Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość ja90
hej laseczki o to ty Kleo prawie jak modelka już :) Ja dziś mam pierwszą wywiadówkę u mojej córy ciekawe co się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Gdzie kleo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo sie staram nie podjadac. Sprobuje z tym co pisalas wczesniej. 5 dni uderzeniowki. Zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo pewnie wziela doope w troki i walczy dalej a nie slucha glupich komentarzy :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nas czyta i nic się nie odzywa...:) Ale spokojnie powróci, żeby nam skopać tyłeczki...:) ja 90 gdzie widziałaś Kleo...?:P Ja też chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Małpy jedne :D jestem... ale przeczytałam tylko stronę 32... nie mam czasu a kompa odpaliłam przy okazjI. Synek chce bajkę na youtube :P Do potem... a ja jestem grzeczna. W życiu nie odpuszczę, ale nie przeżywam jak zjem pół biszkopta po małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
hej ho jak tam wam mija dzioneczek , bez podjadania, bez grzeszków mam nadzieje,,,,jutro wazonko i ciekawa jestem kto na pierwszym miejscu bedzie ? ja juz po obiedzie,,,,,teraz wytrwac do jabłka o 16:30 bez podjadania,,,a własnie teraz jest ten czas gdy mam najwieksza ochote na małe co nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam, że Kleo nas czyta...:) Jest z nami duchowo zawsze a czasem coś napisze...:P No to puść bajeczke koniecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ćwiczę mięśnie w kuchni:) właśnie robię przeciery pomidorowe do słoików, aby w zimie było trochę natury... jestem pełna podziwu dla "niepodjadających". Waga Wam to wynagrodzi:) ja przyznaję się bez bicia, że często mam dni bez podjadania, ale zdarzają się też "z podjadaniem"-jednak drobnym-wtedy też się nie poddaję i mówię sobie trudno-zamiast zrzucić kilogram, zrzuce 0,8kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Słońce myśli o forum zabierają mi sporo czasu... :D zawsze w wolnej chwili staram się co napisać Eva u mnie rano na wadze było 80,600 więc wow genialnie 1,200 na plusie :P ja nie podjadam a powiedz mi ile czasu po objedzie jesz jabłko i czy dopiero 3 godz od jabłka jesz kolacje? Efcyk motywacja wróciła? chyba nie chcesz znów mieć wielkiej dooopy i udowodnić mamie, że się myliła? Czarnula jak się czujesz? Mąż mi dzisiaj powiedział, że gdyby jadł tak jak ja to dawano by się obalił, ale przecież krzywdy sobie nie robie. Dzieciaczki śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Wiem jednak to forum uzależnia ja juz sobie nie wyobrażam jakoś żeby tutaj nie wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce a do tego jak się nie odchudzać jak zżyło się z dziewczynami i wogóle bycie fit jest takie modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziala kleo :-) gdzie nie spojrzysz to ktos sie odchudza, to cwiczy jakby jakas promocja byla heheh :-D ja juz posprzatalam,leczo zrobilam mlody spi po obiadku :-) zostala mi jeszcze sterta prasowania na caly wieczor Czarnula jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA napisze tak chodze na ta silownie i trenuje naprawde ciezko mam calkiem ciezki trening z instrktorka po za jej treningami aeroby,kadrio tez cwiczenia silowe.Ale ja mam trzy cele schudnac zachowac miesnie i jak najmocniej uelastycznic skore. moja instruktorka zawsze mowi,ze kazda forma ruchu jest dobra,ze moje cwiczenia sa bardziej intensywne i,ze zobacze szybciej efekty,ale wszystko kazdy ruch daje efekty tylko trzeba czekac dluzej ,ale ,ze lepiej kazdy ******iz zaden.Co do orbitreku cwicze tez nawet duzo.I rozmawialm z nia o tym i powiedziala,ze fajne,bo nie obziaza stawow wiadomo bieganie bardziej daje po kosciach,mozna miec w domu nie trzeba nigdzie wychodzic,i ze daje efekty,bo porusza sie calym cialem duzo miesni dziala wtedy.Mowila,zeby zaczynac od 1 potem zwiekaszac moc ,zeby bylo ciezej co sie tez ladnie miesnie zrobia odzyja itd,nie koniecznie urosna.i 45 minut to jest super czas.I nie co dziennie.Ja mam ciezki trening musze robic przewry,ale mowila mi,ze nawet przy tylko aerobach czy kardio trzeba zrobic minimum jeden dzien przwry,ze ograniz potrzebuje nawet jak nie jestesmy zemczone mamy sile.Orbitrekl daje suoer efekty wiadomo,ze bieganie daloby szybciej,ale to samo osiagniesz orbitrekiem ,a 45 minut to jest mega dlugi trening naprawde.Nawet pol godziny jest juz duzo.cwicz jak masz sile i checi ona zawsze mowi,ze najwazniejsza jest DIETA i SYSTEMATYCZNOSC ustal sobie dni w ktore bedziesz cwiczyc i cwicz je zawsze.Zobaczysz efekty na pewno.powodzenia kazdy *****cos daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Czuje sie jak by po mnie czolg przejechal ;) ale bede zyc ;) Wczoraj pol dnia przelezalam, bo maz jednak wziol pol dnia urlopu Niestety malego tez rozbiera wiec noc z przebojami ale na szczescie on I tak lepiej czuje sie niz ja :) W domu mam takie zaleglosci, ze az starch. Ale uzaleznienie od was wzielo gore I musialam tu zajrzec :) Oczywiscie nie ma mowy na razie u mnie o jakich kolwiek cwiczeniah, bo porostu nie mam sily :( Jak dobrze, ze znow jestescie pelne zapalu do walki ze swoimi kg. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po bieganiu i prysznicu :) dzisiaj 10 km ;) czas godzina i 33 minuty ;) spaliłam 707 kcal :) także teraz tylko woda....woda i odpoczynek a później jeszcze nauka...wiec może jak będę intensywnie myśleć to tez jakieś kcal poleca ;) Czarnula75 to odpoczywaj biedaku i szybko wracaj do zdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Oj tam nie ma co podziwiać każdy tak może ;) byle bym tylko była systematyczna...;) jeszcze 43 dni do wyjazdu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce NIE " byle bym tylko była systematyczna" ale mam byc systemayczna :) !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak intensywnei biegasz to rob to co 2-gi dzien, miesnie musza odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis jestem podajarana jak gwizdek :D:D:D wybieram sie z kolezanka na najwyzsza gore w Szkocji w sobote zabukowalam juz hotel :D:D: wyjezdzamy w sobote rano okolo 11 godzin ,zeby wejsc i zejsc potem nocleg w hotelu pozwiedzamy jeszcze i wracamy do domu.Mega wyzwanie jeszcze ponad dwa miesiace temu ciezko mi bylo wejsc po schodach na 1 pietro a tu taka motywacja ,kondycja i zmiany. nie pisalam ,ale 3 tyg temu skoczylam tez na bungee czyje ,ze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana, Ty taka plena energii I nie moglas wejsc na 1-sze pietro. Az trudno w to uwierzyc ;) Dziewczyno ale przeszlas metamorfoze, zmiana stylu zycia, zainteresowan. Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Niby powinnam co 2 dzień ale boję się że jak odpuszczę 1 dzień to wtedy mniej będzie mi zależeć i coś podjem albo przerwę. W niedziele będę robiła sobie wolne a 6 razy w tygodniu będę biegać najwyżej raz 10 a raz mniej kg ;) zresztą zobaczę ile będzie mi się chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wy tu cwiczycie a ja juz drugi dzien bez hh i skakanki ,:-/ zaraz malego wykonpe uspie i czeka mnie duuuuuzo prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Ja mam astme ona tez mnie ograniczala ,ale zmiana trybu zycia ograniczyla tez astme slonce 16 cwicz co dziennie jak chcesz masz checi i sile ,ale chociaz jeden dzien musisz zrobic wolne zobacz jak sie bedziesz czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasowanie tez spala kalorie hehehe :P ja zaraz na silownie uciekam mam dzis 1,5 h trening do zrobienia jutro pobiegam ,bo musze sie przygotowac na sobote i niedziele duzo chodzenia i wspinania sie.Powinnam isc na silke w sobote,ale zaliczam gore wiec mi odpada w niedziele tez bede duzo chodzic wiec nie bede miala sily na silownie chcoaz zobacze w poniedzialek na pewlnej mocy wracam na silke i we wtorek tez musze,bo mam trening z instruktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tyg mam pierwszy problem z waga ,bo bylam na tych urodzinach tez kurcze moja chrzesnica miala urodziny :) i darli sie na mnie,ze to dziecka swieto i musze cos zjesc i przez jeden dzien jedzenia juz waga wariuje ,ale nadrobie nie poddaje sie.Zawsze mi kg nie spadnie w tydzien nie ma cudow na patyky,ale walcze i musze jeszcze 10 kg do konca roku zgubic tyle sobie zaplanowalam i tak ma byc.Chcialam 15 ,ale moge nie dac rady tygodni mi brakuje a ponad kg ,zeby chudnac nie wiem co musialabym zrobic,.nie zdrowe dla skory,ale jak schudne jeszcze 10 to bedzie od poczatku w ponad 5 miesiecy 20 kg jezus dam rade dalam 10 dam jeszcze 10 i wiecej,chce zbic do 60 docelowo.I na poczatku to bylo gadanie i dzialanie ,ale wiecej co do mnie to dopiero dochodzi ,ze sie da naprawde,ze ja tak bede wygladac ,ze to jest mozliwe tylko trzeba walczyc i ,ze da sie to wywlaczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze jestem bardzo ciekawa wasxych jutrzejszych wynikow swojego zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×