Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość slońce16
Powodzenia w takim razie będziemy trzymać kciuki....;) a co to za szczyt ?;) tak w ogóle dzień dobry właśnie wstałam, szkoła wzywa ; p jak tam gotowe do dalszej walki o piękne ciało ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Izus nasza kochana dziś masz urodzinki wiec z tej okazji chce ci życzyć przede wszystkim zdrówka bo ono w życiu najważniejsze, uśmiechu na twarzy i pozytywnej energii, dużo motywacji żebyś miała siłę do walki z kg, spełnienia wszystkich marzeń, żeby wszystko się układało w twoim życiu tak jak byś tego chciała :) sto lat ! A nawet 200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zaś wpisów nie dodaje no całe kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje,dodaje nowa str wskoczyla :-) Dziekuje za zyczenia x od rana sie dietki trzymam :-) jestem od 4.30na nogach dzis robie generalne porzadki w domciu wiec troche kalorii poleci niestety leje wiec skakanka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat :) U mnie tez pogoda marna... Nowy dzien, nowe wyzwania :- ) szykuje zaraz sniadanko i spadam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie teraz o 10;30 bedzie odcinek z basia zamierzam ogladac , a ja tam sie codziennie waze, bo mnie motywuje to ze chociaz 0,1 kg mam na minusie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk a ciebie jak czytam to odnosze wrazenie ze mamy sporo wspolnego - moj tez mnie dopinguje, mowi ze jeszcze 5 kg i bedzie idealnie, dopinguje mi i pilnuje abym nie przesadzała ze słodyczami, nawet chyba podobnie wazymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuś sto lat i takiego lepszego nastawienia do diety jak dzisiaj! evka cieszę się, że koncentrat wyszedł pyszny-tym bardziej, że nie ma przy nim prawie roboty:) (ja muszęsię przyznać, że do zimy mój pewnie nie dotrwa, bo co chwilę otwieram słoiczek i robię sobie np.pomidorówkę tzn.ten koncentrat z rosołkiem warzywnym lub lekkie mięsko z tym koncentratem-pycha. To jest moje pogotowie jak coś za mną chodzi...) W kolejny czwartek znów mam rynek, więc chyba go dorobię (dodam tym razem cukinię i paprykę - inny smak, trochę inne witaminki i na dni PW będzie:) a nic nie smakuje jak domowe przeroby, w których nie ma chemii, a jest duuuużo warzyw i zdrowia. Za bardzo nie lubię się babrać w słoikach, ale przy tym przecierze nie ma prawie pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Iza spełnienia marzeń, wytrwałości w postanowieniach, dużo uśmiechu na twarzy i zdrówka :) ja od wczoraj wieczora nie mam humoru. Brzuch mnie boli, mam @ jestem wzdęta i czuję się jak gruba salacha :D a mąż mi tu lata i czekoladą częstuję. Mam w d..pie tą czekoladę i reszte słodyczy. Jestem zła na cały świat. Jak mi minie dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo współczuję... głupie dolegliwości a zmieniają dobry nastrój w jakieś doły... mam nadzieję, że szybko znikną i dobry nastrój powróci:) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek wszystkiego najlepszegoo! zdrówka, szczęścia, miłości, niech Cię motywacja nie opuszcza :) :) Ja się dzisiaj czuje okropnie, niby spadek na wadze, dzisiaj 71,3kg, ale @ daje popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wyszedł przepyszny, ja dodałam 2 kg papryki na 4 kg pomidorów, Efcyk zrobisz ranking? Kleo napij sie mocnej gorzkiej herbatki , moze na pogode nie masz humorku,? ogladałam Basie i jej metamorfoze no masakra, jednym z moich idoli którzy schudli jest tez Gok van - uwielbiam go. Kiedys był nim Adrian Lukoszek ale okazał sie nadętym gburem , który chce wzboracic sie tylko na "odchudzaniu" innych rozmawiałam z nim na skypa cyt" jesli kupi pani moja ksiazke, napewno paani schudnie.....wszystko tam jest napisane..." teraz chciałabym byc idolem sama dla siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Asik dokłądnie. Niby nic mi nie jest a czuje się jak wieloryb, jakbym zaraz miała peknąć z przejedzenia a ja przed 1 jadłam II śniadanie i do teraznic Zacna to razem mamy te dni ;) Eva metamorfoza w odcinku mała... ogólnie schudła do teraz 46 kg. Jestem zła jakaś od wczoraj. Opuchnięta i nadęta :D przez okres. Pogoda u nas piękna, gorąco że aż miło. Gok Van fajny facet, oglądałam jego programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, ale ja ta Basie widziałam jak juz schudła tyle, była goscinnie dzis u Mai. no własnie tak czytam czy w nocy o 1 jadłas...? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Izus, dzuo slonca, radosci, milosc*****eniazkow, oraz wytrwalosci w walce z kg :) 100 lat kochana Kleo zamiast czekolady zarzycz sobie od meza nospe, niech pedzi do apteki. Nie mam sily pisac, odezwe sie potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj ja poleciałam... poszłam z dziećmi na festyn i skusiłam się na kiełbaskę z grila (wmawiałam sobie, że pewnie tłuszcz się wytopił i jest chuda;) -chleba nie jadłam, a potem jeszcze........ mały serniczek... i to napewno nie dukanowski.... tak, że resztę dnia wcinam tylko biały serek odtłuszczony i fileta z piersi i jak pogoda się poprawi(bo zaczęło padać) to pojadę z dziećmi na rower. doła nie mam, ale trochę mi szkoda ;( , bo ostatnie 2dni naprawdę byłam grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochaniutkie za zyczenia wszystkim razem i kazdej z osobna :-) x ja dzis bez grzeszkow,waga schowana, nasprzatalam sie a teraz spalam kalorie tancujac z mlodym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, a moze jesli chodzi o spiewanie to moze masz mozliwosc nagrania jakiejs piosenki i wrzucic na yt? Moze Cie ktos odkryje a i z nami podzielisz sie talentem? Co o tym myslisz? Mysle ze to taki 1 krok do przelamania sie. Moj znajomy prowadzi radio internetowe i moglby Cie troche poreklamowac co prawda w Pl ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dziękuję efcyk to super pomysł co prawda mam swoje jakieś nagrania na portalu muzycznym tyle ze niektóre to już mają z 5 lat a jakość nie jest zbyt dobra...przydało by się jakieś studio żeby nagrać jakąś piosenkę a później wrzucić na youtube ;) ja właśnie po bieganiu dzisiaj 6 km 55 minut biegania i 376 kcal ;) na końcu dałam sprint bieglam 15 km/h ;) wyciągam jeszcze mojego faceta tyle ze on na rowerze jechał a ja bieglam ale przynajmniej nie nudziło mi się bo powtarzalismy zdania do szkoły i gadaliśmy także połączyłam naukę, sport i czas z ukochanym ;) a co tam kobitki jak dzień minął ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mialam najgorsze ur w swoim zyciu x najgorsze jest to ze jakas k***a obrazila moje dzieciatko... nie popuszcze tego o nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Co się stało Izus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty mowisz? Dziecka sie ktos czepil? No ja bym chyba tam zabila na miejscu... Nie przejmuj sie, domyslam sie dlaczego sie ktos malego czepil. Ludzie sa nietolerancyjni niestety. Najlepiej nie zwracac uwagi na takie rzeczy. Jakby w Pl byla mieszanka ludzi takich jak chocby tutaj gdzie mieszkam to by ludzie sie pozabijali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dzieciatko sliczne, zdrowe to co go sie tu czepiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam priv wiadomosc na fejsie szkoda gadac,ale jak sie dowiem co to za k***a jest,to go rozjebe ogolnie ta szmata doczepila sie do mojej siostry i do mnie az sie poplakalam tak mi sie przykro zrovilo wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×