Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Efcyk, ale masz dobrze. Moje dziecko NIGDY nie chcialo sie samo bawic. On potrzebuje towarzystwa, czym wiecej tym lepiej. Nie lubi byc sam Idzie Ci doskonale kochana, cwiczysz, dietkujesz, rob tak dalej a I twoj organism bedzie musial skapitulowac I pozbywac sie zapasow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pod tym względem jest super. Porobie sobie wszystko w domu, pocwicze. Ale idealnie byc nie moze ;) w nocy daje popalic. Co do wagi to kiedys musi spasc;) tyle kurde ile można czekać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk u nas tak samo z malym nie chce spac, i jesc nie chce edna jedynka wyszla druga juz sie kawaleczek przebila szok x wlasnie jem obiad kasza gryczana z serem bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak coś to mnie może nie być nawet przez kilka dni bo w ten weekend juz się na dobre przeprowadzamy i neta instalujemy w nowym domu, a ja pewnie będę w rozjazdach miedzy domem a mieszkaniem. Takze z góry przepraszam za nieaktywnosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk nie przejmuj sie weekendy sa ciche hihihi wiec twoja nieobecnosc jest usprawiedliwiona x dziewczyny,wybieram sie do sauny. byla ktoras moze kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo głowa do góry weź się nie poddawaj...i nie przejmuj się tym co mówią inni to na pewno...ludzie są tacy, że zazdroszczą i chcą tylko dopić niżeli dopingować także zaciśnij dupsko i działaj dalej :) Efcyk spokojnie weekendami tutaj i tak cisza więc na pewno nic ważnego Cię nie ominie, a jak Ciebie nie będzie to już w ogóle mało kto tu zaglądnie może Iza jedynie, ja i czarnulka :P Ja właśnie czekam na mojego z obiadem aż wróci z pracy a później jedziemy na basen na 19 tak do 22 to troche poćwicze...:) Znacznie lepiej czuje się po basenie :P Dziś już a6w za mną i poćwiczyłam z mel b na pośladki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Efcyk, przyjemnego przeprowadzania sie. My zaczekamy tu na Ciebie ;) izulek, nigdy nie bylam w saunie a zaluje, bo w mojej poprzednej silowni byla ale jakos sie zeszlo. Moj maz bardzo sobie ja chwalil. Wiec skorzystaj jak mozesz a potem podzielisz sie doswiadczeniami. Slonce, raz jest nas wiecej a raz mniej. fakt jest taki, ze odchudzanie to nie jest taka prosta sprawa I czesto dziewczyny poddaja sie niestety :( Ale ile by nas nei bylo to I tak dzielnie bedziemy walczyc o upragniona sylwetke :). Pamietaj, czerwona sukienka czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,5kg............69,3.. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..87,9kg..83,3kg..82,2kg...80,4kg..79,5kg.... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,4kg.......61,3 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......93kg.......-1g..........79,9kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ja dzis nie robie nic :P mam wieczor dla siebie a raczej do posprzatania balaganu ,ktory sie zrobil przez caly tydzien co do przetrenowania itd prawda jest taka,ze jak ktos da rade moze i cwiczyc cale dnie co dziennie ,ale problem moze sie zaczac kiedy sie nagle zmniejszy czestotliwosc cwiczen !!!! tak,ze nie ma co szalec nie dajcie sie organizmowi za szybko przyzwyczajac do cwiczen niech wie ,ze beda zmiany itd tu o to chodzi najbardziej jutro silownia i sauna waga z tydzien temu 79,9 bede sie wazyc w niedziele to podbije tabelke,ale nie wiem czy bedzie 1 kg wazne ,ze nie wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem haha jest na pewno typowo parowa ,ale tam zawsze za duzo ludzi ja chodze do 2 jest drewniana i polewa sie kamienie woda nawet nie wiem jak sie nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to jest sauna sucha ;) która ty opisujesz ;) tak w ogóle dzień dobry wczoraj na basenie byłam bite 3 godziny pocwiczylam sobie bardzo dużo w wodzie ;) mam już opracowany swój taki mały plan treningowy ;) właśnie zbieram się do szkoły także do później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis cichutko :( Ja pije kawusie, szybkie sniadanko I z syniem do lekarza. Moj maz dzis musi popracowac wiec kiepski weekend sie zapowiada. Ale coz, roznie bywa. Planuje dzis silownie, zobaczymy co mi wyjdzie z moich planow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No cicho jak zawsze w weekend ;) ja to dzisiaj kupiłam wózek dla dziecka taki zabytkowy i mam zamiar zabrać go do Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie tutaj dawno nie było :( chyba ze 3 tygodnie... Od tamtej pory waga spadła 1,5 kg i jest już ukochana szóstka :)) Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,5kg............69,3.. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..87,9kg..83,3kg..82,2kg...80,4kg..79,5kg.... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,4kg.......61,3 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......93kg.......-1g..........79,9kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-1,5kg(3 tygodnie).........69,5kg........ ..62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis chyba sie rozpedze i walne glowa w sciane noz k***a nie dosc ,ze nie schudlam to jeszcze przytylam hahaha masakra z 79,9 dzis rano bylo 80 :O znowu mam problemy z wyproznianiem pewnie dlatego,ale nie mam dola ide dzis na silownie wczoraj biegalam godzine nie poddam sie wiedzialam,ze nie zawsze waga bedzie spadac 1 kg w tyg ,e moze stanac a mozw byc tez nawet czasem wieksza.Na szczesie czytam te fora i wiem,ze dziewczyny tez tak mialy i sie na to przygotowalam,trudno walcze dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Zacna kobietko gratuluje spadku wagi :) Dobrze, ze wrocilas do nas Zaszyfrowana, nie przejmuj sie skokami wagi. Na nasza wage wplywaja nie tylko tluszcz ale tez ilosc wody w organizmie, zawartosc jelit, masa miesniowa . Stad tez mamy skoki wagowe. Zawsze 1 kg moze byc ruchomy tylko niestety jak jest na + to zaraz sie denerwujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki powracam :-) mialam bardzo busy weekend jutro o tym wam napisze,bo dopiero wrocilam do domciu i padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie wczoraj wogole nie dietetycznie procz obiadu, ogolnie weekend mialam spoko, w piatek bylam z moim u znajonych,sobote cala spalam wczoraj bylam na zakupach pozniej na lodach, zachaczylismy restauracje i nie obylo sie bez wesolego miasteczka sporo sie nachodzilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Iza fajny mialas weekend. Ja pelne rece roboty ;) robie parapetowke w nastepny weekend. Takze moze byc ciezko z dieta. Jakie macie pomysly na przekaski dla dzieciakow? Beda w wieku od 14mies do 4lat. No i moj maly oczywiscie 9mies. ;p nie wiem kompletnie co takim malym dzieciakom przygotowac. Na pewno jakies kanapeczki ladnie udekorowane, slodyczy nie będzie bo wiadomo ze sie dzieci napchaja tym, a zreszta nie wszyscy rodzice daja dzieciom slodycze w tym wieku. Jakies owoce, winogrona, mandarynki, truskawki. Ktos ma pomysly? Co jako cieply posilek podac? To sa w wiekszosci Niemcy ale chetnie sprobuja polskiej kuchni. Chyba bigos zrobie hehe xD jak macie jakies pomysly to piszcie. U mnie z dieta spoko jak na razie. W piatek i sobote odpuscilam cwiczenia. Wczoraj juz cwiczylam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej dziewczyny ;) ja to miałam super weekend w pełni udany ;) kupiłam wózek zabytkowy taki jaki mi się podobał w sobotę ;) wczoraj byłam z moim na octomber fest co prawda napilam się piwka ale waga nawet nie odczula jest jak była ;) było wesołe miasteczko wiec pokręciłam się na diabelskim kole i byłam na rolerkosterze ;) mój to poszedł jeszcze na taki młot to obiecał w każdą stronę ale od samego patrzenia było mi nie dobrze i postanowiłam tylko oglądać ;) także weekendzik jak najbardziej udany zaraz idę ćwiczyć...później na rower pojeździć no i wieczorkiem bieganie z moim ;) juz za tydzień o tej porze będę w Polsce tam to będzie ciężko z dieta bo przyjaciółka miała urodzinki i trzeba będzie to oblac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Super, ze mialyscie udane weekend, ja w sumie taki sobie. Niech moj maz wreszcie skonczy ten schemat bo juz mam dosc :( Moge nei reczyc za jego sluzbowy laptop itp Na dodatek waga sporo wyzsza niz w paitek wiec mam taki humorek, ze bez komentarza :( Mam nadzieje, ze zejdzie to do piatku :) Nic, koniec marudzenia. Milego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Czarnula75 no to bierz się kochana za siebie żeby do piątku było lepiej na wadze ;) ile ja bym dała żeby ważyć juz tyle co ty ;) marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, tak ciezko pracujesz nad soba, ze niedlugo bedziesz miec lepsza figure niz ja :) Ja dzis z dietka bardzo grzeczniutko, moze mi sie uda pocwiczyc troche. Ostatnio nadrabiam przysiadami chociaz, bo te moge robic bez problem przy syniu. Wiem, ze to nie jest najlepsze rozwiazanie ale z drugiej strony lepszy rydz niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No pracuje dość ciężko znaczy staram się ale do ciebie to brakuje mi jeszcze ponad 15 kg także dużo pracy jeszcze przede mną niestety...ale muszę dać radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wczoraj zaliczylam orbiego, 42 min, 30 min hh, i boczki Tiffany. Polecam te ostatnie cwiczenia, ledwo chodze dzis , takie zakwasy w boczkach. a to tylko 10 min ćwiczeń ja zrobilam 3 powtorzenia. Kiedys tez robilam przez 2 tyg i super efekty. ;) ta jesien mnie dobija, spiaca jestem strasznie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×