Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Nie przejmuj się Izus może to woda w organizmie poczekaj ze 2 dni ;) w szkole bardzo dobrze poznałam dużo fajnych ludzi ;) dość trochę już umiem po 4 lekcjach ;) za tydzień mam już w szkole test także będę musiała się uczyć ;) hmm przerwała dukana i wracam do kopenhaskiej ;) wole się trochę pomęczyć a mieć efekty ;) a ostatnim razem jak schudlam 6 kg to te kg nie wróciły ;) wiec stwierdziłam ze 4 razy kopenhaska i mam swój cel osiągnięty ;) o ile dobrze pójdzie bo jeśli nie to może wrócę zaś do dukana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ale kombinujesz :-D u mnie dzisiaj niby -0,6kg od wczoraj nie wiem juz co z ta waga masssakra x dziendobry wszystkim tak pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczynki mi nawet weekend minął spokojnie tylko jak zwykle zbyt szybko grzeszków raczej nie było ciekawi mnie waga jutro rano zobaczę czy coś drgnęło chciałabym ćwiczyć w domu ale jakoś nie mogę wystartować dobrze że choć ten aerobik mam bo jak już pójdę to ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) ja mialam zwariowany weekend. Grzeszek byl jeden wczoraj ale maly ;) Nie wiem jak tam z waga bo sie nie ważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Co tu tak cicho? Czarnula jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce nie polecam Ci takich zmian. Po 1 kopenhaska moze i skuteczna ale na dłuższą metę tej diety sie nie ciagnie. Miedzy 1 a 2 kuracja powinno byc chyba 3 miesiące odstepu. Dukana nie powinno sie przerywac po 1 tygodniu. Twoj zapal mnie przeraza. Sama nie wiesz co dla Ciebie lepsze jaka dieta. Lepiej jakbys poszla do dietetyka bo dlugo tak nie pociagniesz. Nie chce Cie pouczac ani prawic moralow ale jesli rzeczywiscie chcesz schudnąć MUSISZ sobie postawic granice ktorych nie mozesz przekraczać . Co z tego ze Ty bedziesz tydzien na Dukanie jak za chwile zjesz pizze? Teraz bedziesz na Kopenhaskiej i za pare dni znow cos zjesz i odpuscisz. Ja rozumiem maly grzeszek ale Ty jestes caly czas na poczatku. Uwierz mi ja mialam taki zapal na początku ze mi go teraz brakuje. I nie chce Cie obrazac ani nic z tych rzeczy ale trzeba sie wziac w garść i próbować . Ja rozumiem jakieś wykroczenie raz na dwa tygodnie. Posłuchaj mnie bo ja chcę dla Ciebie dobrze. Obierz wlasna diete ktora Ci pasuje. Albo idź do dietetyka. Jestes jeszcze mloda jak ja i pozwolisz zeby jedzenie wzielo górę ? Nie daj sie dziewczyno! Od nie zjedzenia pizzy nikt jeszcze nie umarl. Odpusc sobie fast foody , ta pizze kebaby. Zrozum ze to Ci w zyciu nic nie pomoze a napewno zaszkodzi. Wiesz jak przyjemnie jest ubrać spodnie o kilka rozmiarów mniejsze? ;) zrob to dla siebie a nie dla kogos. Mam nadzieje ze Cie nie obrazilam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Przyznaje sie bez bicia, w sobote pogrzeszylam na slodko :( ale juz wczoraj bylo ok. 1.5 h na silowni, przed kolacja spacer z moi facetami a na kolacje smoothie z 1/2 papryki, jablka oraz 1 lodygi selera naciowego oraz 2 orzechy. Slonce, nie chce Ci marudzic ale zgadzam sie w 100% z efcykiem. Jak tak bedziesz skakac po dietach to jedyne co zrobisz to spowolnisz metabolism I bedziesz katowac organism a kg I tka bede wracac I to w takim tempie, ze hej. Nie mozesz skakac z diety na diete, kopenhaskiej stosowac kilka razy w krotkim odstepie czasu. Kurcze tak fajnie kiedys cwiczylas, biegalas a teraz uwzielas sie siebie,zeby zrobic sobie krzywde :( Dziewczyny jak tylysmy miesiacami lub nawet latami to nie mzoemy schudnac w ciagu miesiaca. Ale bedziesz robic jak uwazasz. Mam nadzieje, ze Cie nie urazilam, na pewno nie taki mialam zamiar. mam juz hh, w prawo moge krecic bez konca ;) ale w lewo to juz jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnula ja tez krece w jedna strone w druga to massakra :-/ ale jakbyscie zobaczyly jak moj wywija hh to poprostu szok :-D ja nie wiem czy dzis pokrece bo mnie wszystko boli :-( ja dzis bez grzechow jak narazie i mam nadzieje ze wytrzymam pozniej ide na kamieniolomy poskakac na skakance :-) robimy z siostra zaklad kto dluzej bedzie skakal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podba mi sie ten zaklad :) Ja mam tez poobijane kosci miednicy, bo moje hh jest ciezkie 1.36 kg, dzis chyba odpoczynek ale jutro znow krecimy. izulek czytalam, ze trzeba krecic w 2 strony, bo potem nie bedziemy symetryczne, boczek po jednej stronie bedzie wiekszy a po drugiej mniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tymi boczkami. Ja tak mam. Teraz pracuje nad druga strona i jak sie wyrowna to bede w dwie kręcić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Nie mam pytań efcyk moje życie moja sprawa. Poza tym zjadłam pizze a moja waga nadal ta sama wpierw weź się za siebie i nie jedz kebabbow ty o mnie nie trzeba się martwić dam sobie radę. Nie lubię wpiepszania się w czyjeś życie ja dam sobie radę. Po kopenhaskiej schudłam 6 kg i nic nie wróciło a to czy zacznę i przerwę dukana to moja sprawa. Nie lubię ludzi którzy chcą innych pouczać a sami nie są lepsi. W sumie coraz więcej osób mnie tutaj wkurza chyba dam sobie spokój bo to bez sensu. Dam znać jak osiągnę swój cel wtedy może do niektórych coś dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce nie zlosc sie na nas. Masz racje, twoje zycie, twoje wybory. Wyrazilysmy swoja opinie I to wszystko. Wiecej nikt nie bedzie komentowal tego co robisz ani uswiadamial Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAVO SŁONCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-0kg............70,0kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,2kg............70,6kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........0,0kg..........86,8kg. .. ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . ....70kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,5 kg.......63.6kg .............60kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,0kg...........64,0kg... .. ......63kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,6kg... ......... .70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Ula 19.08.2014....70 kg.............-0,0kg... .........68kg...............65 kg HANKA 12.08.2014 ....69kg........-0,6kg......... 63,2kg ......50kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.2kg.........72,2kg........ ..62kg x x RANKING 1.Hanka -0,6 2.Evka,Czarnula -0,5kg 3.Izulek,Zacna -0,2kg 4.Efcyk,Ja90,Slonce 0kg GRATULACJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia1313
Czegoś tu nie rozumiem:-( forum jest po to żeby się wzajemnie dzielić opiniami więc nie wiem po co ktoś na nie wchodzi jeżeli nie chce znać innego punktu widzenia:-( nikt nie jest doskonały, wszyscy potrzebujemy wsparcia i nie jest to powód do obrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Amelia ciebie nie znam w ogóle. Nie wiesz o co kazań to się nie wtracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Szanuje innych opinie jeśli ktoś potrafi ja wyrazić odpowiednio a nie jeśli wmawia mi ze ha codziennie jem pizzę i nie wiadomo co. Nikt z was mnie nie zna nie jest mną żeby wiedzieć co jem na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Poza tym amelia przeczytaj definicje wsparcia jak jesteś tempa i nie wiesz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Slonce, spokojnie, naprawde sie nakrecasz. Nikt Ci nie wmawia, ze jesz codziennie fast foody. Efcyk wyrazil swoja opinie na temat twoich diet, ja tez podobnie. Tak bywa, ze nie wszystko nam sie podoba. Dalas nam jasno do zroumienia, ze nie zyczysz sobie komentarzy, zrozumialysmy I nikt nie bedzie tego wiecej robil. Kazdy ma swoje zycie, swoje zdanie na ten czy na inny temat. Rozni ludzie maja rozne gusta a o nich sie nie dysktuje. Ale Ty tez nie zachowalas sie do konca fair wyjezdzajac Efcykowi z kebabami. 99% z nas mialo chwile zalamania, lamalo swoje diety. Nikt z nas nie jest idealny, nie ma idealnej wagi. Kazda z nas szuka tu wsparcia. Bez sensu jest klocic dlatego, ze ktos wyrazil swoja opinie na ten czy inny temat niezgodnie z twoim zdaniem. To jest forum a nie towarzystwo wzajemnej adoracji ;). Kazda z nas pisze co chce ale nie mozemy jednak z rozmyslem obrazac sie nawzajem. Nie lubisz kogos, (masz do tego prawo) , nie czytaj wypowiedzi tej osoby. Mam nadzieje,z e jednak Ci przejdzie zlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mnie nie znasz to nie znaczy że się nie mogę wypowiadać a moja wypowiedź dotyczyła ogólnych zasad konwersacji na forum a ni ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo błyskotliwa i prorocza skoro umiesz po jednym zdaniu stwierdzić że ktoś jest tempy Twoje wsparcie dla innych jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja juz od tego momentu sie nie udzielam na forum bo szkoda słów poprostu. Bede pisac co piatek jak waga. Pa. Ps. Nie wwpieprzam sie w czyjes zycie, tylko chcialam Ci uświadomić że z diet sie nie rezygnuje tak poprostu bo Ci zwolni metabolizm i nic na tym nie zyskasz a nawet stracisz. Co do fast foodów to jedz, smacznego. Nikt idealny nie jest i nie musisz sie tak unosic bo nikt nie chcial Cie urazić. I nie napisałam że jesz pizze CODZIENNIE. Tylko za często popełniasz grzechy. Mniejsza o to. Inteligencja sie nie popisalas twierdzac ze ktos jest tepy. Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ha ha...nie skomentuje tego spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×