Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość gośćkarolajna1982
dziewczyny widze ze znowu macie niwy watek s jak tam wagowo u mnie juz 59.9 jupi mam nadzieje ze jeszcze spadnie z dwa kg i koniec bo bede wygladala jak szkapa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek zrob soebie smaczne kanapeczki z ciemnego pieczywa, wedlina drobiowa, paryka, ogrek lub inne warzywko. Na przekaske jablka lub inne owoce. Nie patrz, ze to cukry, bo inaczej na postoju znow sie rzucisz na jakies batoniki, kebaby lub inne "zakazane" przysmaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak bo syn daje czadu ;) moze pozniej. Chyba musze inaczej rozplanować dzień żeby rano ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Poczekaj jak juz sie nauczy chodzic, zobaczysz wtedy jak bedzie dawac czasu ;) waga bedzie ci leciala od samego ganiania za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Chyba za Wami nie nadazam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sie nauczy chodzic to juz w ogole :) on raczkuje i tak popierdziela ze trudno go dogonic ;) ja zjadlam dzis okolo 950 kcal a najedzona jestem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula nie biore kasy na droge heheheb zeby mnie nie kusilo Efcyk nie zazdrosc tylko do dziela Moj maly nie chce raczkowac ani siedziec :-/ Woli stawac i skakac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj za to w łóżeczku nie usiedzi wstaje i marudzi. Najlepiej mu na dywanie. Jak siade obok niego to się na mnie wspina ;p hehe. Spi wlasnie wiec mam trochę spokoju. Ale i tak tak nie pocwicze bo mam maske na glowie z drożdży ;) o 22 musze zmyć ;) moj mąż siedzi kolo mnie i słodycze wpieprza haha xD i to moje ulubione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacna Kobitka
Widzę ze nowy wątek powstal :-) długo tu nie pisalam. Trzymam się diety, jestem zadowolona. Niedawno wróciłam z basenu. Przynajmniej dwa razy w tygodniu chce chodzić na basen ;-) damy rade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) moja mala ma 10 i potrafi juz dluzsza chwile stać bez trzymania. Ma juz 6 zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
helloł laski jak wam leci dzionek? bo ja w pracy a tak chciałabym w domciu być wiecie co nie lubię mojej pracy bo ta atmosfera łe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
niby firma czyli mało ludzi z zewnątrz no bo mogą być denerwujący petenci np. w banku czy zusie a tu dookoła takie jędze podłe , pracuję w biurze lubie to co robię nawet, ale ta atmosfera ci ludzie och masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka mój ma 7 miesiecy. Ja90 tez mialam taka prace az sie ryczec chcialo jak tam szlam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Efcyk no dosłownie, aż się wstać rano nie chce , no ale cóż wyjścia nie mam , chciałabym żeby chociaż to odchudzanie mi ruszyło jakoś bardziej , no ale szukając plusów to przynajmniej nie tyję dalej wiecie co no jak ja sobie przypomnę jak byłam szczupła i mówiłam na taką znajomą że jakbym wyglądała jak ona to chyba bym nic nie jadła to teraz mam za swoje, takie to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej dziewczyny ;) co tam słychać ?;) ja juz po spacerku i dziś mam w planie jeszcze chodakowska, bieganie i może rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy w kolo mowia ze nie schudne napewno, wiesz jakie to przykre? A ja pokaze wszystkim ze dam rade i bede lepiej od nich wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak można tak komuś mówić!? Zrób tak żeby im szczeny opadły dawaj mala z siebie wszystko! Tym bardziej że masz możliwość. Mówisz nie musisz obiadów gotować to ten czas spędź na ćwiczenia. Pomóż się na podłodze i rob brzuszki z małym na piszczele go pomóż brzuszkiem chwyć za raczki i prostym nogi w powietrzu i unos łopatki. Ja tak z Hanka ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :] dlatego czasem mam dość. Nawet moje "przyjaciółki" spotykaly się ze mna zeby obczaić jak wygladam. Haha xD mama tez mnie dobija głupimi tekstami ;] ze nie schudne napewno i zebym rozejrzala sie za luzna sukienka na wesele bo w kazdej i tak mi bedzie widac boczki. A w obcislej to już w ogóle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok będziesz wyglądać jak na avatarku:) ja mam nadzieje tez:) jutro was zaskocze w tabelce haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Efcyk a często słyszę eeeeeeeeee i tak nie schudniesz eeeeeeejuz tyle razy próbowałaś eeeeeeeeeeeeeeee pare dni i się poddasz a gó...no się poddam będę walczyć i ty też nie przejmuj się tylko walcz jak się raz nie uda to następny dzień będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×