Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Ja też nie śpię. Wiem że mnie nie znacie ale was podczytuje bo na to forum uciekła efcyk, która mnie kiedyś motywowala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie spis dopiero męża wygonilam do pracy i uspokoilam córkę. Łeb mi pęka. Ale nie jadłam dziś wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia skoro nas podczytujesz to sie przylacz do nas :) W grupie razniej walcyc ze swoimi slabosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLENKA po raz kolejny prosze ;) , nie szalej z dieta, dbaj o Szymusia :) :) I tak bedziesz najladniejsza mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szaleje jem zdrowo a pozna kolacje mogę sobie odpuścić. A Ty mówisz do mnie jakbym kopenhaska zapodala. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLENKA nie chcialam Ci sprawic przykrosci :( Obiecuje juz wiecej nie bede tak pisac. A tak po za tym jak sie czujecie oboje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dobrze:) w środę zobaczę malucha... Ostatnio wydaje mi się ze to jednak babiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki czemu nie spicie? malenka bedzie dobrze :-) kurde usnelam o 19 obudzilam sie teraz bo mialam koszmar boje sie isc nawet teraz do lazienkie :-/ masakra jakas na dodatek boje sje ciemnosci i jestem sama w domu az mi sie plakac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek Ty nie wygladasz na taka strachliwa ;) Wlacz sobie cichutko relaksujaca muzyczke, uspokoisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula radio mam w drugim pokoju ciemnosci od dziecka sie boje mam wrazenie ze ktos mnje sledzi obserwuje itd poprostu ostro schizuje szczegolnie jak jestem sama a tu gdzie mieszkam mieszkajie tak trzeszczy ze hoho nie umiem tego powstrzymac :-( nie raz w domu jak mam jakis cholerny koszmar budze kogos zeby poszedl ze mna do lazienki bo sie boje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze na telefonie wlacz saobie jakas muzyczke. Nie mozesz sie nakrecac :( Moj synio ma koszmary, mam nadzieje,ze z nich wyrosnie :) A jak tam twoja dietka I skakanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka w miare ale na skakanke nie mam zbutnio czasu dzis skonczylam o 19 ale glupia bylam i poszlam spac :-/ nie miewam czesto koszmarow ale jak juz sie zdarzy to przechlapane moze jutroi sie uda troche poskakac a jak nie to ide na dluuugi spacer o ile pogoda pozwoli :-) heh w zaleznosci jeszcze o ktorej usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym nie podjadam slodyczy wczoraj i dzis pozwolilam sobie na mala paczke krakersow bbq 25g-131 kcal :-) szkoda ze za tydzien wracam juz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby miec sile na cwiczenia trzeba byc wyspanym ;) Ja dzis robilam pierwsze podejscie do calanetics ale chyba mam za malo magnezu I dostalam skurczu. Cwiczenia naprawde ciezkie, minie sporo czasu zanim zaczne cwiczyc tak jak powinnam ;) Naczytalam sie sporo superlatiwow o tej gimnastyce :) Na silowni zobaczylam szczupla dziewczyne ale nogi miala tak umiesnione, ze na pewno nie wygladaj dobrze w krotkich spodenkach, wiec ja postanowilam troche wysmuklic troche cialo ;) Ponoc calanetics dobrze radzi sobie z celulitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie balas Anglii a tu sie okazuje,ze lepiej sobie radzisz z dieta tam niz w Polsce :) Ale skoro tam sobie tak doskonale radzisz to I jak wrocisz bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje tu nie mam slodyczy a w polsce je mam w domu w anglii jest wiecej zdrowych produktow wiec jest w czym wybierac ale mysle ze juz po nowym roku bede mieszkac tu na stale spowrotem wiec bedzie mi lepiej szla dietka i aktywnosc ehhehe narazie zostal mi jeszcze tydzien nie mam czasu jesc regularnie ale staram sie dzisiaj wstalam o 7a sniadanie zjadlam o 12!! moze w tym miesiacu bede miec w koncu laptop tez myslalam o tych cwiczeniach bo nie obciazaja stawow a u mnie siadaja kolana czasem mam bole w kosciach takie cos jak reumatyzm wiec tez nie zawsze moge cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastpenym razem jak bedziesz robic morfologie krwi niech Ci sprawdza czy nie masz poczatkow reumatyzmu Ale zobaczysz jak Ci beda ginely kg to I bedzie mniej problemow ze stawami Dla mnie calanietics jest trudny, z Mell B bylam w stanie cwiczyc 50 min, bylam oczywiscie zmeczona ale trobilam prawie wszystko (wyjatek pompki, tego nigdy nie bede w stanie zrobic ) a na te cwiczenia bede potrzebowala jeszcze sporej ilosci podejsc :(, zeby zrobic wiekszosc programu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o tych cwiczeniach ze sa trudne ale zeby wykonywac je wolno i poprawnie dopiero pozniej jak juz bedziesz wszystko dobrze robic to wtedy zwiekszyc obroty :-) ja narazie nie cwicze ale jak wroce do domu to bede nadrabiac mam juz 3plytki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula teraz pospalam to mi sie nie chce a w morfologi mi wyszlo crp za wysokie u mnie raczej moze to byc luszczycowe zapalenie stawow mam skierowanie do reumatologa ale nie mam czasu sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :-D co tu taka cisza ?? ja juz od 6na nogach dopiero co po sniadanku zaraz mykam na spacerek choc pogoda nie dopisuje pobudka nie ma lezenia i gnicia w lozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Nie uaktualnilam wczoraj tabelki, więc robię to dziś. Gratuluję spadków:) Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-1,3kg............70,0kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-1,2kg............70,8kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-1,0kg..........86,0kg. .. ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . .....60 kg Anya77 25.07.2014........130,0kg.......-1,9kg......122,2kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,9 kg.......64.1kg .............60kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,2kg...........64,0kg... .. ......63kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,0kg...........74,1kg... ......... .75kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-1kg..........86,2kg..... ...70kg Ula 19.08.2014....70 kg.............-1,5kg... .........68kg...............65 kg HANKA 12.08.2014 ....69kg........-0,0kg......... 63,8kg ......50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ula -1.5kg 2.Efcyk.-1,3kg 3.Izulek.-1,2kg 4.zaszyfrowana -1kg 5. Czarnula - 0,9 kg 6.zacna -0,6 7.Agula..-0,2kg 8.Evka 0kg slonce ja90 malenka x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam dzis na silowni ledwo zylam ,bo raz w tyg czasem dwa udaje mi sie cwiczyc z moim instruktorem na silowni tam jest taki wycisk ,ze po mimo,ze tak od dawna chodze na silke to mam zakwasy. a dzis pozwolilam sobie na szalenstow dwa drinki whsiky z peppsi max bez cukru wiem,duzo kalori,ale mam nadzieje,ze to wysikalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ;) to masz tak jak ja Zaszyfrowana87. Ja tez mam slaba glowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak poranna niedziela wam mija? x Efcyk poprostu jestes uniwersalna heheh ja planuje za tydz mala imprezke urodzinowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oszczedna pod tym względem ;p inni potrzebuja pol litra zeby sie opic a ja 1-2 drinki haha. ;) ale ja nawet po piwie jednym mam kaca i sie zle czuje na drugi dzień. Wiec nie pije. No i mam dziecko pod opieka to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×