Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

izulek to postaraj się nie dopuszczać do sytuacji, że jesteś głodna... wiem, że łatwo się pisze, a trudniej zrobić, ale jest kilka zdrowych sposobów na oszukanie się: przede wszystkim objedz się warzywami, rób sobie małe uczty z tego co lubisz a jest zdrowe i lekkie i jak będziesz najedzona podczas karmienia małego to nie będzie tak Cię kusiło... pomiędzy posiłkami pij dużo wody, abyś była "pełna". Ja np.dzisiaj po obiedzie miałam taką ochotę na coś (sama nie wiedziałam na co, mimo, że obiadem objadłam się na maxa) ), że cały czas zaglądałam do lodówki w poszukiwaniu "czegoś" i jeszcze chwila a skończyłoby się w szafce ze słodyczami, ale obrałam marchewki (które lubię), schrupałam kilka, wypiłam ulubioną herbatkę i od razu było mi lepiej:) pomimo diety trzeba się rozpieszczać zdrowymi produktami i zawsze mieć coś na podjadanie (u mnie są to marchewki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza musisz zdecydować czy chcesz być szczupła przez resztę życia czy akceptujesz siebie taką jaka jesteś i masz w dupie odchudzanie. Może daj sobie czas... jak zaczniesz jeść 'normalnie'' to przytyjesz,może się weźmiesz za siebie jak na wadzę zobaczysz jeszcze większą wagę. Jak masz ochotę mnie wyzwij, że Ci żądzę, mądruję się itd. Mąż mi mówi jak dobrze wyglądam, znajomi też ale 30 kg do tyłu nikt mi nie powiedział, że mam brać wielgachną dupe i zmienić swoje życie bo nikt nie miał tyle odwagi Jestem na Ciebie zła! :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie wode twoja wypowiedz jest bezsensowna,w czym mnie podziwiasz? ze nie radze sobie z podjadaniem?? x Asik ja moge byc full pelna az ociezala a i tak ,,wepcham cos " jeszcze, jem duzo warzyw x od jutra musze znow wrocic do ksiazkowej diety i wstawania o 6 na sniadanie bo inaczej polece po calosci tylko nie wiem czy dam tak rade jak maly da popalic 3noce z zrzedu x czarnula moj je to co ja,ale ja w wiekszosci caly dzien siedze sama bo on jest w pracy, x kleo poprostu musze wymyslec jakas alternatywe na slodycze x dzis zrobilam dietetyczne maslo orzechowe dozwolone max.2lyzeczki dziennie moze to pomoze akurat mam 2lychy orzechow i migdalow dziennie Jak bylam w Anglii wszystko bylo zaje... powrot do PL KATASTROFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maLENKA cos sie nic nie odzywa. Miejmy nadzieje, ze u niej I jej Szymusia wszystkow porzadku. maLENKA jak nasz czytasz odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek wiec masz tak jak ja Moj maz je te same obiady co ja, tez siedze caly dzien w domu z dzieckie, ktore w nocy tez daje popalac. Skoro ja moge to TY tez :) Nie masz wymowek ;) Pamietaj szkoda mlodosci na nadwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chłopcy chorzy, i jak jeden kaszlnie, drugi się budzi a dzisiaj poszli spać ok 1 w nocy. Zrobili sobie drzemki, późno z nich wstali i odlot jak nic, zasnęłam po 1 a o 6 pobudka i pierwsza myśl to owsianka ze śliwkami :D Takie mądre śniadanie, które daje mi ogromnego kopa z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jem 90% dietetycznie, ostatnio pozwolilam sobie na miske rosolu z bialym makaronem najgorzej jest to ze jak zobacze slodkie to przegrywam :-/ gdyby nie to wszystko bylo by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może brakuje Ci magnezu (wtedy ma się cholerną ochotę na słodycze...) jak mi się chce słodkiego to pod ręką też mam serek biały lekki, który mieszam z jog.naturalnym, słodzikiem i ulubionym olejkiem do ciasta (waniliowy, migdałowy, pomarańczowy - w zależności na co mam ochotę), można też dodać kakao wtedy jest namiastka czekolady i siadam sobie z taką słodką papką i objadam się, aż mnie zemdli:) na zachcianki trzeba zawsze mieć coś pod ręką (czego przygotowanie zajmie nie dłużej niż 2-3min.) czasami też robię sobie kisiel z dużą ilością słodziku-cokolwiek-oby było słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dostane laptopa na urodziny wiec moze lepiej mi z cwiczeniami bedzie szlo,wiekszy wybor musze lozka pozssuwac zeby skakac x wczoraj pokrecilam hh dzis tez zamierzam ale nie wiem czy moje miesnie tez wytrzymaja x a moze to przez to ze waze sie codziennie podjadam?? schowam wage i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja mam diete od dietetyczki dostosowana bardziej do pco nie mam w niej cukru ani zadnej alternatywy na pyt.dietetyczki czy podjadam odp.ze nie (bo jadlam nieregularnie i malo) na pyt. czy zajadam stres i nerwy odp.NIE a zauwazylam kilka sytulacji ze wlasnie tak robie!!! chyba sie wybiore jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w diecie nie można zbyt dużo myśleć, analizować, szukać wytłumaczeń-trzeba sobie powiedzieć "nieważne dlaczego, wiem jedno CHCĘ BYĆ CHUDSZA, a żeby to osiągnąć NIE MOGĘ się poddawać" Łatwiej przechodzić dietę jak się pozytywnie do niej nakręci, zajmie się czymś miłym... ps. tak sobie to wszystko czytam i myślę, skoro to wszystko takie łatwe to dlaczego sama się tak zapuściłam:) :) :) ale teraz mam fazę wielkiej motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam zamiar sprzatac generalnie caly dzien i w niedziele rowniez moj planowal ze wzgledu na ur.romantyczna kolacje itd ale ja nie mam ochoty wole sprzatac i spalac kalorie heheh Im czlowiek starszy tym glupszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, kazda z nas pozwolila sobie za duzo mniej lub wiecej I dlatego tu jestesmy. Chyba masz racje, Izulek za bardzo wszystko analizuje, a prawda jest taka, ze trzeba brac byka za rogi I z nim walczyc. Fakt, sa dni, ze wszystko wydaje sie takie proste - tylko nie podjadaj slodyczy I daje sie rade bez problemu. Niestaty sa I takie, ze czlowiek by jadl wszystko co zabronione I w mega ilosciach. Niestety zakazany owoc zawsze kusi ;) Niestety dziewczyny, nie ma super tabletki, ktora sama spali kg, ujedrni cialo, wygladzi zmarszczki itp Same musimy zawalczyc o siebie, swoj wyglad I lepsze samopoczucie. Wiecie co, normalnie przyzwyczailam sie do cwiczen I mi ich brakuje. Niestety prycham, kicham I nie mam sily totalnie :( W srode mam u meza w pracy mala impreze, synio tez zaproszony ( szef powiedzial,ze teraz nie mamy zadnych wymowek , chyba jest ciekawy jak wygladamy ;) ), mam nadzieje, ze sie wykuruje I jeszcze jakis cm ubedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a wlasnie, ze masz isc na taka kolacje I dobrze sie bawic. Prosze mi sie tylko nie obzerac, zjesc jakas rybke, kurczaczka lub cos innego lekkiego. Oczywiscie zakaz deserow. ;) Dziewczyno nie mozesz sie zamknac w 4-ch scianach I udawac, ze Cie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Jestem kobitki byłam z siostra po auto i trochę zeszło...;) Izus nasza kochana nie poddawaj się i walcz z nami...szukaj motywacji w necie na zdjęciach gdzie ludzie dużo schudli albo na forach jak piszą pozytywnie o odchudzanie i swojej przemianie bynajmniej ja tak robie..;) dopiero co do domu wróciłam, głowa mnie boli ale biorę dupsko i idę biegać chociażby 2 i pół km bo mam takie kółeczko kolo domu zawsze coś ;) jeszcze miałam się uczyć ale piesze to napisze później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co mam zrobić na wzdęty brzuch?kurde to już trzeci dzień. Spodni dopiąć nie mogę a dopiero co spadały mi z tyłka.Problem się pojawił z tymi wzdęciami i bólem owulacyjnym jak odstawiłam tab anty. Brzucha mam twardy jak kamień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie mam nospy :( espumisan brałam dwa dni z rzędu i nawet mi nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula zamiast romantycznej kolacji z moim bedzie kolacja z jego kolegami heheh zaprosilam ich na ciasto i akurat jutro przyjda :-) kleo ja mialam tak ostatnio i wzielam srodek przeczyszczajacy tylko u mnie byl problem rowniez z jelitkami i zoladkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik zrobilam koncentraty. wyszly pyszne dopraqilam dodalam pietruchy lubczyk itp mam nadzieje ze przetrwaja do zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po bieganiu dzisiaj 5 km ;) przebiegłam 2 i pół i czułam niedosyt poza tym zajęło mi to 20 minut wiec stwierdziłam ze dopiero teraz zaczęłam spalać i nie mogę już skończyć biegać musze spalać oponke...także pobiegalam 41 minut dokładnie ostatnie 500 metrów mega sprint ile miałam tylko siły w nogach ;) spalonych kcal 375 ;) kolejny dzień z bieganiem zaliczony i nawet głowa przestała boleć !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Właśnie Czarnula75 ciekawe co z Lenka kochana jak nas czytasz odezwij się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Kleo niesamowite jak zmieniła się ta Basia...daje kopa w tylek i motywację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ale Sablewska nie bardzo umie ubrać...oglądałam jeden odcinek i przyszła dziewczyna co ważyła z 90 kg może więcej a ona ubrała ja w jakąś sukienkę dresowe która dodawała jej kolejne kg...jedyne co miała fajne to fryzurę i makijaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje slonce :-) oby tak dalej x ja zrobilam sobie domowe SPA i od razu motywacja wzrosla nawet ,,podsmazylam oponke" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to super...;) zawsze to jakiś sposób żeby na nowo się zmotywować..;) dziękuję...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonce z tym bieganiem super ja wlasnie sie szykuje i zaraz wyruszam podbic najwyzszy szczyt gorksi w UK :P spakowana ,nie wyspana ,ale sie ciesze trzymajcie kciuki,zeby sie udalo jutro wieczorem sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×