Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

dziewczyny zyczenia poprosze za tydzien 20ego mam urodziny :-D impreze robie tylko i wylacznie ze wzgledu na wyjazd mojej siostry Wedlug mnie tort taki sobie, nie mialam czasu zrobic lepszego zreszta nie przepadam za tortami wiec zgrzesze malusim kawalkiem heehe ogolnie to menu rowniez planuje dietetyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa przekonaj sie do cwiczen, zacznij sama cwiczy w domu, wiem, ze na poczatku nie jest to latwe, jak w domu cos jest do zrobienia. Ale zobaczysz jak zalapiesz bakcyla to juz potem bedzie Cie ciagnelo. Sproboj na you tube sa niezle zestawy z Mell B, Chodakowsa itp. Na poczatek dopbre i 20 min. ja teraz mam teraz przerwe, bo babskie doleglisoci niekoniecznie mi pozwalaja na cwiczenia ale mam nadzieje, ze jutro sie poruszam. Uwierz mi, po cwiczeniach, bieganiu z moimi chlopakami za pilka w parku, szybkich spacerach od razu humorek lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to się napijemy Izus wody na twoje urodzinki ;) każda po litrze na głowę i dobrze nam to zrobi hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Co za noc wszyscy u mnie śpią a ja nie moge masakra jakąś a wy spicie czy jest ktoś kto jak ja cierpi na bezsenność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
Cześc śpiochy! Po wczorajszym obżarstwie wracam na stare tory: woda z cytryną i owsianka na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej kobitki co tam ?:) ja juz na nogach i szykuje się do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
A ja dzisiaj urządzam urodziny dla syna i zaraz pędzę na targ po zkupy no i oczywiście po tort muszę pojechać (z Angry birds)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie jak narazie lenistwo z rana :-) zaraz bede sprzatac i szykowac wszystko do imprezki x hanka zloz syniowi najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ;) w 2 strony? Ja dzisiaj zgrzeszylam. Zjadlam 6 kartaczy na obiad. Szukalam kiedys tego w De ale nie bylo. Dzis znalazlam. Musialam dziewczyny no po prostu musialam ;) Kocham to normalnie ;) ale juz nie grzesze. Taka mala odskocznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dzis pocwicze obiecuje. Mel b boczki i 40 min na orbiterku. Spale to co zjadłam moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk ale mi narobilas smaku na te kartacze, juz mielismy je robic na obiad ( za mezem tez chodza od jakiegos czasu ) a tu skucha, nie mamy maszynki, zeby przekrecic ziemniaki I tym oto sposobem moja talia zostala uratowana ;) Ale slinotok pozostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje bo nie umiem zrobic takich dobrych. W normalnej sytuacji poprosilabym Cię o przepis ale lepiej nie, bo jak zaczne robic to bedzie tego cala zamrażarka i chyba bym wszystkie zjadla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc ja wczoraj mialam uczte ,ale to tylko dlatego,ze jestem przed okresem :D zjadlam UWAGA 6 kostek czekolady i okolo 20 groszkow takicg slodkich czekoladowych :O:O:O MUsialam z tych wyrzutow odmowilam sobie obiadu:O i cwiczylam 2 godziny na silowni plus bylam na saunie az mnie zemdlilo po takim slodkim,ale bylo mi trzeba ,dzis juz normalnie nie mam ochoty na slodkie rano na wadze 84,2 ostatnio sprawdzam wage co dzinnie musze sie tego oduczyc :O postaram sie waga do tabelki bedzie z niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk wogole to nie musialam sie uczyc nim krecic hwhe wystarczylo zlozyc calosc (wczesniej skladalam bez jednej czesci) ogolnie jestem spozniona dzis ze wszystkim podjadam co mi wpadnie w rece bo na nic nie mam czasu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Iza. Tzn te kartacze tylko zjadłam. Pozniej na miasto poszłam i teraz wróciłam. Nic nie jadlam od obiadu ale w sumie nie czuje sie głodna wiec kolacje odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja dziś tez zgrzeszylam zjadłam pizze i pije drinka ale waga nadal pokazuje 82 także ciesze się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi udalo sie poćwiczyć 30 min na orbiterku tylko. Ale dobre i to. ;) jutro planuje rano na czczo 40 min i wieczorem 30 min. Moze sie uda. Poza tym jutro jade do ogrodu botanicznego wiec bedzie duuzo chodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak nic bedzie jutro plus dwa kilo :-( ale naszczescie wiecej imprez w najblizszym czasie nie mam w planach x jutro hh ok 30min spacerki i same bialeczko zeby nadraniac i zrzucac tego plusa ,skakanka i zymba x wogole to od jutra robie 3 dni uderzeniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nie wyspalam. Maly od 2 szalal, kręcił sie i poplakiwal do 5:30 , pospal może 40 min i po 6 byl juz gotowy do zabawy. Padam na twarz :/ rano nie dam rady poćwiczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje efcyk, wiem co przezywasz u mnie dzis +2kg!!!!!!! nie nazarlam sie wczoraj az tylle zeby byl dzis az taki plus bie wiem czy to przez owulacje czy przez zatrzymanie wody w organizmie :-/ czy co?? mam nadzieje szybko to zejdzie ze mnie bo mam zalamke dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie raz bywało ze na następny dzień 2 kg więcej, a potem wróciło do normy :-) Wczoraj byłam z dziewczynami w klubie, wypilam 3 drinki ale na parkiecie z sześć godzin :-D a dzisiaj przyjemne zaskoczenie, dwa tygodnie waga stala, dzisiaj wchodzę na wagę a tu 71,5, prawie kilo mniej :-) ale to pewnie wróci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc mam pytanie, czy owsianka z suszonymi owocami na kolacje moze byc/ lub ze startym jabłkiem, czy tylko na snaidanie? rano nie mam czasu a na podwieczorek czy ostatni posilek z checia bym zjadla. jestem na diecie mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej kobitki co tam jak po weekendzie ?:) grzeszylyscie coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hek slonce u mnie po weekendzie dol jak cholera waga dzisiaj 2kg na plusie nie wiem czy to woda w organizmie owulacja czy wogole moj metabolizm jest tak hujowy mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej jak tam szkola? podoba ci sie? jak nauka jezyka no inoczywiscie napisz jak ci idzie na dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×