezme z ciebie przyklad i zapisze sie tez na jakies zajecia musze jeszcze kolezanke na zumbe namowic chociaz raz w tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Iza ;) Naczytalam się tutaj o waszych koszmarach i sama mialam koszmar. Masakra. O 1 godz sie przebudzilam i tak w pol snie czulam ze ktoś mi łazi po łóżku i potem zaczelo mnie mrowic cale ciało. No k***a jak mnie zaczęło mrowic to probowalam sie obudzić jak najszybciej. Moj sie obudził pyta co sie dzieje Normalnie myślałam ze na zawal zejde. Balam sie spojrzec ktora godzina. Moj maz dopiero sprawdzil. Tabletki uspokajajace lyknelam, zapalilam i lezalam przez chwile i usnelam. Do tej pory mi sie rece czesa i serducho nawala. Jak ktos oglądał ' egzorcyzmy Emily Rose' to wie o co kaman. Ja raz w życiu mialam koszmar zreszta taki sam. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje efcyk :-/ wiem co to znaczy najgorszy koszmar mialam jak plakalam przez sen i nie moglam sie obudzic nie pamietam juz co mi sie snilo ale to bylo dawno temu :( ok dziesieciu minut sie moglam sie wybudzic a jak w koncu sie udalo bylam cala roztrzesiona i zalana lzami :-/ x x niestety dzis sie juz nie odezwe bo nie bede miec neta ;-/ postaram sie jutro albo w piatek napewno x x prosze nie grzeszyc bo wam po doopach nakopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Wiem kobitki o czym mowa bo w Polsce jak byłam chodziłam na siłownię i znacznie większą miałam motywację i chęci do ćwiczeń niżeli w domu ;) efcyk współczuję ci ja dziś miałam sen ze mi się zeby popsuły prawie wszystkie jak dla mnie też koszmar bo mam hopla na ich punkcie. A podobno zeby się śnią na jakieś nie szczęście mam nadzieje ze to nie będzie prawda. A z takich pozytywnych rzeczy wchodzę dziś na wagę i 82 pokazało także kg kolejne mniej ;) dało mi to takiego powera ze pocwiczylam z chodakowska i poszłam biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×