Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Mi tam madrowanie nie przeszkadza ani opinia na swoj temat :D takze smialo mow co uwazasz jesli o mnie chodzi. Nawet jakbys napisala ze jestem gruba locha to bym Ci przytaknela bo tak jest :D haha U mnie 0,4 kg na plus. A @ powinnam miec okolo 24. Moze za malo wypilam wczoraj wody, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny waga spada zostalo jeszcze +1,2kg do ostatniej ,,dobrej wagi" dzis juz troche lepiej od dzis znow mam malego ,,na wylacznosc" wiec nie bedzie czasu na podjadanie dzis mam w planach spacer ze skakanka ale jak bedzie to zobaczymy motywacja slaba ale staram sie dzis odmowilam sobie kinder kanapki bo maly ponad pol nie dojadl szkoda bylo wyrzucac do kosza ale co z oczu to z serca znow zaczelam pic czerwona i zielona herbate x ogolnie mam dziwny poczatek dnia chce mi sie plakac nie wiem czemu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej dziewczyny u mnie też pogoda nie ciekawa a humor taki sobie mam nadzieje ze będzie lepszy ;) mam dziś w planie iść pobiegać...;) i postaram się już tego nie przerywać gdybym biegała tak jak wcześniej po 10 km i nie przerwała tego to dziś miałabym pewnie parę kg mniej ;) pewnie 7 juz by dawno z przodu była a tak to trochę mizernie idzie żeby ją zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Kleo zapał jest zobaczymy jak to będzie, ale dziękuję ze pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce u mnie juz 6 prawie z przodu byla a tu nagle +2 dasz rade;-) ty masz duzy zapal do cwiczen i biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ponizej 70 nie chce zejsc. Masakra. Zobaczymy w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie walcze z tym plusem wiec w piatek raczej spadku nie bedzie :-/ w sobote mam urodziny :-/ romantyczna kolacje z moim ale tym razem wszystko dietetyczne :-) mam nadzieje ze zrzuce szybko tego plusa bo inaczej sie zalame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny Ja musze sie oduczyc wazyc co dziennie ,bo dzis wchodze na wage a tu 85,3 prawie zawalu dostalam a przypomnialo mi sie,ze od wczoraj rana nie bylam ani razu w toalecie.Mam problemy z chodzeniem do toalety juz nie wiem co mam jesc ,zeby przyspieszyc metabolizm.Ma ktoras takie problemy.Mialam tak samo dwa tyg temu musialam wypic herbate lekko przeczyszczajaca,ale przeciez nie moge jej pic ciagle.Ciezko dzis sie czuje itd masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi sie przypomialo ze ja zastoj moge miec przez bulki z otrebow. Otreby mi zawsze wage zatrzymywaly. Wiec na razie nie jem. Na sniadanie zjadlam 2 jajka na twardo z odrobina chrzanu i plasterek chudej wedliny. Malo troche ale wiecej nie dam rady. Iza jajka na kolacje czy na sniadanie? Ile dziennie? Aha odebralam wyniki badan i bardzo sie poprawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowo,warzywa,owoce,wczoraj rano platki owsiane ,kawe z mlekiem pije,jogruty 0% tluszczu,i mala miseczke rosolu zjadlam wczoraj ,ale naprawde malenska i odrobine makaronu,co tam jeszcze aha bulka grahamka z szynka i pomidorem,tyle,ze wczoraj jadlam tylko trzy razy a nie 5,w sumie tak mi ostatnio wychodzi przez dwa czy trzy dni.nie mialam czasu na wiecej.Wypije dzis zielonej herbaty z dwie szklanki ,wody wiecej.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam dopiero dzis mam wolne jestem tak pelna ,ze masakra wiem,ze musze sniadanie ,ale tylko udalo mi sie wcisnac jogurt 0% tluszczu zaraz wychodze z domu mam kilka spraw do zalatwienia to 2 sniadanie zjem w miare normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam tyle do zrobienia jade na miasto zalatwic pare spraw na 15;30 ide na urodziny do chrzesnicy a na 20 mam trening z instruktorka.I w sumie od jakiegos czasu tak mam ,ze chodze do toalety raz dziennie rano po wypiciu kawy i zjedzeniu sniadania.A tu pisza dziewczyny.ze kilka razy dziennie ja sie pytam jak.Ja jestem zadowolona jak raz pojde to i tak dobrze,mialam tak,ze trzy dni jadlam tylko warzywa mialam ochote straszna i tak jadlam to nawet dwa razy dziennie chodzilam ,ale caly czas warzyw jesc nie moge.masakra jestem zla na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana musisz jesc wiecej blonnika i tluszczy roslinnych poprostu twoj przewod ponarnowy jest za malo naoliwiony jesli jesz na sniadanie owsianke dorzuc do niej jogurt max.do 2% tluszczu,lyzke migdalow i lyzke orzechow wloskich x efcyk ja jem jaja czasami i na sniadanie (nie same) i na kolacje rowniez x jesli masz dzien pw to jajka moga byc i na sniadanie i na kolacje np. salatka z tunczykiem,jajko z pomidorem itd jezeli masz dzien samo P to raczej tylko kolacja x ogolnie kalacja powinna skladac sie z 80% bialka i 20%weglowodanow np. salatka z tunczykiem +30g ryzu jak chcesz moge wrzucic ci orzepis na salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj czerwona herbate, ja zawsze po niej lece na kibelek haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez czerwona w domu ,w sumie tak powaznie to ja prawei tluszczu nie jem.pieke bez tluszczu zero oleju,tyle co rosolu wczoraj troszke,boje sie oleju itd..kupie sobie olive z olivek ,zeby choc troszke tluszczu bylo,jakies jogurty i jem platki owsiane mam tez takie z orzechami i rodzynkami ,migdalami,ale nie lubie za bardzo.bede dorzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ilosci ja tygodniowo potrafie zjesc nawet i 10jaj czasem jem 4dziennie hehe nawet z lyzeczka majonezu Niby jajka a raczej zoltko ma duzo cholesterolu ale ja jak bylam na dukanie potrafilam zjesc tyg.od 5-18jaj o cholesterol wcale sie nie zwiekszyl teraz gdzies tez czytalam ze jajajek tygodniowo mozesz zjesc ok6-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w musli jest maly % zawartosci orzechow i migdalow jesli nie chcesz z owsianka poprostu je zjedz z jogurtem albo same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow fajnie sie czyta....zaszyfr pij duzo i jedz ze 2 . 3 jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Do piątku jeszcze trochę czasu wiec spokojnie spadną wam te kg ;) ja właśnie po obiedzie jadłam pierś z kurczaka z czosnkiem i jogurtem i do tego 3 listki sałaty no i woda ogólnie jestem na jedzenia od jakiegoś czasu i nie odczuwam głodu. Mam dziś jakiś dziwny dzień...cały czas rozmyslanie nad swoim życiem...czy poza schudneciem dziewczyny macie jeszcze jakieś inne marzenie do którego, że tak powiem dożycie. Ja mam jedno i wiem że jak nie zacznę działać to kiedyś może być za późno a z drugiej strony strach przed porażką jest gorszy....sorki ze was zanudzam tak jakoś nie mam z kim pogadać ehh ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chyba marzen nie mam ;) moze takie banalne, tatuaz chce zrobic i przebic nos :p a i w koncu zamieszkac w nowym domu ;) A Ty jakie masz marzenia? Jesli mozna wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Chcialabym śpiewać...może kiedyś starczy mi odwagi żeby gdzieś się ukazać...może the voice of holland..;) tatuaż tez chce ale obiecałam sobie ze jak schudne i osiągnę swoją wymarzona wagę to dopiero wtedy zrobię ;) a co do kolczyków to nad ustami mi nie marzy ale jak dobrze pójdzie to już za miesiąc będzie bo jadę do polski i sobie zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Widze, ze sie towarzystwo rozmarzylo az milo sie was czyta :) Slonce jak dobrze, ze wracasz do biegania :) Slonce najgorsze co mozemy zrobic to nawet nie probowac splenic swojego marzenia bojac sie porazki a potem cale zycie zalowac swojego tchorzostwa. Zaszyfrowana Ty stnaowczo za malo uzywasz tluszczow I stad moga byc te twoje problemy a jeczcze do tego jak za malo wypijesz, oraz troche mniej blonnika to juz sie robi problem :( Do warzyw obowiazkowo musi byc oliwa z oliwek, bo inaczej nie organism nie moze przyswoic wielu Vit I skladnikow mineralnych. Sproboj soku ze sliwki ale takiego z miazem, pomaga :) Efcyk jestes przed okresem, na 99% masz wiecej wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
dziewczyny czy to ,ze mi waga wzrosla nawet po wyproznieniu dzis :( to moze przez to ,ze jestem przed okresem.Juz boli mnie brzuch na dniach powinnam dostac.dziwne w niedziele tak ladnie a dzis wtorek i wiecej na wadze :( a jem jak jadlam cwicze nadal nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny tluszcz jaki jem to jest margaryna do smarowania a nie jem za duzo chleba,wiadomo jakies jogurty 0% tluszczu czy cos ,kupie ta olive mialam kupic na zakupach ,ale zapomnialam tyle,ze ja mam manie jakas.boje sie oleju olivy itd....to powinnam jak robie sobie salatke warzywna czyli jakies pomidory ,ogorki,salata itd dodawac olivy jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie olive bede uzywac pic tez wiecej i bede jesc nie tylko platki owsiane,ale tez z orzechami itd....bo sie zalamie :( pierwszy raz tak mam,ze mi waga wzrosla jakas tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed okresem to normalne waga moze lekko isc w gore. Slonce ja spiewalam w szkole, mialam isc do szkoly muzycznej. Ale nie poszlam. I tez bym chciala spiewac. Ale normalnie paralizuje mnie strach :) dla mnie to raczej nie osiagalne juz. Ale Ty probuj, ktos doceni Twoj talent :) zostaniesz gwiazda i juz do nas nie napiszesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć nie mam czasu ale tak szybciutko zaszyfrowana na mnie przeczyszczająco działa 2łyżeczki kawy ale parzonej nie rozpuszczalnej zalewam do połowy wodą resztę mleko z lodówki i działa super przynajmniej na mnie .spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×