Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość efcyk
Co tam laski? Vitalia mi sie jakos zacina na komorce, nie wiem czemu....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej małamiiii ja tez jestem tu nowa i nienadarzam ale z dziewczynami na vitali i wsparciu ktore mi okazały trzymie sie diety juz prawie miesiac zaczelam 30 wrzesnia i mam juz -5kg ( mam cicha nadzieje ze w piatek zobacze 6 z przodu) zaczelam od wagi 76kg przy wzroscie 160 teraz mam albo mialam w ostatani piatek 71.1kg , potem przyjely mnie tutaj :) Dieta jak dla mnie MŻ zero pieczywa białego, słodyczy, alkoholu :P , jem teraz duzo zieleniny salatki wszelakie , ciemne pieczywo, i jezdze na orbitreku dziennie :) PO jakies 60 min rano i czasem jeszcze wieczorem 30 :) Wiec zycze ci powodzenia w gubieniu kg z nami. Glowa do góry wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak wam mija ranek? ja znow nocka nieprzespana maly skopal mnie w nocy po glowie i na dodatek jestem tak zachrypnieta ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze isc na zakupy i jechac na cmentarz posprzatac poki ladna pogoda :-) mam zly dzien od rana i nic mi sie nie chce najchetnien poszlabym spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Cześć dziewczyny Iza współczuje nieprzespanych nocek moja córcia nie sypiała 3 lata było godzinę usypiania i pół godz spania , albo zabawa w nocy a ja potem o 5 wstawałam do pracy , więc szczerze współczuję , próbuj odsypiać z dzieckiem w dzień trochę chociaż , Kleo gratuluję ci zwycięstwa bo laska zwyciężyłaś wagę wygrałaś sama z sobą Super, osiągnęłaś coś wspaniałego. teraz walcz żeby tak zostało.pamiętam jak pisałaś jak się czułaś będąc grubą pamiętam bo czuję się dokłanie tak samo dlatego bardzo się cieszę że ci się uadało. A neta miałam z plus na kartę spróbuję z plus cyfrowy Polsat ale to dopiero w przyszłym miesiącu, szkoda bo chciałabym częściej pisać no cóż siła wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, zapros mnie do znajomych na vitalii, moj nick tj efcyk19. :) u Kleo cos sie zacielo. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
Cześć dziewczyny! Wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 ja mam teraz neta cyfrowego polsatu ale dziwne ze z plusa na karte mialas slaby zasieg :-/ x maly jak jest chory to wtedy wiekszosc nocy przesypia a takto jak jest w miare nocka to co 2-3h budzi sie na mleko, przed spaniem tez zje sobie az 100ml mleka wlasnie go uspilam i sama sie tez poloze bo zasypiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehHanka
Dzisiaj 63 na wadze i wracam do skrupulatnego liczenia kalorii telefonem :) W sobotę odwiedziła mnie ciocia z która się nie widziałam 2 miesiące i powiedziała że schudłam no i wróciła motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk nie da sie nic poradzic :-x rozmawialam z polazna i powiedziala ze on poprostu tak potrzebuje, provowalismy dawac kasze manne na noc, mleka zageszczane itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj tez kaszki nie lubi. Obiadek tez nie za bardzo mu podchodzi. Tylko deserki, biszkopty, chrupki, przetarte owoce np jablka gruszki. Kisiel lubi. ;) ostatnio golabka zjadl, tak 1/4. Mleko jak widzi to szaleje. Teraz cud sie stal, usnal sam, bez marudzenia w łóżeczku. Szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Iza a ile on ma ? bo w naszym przypadku trochę pomógł sinlak na noc przed snem ale to po czwartym miesiącu można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma prawie 7mc na wieczor je 180ml mleka czasem nawet o 19 i spi cala noc budzi sie 7-8 rano ale to zalezy wszystko od dziecka .... kazde dziecko jest inne Orbi zaliczony jechalam 67min ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Cześć dziewczyny ja w Polsce już niestety nie mam czasu żeby was tutaj wspierać :) z dieta ciężko bo wszędzie tylko częstuja pysznym jedzeniem ale staram się z głową jesc i ograniczam minimum z minimum ;) zaloguje się na vitalii jak wrócę ;) dietkujecie dokładnie i do zaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała mi masz już zaproszenie do grupy, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja90 dobrze, ze zaczynasz tu czesciej zagladac, pomorze Ci to w motywacji :) Slonce, brakowalo nam Twojego "swiatelka" O widze nastepna marnotrawna corke ;) eh Hanke ;) Ja wlasnie popijam kawusie I ledwo na oczy patrze. Synio niezle nad ranem koncertowal a teraz sie rozespal ;( Dziewcyny, zanim odchowamy ten nasz maly "drobiazg" to jeszcze nas czeka sporo nieprzespanych nocy. Ale ponoc potem nie jest lezej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male dzieci, maly klopot, duze dzieci, duzy klopot,,,,, :) my z M nieoficjalnie staramy sie o dziecko, chociaz wczesniej wolalabym troche schudnac,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z rana z kawka ;-) czarnula pozniej nie jest lzej moj brat ma troje w wieku 1,5-3,5-4,5 i powiem ci ze ogarnac ich tj tragedia wczoraj z nimi zostalam+Nathan myslalam ze wyjde z siebie i stane obok Malami ja tez staram sie o dzidziusia tylko u mnie glebszy problem :-/ heh ja znow niewyspana ale to juz zaczyna wchodzic w tradycje dzis wracam do scisle rozplanowanych posilkow a wiec o 6 sniadanko itd co 3h Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) izulek, pisalam, ze potem nie jest lzej. Kochana, nie martw sie, uda Ci sie wreszcie z dzidziusiem :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu cicho? ja90 jak ci idzie? mala mi na czemu nie piszesz? eh hanka znow stracilas motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×