Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Ja90 jak u wszystkich :-) Ja mialam ladny spadek popuscilam troche i co? I od wczoraj dzis plus :-) Kazdemu sie zdarzaja wpadki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt tu nikogo siłą nie trzyma :) jednak ja tu zostaje ta vitalie będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie efcyk :-) Kazdy ma swoje zdanie Ja sporadycznie zagladam na vitalie Przywiazalam sie juz do kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Wybaczcie ze tam nie pisze w piątek byłam na kolacji i przez cały weekend trochę podjadlam aż głupio mi było tu wchodzić...ale się biorę do roboty póki czas...a od jutra będę biegać 2 razy dziennie po 10 km i postaram się 2 razy dziennie robić chodakowska...Siostra jedzie na tydzień na wakacje także nie będę się opiekować mała i będę cały dzień w domu sama także czasu full postaram się maksymalnie wykorzystać go na ćwiczenia musze się za siebie wziąść miałam taką motywację a teraz czuję że coś przytyłam nawet nie chce wchodzić na wagę żeby się bardziej nie załamać...i gadki typu ze cleo wyglądała tak a nie inaczej to mi nie pomagają ja chce walczyć sama o sobie i dla siebie być silna...inni to inni oni za mnie nie schudną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce jakby sie dalo za kogos schudnac to bylabym pierwszabw kolejce do oddania moich :-) Niestety nie ma tak lekko Ja juz po 3posilku jak narazie bez podjadania :-) Oby tak do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaliczylam spacer z malym od 11:20 do 13 ;) i myślę że to tez jakieś spalone kcal . ;p musialam wyjsc bo slodycze na mnie patrzyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj napewno lepiej niż wczoraj ;) pogoda super 21 stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wreszcie wrocily wam nastroje do walki z kg:), jak ja Was takie lubie :) Ja wczoraj bylam na silowni 35 min ( tylko tyle czasu mialama :( ) ale sie troche poruszalam I tego wszystkiego nawet kolacji nie zjadlam ( a to mi akurat wyjdzie zdrowie ) Skoro wiekszosc z Was zostaje tu, to ja tez , w grupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja od jutra zaczynam konkretnie ćwiczyć co tylko się da czasu będę miała dużo wiec tylko chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna r
izulek dziekuje za maila , ale niestety jadlospisu tam nie ma , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki... ja zostaje tutaj... z czasem bywa u mnie różnie, więc nie będę już kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania podaj jeszcze raz meila to wysle ponownie Wlasnie wrocilam ze spacerku z mlodym i biore sie za obiadek :-) Efcyk ja ,,uciekam dzis przed slodyczami jak tylko moge" Dostalam swoje hh masakra Musze nauczyc sie na tym krecic heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna r
juz podaje tajgowska@wp.pl dziekuje slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chleba nie pieklam nigdy, tylko bulki a ciasta jakies tam pieklam ale szczerze nie pamietam nazwy ani przepisu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis tam sernik chyba na zimno i ciasto jogurtowe. Ze strony Dukania ;) a chcesz upiec?;) Ja właśnie pokrecilam 20 min hh znow. Jeszcze wieczorem 20 min pokrece. Bede kręcić 3 x dziennie po 20 min to mi wychodzi godzina dziennie i super. Bo na raz nie da rady godziny kręcić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie grzesze nie oplaca sie. Jakbym sie pilnowala jak na poczatku to już bym miala po sprawie. A tak to musze sie męczyć. Zla jestem na siebie ale co zrobić. Jakos trzeba to ciągnąć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami cos piekę -wczoraj zrobiłam chleb, nawet całkiem , całkiem. znalazłam też przepis na kopiec kreta i tak chciałam podpytać czy próbowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tak to nie eksperymentowalam ;) jak upieczesz to daj znać i smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam właśnie obiad i z racji tego ze tak pozno to kolacji juz nie będę jesc albo co najwyżej jogurt naturalny ;) jeszcze chcialam na orbiterku poćwiczyć ale to jak syn pozwoli wieczorem. A wy jak tam? Pisze sobie kalorie i ile dziennie ćwiczyłam. Po miesiącu sprawdze cm. Tzn bede się mierzyć teraz z opóźnieniem bo jeszcze mi centymetr nie przyszedł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna r
izulek , jest teraz doszło , bardzo dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za malolata sie krecilo hh :-) Ania jak znajde chwile to ci wysle dzis lub w piatek/sob Dopiero skonczylam obiad musze szybko ogarnac zaraz ma kolezanka wpasc a ja nawet nie zaczelam sie pakowac Hh i skakanke zabieram ze soba JUTRO bedzie 100% dzien bez po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjadania Aaaaj bede jechac 27h jak nie dluzej Na ktos dobre menu na dlugie trasy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×